
General Motors heeft na de mislukte verkoop van Hummer aan de Chinezen besloten om het merk definitief te ontmantelen, of misschien toch niet. Hoe dan ook, het Duitse bedrijf CFC (CarFilmComponents) pakt de Hummer H2 nog even mee voor een leuke showcase.
CFC is gespecialiseerd in het lamineren (lees: wrappen) van auto’s en hebben het een keer letterlijk groot aangepakt. Een Hummer H2 werd voorzien van een chroom folie en voor het contrast kreeg de motorkap in carbon-look laagje.
Men beperkte zich niet tot enkel wat folie-knip-en-plak-werk, maar schoof de H2 serieuze 28 inch sloffen onder met bandenmaat 325/35. Men ging buurten bij LSD Doors om de Hummer van een setje vleugeldeuren te voorzien. De krachtigste H2 moet zich standaard redden met 398 pk, maar met een sportuitlaatsysteem en een gewijzigd motormanagement werd 480 pk bereikt. Tijdens het parkeren van deze container wordt je bijgestaan door camera’s van voren en van achteren. In de auto een entertainment installatie met digitale televisie en 1.360 Watt RMS speaker vermogen.
Echt zo’n auto waar je niet in gezien wil worden, maar stiekem (zonder het toe te geven) toch wel in zou willen rijden. Hoog achter het stuur van zo’n bakbeest waan je je ontastbaar en ga je automatisch en ongemerkt asociaal rijden. (bron: cfc)
Gallery: CFC Hummer H2 |
|||
wat dachten ze bij die velgen ??
@steven5163:
big is beautifull
Fugly.
Photoshop zeker?
toch is het vreemd, dat een merk die enkel functionele auto’s bouwt in zulke korte tijd naar de klote gaat. binnenkort rijd elke rappert in een landrover ofzo… … ach laat maar.
stiekem is ie tog vet :d
Dan mag die nu wel 480pk hebben met alles erop en eraan maar mooier of beter wordt hij er niet van! lomp ding.. zo’n ding is een goed alternatief voor een tracker voor een boer o.i.d… Boeren in ‘style’(?) zal ik dan maar zeggen..
Echt dikke kudo’s voor de wrap, maar de rest mag van mij gestolen worden. Toch ben ik het wel eens met de laatste alinea
cfc???
is dat net zoiets als kfc???
hoe lelijk kan een auto zijn, koop gewoon meteen een land rover en niet zo’n lelijke bak aan een land rover heb je tenmindste nog iets als je gaat off roaden
gelukkig gaat hummer uitsterven dus dan zijn we er ook weer vanaf ik snap niet waarom iedereen altijd de pimp moet uithangen met dit soort lelijke bling bling
met dat soort velgen op een H2 heb ik toch altijd een heel sterk ‘huifkar’ gevoel…
een oude Xbox ? WTF. Dat is uit. Die velgen staat te lelijk, en ,,,
Hij is lelijk
In de categorie: Lekker boeiend…
Hummers tunen is zo 2009 ;p
dit is geen versie met standaard 398 pk, dit is nog de oude voor de face lift van 2008 met 325 pk, kijk maar naar dat interieur voorin. tog nog wel een vette bakXD
standaard dan he, deze is best LELIJK
Haha de oorspronkelijke XBox… Oldschool
Ultieme pimp wagen….
Not my style, wel stoer natuurlijk, maar toch niets voor mij…
Dude, wat!? Waar slaat het weer op… En dan een xbox 1 erin gooien. Doe even… zeg..
omg! ik wist niet eens dat er banden in zo’n rare maat gemaakt werden! whaha zal wel wat kosten
Geen eens een 360?
Snap niet waarom iemand deze hummer zou kopen
Wat een karren-wielen!!
waneer krijgen we van abhd een rijtest van zo’n auto?
Met 28″ lijkt zelfs deze banden maat smal:P 10cm breder zou niet verkeerd staan:P En Helemaal zwart graag die hummer!
Mwaaaaahhh lauw… dit is het betere werk… dit maakt nog indruk…

echt iets voor mensen die niet zonder aandacht kunnen
Deze staat al enkele jaren in het geel in Essen. Blijkbaar hebben ze hem een nieuwe wrap gegeven om weer in de publiciteit te komen. Zie het kenteken van onderstaande en de grijze Hummer:

klopt dat dit een oude is, ook raar dat er een oude xbox inzit..
(mag ik er even in rijden? Ik wil hem graag hebben, maar durf me er niet in te laten zien eigenlijk…:$)
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Leuke Hummer, met mooie velgen. :D
Kwam op de computer deze fotos nog tegen die ik bij de afgelopen ChampCar r...
Excuses voor de kwaliteit van de foto's, het betreft echt een v6 :) Gesp...
Lelijkste HUMMER van de wereld! Al zeg ik het zelf!
De HUMMER H2 die door geiger is getuned, niet echt voor een Amerikaanse She...
of een hummer nog niet breed genoeg is heeft Geiger er wat extra dingen opg...
je valt teminsten wel op met je 28 inch velgen :p.ik heb al een geupload op...
Toppunt van lelijkheid?
DG Motoring Hummer H2 SUT met 30" Giovanna Caracas-8 STRUT Kit en e...
Dis me eerste spot, dus ik weet net of dit echt een goede is, maar ik vond ...
Hummer H2 - H2-SUT 6.0 V8 540 PK Super Charg.
Koop nu voor slechts 67.500,00
Hummer H2 6.0 Luxury.
Koop nu voor slechts 64.950,00
Hummer H2 Limousine Verlengd.
Koop nu voor slechts 59.500,00
Hummer H2 6.2 V8 Stretch 120inch Limousine.
Koop nu voor slechts 54.000,00
Hummer H2 SUT.
Koop nu voor slechts 49.900,00
Hummer H2 Luxury.
Koop nu voor slechts 35.500,00
In Nederland moet de politie het doen met wat simpele Volkswagens en een enkele Volvo, maar in an...
Wat dacht je van een Toyota iQ met een installatie die 1.000 Watt levert en 130 dB aan herrie kan...
In de afgelopen maanden zijn jullie doodgegooid met de meest schitterende spots. Ze waren echter ...
Oke, dus je wilt écht opvallen? Dan voldoet zo'n standaard Hummertje natuurlijk al lang ni...
Heb jij de H2 wel gekocht om offroad te gaan, maar vielen de prestaties buiten het asfalt je een ...
Hoezee! General Motors is verlost van het falende HUMMER en scheept het zooitje af naar China waa...
We blijven vandaag even bij de dikke SUV's. Een matzwarte Hummer, hey, die hadden we nog niet geh...
Escalade's met LSD zijn sooo 2005, wil je tegenwoordig een beetje pimpen dan moet je minimaal een...
Een sheriff uit het Amerikaanse Texas, heeft de hulp van Duitse tuner Geiger ingeroepen om zijn H...
In de lage landen dit jaar helaas geen zachte witte drift-deken. Dat hebben ze beter bekeken in h...
Moet een auto voor de beste tuningprojecten gewoon een tijdje rijpen? In het geval van de Ford GT...
Dat krijg je ervan als Chrysler zelf geen tweedeursversie van de 300C wil uitbrengen. Deze o...
Zoals reeds voorspeld: chroom-met-een-kleurtje wordt de nieuwe trend onder nieuw geld. De Russ...
Goud, groen, chroom en dat allemaal gemixt in één wrap. Dan krijg je een fel kleurt...
Kijk nou, de ideale wagen voor drugsbaronnen met een drang om iets té veel op te willen...
Stel, je rijdt een Mustang van de laatste generatie maar hebt nog steeds het idee dat je niet v...
De tuners van Status Design die ooit van plan waren een Cayenne op brute wijze te mishandelen z...
Waarom ook niet? Weggebruikers verblinden voor de winst! Een supercar voorzien van een chromen...
Kan iemand mij uitleggen waarom je in godsnaam een Opel Astra station uit 1999 (met 82 pk) wil vo...
Een duotone DB9 is niet iets wat je dagelijks tegenkomt en dan is dit exemplaar ook nog eens uitg...
MINI een Italiaanse auto? Dacht het niet. Dat weerhield veredelaar Romeo Ferraris er desondanks n...
En tot zover het korte leven van deze H2. Dankzij een 28-jarige vrouw met overmoed die een boch...
Een getalenteerde basketballer met de naam LeBron James, ongetwijfeld dat je deze gast wel ken...
Er was onlangs een tuningshow in Moskou en daar werden een verchroomde en een mat paarse Nissan G...
Om maar meteen met de deur in huis te vallen: mat = uit, (gekleurd) chroom = in. Zo dan weten jul...