
De officiële onthulling is pas over een ruime week, maar een tipje van de sluier is nu vast opgelicht. De lekker blauwe Volvo C30 awd 400pk S3-verslinder heeft veel PCC-trekjes.
Dat is helemaal niet verkeerd! Lager bij de grond, de nodige spoilers en alu accenten, maar toch ingetogen. Zet je hem naast de R-design dan zal hij waarschijnlijk niet eens zijn best doen meer op te vallen. De mistpitjes zijn verdwenen, de grotere spoiler loopt vloeiend over in de bumper. Net als in 2001.
In 2001 introduceerde Volvo de PCC. Dit concept ging vooraf aan de Volvo S60R. Het concept oogde lekker agressief, en werd in licht gewijzigde vorm overgenomen op de weg. Toen volgestopt met hippe nieuwe elektronica, nu gemaakt door Volvo’s race-divisie, beiden om een superieur weggedrag te verkrijgen. Herinneringen ophalen kan met de verse PCC-gallery. Meer PCP-plaatjes in de loop naar, of op 22 april.
Gallery: S60 PCC 2001 |
|||
Gallery: Volvo C30 R-Design |
|||
Gallery: C30 PCP |
|||
-edit: nutteloze bijdrage-
Die Volvo pcc ziet er wel vet uit,
Nu ben ik benieuwd hoe de C30 pcp echt uit ziet
ziet er veelbelovend uit!
PCP is toch een soort drugs!?
Jeetje mina, 400pk alweer. Dat zal wel erg hard gaan.
zal het evenhard gaan als http://www.autojunk.nl/2008/11/audi-a3-3-2-turbo-460-pk
Ben zeer benieuwd… Lijkt me écht onwijs gaaf zo’n ding
autostyle huis tuner van Volvo geworden?
LOL Laat maar, ik keek naar dat 2001 PCC geval.
Ziet er idd wel netjes uit op het eerste gezicht.
Ja tuurlijk jongens…. 400 pk, …
Dat geloof je toch niet, zélfs als blogger op Autoblog.nl, geloof je dit toch niet?
@reaguurder: Ik zie het met het volle vertrouwen tegemoet.
Zou wel heel gaaf zijn namelijk.
Een Volvo met 400pk…
grote kans dat je daar ook heel raar van gaat doen. Een Volvo met 400 pk, als je ze dat 40 jaar geleden in Goteburg had verteld waren ze uit hun stoel geflikkerd.
phenylcyclohexyl piperidine, afgekort PCP is een hallucinogeen en dissociatief middel. Het wordt ook wel angel dust of hog genoemd.
ze trippen hem zwaar bij volvo
Al heeft die volvo 1000 pk, dan interesseert het mij nog niet -))..
Crazy is het juiste woord. Wel leuk, en lekker in een C30.
@KaCh1ng Of deze
Mooi kanonskogeltje.EN een stuk origineler dan de de audi
400pk ! Gruwelijk!!
Dit had ik niet verwacht. Leuk dat volvo ook nog aan de jonge en levende medemens denkt. Ik ben erg benieuwd. kan een echte klasbak zijn.
400 pk in een C30? Terwijl ze in de nieuwe S60 niet meer dan 304 pk leveren (S60 T6)..?
Ben benieuwd of er dan nog meer zal volgen..! …en benieuwd naar hoe/wat dit wordt! Het is dus echt van Volvo zelf en niet eoa lame tuner?
400Pkaas?! wat gaan ze erin leggen, een v8?
@ Erik
Hahahah echthe…
maar ben wel benieuwd of ie r wel echt komt
@Erik: dik opgevoerde T6 twincharged? Die haalt al makkelijk 350 pk alleen al met software tuning, laat staan met een dikkere turbo. En dikkere turbo’s zijn altijd raadzaam.
Ik vraag me af waarom zoveel,zover ik weet is daar geen markt voor. het is natuurlijk wel een enorme imagoboost.
Zou best fijn zijn in een v70. Als een ‘echte’ v70R zeg maar
Beetje indimmen AutoBlog, het blijft gewoon bij een one-off.
Die PCC uit 2001 vind ik er nogal goedkoop getuned uit zien, maarja… Hij is ook al 9 jaar oud. Een snelle volvo met een mooi uiterlijk daarentegen zie ik wel zitten!
Ziet R best goed uit!
Geil
Hopelijk wordt die splitter niet te groot :X Zou de hele auto verpesten.
Kan best een aangepaste 5-cylinder blok zijn met mooie mitsubishi turbo erop.
Als je kijkt wat tuners doen met een TT-RS door alleen te chippen dan is 400PK nog aan de veilige (Volvo) kant.
Ben benieuwd naar de looks van de toch al erg mooie C30
Heb liever de Volvo als de Focus RS500….. Ford blijft toch beetje budgetmerk (alhoewel we maar moeten afwachten of t een goeie of slechte -Sambal bij?- chinees wordt).
ik vind dat volvo de goei kant op gaat. niet meer zo saai als vroeger
Zal wel een leuke Volvo worden…
Ie zal ook wel snel zijn heb ik zo’n vermoeden
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
405 pk, 500 Nm en uit het koele Zweden. Alwood, pak de tissues erbij jongen...
De C30 Polestar kreeg een grotere intercooler, een andere turbo (KKK26), aa...
Racen met Volvo's
Heico Sportiv doet de C30, speciaal voor de SEMA 2007
deze C30 zag ik bij de AH in mijn buurt
Videobeelden van de C30...
We zijn eerst door Brabus aangepakte versies van de ForFour en Roadster voo...
Dit weekend wonnen ze de STCC-race in Gothenburg.Dat vonden ze reden genoeg...
Kunnen die hokken ook racen dan?
Een kijk achter de schermen bij het Volvo raceteam
Volvo C30 D2 Advantage 18" Midir / Bluetoo.
Koop nu voor slechts 22.450,00
Volvo C30 1.6D DRIVe 20% Bijtelling Leder.
Koop nu voor slechts 22.400,00
Volvo C30 2.0 R-EDITION Nieuw - Direct rij.
Koop nu voor slechts 22.045,00
Volvo C30 1.6.
Koop nu voor slechts 22.023,00
Na de teaser van vorige week maken we vandaag officieel kennis met dit Polestar Concept Prototype...
Die wil ik hebben! De onthulling is 22 april in Göteborg, dus erg veel tijd om te 'sparen' i...
Om een 1000+ pk dragracer te maken heb je helemaal geen V8 nodig. Je kan ook vijfcilinder voorzie...
Sinds Wouters rij-impressie van de 405 pk sterke C30 Polestar hebben we het smurfblauwe smijtijze...
Move over Focus RS. Oh en de Golf R, S3, Megane RS en de Impreza WRX ook. Iedereen kan inpakken a...
De natte droom van Alwood in Pierre Kartner-blauw wordt onder handen genomen door de heren van Auto...
We hebben bewegende beelden van de babyblauwe racer uit Zweden. Volvo fanatiekeling en gewaard...
Het is lang geleden dat we iets vernomen hebben van Heico, de welbekende Volvo-tuner. Vorig jaar ...
Leuk hoor: een spel met collission warning, vermoeiheidsdetectie, 28 airbags en ESP wat niet uit ...
Het Zweedse bedrijf Visualtech is gespecialiseerd in het maken van 3D modellen van auto's en bote...
Eind vorig jaar pakte RennTech al een tijd van 10:29 op de kwartmijl, maar nu gaat het nog even i...
Zelfde truukje als bij de 458, maar dan nu met een iets krachtiger (V12) tegenstander. Het mag ni...
Jep, het is tijd voor wat onvervalste rechtelijn actie uit de VS van de heren die ons eerder bors...
Volvo V40, het kleine broertje van de S60/V60. Zojuist bekend gemaakt door Volvo's topman St...
Ok, of dat laatste klopt weet ik niet, maar anders liep de alliteratie niet meer. Punt is dat we ...
Na drie delen vol met voetballers, acteurs, zangers en weet ik veel wat voor andere mensen die he...
Zeg je straatlegale Volvo-tuning, dan zeg je Heico. Deze Volvominnende Duitsers geven acte de pre...
Zojuist is er flink wat nieuws naar buiten gekomen van Brabus. We hebben een CL500, E-Klasse cabr...
Ha! Die zagen jullie niet aankomen hè. Deze ongebruikelijke vergelijk-race is opgeze...
Een Range Extender is een compacte/schone benzinemotor die de elektromotor bijstaat bij de aandri...
Ha, dat is nog eens een tekst die je niet verwacht te lezen op maandagochtend. Let op! Dit zaakje...
In 2007 stopte Volvo met de R-modellen, en R-design was daarna het beste wat er te bieden was. To...
Grappig: je stock Gallardo omtoveren tot iets wat lijkt op een circuitracer. Het kan nu met de bo...
Om te laten zien dat Skoda niet zo suf is als de meeste mensen denken heeft de Britse importeur d...
Een aantal mensen van smart zijn onlangs op bezoek geweest bij tuner Brabus (vooral bekend van Me...