
Rood, getuned en met protserige grote velgen. Eigenlijk alles wat niet hoort, gecombineerd op één W220 S-klasse. In Abu Dhabi doen ze het gewoon.
Het is allemaal gebaseerd op de oude Mercedes S55 AMG. Lorinser had hiervoor een kompressor-kitje liggen wat het standaard vermogen (355pk) kon opkrikken naar 415pk. Een leuke winst, en een vermogen waar een grote S nog best wat mee kan. Er wordt gesproken over een topsnelheid van zo’n 275km/u.
Lorinser bood naast de vermogens-update ook nog wat uiterlijke aanpassingen aan. De uitlaten en dakspoiler vallen daarvan toch wel het meest op. Tot slot zijn alle sterretjes netjes verwijderd en zijn daar subtiele zwarte naamplaatjes voor in de plaats geplakt. Bekijk meer foto’s op autojunk.nl.
Met dank aan SjeikLars voor de spot!
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 250cdi blue efficiency aut | € 88.000,- | 204 pk | 8.2 sec | » |
| 65 amg biturbo lwb aut | € 320.000,- | 630 pk | 4.4 sec | » |
In zoiets laat je je toch niet zien hé?
ik wel..
mij ook..
Zet maar voor de deur
Ik vind hem geweldig
standaard isie toch veel mooier..


tis echt gewoon zonde want deze auto beland ook al snel op de sloop. deze mensen weten niet hoe ze met een auto om moeten gaan.
@Flamingo: hoezo dan ?
zijn die amg’s zo gevoelig met warmrijden of ?
aftrappers zal je der nu nog niet zo snel in hebben, daar zal die vast en zeker nog wel te duur voor zijn om bij dat ”soort” mensen terrecht te komen.
prachtig _O_ Doe mij er maar twee
GhettoRider
Alles behalve mooi zo! Bah!
te veel chromen-delen waar het niet hoort…
plak er een Maserati sticker op en het is 1 en al emotie en passie ..
@lincoln:
ik denk dat je die even uit moet leggen, ik zie niet direct een overeekomst tussen Maseratti en dit stukje huisvlijt..
dit is een beetje een bij elkaar geraapt zooitje, in een Maseratti is nog duidelijk een ontwerp zichtbaar.
Ach, meneer wilde zich enkel en alleen onderscheiden. Not my cup of tea overigens.. Standaard veel mooier.
Super Geil
Ik vind deze veel mooier.
S600 Lorinser: http://www.mercedesforum.nl/album/image.php?album_id=1878&image_id=19974&view=no_count
Ik vind deze nog niet zo heel lelijk.. Enkel zonder al die chromé en dan zou ie nog iets mooier zijn…
Hmm, op deze foto’s ziet ie er wel redelijk uit.
Een mercedes hoort niet rood.Weg ermee
@mb man: dus is het goed…
@mb man: Welke kleur dan? Grijs, net zoals het haar van de mensen die er in rijden?
Er wordT aub.
Ik vind het wel gaaf eigenlijk, vooral vanaf de zijkant
Eeeh, gewaagd, maar ken wol.
beetje kleine schrijfies voor zijn prestatie’s
Had hij niet liever een bmw gereden?
Gezien zijn velgen?
Ziet er wel strak uit!
En steeds weer moeten die logo’s eraf. Een flinke degradatie lijkt me!
Arabieren en auto’s gaan blijkbaar niet samen. Totaal geen smaak die gasten, getuige de vele foto’s die hier regelmatig van opduiken op autoblog.
idd mooie m3 evo wielen
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Omdat een rode veel leuker is dan een paarse! De typeaanduiding is BMW X6 L...
Kwam op de computer deze fotos nog tegen die ik bij de afgelopen ChampCar r...
Carlsson, Brabus, AMG, Lorinser
Getuned door lorinser,erg uberrdikk
Ik weet niet welke motor erin ligt maar het is in ieder geval een Lorinser....
Weer 2 uurtjes de stad in geweest vandaag.
Kwam deze S-klasse afgelopen nacht tegen tijdens het uitgaan. Heb snel even...
Kwam deze tegen in Heerenveen. Heeft blauwe flitsers achter de grille (fot...
Large wheels flatter the grand appearance, especially with representative v...
Mercedes S-klasse S350.
Koop nu voor slechts 83.085,00
Mercedes S-klasse S350.
Koop nu voor slechts 81.710,00
Mercedes S-klasse 250.
Koop nu voor slechts 81.318,00
Mercedes S-Klasse 500 AMG Sport Airmatic Leder Par.
Koop nu voor slechts 81.062,00
Mercedes S-Klasse S500.
Koop nu voor slechts 79.421,00
Mercedes S-Klasse S400.
Koop nu voor slechts 78.758,00
Je mag één keer raden in welk land deze S63 AMG met Lorinser trainingspak en chrome...
Deze dikke Mercedes S-klasse in Lorinser outfit, rijdt geregeld door Rotterdam. Een dikke versc...
Het onverwachte kan best fraai zijn. Dat bewijst deze SUV die zijn schoentjes heeft geleend bij e...
Ook leuk: 730 pk en een begrensd koppel van 1100 Nm in een cabrio. Zonder dak door een tunnel jag...
Al bijna 30 jaar houdt de Duitse tuner Lorinser zich bezig met het veredelen van Mercedi. Laatst ...
ASMA (bekend van CL65's & SLR's) vouwt graag oerlelijke bodykits om dergelijke auto's. Maar n...
Heiligschennis of juist niet? De Duitse tuner Lorinser heeft voor de verandering een keertje geen...
De ART S-klasse die we een paar maanden geleden mochten tonen heeft een visuele update gekregen. ...
Smaakvol? Of smakeloos? Persoonlijk ga ik voor optie 2, maar gelukkig weet ik ook wel dat smak...
Project Kahn, een Britse designer, en Lorinser, een Duitse tjoener, hebben besloten samen een red...
Lorinser is voor poetsers, want motorisch is er niets gewijzigd aan deze S500. Wel vonden ze het no...
Mercedes-Benz is goed vertegenwoordigd in het zonnige Marbella. Neem nou deze 600 in absolute con...
Nu hebben we ze toch allemaal wel gehad zou je denken... Maar nee, ook Lorinser wil de S-Klasse doe...
Geef een aantal Duitse veredelaars tuners een oude Mercedes S65 AMG en dit is het resultaat. Een ...
Hoe dik is dit? Vorsteiners zien we normaalgesproken alleen op studio- en persplaatjes, maar nu i...
Aangezien een Mercedes M-Klasse altijd nog een stukje dikker kan, hebben ze bij Lorinser een lekk...
Don wie? Don Vebole. Een zelfbenoemde ontwerper in dienst van de Duitse veredelaar en verantwoo...
Voor de deur bij Hermès in Londen werd deze spierwitte FAB Design SLS AMG gespot. Gelukkig...
Kijk eens aan de nieuwe Mercedes A-Klasse heeft zich vermomt als aardbei en is undercover gegaan ...
Als je carriere als drugsdealer een beetje op koers ligt is het op een gegeven moment hoog tijd o...
Maar heeft dat om onduidelijke redenen nog niet voor elkaar gekregen. Wat te doen? Exact. Laat...
Met een Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series steel je niet alleen optisch de show, de auto heeft o...
De W126 heeft als kind van de jaren '80 sowieso al wel een zweem van 'fout' om zich heen, maar de...
What. Were. They. Thinking?!? Carlsson de Mercedes CLS63 AMG nogmaals getuned en naast nog meer ve...
Flauwe grappen over dictators in 3..2..1.. Zo'n vorstelijke twaalfcilinder-Mercedes, dat rijd...