
Een niet-zo-heldere geest heeft vannacht de kreukelzone van de Audi R8 gekeurd en (zo lijkt) goed bevonden. De auto lijkt de klap goed op te hebben gevangen, maar rijden doet hij niet meer. De vraag van vandaag: waarom een verkeersbord knuffelen op een droge lente-avond?
Nu gebeurt er regelmatig wat rondom Breda, en tussen de vele berichten is dit ongeluk van afgelopen nacht niet direct terug te vinden. Met flink wat gevalletjes alcohol, drugs, hoge snelheid en bumperkleven op het repertoire zal ook deze Audi wel niet uit zichzelf de paal van Rijkswaterstaat hebben bestegen.
Voor mensen die nog een motor-loos project hebben liggen lijkt er goede hoop. De hele achterkant, inclusief 4.2 V8 FSI lijken intact. Op de airbags na zal er ook van het interieur nog best wat te maken zijn. De foto’s staan op autojunk.nl.
Met dank aan fredcalibra voor de upload!
sukkel!
Was dit een Nederlandse Audi R8? Of gewoon een buitenlander (kan ook natuurlijk)
@AMG Powerrr:
Het was een Duitser.
Maat van me heeft hem tegen de paal zien staan.
Echt ontzettend zonde..
@ardonjr: Ow een Duitser… Niets aan de hand, gewoon doorlopen..
quattro… grip… hm toch ff niet.
Die staat voor paal.
@abc: Hehe scherp ![]()
Mja niet echt leuk voor de eigenaar natuurlijk…
Hier twee straten verderop hoort ook een zilveren 4.2 R8. Hij staat er op het moment niet
, tenminste net toen ik met de hond langsliep niet.
Ben benieuwd
haha geef mij maar, ik zal alles goed gebruiken dan beloof ik
Echt Quattro prestaties, de auto is vast zomaar vreemde dingen gaan doen. Misschien moet Audi nog een spoilertje monteren zodat hij niet gaat zweven.
Volgens mij is ‘t daar gebeurd, als ik goed kijk op de foto’s
@tha_rizzo: altijd handig mensen die de omgeving een beetje kennen
@tha_rizzo:
Scherp! Dat was ook de eerste plek die ik me bedacht!
Ja dan heb je wel een bord voor je kop
zelfs met je 4 wielaandrijving nog tegen een paal belanden, dan mist je boom wel een paar blaadjes.
Niks aan het handje, gewoon een bestuurder die wél op de limiet durft te rijden. Met bijhorend risico dat je er dan ook wel eens net over kunt gaan zoals nu. Heeft niets met de onkunde van de chauffeur te maken, respect voor de beste man die R8 gebruikt waarvoor hij gemaakt is, hard goaaan!!
Goeie zaak, weer een minder.
alleen maar mooi kan die nu een v10 aanschaffen
Die was zo verveeld met het rijden in de Aldi, dat ie m pardoes tegen de paal parkeerde
heefd niks met quattro te maken de bestuurder zal wel onder de drugs of ander middelen gezeten hebben en zo de auto van zijn vader in puin gereden
Lol deze r8 zag ik vorige week nog staan toen ik mn auto aan het wassen was in breda.
@Egbert.H
Volgens mij bespeur ik bij jou jaloezie
Tegen een paal aan rijden hoeft niet altijd onder invloed van drugs/alcohol zijn. Je kan ook onder invloed zijn van een veroerd Quattro systeem!
@iedereen die quattro maar niks vindt
Een Quattro-aandrijving is een hulpmiddel en geen wondermiddel. Met quattro aandriving kun je gemakkelijk harder door de bocht maar als ‘t echt te hard aan toe gaat, dan heb je ook aan quattro niks. Rechtuit of in de bocht, te hard blijft te hard, quattro of geen quattro….
Haha, dommerik!
Later als ik een beetje rijker ben, loof ik €2000 uit voor iedereen die een audi laat crashen. Het is een goed doel voor de mensheid. Vergeet opwarming van de aarde, radioactieve straling of centraal-Afrikaanse genocide, dit is het échte kwaad.
@Apache: lol en dan sponsor ik ook nog €1000,-
Ik was vandaag wel een rally met exclusieve wagen hier in Breda (of eigenlijk prinsenbeek) ben benieuwd of hij daar bij hoorde…
r8 wordt onder de sportwagens wel het meeste gecrash op de lamborghini na, owja die staan op hetzelfde platform.
@dw:
Misschien omdat er het meeste van rondrijden ook?
Zoveel ferrari’s en Koenigseggs zie ik niet rondrijden hoor dagelijks…
Audi R8′s ed daarentegen
@ Quattroboy
Het zijn ook geen serieuze uitingen!
Dat snap menig petrolhead ook nog wel.
Quattro… fail!
Zag gister een donkerkleurige R8 bij een vakantiepark staan, kan het nog steeds geen mooie auto vinden. De verhoudingen vind ik raar. En die 4.2 liter V8 is ook geen exclusieve motor, dus geen ramp deze crash.
Het probleem is niet dat quattro niet goed is. Het probleem is dat de bestuurder overmoedig kan worden, en áls het dan mis gaat (wat al een stuk later is dan bij RWD), dan gaat het ook goed mis…
Sinds wanneer vindt de aanwezige bovenstaande scooterjeugd het dan leuk om Audi belachelijk te maken?
Ik heb toch echt geen problemen met Audi… laat staan met de R8?!
Ik vind een R8 echt geweldig, maar kan er niet om janken dat hij tegen een paal ligt? Hmm… Toch niet zo gaaf als een Lamborghini dan. Wel weer vet om dat Iron Man filmpje te zien waarin de R8 niet wil vliegen maar de kracht absorbeert en het dak dat niet wil scheuren:P Toch wel erg vette bak, en echt zonde dat er een minder is!
@ Alcantara: op de limiet rijden? Als hij op de limiet rijdt dan gebeurt dit niet. Dan moet hij over de limieten gaan.
Maar dit is toch maar een R8? Net zo bijzonder als de VW van de buren..
Die is door een paal VERK-R8.
Hopelijk was dit niet het exemplaar van Tilburg Bastianen (Audi dealer Breda) en zo ja dan hoop ik dat hij al verkocht was voor ze!!
vrouw achter het stuur natuutlijk!!
Volgens mij was deze auto te gast bij een videoclip shoot van K-Liber.
Dat er zoveel R8′s crashen, ligt dat niet eerder aan de bestuurder (lees: ex-Pasat rijders) dan aan de auto?
Deze R8 staat normaal in de Heilaar een wijk in breda een vriend van mij heeft er wel eens ingezeten (het is zijn buurman) die man heeft nog meer leueke auto’s zoals een A8 4.2 TDI en nog wat oldtimers.
Weer een minder om te spotten.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Hier de foto's van de gecrashte R8. Dit moet heeeel hard zijn gegaan. Deze ...
Quattro helpt dan toch ook weer niet altijd. :-)
Beetje overstuur, jammer hoor.
Vandaag waren de eerste trainingen voor de 24 uur van de Nürburgring e...
Afgelopen weekend tijdens de Time Attack op Zandvoort verloor deze bestuurd...
Audi R8 gecrasht in Rusland
vanavond stond bij afrit 15 op de A58 (Breda) deze Audi r8 tegen een paal. ...
Nog steeds kapot
Heikki toucheert met zijn rechterachterkant de muur en is daarme de ophangi...
nog wat spot die op me pc stonden
Audi R8 5,2 FSI quattro exclusive R-tron.
Koop nu voor slechts 174.872,00
Audi R8 Spyder 5,2 FSI quattro R-tronic.
Koop nu voor slechts 167.852,00
AUDI R8 5.2 V10 Fsi R-tronic6 Keramik Brakes.
Koop nu voor slechts 166.900,00
Audi R8 4.2 FSI Spyder Handschalter.
Koop nu voor slechts 166.719,00
Audi R8 4,2 FSI quattro 6-Gang.
Koop nu voor slechts 144.491,00
Audi R8 4,2 FSI quattro 6-Gang.
Koop nu voor slechts 140.034,00
Zoals gezegd in de vorige post: er ging nogal wat stuk dit weekend bij de Race of Champions. De hef...
Auto's met een topsnelheid van 320 km/u en een 0-tot-100-tijd van 3,6 seconden zijn soms gewoo...
Omdat het vandaag precies één maand geleden is dat Nederland van Brazilië won,...
Soms zit het mee en win je een fortuin in de loterij. Dan zit het weer even tegen, en gaat je &...
Vorige week werden passanten op de A67 getrakteerd op een voorjaarsbarbecue, met als hoofdgerecht...
In Griekenland heb je best wel wat verraderlijke weggetjes. En ze hebben daar ook al geen enorm...
Vanaf 1 januari volgend jaar, hanteert de politie een nieuwe richtlijn waarin gesteld wordt dat m...
De Nederlandse Creventic CR-8, een raceversie van de Audi R8, is afgelopen week tijdens een proef...
Het thema rood lijkt hier de verbindende factor. Schijnbaar moest de Ferrari remmen voor een ...
Is dit nou premium? Een Zwitserse R8 bezitter kreeg een paar dagen geleden de schrik van zijn ...
Onze favoriete Belg (en supercar sloper) Tom Boonen laat weer eens van zichzelf horen. Meneer heeft...
Het zijn zeer matige beelden, maar ze liegen er desondanks dat niet om. Een Audi R8 heeft met 420 p...
De testrit die een 33-jarige man uit Woerden zaterdagmiddag maakte met een gloednieuwe Audi R8 is n...
Niet alleen in Amerika, maar ook in Nederland kunnen we de Audi R8 niet op de weg houden. Deze be...
Met de R8 heeft Audi een fenomenaal sturende auto op de weg gezet. Dankzij de vierwielaandrijving...
We wachten allemaal met spanning op Iron Man, de Audi R8 showcase nieuwe superhero film die vanaf...
Een strakke zwarte showroom shine glimmende Audi R8 heeft zich in Portugal erg lelijk bezeerd. Wi...
Zie hier een schitterende witte tweedehands Audi R8 voor een spotprijs van 35.999 euro. Van de eers...
Het ging een beetje fout op de A5 in Duitsland eerder deze week. Een aanrijding met twee vrachtwa...
Veel American Muscle... Zo af en toe gunt een bekendheid ons een kijkje in zijn wagenpark. In...
Een aluminium wegklapdakje uit Maranello of een klassieke softtop uit Ingolstadt. Moeilijke ke...
High performance limousines, zien we hier een nieuwe nichemarkt verschijnen? Het Britse Limo B...
It's a dirty job, but someone has to do it. [ Eerst kijken, dan lezen? Bekijk de video HIER! ...
Ziehier een vrij ingenieuze combinatie van a) promotie voor je dealerschap b) het strelen van het...
Een kort, doch gedegen, onderzoek leerde ons dat Audi het merk is met de meeste verschillende roz...