It’s magic: Skoda openen met je tv afstandbediening

Gepost op 03-06-2010 om 10:09 door in Reclame, Skoda | 29 Reacties »

Skoda Superb Estate afstandbediening
Je staat versteld wat er tegenwoordig allemaal mogelijk is. Zo kun je bijvoorbeeld de achterklep van de Skoda Superb Estate openen en sluiten met de afstandbediening van je tv. Briljant!

Skoda heeft in Polen een leuke reclame bedacht voor de Superb Estate (lees: laten bedenken door een reclamebureau). Om mensen te laten zien dat je de achterklep heel gemakkelijk op afstand kunt openen en sluiten, kun je miljoenen uitnodigingen versturen om een kijkje te komen nemen bij de Skoda dealer. Dat vond men niet zo praktisch. In plaats daarvan kunnen mensen gewoon thuis, lekker lui op de bank ervaren hoe je de achterklep op afstand kunt openen en sluiten.

Hiervoor zijn twee identieke filmpjes opgenomen van een Superb Estate in een parkeergarage. Echter één verschil: op het ene filmpje staat een Superb met de klep open, op het andere filmpje met de klep dicht. De filmpjes werden exact op hetzelfde moment uitgezonden op TVP1 en TVP2, zeg maar de Poolse Nederland 1 en 2. Op het eerste filmpje de tekst “Om de achterklep te openen druk op 2 op uw afstandsbediening”. Drie keer raden welke tekst er op het tweede filmpje te zien was.

De reclamecampagne was een groot succes. Gedurende de campagne kwamen er elke week in totaal gemiddeld zo’n 35.000 mensen bij de 92 verschillende Skoda dealers naar de Superb kijken. Vier miljoen Polen zagen de commercials en het zou Skoda normaal twee jaar hebben gekost om zoveel mensen naar de dealer te krijgen.

Niet alleen een ludieke, maar dus ook een zeer geslaagde actie. De beelden HIERRR.

29 REACTIES

Vet goede actie :]

Ik moet het ze nageven, dit is erg leuk bedacht.

Dus als ik TVP2 keek kon ik ‘m automatisch laten sluiten :D

briljant geniaal

Gerrelekker [ reply ]
03-06-2010 om 10:25

Haha! Geniale stunt :)

Lord_svenius [ reply ]
03-06-2010 om 10:37

volgens mij sta je verstelD ;)

-edit: oeps-

leuke campagne overigens

Bobby Cok [ reply ]
03-06-2010 om 10:38

Als saab nu zo iets zou gaan bedenken, ken het nog wat worden!

maar leuk idee!

zou dit btw niet onpraktisch zijn i.v.m diefstal?

@Bobby Cok & @Frans; I hope you guys are joking..

Hé, daar zegt Bobby Cok iets! Zouden ze daar wel over nagedacht hebben? Straks koopt iedere Pool een televee met knoppendoosje om goedkoop aan een Skoda te komen. Hemel!

brilliant gewoon, VAG who else.

@Bobby Cok: natuurlijk, dat niemand daar aan gedacht heeft… Heb je het artikel wel gelezen?

Majinstar [ reply ]
03-06-2010 om 11:03

Die gasten hebben zeker nooit gehoord van internet.

Goeie!

@bobby cock: alleen voor de skoda op het tweede net :-)
Erg leuk gedaan dit.

@John, ik wel;)

@frans: Integenstelling tot bobby..
Bob, verander naam svp naar Bobby Cock..

geniaal!

Gave reclame zeg! Geniaal!

Goeie actie dit…. Mooi gevonden ook ;)

Niks speciaal ,op mijn 730d van 2003 is dit ook mogelijk…

Christiaan [ reply ]
03-06-2010 om 18:44

@ e60:
Niemand zegt dan ook dat het nieuw is;)
en de nieuwprijs van je 730d was ook nog eens ietsje hoger

clubbtraxx [ reply ]
04-06-2010 om 9:49

@e60

Waar woon je? Kom ik ff kijken of het bij jou auto inderdaad lukt met m’n TV afstandbediening :-)

Geweldig! Dit is naar mijn weten ook vrij uniek. Op deze manier bouw je een gevoel van interactiviteit in een niet-interactief medium als TV.

De interactiviteit in deze commercial zorgt er ook voor dat de kijker bewust gemaakt wordt van de functionaliteit die wordt geadverteerd, namelijk het openen/sluiten van de klep met de afstandsbediening. Het gebeurt echt en de reclame is voor iedereen 100% duidelijk (itt tot passieve reclame die je vaak maar over je heen laat komen).

Met deze commercial kun je die functionaliteit “virtueel” beleven. Iets wat op geen enkele andere manier mogelijk is via het medium tv, en dat het werkt zie je aan de extreme hoeveelheden mensen die naar de Skoda-dealer gingen na het zien en “doen” van de reclame!

Mr. Dj M. [ reply ]
06-06-2010 om 16:44

Geniaal!!! :D

je kan je TV ab wel gebruiken, maar liever open ik de klep met mijn smartfone.

bobby cok [ reply ]
13-09-2010 om 17:36

@ simpson en @ john.

Beide kutknuppels, Blij dat jullie beter weten wat er in mijn hoofd omspookt dan ik zelf.

Knuppels!

Wat denk ik nu?

wow, sorry dat ik een grapje maakte.

En ja, dat deed ik.

Ga naar google.nl typ leven

Welke gek is bezig om mijn naam een beetje door het slijk te halen?

@Bobby Cok: ga lekker op je eigen naam lopen vervelen!

Mijn naam is namelijk Bobby Cok?

@autoblog misschien de blogberichten van deze mafkees te verwijderen?

Bvd,
(De echte) Bobby Cok

@130peeka: er zijn natuurlijk meer mensen die Bobby heten en op Cok heb je ook geen patent lijkt me?

Klopt, Het is alleen een beetje jammer?

Ik vind het feit ook niet erg dat hij Bobby Cok als naam gebruikt. Maar wel dat hij mensen op die naam mensen uit aan het schelden is!

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!