
Artikel ter volledigheid. Beide versies van de Mercedes 280 SE cabrio zijn verkocht. Het betreffende model kennen we uit de tijdloze film The Hangover, de vraag is echter wat de auto’s hebben opgebracht?
De auto’s zijn vorige maand geveild en de Mercedes-Benz 220SE Convertible uit 1965 werd verkocht voor $38,000. Hetzelfde model uit 1969 wisselde van eigenaar voor $50,000 (dat was dus de unit met een werkend cabriodak). Leuke opbrengst, maar niet bijzonder hoog volgens mij.
Speculeren over eventuele klassiekers in Hangover 2 mag in de comments.


Schitterende auto
“Toedeloeeee modafokaaaaaaahh…”
Die scene was hilarisch
Schitterende film
Jammer
Look at the baby go !
Dude where’s my car???
hey, mn joetoep doet het niet.
Sounds like money at all…
Het is al vrij zeker dat deel 2 komt, als het maar niet wordt uitgemolken
@Patrick,
Wat denk je van:
“Hey, tits like that, but that’s because she had a baby”.
you know I drive great when i’m drunk.
why are you peppering the steak, you know tigers don’t like pepper.
tigers love pepper they hate cinamon
Zalige film.
Die chinees is hilarisch!
‘What you talking about, willy?’
‘So looong gay boys’
En verdomd irritante banner onderaan mijn scherm en voor ieder filmpke dat ik bekijk. En dan tijdens ‘t filmke komt dat er nog is op af en toe. stop the commercials!
Heerlijke auto’s. Mede door de US-specs vind ik ze nog mooier dan EU versie.
Paging Dr.Faggot!
on-topic: mooie auto! Koplampen doen me denken aan de poster/schilderij wat ik op mijn kamer heb hangen van een 1966 300SEL 6.3(detailfoto van koplampen+stukje grill en bumper) alleen daar waren de knipperlichten nog geïntegreerd in de koplamp-unit.
the hangover zelf is een goede film maar de auto’s zijn veel beter
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
aantal spots düsseldorf
mooie auto's in St. Tropez kwaliteit van audi s8 en aston martin zijn ni...
Verschillende modellen door de jaren heen. Heb je liever de nieuwe E-Klasse...
spots düsseldorf
Mooie fotoshoot!
heeft zo zijn charmes. in het echt klonk hij natuurlijk veel beter. zie oo...
Prachtig onderhouden Mercedes-Benz 220 SE Cabriolet van 1966.
ook weer een auto van de zeldzame vezameling van de dak dekkers ongeveer 7 ...
Hier de foto's van Antwerp Classic saloon 2006. Het thema was Ferrari.
De Duitse versie is zoveel beter dan de Engelse versie. Spot de verschillen...
Mercedes gl-Klasse 3.0 cdi gl320 4matic aut 2007 Grijs.
Koop nu voor slechts 43.500,00
Mercedes-Benz B 200 CDI Automaat.
Koop nu voor slechts 43.450,00
Mercedes ML-Klasse 280 CDI 4MATIC Sport Leder Xenon.
Koop nu voor slechts 43.413,00
Mercedes E-klasse 200 CGI BLUE EFF Avantgarde Pano.
Koop nu voor slechts 43.385,00
Dat doet toch best pijn als je van klassiekers houdt: de 280SL van John Travolta, die in septembe...
Voor de LOLfilm waarin vier vrienden knotsgekke kater-avonturen beleven werden in totaal vijf oud...
Mooie auto, toch? Een Mercedes cabrio van deze generatie doet in Amerika normaal gesproken erge...
Eerder vandaag schreven we over de oprolactie van Megaupload in Nieuw-Zeeland, maar helaas ontbra...
Rijk en succesvol of niet. Als iemand binnen 10 minuten je auto achter je vandaan steelt baal je....
De grote hoeveelheid Porsches in Düsseldorf ben ik nog niet gaan negeren aangezien er altijd...
Typerend genoeg was het weer eens een zondagavond waarop ik aan het koken was, toen ik gebeld wer...
Replica's komen hier op Autoblog regelmatig in een welverdiend spotlightje te staan. Meestal v...
Recept voor een fusie van 2 generaties Mercedes SL. Men neme: een chassis van de moderne R230-ree...
Deze daklozen hebben het goed gemaakt. Voorin ligt een pruttelend blok dat mits nodig hoog kan ...
In 1984 zette Juliana haar zinnen op een nieuwe auto: het moest een vierdeurs cabriolet worden va...
Een belangrijk onderdeel van WoDaSpoDa is geschiedenisles. Gelukkig krijgen jullie dit hier niet ...
Zoals we al hadden voorspeld is gisteren het wagenpark van Bernie onder de hamer gegaan. De auto ...
Van 15 september tot 1 oktober is in de Studio Mercedes-Benz Maybach in Brussel een kleine uitsta...
Terwijl Beatrix en de rest van de Koninklijke familie vandaag lekker aan het koekhappen zijn in V...
Zomaar open en bloot op straat gespot, de Fiat Dino Spider. De Fiat die eigenlijk een Ferrari die...