Zojuist gekiekt op een weggetje ergens in Nederland: de motorrijder die er hoogstpersoonlijk voor gaat zorgen dat Nederland vanmiddag wint.
In plaats van twee lullige vlaggetjes aan je autoramen bevestigen (of je auto oranje verven) kan je als biker en fanatiek Oranjesupporter ook gewoon je Kawasaki uitrusten in feloranje. Bovendien erg handig bij een crash, zo’n dik pak van oranjeboa’s, Beesie’s en Wuppie-achtigen.
Deze Nederlander heeft de eerste Japanner al ingepakt, zometeen mogen de Elf van Van Marwijk hetzelfde gaan doen. #Hup (foto via @Elzethart – TwitPic)
Ik moest lachen.
Krijgt hij hier ook een boete voor omdat het onveilig is?
whaha..
Ik denk het wel want als je je auto oranje verft krijg je ook al een boete..
Echt absurd en het slaat nergens op met hun boetes.
@tychoGallardo: Waarom krijg je een boete als jij je auto oranje hebt geverf? Nog nooit van gehoord..
@Bosnia_love: Afwijking op kenteken gegevens. Als daar op staat dat de auto zwart is, dan hoort ie volgens de regels zwart te zijn… En er zijn agenten die er heel strikt op controleren… :S Waar een klein land, weer niet groot in kan zijn…
@Bosnia_love:
tja .. de buitenkant en verpakkingmateriaal ..
daar gaat het om in dit land ..
btw .. de kleur van je auto en wat er in je kenteken staat is totaal niet van belang voor wat dan ook ..
dus gewoon bureaucratisch getjenk ..
ohh vergete..
Zo moeten ze zeker geld verdienen!
Als het stevig vastzit en alle belangrijke plekken zijn nog vrij (kenteken, verlichting, radiateur/koelribben, meters etc). Dan lijkt het me dat ze er vrij weinig aan zullen doen
Ik vind dit ook wel een bijzondere…

@toyotaprius:…doe’m nog n’s !?…plaatje is behoorlijk ‘in de mist gekiekt’…me dunkt
@ bosnia_love:
Omdat de kleur van de auto (indien deze van origine niet oranje was) niet meer overeenkomt met de kleur op de kentekenpapieren.
Zie wel dat Hell’s Angels ook awesome kunnen zijn! =P
@bosnia_love
Je hoeft er helemaal geen boete voor te krijgen. Als je hem overspuit kun je gratis de wijzigingen doorgeven.
maar je kan geloof ik ook je motorruimte origineel laten oid, maar dat weet ik niet zeker
How to make a fool of yourself.. Lesson 1
Wat een held!
En geen vuvuzela als uitlaat? Dat kan natuurlijk niet hè…
Dan sta je wel erg voor lul als Nederland zo ongelooflijk zwak speelt zoals nu
BEESIES! LOL
@Davidov: Ja wel ene hele grote… die ook kan motorrijden…
lol @ oranje leopard en f5. Awesome. Die Tiger zal wel van een tijdje geleden zijn, we gebruiken die kist allang niet meer.
@bozewolf: Ja die Tiger das weer een apart verhaal. staat trouwens gewoon op kenteken. Ze wilde in 2006 er mee naar het Oranje kamp mee rijden, in Duitsland. Helaas, niet gelukt..
http://www.destentor.nl/regio/zwolle/446536/Oranje-tank-in-Duitsland-van-de-weg-gehaald.ece
@toyotaprius: Oh, lol, is dat kleine pantserkarretje ook een “Tiger”?
Ik bedoelde het vliegtuig.
@bozewolf: Volgens mij ook… dacht het dan… Maar gewoon lachen, dat je zoiets op kenteken kan krijgen..
Maar goed, leuk speelgoed he..
Best grappig hoe mensen zich zelf en voertuig zo kunnen uitdossen.
@iedereen over oranje auto
Zolang het chassis-nummer van de auto nog de kleur heeft wat op het kentekenbewijs staat kan helemaal niemand je iets maken. Je kan dus je auto oranje of welke kleur dan ook kleuren, zolang je die paar vierkante centimeters waar het chassis-nummer opstaat lekker de kleur laat die op het kentekenbewijs staat.
Tjongejonge…wat moest ik lachen om die opmerking: “Deze Nederlander heeft de eerste Japanner al ingepakt, zometeen mogen de Elf van Van Marwijk hetzelfde gaan doen.”
Ik kan alleen maar zeggen na 12 jaar Oranje Jopie….
U bent nog niet van me af…..
De reactie’s onderweg zijn elke keer weer de motor van datgeen wat in 1998 als grapje begon…
Zie ook: oranjejopie.nl of http://blog.seniorennet.be/wkenekvoetbal/
Hier hou ik nou van
Owjee… Wat zou Koos “debiel” Spee hier van de zeggen hebben?!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Een heuse Volvozela gespot in Groningen!
ongeveer 15 minuten nadat oranje gewonnen heeft, staan wat er een hoop mens...
Mijn Scirocco samen met mijn broers BMW 1-serie, Oranje beplakt. :D
Een Carrera 4S met KNVB logo's, echt wat voor vandaag.
Heel Nederland treurt nog steeds om de verloren WK-finale tegen Spanje, afg...
@0.18 sec:Nigel de Jong, voetballend bij Manchester City in Engeland rijdt ...
The inventor of the “KillaCycle” electric motorcycle almost killed himself ...
Tè melige videobewerking van een motorongeluk waar de motormuis er gelukkig...
Een motoragent wilde straatje keren... gezakt! Hij werd te snel geholpen om...
Altijd genieten op de Ko.
Wat hebben de Duitser het zwaar te verduren zeg. Uitgeschakeld en afgedropen. Terwijl NL er zo...
Op de dag dat deze knaloranje Murciélago voor het Hilton stond had Oranje net met 2-1 gewo...
Goed, geen worldcup. Maar toch hebben ze het leuk gedaan. Reden genoeg in elk geval om een tochtj...
Het leek zo'n ludiek idee. Mooi was het ook al niet, dan toch liever een oranje Audi R8. Niet...
Wat was dat genieten zeg, gisteravond. Kan niet wachten tot het dinsdag volgende week zondag is. ...
Leuk natuurlijk, al die gepimpte Cayenne's in de Oranjeselectie. Maar voor het echte oranje-gev...
Werklui die vandaag netjes tot een uurtje of vijf op kantoor blijven hangen zullen zwaar in de ...
Donderdagavond mag Oranje weer aan de bak, ditmaal balletje trappen tegen Kameroen. Eén di...
Ja, daar kon je op wachten. Schrijfgrage politieagenten hebben de eerste Oranjesupporter al op ...
Heb je je gisteren ook zo zitten irriteren tijdens de wedstrijd? Vuvuzela's, de luchtdruk, de sch...
Hadden we kunnen zien aankomen. In een land waar supermarkten vol liggen met Beesies, oranje den...
Deze week gaat het wereld kampioenschap voetbal 2010 van start, in de volksmond afgekort tot WK 2...
De aanloop naar het WK is begonnen en de redactie couldn't care less. Voetbal is voor mensen die ...
Hij is fraai hoor, de oranje Jetzt geht's los-Mercedes S-Klasse die afgelopen zondag op deze site...
Nog even en dan gaan onze jongens het weer proberen. Ditmaal op het WK in Zuid-Afrika. Om onze na...
In tegenstelling tot Fiat en Toyota steunt Audi het Nederlands elftal wel. Zoals wel blijkt uit d...
Aangezien de rest van de avond toch alles over voetbal gaat leek het ons gepast deze Audi A5 Spor...
Blijkbaar is die BMW M3 pickup zo goed bevallen dat BMW maar besloten heeft om een mini pickup me...
Dat doet deze voetballer van RSC Anderlecht helemaal niet verkeerd lijkt mij zo. En zo blijkt maa...
Een matte wrap, zwartgespoten Audi-velgen en getinte achterruiten. Sinisterheids lvl: Leroy Fer...
Creatief met decoupeerzaag: wanneer de ruimte van je auto ontoereikend is, dan zet je toch gewoon...
In deze configuratie ben je elke bocht de baas. En het is weer eens wat anders dan een paar G-uni...
Om maar weer eens een uitgekauwde meme van stal te halen...Van wie zou een auto met zo'n kenteken...
Jep, de lokale club van Lambolghini eigenaren was een stukkie wezen touren en besloot dat waarsch...
Strekking van het verhaal: indien je niet mans genoeg bent om overweg te kunnen met een motor,...