Kom maar door: BMW Z4 Shooting Brake
Gepost op 13-07-2010 om 10:31 door vvb - 48 Reacties »
Als je het met iemand over lekkere BMW’tjes hebt, dan komt het gesprek al snel op de Z-modellen uit. En dan vooral de meest begeerlijke versies daarvan: de dichte Z3 Coupe en Z4 M Coupe. Aangezien de huidige Z4 het doet met een stalen klapdakje zou je haast zeggen dat een dichte versie geen zin heeft. Totdat je dit plaatje ziet.
Boem! Knalt dat effe binnen op je netvlies, deze knalrode BMW Z4 Shooting brake. Komt vers van de tekentafel van Jasper van der Heiden, onze huis-shopper. Hij heeft zich nog ingehouden hoor. De wulpse lijnen van de nieuwste generatie BMW Z4 waren het uitgangspunt voor het ontwerp van deze koets. Dikke M-tuning was niet de uitdaging, maar een carrosserie waar je tevens een zojuist geschoten hertje, lammetje of fazantje in kan opbergen.
Het staat de Z4 erg goed, zo’n dakje. Althans: dat is de persoonlijke mening hier. We zijn razend benieuwd of meer mensen het een okee idee vinden om de huidige BMW Z4 te gaan leveren met een dak dat niet open kan. Denk er voor de grap ook nog maar een extra dikke bodykit bij en een Z4M-badge. Doen?
Klik op de afbeelding voor een grotere versie.













maare =dat nu zo moeilijk voor te stellen :-p
Helemaal met je eens !
Hoeveel reacties moeten we hier krijgen om aan BMW aan te bieden ;)
Vind je dat bij deze auto dan ook?
http://english.mart.trento.it/UploadImgs/1141_40.jpg
Ook zo’n lange motorkap met een kort kontje maar in mijn ogen ziet het toch prachtig uit.
Maar bij de BMW lijken de voorruit en motorkap meer met elkaar te communiceren dan bij de e-type. Toch besluit de motorkap na de voorwielen nog even zijn eigen weg te willen volgen. De neus trekt zich weinig aan van de rest van de auto. Het lijkt bijna een communicatiefoutje.
Een paar verschillende dingen zouden dit denk ik kunnen oplossen…
- zet de voorwielen nog iets verder naar voren, of
- plaats de voorruit nog iets vlakker, of
- maak de gehele neus wat korter zonder de wielbasis aan te tasten, of
- laat die nieren niet zo pontificaal naar voren steken…
JASPER MIJN HELD!
Zou een waardige opvolger zijn van de Z3coupe !
Want ik vond de vorige Z4coupe toch wat minder.
zoals deze:
Ben je wel helemaal lekker?
Dicht rijden is voor sukkels!
Kost mij waarschijnlijk net zo lang om te waarderen. Vraag mijn mening 3 jaar later nog eens. ;)
Darkwing Duck.
Die velgen zijn veels te groot.
Vind de Racer zonder achtervleugel de perfecte Z4M
“Die velgen zijn veels te groot”
is wel een concept he :)
Ik vind die racer ook het beste.
Hier nog een wannabe Z3M in paint:
En je ziet opeens heel veel auto’s erin.
langer motorkap, langer neus, langer kont etc..
Toch niks te doen dus hierbij mijn poging.
Dat is meer een Coupe he, het moest een shoutingbreak zijn toch? Dus Z3 coupe-like..
Wat vind je van de M6? HEt is volgens mij meer een conmbinatie van Jag en Noble geworden!!
Hou niet zo van shootingbreaks dus vandaar een coupe.
De M6 is wel vet op de achterkant na. een korter kontje zou hem afmaken.
En niks cabrio!! Maakt auto onnodig zwaar en minder stijf terwijl wil je nou rijden of alleen showen?!?!
Daarom blijft Z4M Coupé geweldige auto met die heerlijke 3.2L 6 in lijn…. Zucht waarschijnlijk het einde van een mooi tijdperk….
wat een model