Trailer: Ayrton Senna – Beyond the speed of sound
Gepost op 01-09-2010 om 21:01 door robbie - 29 Reacties »
Tijdens het afgelopen TopGear seizoen werd er al verteld dat er dit jaar een speciale documentaire uit zou komen over het leven van Ayrton Senna. Inmiddels is er een trailer beschikbaar die ons alvast warm moet maken voor deze docu (mocht dat nog nodig zijn).
De documentaire Ayrton Senna – Beyond the speed of sound is gemaakt door het Britse Working Title met toestemming van de Ayrton Senna Foundation, FIA en de familie van Ayrton. Op 8 oktober komt de docu uit in Japan. Helaas kan ik jullie nog niet vertellen of deze film ook hier wordt uitgezonden of beschikbaar komt. Maar laten we het in ieder geval hopen. De reden voor het uitbrengen van deze docu is het feit dat Ayrton dit jaar 50 jaar oud geworden zou zijn.
Meer informatie is HIER te vinden (Japans kunnen lezen is dan wel handig). (via: jalopnik.com)









http://www.workingtitlefilms.com
http://en.wikipedia.org/wiki/Working_Title_Films
Maar die gozer wordt gewoon geromantiseert.
Het was een egoistische,zwaar gelovige
en arrogante dude.
Hij kon wel rijden!!Maar dat deedt hij niet zelf.
“Dat was God”.Qoute van Der Aryton zelf
En als je dan ook nog eens zegt alle respect voor Senna en hem 5 woorden daarna uiterst respectloos “gozer” noemt ben ik van mening dat je dat wel zou moeten doen.
Grtz Rch
Zijn volledige carriére live gevolgt? Lijkt er niet op. Je reactie geeft blijk van totale onkunde aangaande Senna.
Luister nog eens… ;)
maar ff serieus hij was (zoals de engels dat zeggen) an end of an era… hij was een van de laatste die reed in de 1200 pk monsters… hij word gemist…
ik kan echt niet wachten
Op de baan was hij egoïstisch ja, maar dat waren of zijn bijna alle zo niet alle kampioenen. Maar daarnaast was hij een zeer goede man. Hij nam tijd voor zijn fans, vond ontwikkelingshulp (in Brazilië) erg belangrijk en nog wel meer.
Schumi heeft meer gewonnen, en hij reed in “De Ferrari” maar toch was Häkkinen in z’n Mclaren in mijn ogen niet alleen de betere maar ook de grotere rijder. Winnen telt enkel als je jezelf meester blijft. (niet dat Schumi een slecht rijder of persoon is, gewoon anders)
Maar daarnaast heeft Senna ook laten zien een goed mens te zijn, ook op de baan. In die docu van TopGear zag je een fragment waarin hij, tijdens een race, een collega coureur uit zijn wrak probeert te halen terwijl de autos om hem heen vliegen. En laten we vooral zijn liefde voor de kansarme jongeren in Brazil niet vergeten. Je wordt niet zonder reden door een groot aantal mensen op aarde op handen gedragen.
Ben naar de F1 race van Bahrain dit jaar geweest en sprak daar mensen die direct met Senna te maken hadden (Jo Ramirez en Neil Trundle) en zelfs vandaag nog praten ze met heel veel respect voor hem.
Senna was/is The legend van de F1.
Senna knalde als een semi-geleid projectiel over de baan en niets hield hem tegen, de dood of de gladiolen ! Het tempo & de manier waarop hij vrijwel continue op of over de rand balanceerde was frequent ongenaakbaar.
Tegelijkertijd was hij een echt goed mens en die combinatie maakt hem een echte held.
Zie b.v. dit Ayton Senna onboard @Monaco 1985 filmpje: http://www.youtube.com/watch?v=MYEtWoAfSIY&feature=related
Senna reed in een tijd, waarin het makkelijker was je te onderscheiden… nu is het bijna cupracen! Senna zou nooit in de buurt gekomen zijn van Schumachers records! Maar heel simpel, Senna is indd een Legende.. ik blijf me afvragen waarom? Persoonlijk was ik een Prost fan, en geen senna! Mensen mogen Schumacher niet om de acties die hij wel eens gemaakt heeft, Senna was zeker zo erg! Schumacher heeft 1 nadeel ten opzichte van Senna, er iets niet zo helpend bij het creeren van je legende als jezelf met 300km/h een betonnen muur in rijden, pas dan ben je de beste / liefste / mooiste / aardigste coureur allertijden.
Btw, er zijn theorien over de dood van senna die men toch gelijk af zal doen als “complottheorie” en daarmee is genoeg gezegd… Echter slaan deze meer spijkers op hun kop dan menig andere theorie.. en vooral het beeld materiaal zegt genoeg!
BTW, als Autosport gek.. Ferrari en Schumacher in de hoogtij dagen… De mooiste autosport herinneringen die ik ken! Wat een tifosi, wat een dominantie.. Het beste en mooiste team allertijden, met verreweg de allerbeste coureur allertijden!
*zucht*