En waarom zit de wulpse mevrouw Alba met haar chauffeur en kinderoppas in dit oranje stuiterwaggie te zwaaien? Ter promotie van de (ongetwijfeld zwaar kont schoppende) nieuwe film van regievirtuoos Robert Rodriguez, Machete.
Bij de premiere van de film werden de acteurs vergezeld door een klein dozijn van de dure customs, Jessica Alba nam plaats in een oranje Chevy Impala.

In Nederland gaat Machete a.s. donderdag (9 september) in premiere. Naast La Alba zijn er ook koningen als Robert de Niro, Danny Trejo, en Steven Segal mee. Reden genoeg om ‘m te gaan checken lijkt me.
Resteert er nog een vraag: zien we Jessica Alba liever in een lowrider, of toch in een bikini op een strand? Dat dacht ik toch ook. Om even 2 grootheden uit de tv-geschiedenis aan te halen: ‘hubba hubba!’, ‘owwww mama’ en ‘yeah baby!’




mmhmmm ze is wel redelijk lekker maar toch vind ik persoonlijk luxy pinder wel me favo celebrity (als je haar dat kan noemen)
@spykerboy: Ik geef liever de voorkeur aan “socialite met enorme memmen”
Zij is lekker! Vooral die ene in bikini (L)
Een wallpaper van die laatste foto aub.
Whaha mooi die laatste foto
Typisch voor autoblog. Cars and Bitches.
@autoblogger:
Ik weet al waar jij je meestgebruikte snelkoppelingen gaat zetten
ben benieuwd of Machete aan the Expendables kan tippen
@koreantaxiproductions: Expendables sucks….dus het kan heel, heel makkelijk beter worden..
mmm
Misa campo anyone….?:p:p

He bahhh weer van die vette,dikke,domme big M lover Amerikanen in auto’s die geen bocht om kunnen.
@sixtrey: Lowriders ?? kom er maar in sixtrey !
@Rob USA:
Bedankt voor de vriendelijke verwelkoming
maar helaas begin ik een Ford muscle car man te worden ik graak een beetje beu gekeken op GM lowriders, maar nee de mijne is niet te koop!
altijd leuk tegen de stoom op zwemmen en is er een betere manier dan in een classy lowrider, deze is wel erg overdreven getuned, maar alle autoliefhebbers moeten weten dat je niet meer kunt verwachten van Lifestyle.
way to go @six-trey:
dus ligt er een 66er Galaxie in het verschiet ??
@lincoln:
eerlijk gezecht niet mijn favoriete generatie van de galaxie ik zou eerder een oudere versie nemen, Maar mijn 69 Big Block Mustang is hersteld in volle glorie en ik heb een 66 mustang GT coupé opknapper (wrak) staan. maar ik had liever een 40s-50s hot rod pickup
Koningen…Steven Segal..hou op zeg!B acteurtje !!De Niro …zwaar ok!
@duke: het is dan ook een hilarische b-film persiflage, Don Johnson en Lindsay Lohan doen ook mee, en ik ga vooral kijken naar Michelle Rogriguez.
P.S. Het is Seagal (zeemeisje).
@koos: OK, kan alleen De Niro niet in dit rijtje plaatsen.
(de rest zit wel op een lijn lijkt me).
@mezelf: Rodriguez
voor straf een pica.
![]()
Mijn nummer 1!!
Als ik haar ooit tegenkom in mijn slaapkamer, dan breek ik haar de beide benen..
Komt ze nooit meer weg
lowriders geweldige auto,s die van mij is ook binnenkort klaar , sta dr mee op 100% tuning is altijd gezellig daar , hier ff een leuk filmpje.
Hmmm is toch een prachtige vrouw, maar geef toch liever Elisha Cuthbert…

Machete was een van de nep trailers in de dubbel film Grindhouse van Tarantino en Rodriguez, de reactie op deze spoof actie film was zo groot dat men besloot om er een volwaardige film van te maken. Dikke pret!
Als ze de ding nou ff laten springen kunnen we haar tieten nog ff zien bouncen… in slowmo
Kijk! Over babes gesproken….Jessica is er dus duidelijk één!
@Dimglor: Mee eens
Op die laatste foto vraagt ze er toch gewoon om vanachter gepakt te worden oO
@ six-trey heb jij een lowrider zo ja? wat voor een als ik mag vragen.?
@corvettez06:
een 63 (six trey) Impala
niet echt een overdreven lowrider zo als hier boven gewoon een vrij standaart impala cabrio op een paar hydraulische pompen en een setje 13 inch spaak velgjes na. Dit was mijn eerste auto ook btw
@ six-trey hey leuk om te horen , dan kennen we elkaar mnisschien wel ik ben namelijk samen met john oron de oprichter van unity lowrider club . ik had samen met gordon 22 jaar geleden de eerst lowriders hier in nederland toen was het echt nog in de kinderschoenen , hey maar leuk om te horen man , wie weet spreken we elkaar nog , 9 en 10 oktber is 100% tuning ahoy , heb er een candy orange cutlass uit 1980 staan , zwaar over de top maar wel leuk, nou wie weet en tot ziens , veel sucses met je impala.
@corvettez06:
Ik kom eigenlijk weinig buiten Gent met mijn wagen. ik heb al van de nederlandse lowrider clubs gehoord maar nog niet echt in contact mee geweest ik zal je wel eens tegen komen op een meeting dan hoop ik, maar in de paar meeting die ik doe in belgië zie ik zelden een lowrider. Heb enkel ooit eens een groene Buick 4 deurs (Elektra?) gezien en een grijze Buick Riviera
@six-trey nou mocht je ooit intresse hebben , we hebben 9 en 10 okt in ahoy rotterdam 100% tuning, dan kan je komen , mits je tijd heb natuurlijk,wij zijn daar bijna allemaal aanwezig , word zeker gezellig .
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Zo kun je ook reclame maken voor een auto.
Deze dame demonstreert de MP3 USB stick mogelijkheden van de nieuwe Chevrol...
Chevrolet is goed bezig...
Blijft een mooie vlag..
Zoek de epica
Een burnout doe je zo, vraag me nog steeds af of het alleen rubber is wat d...
Nog wat foto's van Le Mans op veler verzoek, jammer dat het beeld vaak nie...
De Chevrolet Beat Concept met beachbabe
It's a bit nippy in there...
Foute tuning uit Saudi Arabië. Hoe vaak zal hij met zijn velg een stoe...
Chevrolet Cruze 1.6 91KW LT 5-DRS.
Koop nu voor slechts 21.950,00
En dat alles zou zich dan moeten afspelen op de motorkap van een rode Camaro. Je hebt gekken,...
Wat ziet dit er heerlijk uit zeg. Zo'n enorme lel van een Amerikaanse auto die maar liefst 2 park...
Mila Kunis is lekker. Een Chevrolet Camaro is ook lekker. Dus als je de twee samenbrengt voor een...
Gisteren kon Formule 1 brokkenpiloot coureur Lewis Hamilton eindelijk eens ervaren hoe het is om ...
Jarenlang deed hij een poging grappig te zijn in de serie Home Improvement. Daarnaast toucheerd...
Chevrolet is van mening dat je in een magazine alleen mooie vrouwen moet gebruiken en geen dikzak...
Transformers-filmpjes waarin een gele Chevy Camaro de show steelt zijn altijd goed voor de verkoo...
De 26 jaar oude Italiaan Fabio Ferrante wist al op hele jonge leeftijd dat hij auto's wilde ont...
Als afwisseling op al het nieuw, nieuwer, nieuwst is de woensdag vrij vaak gevuld met oude spots....
Autowassen. Mijn hobby zal het nooit worden, maar zoals met meer vervelende dingen is alles op te ...
Babes en muscle cars lijken mij een prima combi. Playmate Julie Clarke (editie maart '91) denkt daa...
We zijn geen muziekblog, maar heel toevallig komen er binnen 1 week 2 clips binnen die voor de au...
In het kort gezegd: als je een F150 koopt ga je dood. Chevrolet is in zijn tweede reclame (na...
Met de Amerikaanse Super Bowl in aantocht (5 feb) laten steeds meer automerken hun miljoenenpr...
Maak kennis met Joao Barbosa. Joao is 36, en racet in Endurance Races. Hij is ook getrouwd, en na...
Een Egyptische sjeik vindt dat Chevrolets verboden moeten worden. Niet omdat ze te Westers zijn o...
Is het bewijs dan eindelijk geleverd? Is het dan echt zo dat vrouwen beter kunnen parkeren dan ma...
Da's best zonde. Je vraagt je wel eens af hoe sommige dingen kunnen gebeuren. Bijvoorbeeld: h...
Zeg jongedame, we zien je billetjes (lichtelijk NSFW)... Ja, zo'n fotoshoot met een McLaren M...
Omdat al die filmpjes met goedgevulde bloesjes met lage decolletés op den duur ook gaan ve...
Dubbele turbo, dubbeldikke DD-ballen, dubbele airbags, dubbele fun! We kregen aan het einde v...
Mogen beursdudes nog wel dan? Zoals jullie wellicht hebben meegekregen heeft België weer...
Ik voel me nu net de tettenbelg. Hoewel ze nog lang niet in de positie zijn die Red Bull zich...
Amai. Om te beginnen bij het begin: wij waren er dit jaar niet bij in Brussel, dus ons kan je...
Tijd voor wat youngtimerlove: twee meisjes die een ster kussen en je zag nog nooit eerder zo'n *k...