
Komt die Camaro!
Een bekend spreekwoord luidt: ‘waar gehakt wordt, vallen spaanders’, of: ‘je kunt geen omelet maken zonder een eitje te breken’. Zo gaat er op de filmset nog wel eens wat mis, zeker als de film in kwestie geregisseerd wordt door Michael ‘Special Effects’ Bay. In alle eerlijkheid was dit wel een heel onfortuinlijk ongeluk.
Wat is er gebeurd: terwijl de filmcrew een scene van de derde Transformers (slap verhaal, heel veel special effects, en een bijna blote Megan Fox om toch nog wat bezoekers te trekken) aan het filmen was, reed er een echte politie-SUV over de (kennelijk niet afgesloten) set, die op een oproep reageerde. Een onvoorziene omstandigheid, die resulteerde in een behoorlijk kapotte Camaro.
Overigens was dit niet het eerste ongeval dat de miljoenenproductie plaagde. Eerder beleefde een figurant een naar ongeluk: ze reed in een auto toen een camerakabel losschoot, door haar ruit schoot, en haar zwaar aan haar hoofd verwondde (moesten jullie hierbij trouwens ook meteen aan Massa denken?).
Bij het ongeluk met ‘Bumblebee’ raakte gelukkig niemand ernstig gewond, en waarschijnlijk zal er wel een reserve-Camaro staan zodat de opnames weer snel verder kunnen. Bekijk de video’s hier, hier en hierrr op Autojunk. (bron: tmz, via autoblog)
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 6.2 aut | € 97.295,- | 405 pk | 5.4 sec | » |
| 6.2 45th anniversary edition aut | € 104.895,- | 405 pk | 5.6 sec | » |
Zonde van de auto (ookal is het nou niet bepaald de mooiste auto ooit, sterker nog hij is) lelijk
Toch beter dan dat die 458 erachter zou crashen. Maar alsnog zonde, het is een mooie auto.
Jaa, jammer.. Maar er is nog voldoende geld voor een nieuwe lijkt me
Een van de vetste autos ooit naar mijn mening. Pijnlijke beelden.
Dat is echt wel verneukt, maar waarom zouden ze de filmset niet goed afsluiten??
Dat lijkt me toch wel handig, zoals hieruit blijkt…
Misschien mochten ze de boel wel niet afsluiten omwille van doorgang van hulptroepen, zoals dit.
Mavo-agentje wou gewoon tóch in de opname komen…
geef ‘m maar zo aan mij!
ik spaar wel om ‘m te laten maken haha.
wat een auto, echt geweldig ding!
Even hoor…maar jullie AB-foto is vanuit een heel andere hoek dan de camera-opstelling ?…goe gedaan…!
@ Megakix; Van dit filmpje
@Trucker Jan: kijk, dat fimpje is de betere versie ! Thanks mate
@Megakix: als je goed leest staat de link ook in de tekst
Tja shit happends..
Wat een verschil in schade trouwens!! Van de Camaro is de hele voorkant vernield en de Suburban heeft alleen een dukje in de bumper
Misschien een rare vraag, maar waarom dat doek erover?
Alleen klopt dat Megan Fox stukje niet…die doet nl niet mee in deel 3. Helaas…zucht…
@Forza!:
Inderdaad, ze wou niet bukken voor Michael Bay. Jammer voor de film, beter voor Megan Fox.
zonde zonde zonde , blijft toch een van de mooiste auto op dit moment.
Die politieauto is versterkt aan de voorkant. Leuk om iemand een duw of zo te geven, echter funest in een echt harde aanrijding.
Daarnaast gewoon ongelukkig geraakt. Politie auto lijkt heel, maar misschien inwendig veel schade, plus niet zo leuk voor de bestuurder.
En ik heb vaker gezien, 2 auto’s botsen, eentje echt veel optische schade, andere amper.
waar is zijn abs dan?
zelfs de achterwielen blokkeren..
Die doeken gaan er misschien overheen omdat er sprake zou kunnen zijn van een Camaro ‘silhoutte’ op een goedkoop buizenchassis. Bij dit soort opnames wordt er in de regel niet gebruik gemaakt van de echte auto juist omdat er het één en ander mis kan gaan. Mogelijk dat de auto daarom ook zo in elkaar zit aan de voorkant.
@Rutger: Ja inderdaad dat met die doeken snap ik niet helemaal die gasten pakken razend snel die doeken
wat heb jij in je ogen zitten?! dit is de mooiste amerikaanse musclecar op dit moment. Al mag iedereen natuurlijk zijn of haar eigen mening hebben
@Jedo: trek je dat soort domme reacties niet aan. De jongen zal zelf wat complexen hebben, en uit zich hier wat.
@Jedo: “de mooiste amerikaanse musclecar” , dat zegt niet veel, er zijn maar 3 dingen die Amerika ooit heeft bijgedragen aan de samenleving, en dat is op 1: rechts afslaan bij rood licht, 2: Ford gt40, 3: Chevrolet corvette Zr1. Maar over het algemeen denk ik dat ik nog liever een fiat 500 heb dan deze camaro, want die fiat komt tenminste nog de bocht door, en deze camaro geeft een mooi voorbeeld hoe het dus niet moet. Maar alsnog bedankt dat je mijn mening respecteert.
Oh jee is Bumblebee nou deaud?
Ik dacht dat Bumblebee wel even van gedaante veranderde bij crashes..
Tss, wat een afgang.
psst , Megan Fox zit niet in Deel 3
PS: die stingray ziet er best kek uit van achteren
ehhh hebben die camaro’s geen ABS, want hij glijd wel een stukje door.
Onderhuids zijn deze auto’s niet meer dan bij elkaar geraapt onderdelen van auto’s van de sloop. Het zou mij niet eens verbazen als er nog good old trommelremmen achter de wielen verstopt zitten.
ze hebben daar een warehouse vol met calimero’s staan.
Suburban kan een stootje hebben!
Het ABS van deze Camaro is waarschijnlijk uitgeschakeld. Werkt wat beter met stunts en zo.
@Rutger:Waar haal jij die info vandaan ?? Rondom Brembo’s
,als je het nou niet weet post dan liever niks !
Zo weer één Camaro meer verkocht GM.
Gelukkig niet met de Stingray, daar zijn er maar een paar (1 ?) van.
@Rob USA: HIj heeft t over de filmauto, niet over echte Camaro’s
@Rob USA:
Deze kan ik in mijn zak steken.
Mijn reacties staan wat verspreid maar het mag duidelijk zijn dat ik het niet over de reguliere Camaro’s heb die in de fabriek van de band lopen.
Hoe ken die politie auto nou niks hebben ?
@majinstar: wat denk je nou zelf, 1 hij heeft een bullbar en 2 het is een politie auto dus deze zal wel verstevigd zijn?
Hoe is het met de K9 hond in de politiewagen haha.
Ja, maar…is Bumblebee nou dood of niet?
En hoe is het met de hond on de copcar?
Vragen, vragen…
Wel een dom ongeluk…. Ze zouden gewoon de baan moeten afgesloten hebben…
Beetje lullig….
@Rutger: Ja, ik begreep het wel, maar waarom een Camaro speciaal laten bouwen terwijl hij gesponsoord word door GM (op een paar speciale film bumblebee opties na dan)en hij maar $35.000 kost.
En GM betaald nog een paar ton extra voor exposure.
@Rob USA:
Waarschijnlijk omdat de Camaro sowieso voorzien zal moeten worden van een rolkooi en andere aanpassingen moet krijgen omdat de auto ingezet wordt om stunts mee uit te voeren. De stuntmannen/vrouwen moeten immers beschermd worden.
Het voordeel van silhoutte auto is dat het echt veel goedkoper is en de auto makkelijker weer op te bouwen is als er iets misgaat bij de opname. Raak de body beschadigd dan kan je veel makkelijker een nieuwe body over het buizenchassis zetten dan dat je allerlei onderdelen van een echte Camaro moet gaan vervangen.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Die is stuk.
Nummertje drie
Uit Transformers
Vanuit een andere hoek
Maak kennis met Bumblebee uit de nieuwe film "Transformers: Revenge of the ...
Doet ie goed!
Opa gaat een stukje rijden en neemt een kijkje onder de motorkap.
Alle Chevy's uit de nieuwe Transformers film!
3 nieuwe chevy's
Fijn dat het kan, je hebt het alleen nooit nodig.
Chevrolet Camaro - 6.2 2SS RS Automaat incl. btw/bpm.
Koop nu voor slechts 66.750,00
CHEVROLET CAMARO VRIJE TYPE.
Koop nu voor slechts 66.180,00
CHEVROLET CORVETTE C6 Z06 coupe 7.0 V8 -512 pk- !.
Koop nu voor slechts 62.500,00
Chevrolet Camaro Coupe 6.2 V8 Automaat.
Koop nu voor slechts 59.895,00
Chevrolet Camaro LS COUPE.
Koop nu voor slechts 59.660,00
CHEVROLET CAMARO 2LT RS.
Koop nu voor slechts 59.500,00
Een nieuwe Transformers-film (trailer) betekent ook een nieuwe Chevy Camaro Bumblebee-edition....
Transformers-filmpjes waarin een gele Chevy Camaro de show steelt zijn altijd goed voor de verkoo...
Blijkbaar is een Chevrolet Camaro SS Transformers Edition de ideale bejaardenauto... De 101-ja...
Aangezien een Amerikaanse musclecar altijd nog sneller kan heeft het Oostenrijkse O.CT Tuning een...
Waar gehakt wordt vallen spaanders en waar auto's getest worden sneuvelt wel eens iets. Je kan da...
Blijkbaar was Michael Bay een beetje lui bij het maken van de nieuwste Transformers film, want ee...
Om je zaterdagavond goed te beginnen: Fifth Gear achter het stuur van de Camaro SS. Moderne mu...
Noem het typisch Amerikaans, noem het onverantwoord. Feit is wel dat elke petrolhead hier graag...
Auto's als de Chevrolet Camaro zijn voor mannen die diep van binnen eigenlijk acht zijn. En man...
De tweede trailer voor de binnenkort te verschijnen Transformers film Revenge of the Fallen is be...
Kort samengevat: 34-jarige leipkees kan zomaar een Chevy Tahoe (SUV) van de politie meenemen, en ...
De man die het Nederlandse wegdek regelmatig voor een circuit aanziet, en daar vervolgens met M...
Over domme mensen gesproken... De 21-jarige Douglas Shane Southard was niet alleen zo dom om dron...
Voor uw zaterdagochtendvermaak: een Corvette C5, een Corvette C6 voor een verkeerslicht met daar ...
En boem is ho in dit geval! De bestuurder van deze Chevrolet Corvette was bezig om de grenzen van...
En dat alles zou zich dan moeten afspelen op de motorkap van een rode Camaro. Je hebt gekken,...
2.700 Nm om precies te zijn. EV's zijn eigenlijk ideaal op de dragstrip, want je hebt meteen ...
Obligate post na de bekendmaking van de rappe tijd gisteren. Kijk, en hoor, hoe een Camaro ZL1 zi...
Gisteren sloeg de schrik ons even om het hart toen er foto's verschenen van de unieke, one-of-a-k...
"For sheer power, the ZL1 delivers more horsepower than a Ferrari 458, more torque than an A...
In hoog tempo rollen ze onze mailbox binnen, de triomfantelijke persberichten van de autofabrikan...
Ben je net lekker aan het powersliden met je Camaro, ploffen spontaan je side-airbags. Resultaat:...
Alle ingrediënten zijn aanwezig in dit geval: een labiele blonde vrouw, een HUMMER H3 en het...
Oooh, ow, au, owh, sjezus. Man wat gaat dat weer mis op ons aller Zandvoort. Venijnig overstuur i...
Lekker een middagje met vrouw en kinderen naar het circuit. En dan gaat één of ande...