
Deze auto is van iemand die de standaard R8 GT te gewoontjes vindt. Een originele kleurstelling zoals dit klassieke Gulf thema maken in ieder geval een echte blikvanger van je auto.
Het legendarische blauw met oranje is onder andere op deze Aston Martin V12 Vantage en dit gevleugelde kleine broertje terug te vinden. De eigenaar schijnt Audi-boardmember Michael Dick te zijn, de man die ook eerder een Gulf TT Quattro reed.
De V10 in deze R8 GT zet 560 pk’s op de straat en accelereert in 3,6 seconden naar de 100. Als vrouwlief misselijk wordt van deze cijfers kan je de kleuren ook op een tragere auto toepassen. (via teamspeed.com)
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 4.2fsi quattro | € 146.200,- | 420 pk | 4.6 sec | » |
| 5.2fsi quattro | € 252.270,- | 525 pk | 4.1 sec | » |
baby bleu past iedereen ..
behalve de Porsche 928 ..
althans .. voor zover ik weet ..
kindje toch!

dat van voor mijn work-shop carriere “kleur & welbehagen” ..
intussen ben ik mij bewust van de impact van kleurkeuzes ..
heeft u intresse in de wonderbaarlijke wereld van kleur ??
bel # 06-11 ..
goed verkracht
Het is niet de meest stoere kleurstelling, maar het staat em wel erg goed met dat zijpaneel. +1
Hmmm, vind ik dat rugzakje wat ik gisteren in Gulf kleuren zag toch een heel stuk mooier.

@CSL: een plaatje zegt meer dan 1000 woorden, maar dit maakt het niet echt duidelijker… Vind je die mooier? Vind je die lelijker? Of wil je die velgen met een andere kleur?!?
@autoblogger:
“Vind je die mooier? Vind je die lelijker?”
Mag je lekker zelf bepalen. De bovenste blauwe is iig über lelijk.
@CSL:
o,ja .. zilvergrijs op een Audi ..
hoe krijg je het verzonnen ..
thumbs up voor je grenzelose creativiteit ..
lol@CSL Je twee woorden alleen zouden de zoveelste stompzinnige reactie zijn. De foto erbij maakt voor mij alles duidelijk, en ik geef je groot gelijk. Dat Gulf-jasje past niet iedereen..
Zat deze kleurenstelling ook niet onder de oude Ford GT mk40 uit ’66?
@CLS Die is idd veel mooier al zeg ik het zelf!
@Hai:
JWA (sponsering door Gulf) heeft in ’68 en ’69 met de Ford GT40 aan Le Mans deelgenomen (en ook gewonnen). Daarna schakelde ze over op Porsche’s (917 en 908).
-edit: dank u, is inmiddels gefixt-
De Audi R8 past misschien een Gulfjasje ja… maar of het hem ook daadwerkelijk staat is maar de vraag. Ik vind het persoonlijk geen gezicht, dat babyblauw met die oranje strip.
Het Gulfjasje past iedereen.
http://i3.photobucket.com/albums/y100/autohabit/RingtripMay2009242.jpg&t=1“>
@Citrofiel: Citroën upload: +1
Slijptol in Eend: -1
@Pallas: Om verbouwde eenden kan ik nog wel lachen.
De furry variant op een CX break:

@Pallas: moet je hiermee dan naar de carwash of naar de tapijtreiniger? wel leuk gevonden…
@tt: Wat zou er gebeuren als er een vogel op poept? Lijkt mij een kleine ramp!
@Pallas: Die CX is inderdaad erg gaaf. Heb hem zien staan op CitroMobile. In 2006 stonden er maar liefst 3 furry Citroëns, die CX, een 2CV met bruin tapijt en een DS in zwart met rood-wit-blauwe striping met hoogpolige stof (Belgisch kenteken trouwens, apart). In 2010 stond die CX er trouwens weer, maar inmiddels behoorlijk verkleurd.
Ik heb nog foto’s, mocht je geïnteresseerd zijn.
@Citrofiel: Door dat tapijt lijkt de vorm van de koplampen ineens op die van de GSA.
Uiteraard ben ik geïntresseerd in de foto’s van furry Citroëns.
Laatste keer dat ik op Citromobile was zal 1996 zijn geweest.
@Citrofiel: Leuke foto’s! Vooral de Renault 11 spot ik zelden in het echt. Een andere TA die naar Moskou is geweest spotte ik voor het CS (http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-7RDF3NAT.jpg)
@Pallas: Ach ja, daar upload ik alle automobiele rotzooi die ik ergens anders wil kunnen posten (meestal autoblog), dus er staat van alles zinnigs en onzinnigs tussen. ![]()
De 11 vond ik idd ook erg mooi, ik kwam er dagelijks langs op weg naar de universiteit vanaf mijn vorige huis. Leuk dat die ook al geïmporteerd worden.
Ja kweenie hoor, ik kan maar niet aan die panelen op de zijkant wennen. De kleur veranderd daar niets aan.
@288 GTO: hebben die enige functie? Weet je dat? Ik verbaas me ook continue over die panelen..
Is van Audi’s head of development Michael Dick
@Trucker Jan: dat heb je goed gelezen in het artikel! Ga je ons nu ook vertellen dat deze auto een V10 met 560 pk heeft? En dat hij een Gulf livery heeft?
@robbie: Nee, wel dat die Michael al een TT had in dezelfde Gulf kleuren
@Trucker Jan: LOL!
Mee foto’s:






@robbie:
De rest ook blauw spuiten en als R8 BLuemotion met 50% bijtelling te koop zetten…
Dit is geen Gulf patroon, maar gewoon een TT die ze verpest hebben met lichtblauwe en oranje verf. Als we toch bezig zijn:

Het is een iconisch verfpatroon, maar ik word er een beetje flauw van. Is er dan niets anders? BMW procar of zo?

Het is echt een prachtige kleurstelling! En een R8 ziet er van zichzelf al goed uit, maar zo helemaal!
R8 4.2 FSi is goed; R8 5.2 FSi is uitmuntend; R8 GT is subliem.
deze kleurstelling zou ik niet doen maar is wel retro. en dat is cool.
Nope dit is het echt niet… Moest ie nu nog gewoon in dat lichtblauw zijn dan zou het nog mooi zijn, maar met dat oranje… neen niet echt…
Nee.
Lijkt wel een sinaaaaasappel die een blauwtje gelopen heeft. Veel te veel oranje aan de zijkant; die hele alu-strip. Laten we maar hopen dat het een wrap is. Mocht de auto ooit nog een eigenaar met smaak krijgen dan kan ie weer back to normal…..
de gulf kleuren staan toch goed op elke auto !
mooi is anders maar ja, als hij op deze manier zijn R8 wil verpesten moet hij dat lekker doen.
zo dat gulfprintje op die bak heeft wel iets ( alleen bij de r8 natuurlijk xd) maar spjtig dat het geen originele gulf editie is check maar een ford gt40 original gulf edition veel beter niet heb in real gezien zijn er maar 7 van in de wereld
die heeft 500pk met een mooie v8
http://www.autoblog.nl/archive/2008/01/02/cav-gt-gulf-oil-edition
check deze link maar
de 1ste oorspronkelijk is met nummer 40
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Weer een r8... weer een cabrio... maar WEL een GT! Het topvermogen van de m...
Nieuwe Audi R8 GT @ 24H nurburgring 15-05-2010
Toch leuk om tegen te komen als je aan het fietsen bent
Combo met een rode R8 V10!
Wax on, Wax off Verstuurd via http://mobypicture.com/5ev668
Dikke diffusor! Verstuurd via http://mobypicture.com/lu695s
Audi R8 GT combo in Monaco!!
Is matblauw dan de nieuwe kleur? Is de eerste GT die ik zie, is de spyder d...
Was een dagje naar de Nordschleife en toen stond deze daar. SUPERDIK!!!
Mini shootje @ the green hell :)!binnen kort wat meer fotos !
Audi R8 Spyder 4.2 V8 FSi Quattro R-tronic.
Koop nu voor slechts 199.990,00
Audi R8 Spyder Spider 5.2 Fsi R-tronic.
Koop nu voor slechts 176.000,00
Audi R8.
Koop nu voor slechts 165.671,00
Audi R8 5,2 Fsi Quattro Exclusive 6-Gang.
Koop nu voor slechts 163.079,00
Audi R8 Spyder 5,2 FSI quattro R-tronic.
Koop nu voor slechts 162.156,00
Zoals verwacht is de deal tussen VAG-dochter Audi en de brommerfabrikant Ducati vandaag afgerond,...
Je hebt garages vol met supercars en je hebt de garage van Peter Saywell. De garage van deze Enge...
Ziehier een vrij ingenieuze combinatie van a) promotie voor je dealerschap b) het strelen van het...
Ruiger, sterker, lichter en sneller. Daar houden we van en dat is precies wat Audi biedt in de R8...
Michael Dick (opperhoofd ontwikkeling) van Audi heeft een tipje van de sluier opgelicht met betre...
Lieve petrolheads, u kunt ophouden met mailen. Ja, we weten dat MotorTrend een strakke video i...
Gimme the box! Een 5,2 liter FSI V10 met 560 pk, meer CFRP (carbon fibre reinforced plastic),...
Gespot bij de Nurburgring... De Audi R8 GT en de Porsche 911 GT3 RS 4.0 hebben dezelfde eigen...
De Audi R8 GT heeft wat mij betreft geen tuning meer nodig maar Wheelsandmore kon het weer eens n...
Op het circuit van Le Mans werd afgelopen weekend het doek van de Audi R8 GT Spyder getrokken. Nu...
Lichter, sneller, duurder, beter en gelimiteerder (333). We kennen het verhaal. De Audi R8 GT Spy...
De meest snelle variant van de R8, maar dan als potente zonaanbidder zonder dak. Jep, Audi hee...
Dat er in de Audi-tak van VAG gewichtsfreaks rondlopen die Michael Rasmussen doen verbleken mag d...
Een vrijdag duurt soms lang. Zeker de laatste momenten voordat het weekend aanvangt. Het volgende...
Auto's met een topsnelheid van 320 km/u en een 0-tot-100-tijd van 3,6 seconden zijn soms gewoo...
Hij kost €258.900,- en er worden slechts 333 exemplaren van gebouwd, maar wat ziet dit er lekker ...
Begin mei vertelden we je de fijne details over deze über-R8 waarvan slechts 333 exemplaren ...
Genoeg van alle opgeleukte persmeuk? Benieuwd hoe een Audi R8 GT er echt uit ziet? Dat kan, er zi...
Zal Audi ooit het dak van de R8 GT afzagen? Waarschijnlijk niet. Maar mocht dit een keer gaan geb...
Als een gewone R8 V10 niet meer volstaat in je pk-behoefte, dan heeft Audi binnenkort een nog kra...
De Quote Challenge is gespot in Spanje: geparkeerd bij een tolstation. De Challenge is dezer ...
Asjemenou! De R8 met 420 pk sterke V8 is zo populair dat Audi geen haast maakt met het introducer...
Deze nieuwe Audi TT Quattro Sport, met opvallende kleurkeuze, is gespot voor het Audi Forum Ingol...
Het antwoord zal u verbazen... De Mercedes G55 AMG weegt pak 'em beet 2.500 kilo. De Honda Ja...
Oorpr0n in 3..2..1.. We weten dat we het onlangs nog over de De Audi R8 PPI Razor van Jon Ols...