19 Lentes jong, geen idee hoe een auto te besturen, maar al wel een superbak in de vorm van een Aston Martin DB9 voor de deur. Dit soort dingen gebeuren dus gewoon echt. Het overkwam ene Marek Sosnowski uit Polen.
Marek heeft het kaartspelletje nét een jaar onder de knie. Toch heeft hij al aardig door hoe het pokerwereldje werkt en voor zichzelf een goed werkende strategie bedacht. Want toen hij meedeed aan een toernooi van spamhoer online kaartkamer PartyPoker – waar tienduizenden aan hebben meegedaan – won de Pool zoveel dat hij met nog acht anderen mocht deelnemen aan de finale van Drive the Dream in Londen.
Daar versloeg hij zijn concurrentie en mocht vervolgens de sleutels van bovenstaande Aston Martin in ontvangst nemen. Nu nog even een rijbewijs ritselen, hopen dat er een verzekering gek genoeg is deze prijzige bolide te accepteren en rijden maar!
Hieronder een filmpje van het pokerevenement.
Gallery: Aston Martin DB9 |
|||
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 6.0 manual | € 238.798,- | 476 pk | 4.8 sec | » |
| 6.0 manual | € 269.646,- | 476 pk | 4.8 sec | » |
Jullie hebben inderdaad gelijk over partypoker. Wordt er tegenwoordig niet meer mee lastiggevallen dankzij firefox en wat programma’s. Eindelijk verlost van die gasten.
Partypoker maakt wel dikke winst met deze actie, want volgens dit artikel zijn er tienduizenden verliezers. Reken maar uit je winst.
leuk filmpje van het pokerevenement….. een oude auto?
-edit: goede filmpje staat er inmiddels bij-
Raar pokertoernooi…
ik vond het idd ook al een erg raar filmpje
Misschien moet ik ook maar eens aan een poker carriere beginnen!
@Jokkebrok: haha nja er zo beginnen de meeste en dan zijn ze toch de genen die verliezen
Hierzo:
Baas B. aan ‘t pokeren tegenwoordig?
Als je een beetje geld had gewonnen kon die tenminste zn rijlessen ermee betalen, dat wordt sparen…
Beetje vreemd. Meneer wint namelijk een Aston Martin welke rechts gestuurd is, en in Polen rijden ze toch echt met links gestuurde auto’s rond. Overigens lijkt het mij een tweede hands auto.
@RobLiempde: Snel verkopen en een links gestuurde auto kopen
In Polen wil je zo’n ding niet in je garage hebben staan. Is hij binnen 2 dagen weg.
Veel geluk er mee zou ik zeggen…Mooie auto mooie kleur..
Bwhahaha, lekker is dat op je 19e een AM winnen, nog lekkerder zijn de zaken die ze er niet bij vertellen, want wie betaald de verzekering? Vul het maar voor de grap in op zo’n vergelijkingswebsite, 0 jaar rij ervaring… Hmm ik denk dat hij best nog wat poker toernooien mag winnen om dat ook maar een jaartje te kunnen betalen.
Ik zou het wel weten dus als ik deze kerel was, geen minuut twijfelen; verkopen die handel, zeker in Polen, want dat ding wordt sowieso gejat, en tegen de nieuwwaarde verzekeren zullen ze wel niet doen in Polski
Er kunnen een aantal dingen gebeuren:
1. Hij wordt gejat
2. Hij verkoopt hem en steekt het geld in zn zak(Aanbevolen)
3. Hij heeft/krijgt sponsoren en die zorgen misschien voor de verzekering en dergelijke en hij gaat er in rijden.
Belangrijk punt is wel dat dit niet een persoon zal zijn die in de armere delen van polen woont, anders speelt hij geen poker. Dan ben je namelijk 24/7 aan het werk.
4: Hij gaat zonder rijbewijs rijden en rijd m onverzekerd in de prak
@towi:
Dat kan ook, of hij haalt eerst zn rijbewijs, laat m dan verzekeren en rijd hem verzekerd in de prak.
Zullen we daar punt 5 van maken?
@Barryyy:
6. Er valt piano op zodra hij de sleutels krijgt.
@gekke turbo:
Godver, dat zou inderdaad wel vervelend zijn.
Hopen dat ze die daar niet hebben staan dan.
Bel jij m op?
Leuk, maar een rechts gestuurde Aston-Martin krijg je aan de straatstenen niet kwijt in Polen, gok ik!
@RickB.:
Hmmm, daar vergis je je waarschijnlijk best wel in.
Polen is niet 1 en al arm.
Je hebt een grote hoeveelheid plaatsen waar allemaal Doktoren, Advocaten, Rechters enzovoort bij elkaar in de buurt wonen. Sommige rijken mensen zijn niet vies van zo’n auto. Zeker niet als hij MISSCHIEN voor een “koopje” weggaat.
Alleen oh zo jammer dat er in Polen geen rechtsgestuurde auto’s op kenteken mogen worden gezet hahaha
Hij heeft de AM niet genomen maar het geldbedrag gepakt. Dit omdat hij eerst zijn rijbewijs wilde gaan halen en daarna wilde hij een BMW Z4 kopen.
Is dat poker gedoe nog steeds in ? Ventje doet het in elk geval beter dan toen ik 19 was.
Met een rechtsgestuurde AM ga je toch gewoon in GB wonen?
Haha wat een reacties hier. Iemand die een DB9 kan winnen met Poker kan toch ook heus de verzekering en zijn rijbewijs bij elkaar winnen (in geld). Lijkt me niet echt moeilijk voor die knul.
Ik heb niet al te lang geleden een Clio RS Gordini gewonnen en die heb ik vrij snel verkocht. Dat moet deze knul ook gewoon doen. Wat heb je aan een dikke auto als je het niet eens kunt betalen om erin te rijden. Aan geld heb je dan veel meer!
@aarsbaars:
Dan heb je hem verkocht en dan bedenk je je ineens dat je zoveel geld hebt dat je er toch wel in kon rijden.
Maar goed, dan is de auto weg. haha
Zal je ook wel balen!:P
Top gear magazine?
koelvloeistof in een plastic bak met een duikplank?
@timberleek: jazeker
hoezo zou een verzekering het niet accepteren? :S ik kan ook gewoon een porsche turbo verzekeren als 18 jarige hoor of een mustang heb al geinformeerd
@spykerboy: In de praktijk is het moeilijk, ik heb wel vaker verhalen gelezen van jongeren die hun snellere auto niet zomaar konden verzekeren omdat ze een risicogroep vormen, zeker icm die auto’s. En als het je lukt betaal je een hoge prijs.
@Citrofiel: Lukt idd niet zomaar.
Ik wilde 3jaar geleden een MiniCooperS verzekeren (leuke bak maar niet super snel) en kreeg ik bij een aantal bekende verzekeraars niet verzekerd.
(ik was toen 22 en had 0 schade jaren)
@spykerboy: ik betaal voor een MX5 al 50 per maand bij de goedkoopste, en dat is een goedkoop en niet zo krachtige auto. Wil niet weten wat je zou moeten betalen voor een Aston Martin O_o
@fant: ik betaal volgend jaar 800 euro per jaar aan verzekering voor me bmw 325i (als 18 jarig met 0 jaren) maar aangezien ik ouders in midde oosten heb die een porsche turbo van 2001/2002 gaan kopen heb ik alvast geinformeerd of ik die kan verzekeren aangezien die op mijn naam komt als ik zelf al geen mustang salleen daar ga kopen (1999 model) die kan ik allebij gewoon verzekeren maar ook voor een top prijs (komt mede door me pa die bekent is bij de verzekering etc) maar idd wel moeilijk meeste zullen het idd niet doen, wat een gezeik toch ook eigenlijk, hier in midde oosten rijden jongeren niets anders danporsches ferrari en lambos etc dus wrom hier wel en in nl niet snap ik nooit
@spykerboy: 18 jaar, hmmm, uw enthousiasme voor het socio-economische welslagen van u en uw internationale familie laat je beter op het speelplein achter, als je geen ongenietbare douchebag wil worden als je later groot bent.
de meeste grote verzekeraars beginnen er niet aan. Veel te groot risico. De kans op schade is enorm. Dat gebeurt iedereen namelijk een keer. Zeker als beginnend bestuurder. Dat risico willen ze vaak niet nemen. En de verzekeraars die het wel willen vragen er ook goud geld voor.
Dit bedrag loopt gelukkig wel weer terug, maar begint echt bij onevenredig hoge bedragen.
Wat een jaloerse reacties hier weeral. Het toernooi was een freeroll,dus geen buy in… Respect voor een pool die een AM wint,beter of een pool die er langs hier eentje kokmt….
Ik was 1 van de tienduizenden.
Bij de eerste hand ging ik all-in met Fullhouse Heren en negens.
Een onbekende tegenspeler uit Polen had een Fullhouse Jokers en negens.
Een casono-server chrashte en ik was al mijn chips kwijt.
Zou het kunnen dat ze vals spelen ?
ik betaal 1150 euro voor een 320d uit 99, ben 23 en 0 schadejaren…
god wat is het duur in België
Mijn Impala & Mustang betaal ik elk 250 euro wel met de beperking dat ik ze niet voor woon en werk verkeer mag gebruiken voor de rest mag ik er alles mee. Toen ik mijn Impala op mijn 18de heb gebruikt als eerste auto betaalde ik ongeveer 4-500 zonder beperkingen, dus iedereen die een zware auto wil koop een classic
Instant jealous ![]()
Knap van hem.. is alles wat ik kan zeggen..
Hoe ongelooflijk gaaf is het om een Aston Martin te winnen? Ik wordt ook echt spontaan jaloers, wat een droom zeg!
ik zou er gewoon af en toe onverzekerd in rijden…
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Ferarri, Lamborghini, Audi, Spyker, Aston Martin, Porsche, Ford, Lotus and ...
Een compilatie van filmpjes die ik gemaakt heb bij vliegveld Soesterberg.
Goed opletten in het begin ;)
Paar foto's van mij :)
Maar dan moet je natuurlijk wel de allernieuwste Nike Hyperdunk schoenen he...
Overzichtje van de spots van de afgelopen weken. Pics in Wallpaperformaat. ...
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot in L...
O-N-G-E-L-O-F-E-L-I-J-K! Geluid op 100 zetten en genieten!![NSFW] (11-09-2...
Lekker met 13 dure auto's door Canada scheuren. Alleen vond de politie...
Vorige week woensdag, de premiere van James Bond: Quantum of Solace in Aust...
ASTON MARTIN DB9 6.0 V12 Financial Lease  1.738,.
Koop nu voor slechts 139.950,00
Aston Martin DB9 Volante 5.9 V12 VOLANTE TOUCHTRONIC2.
Koop nu voor slechts 139.800,00
Aston Martin DB9 volante 6.0, tt aut.
Koop nu voor slechts 134.950,00
Aston Martin DB 9.
Koop nu voor slechts 129.500,00
Aston Martin DB9 Volante 5.9 V12 Touchtronic NL auto.
Koop nu voor slechts 124.800,00
Mocht u met een DB9 voorzien van Mansory-goodies nog steeds niet de mate van aandacht krijgen d...
Wat Ferrari kan met een speciaaltje voor de Chinese markt moet Aston Martin ook we lukken. Daar...
Vers lolplaatje uit Zwitserland: als je last-minute een kerstboom inslaat, maar even niets anders...
Even opletten allemaal. Jeremy Clarkson heeft namens Forza Motorsport 4 wat te melden over een...
Zet hem daar maar neer hoor! En als één invalide parkeerplaats niet genoeg is neem ...
Vorige week kwamen we erachter dat de politie in Canada maar liefst dertien auto's van het kal...
Kinderen mogen ook niks meer tegenwoordig! De politie van Canada heeft maar liefst 13(!) supercar...
Een duotone DB9 is niet iets wat je dagelijks tegenkomt en dan is dit exemplaar ook nog eens uitg...
Ze hebben het he-le-maal gehad daar aan de andere kant van de Noordzee. Het blik aan weelderige...
Maak kennis met Stefan Mücke, een coureur van Duitse komaf die afgelopen zondag meedeed me...
Nog niet bekomen van de Lamborghini Aventador? Hier is de volgende grote nieuwkomer alweer. Aston...
Op de valreep heeft Aston Martin drie nieuwe 'Special Editions' van de DB9 in haar Britse showr...
Spotten blijft leuk, omdat het altijd een verrassing is wat je tegenkomt. Inmiddels ben ik er a...
Aston Martin, het coolste merk volgens de Britten, heeft een klein probleempje ontdekt dat grot...
Goud op een Aston Martin DB9, het kan in ieder geval wel. Leuke combi ook met de chromen velgen. ...
Aston Martin, het stijlvolle merk uit het Verenigd Koninkrijk, maar daar weet Mansory wel raad me...
Daar weten ze in Amerika wel raad mee. De Aston Martin DB9. Volgens Forbes de Sexiest Car For...
De DB9 van Aston Martin ziet er na al die jaren nog steeds prima uit, dachten we zo. Maar een f...
Zes maanden geleden klopte er een poenerige Rus aan bij Edo-Competition. "Turn my DB9 into a...
Vanaf 2011 gaat de omgebouwde Toyota iQ -ook wel Cygnet genoemd- de verkoop in. Verwacht wordt ...
Uw stemmen zijn gewogen en geteld. Dit is de Autoblog Best Design Top10 2010. Niet verrassend een...
Heb je net een paar weken geleden de sleutels overhandigt gekregen van je nieuwe AM DB9, valt je...
Nu voor slechts 700 US dollars! De Nike Hyperdunk Kobe Bryant Aston Martin DB9 basketbalschoenen....
Ooit worden alle auto's vervangen. Een auto die al weer even mee gaat, is de Aston Martin DB9. De...
Hoeveel koolstofvezel past er op een DBS? Denk wat je wilt, maar deze Aston ziet er natuurlij...