
Ja, Ancilla Tilia timmert goed aan de weg de laatste tijd. Deze Nederlandse (semi-) bekendheid (echte naam: Linde van de Leest) met een voorliefde voor rubber, lak en leer (en bijpassende siliconenmemmen) weet zich wederom in de picture te spelen met een fotosessie in een klassieke auto, waarop jullie je polsen kunnen oefenen (het vergt namelijk flink wat muis-kliks, viespeuken!).
Voor de onwetenden: waar zouden we deze blonde dame van moeten kennen? Ze werd 2 jaar geleden uitgeroepen tot meest sexy vegetariër, ze stond al eens in de Playboy, ze was te zien in een videoclip van Jort Kelder en Lange Frans (ja, echt), en bovendien presenteert ze al een tijdje het (best wel grappige) ‘Feesten met Ancillla‘. Recentelijk was ze te zien in een aantal filmpjes van de Radboud Universiteit.
Maar iemand met een echte VOC-mentaliteit kijkt natuurlijk over grenzen heen, en zo geschiedde dat Ancilla onlangs in een Amerikaanse Playboy-special te zien was. Dit keer niet in een retestrak pakje, maar in mooie lingerie, in een auto. Na Carice van Houten dus nog een Nederlandse die doorbreekt in de VS (hoewel Carice waarschijnlijk niet zo blij wordt van mijn vergelijking). Bekijk de foto’s HIERRRRR. Tot slot nog de verzameling video’s uit Nijmegen, voor de fans:
Vegetariër? Als ze in een amerikaanse Playboy-special was te zien is ze vast niet ontkomen aan de worst van Hugh Heffner.
@750i: lol @ reactie
En die mag mij ook eens komen onderzoeken :p
autoblog
met een fotosessie in een klassieke auto, waarop jullie je polsen kunnen oefenen (het vergt namelijk flink wat muis-kliks, viespeuken!).
je kunt ook gewoon rechtsonder op play klikken.
dat is beter voor je pols.
Ze is er niet vies van zo te zien!

@Tommy2: heeft ze een extra vagina onder dr oksel ? :wtf:
@Tommy2: Hier zie je maar weer dat dezelfde dame er zonder bril (en zonder kleding) gelijk beter uit ziet
-edit: nutteloze bijdrage-
@matthis: Ken je haar ofzo?
@bozewolf: Neu, maar als je alleen maar dom kan kijken, en je lichaam nodig hebt om geld te verdienen ben je in mijn ogen een -edit: nutteloze bijdrage- zoals ze dat hier op AB zeggen.
Ik voel een rijtest aankomen voor Wouter….
@Trucker Jan: Voor wouter? Volgens mij voor de hele Motomedia-staff.
En voor de auto-extremisten: Wat is het nou voor klassieker?
@Citrofiel:
1937 Cord 812 Sedan -
@de sjonnies: Elke Cord die ik google heeft een ander dashboard…
@Citrofiel:
was een gok, zak de gespleten voor en achterruit.
Cords hebben idd een metalig dashboard.
@Citrofiel:
wordt ook serieus afgeleid door een paar bougiekappen !
@Citrofiel:
een studebaker?
alhoewel het logo er niet op lijkt op het stuur eigenlijk..
Die Labrad filmpjes zijn wel leuk gedaan
Fake vrouwtje. Doet me denken aan een Macburger. Ziet er lekker uit op het plaatje, maar als je het piepschuimen bakje opendoet, heb je iets heel anders gekregen en het smaakt naar niets.
@midasracer: Dus als zij naakt en gewillig in je bed zou liggen ging je maar wat anders doen?
Right…
@bozewolf: Hahaha idd handjes boven de dekens zeker
@bozewolf: Natuurlijk zou ik dat piepschuimen bakje open doen….
maximaal een 7+…echt niet meer.
@Megakix: Wat we er ook van vinden.. ze heeft een mooi kruisje op d’r buik.. en hopelijk voorlopig nog geen tuintje.
Fijne dame!
zonder bril en met wat minder make-up vind ik dr niet slecht uitzien! die shoot in die klassieker vind ik dr meer een 5je teveel make-up en een bril dus een no go
dat andere plaatje waar je dr kruisje kan zien ziet ze er wel leuk uit (ik heb het over dr kop dan hea
)
Geen teen -1
Ze lijkt een beetje op mijn opblaasbare pop !
Dat..noemen we nou een PINO
lekker hoor
Heerlijke Damé !!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Never Let a Dumb Girl Drive Your 1967 Shelby Cobra!
Oude Ford meets Babe 2008
Christina Surer als playboy model en over haar dagelijkse belevingen in oa ...
Ik heb eindelijk iets positiefs gevonden over de klimaatsverandringen. het ...
Mooie auto
Een crusty top?!?
Oom Hef liet de meisjes even los om boodschappen te doen in een gechaufeurd...
Ancilla Tilia verkoopt zichzelf om voor Opel's The Switch mensen te zoe...
Zie hier hoe een jeugdige Sacha de vrouwtjes imponeert met zijn bloedrode F...
Sex sells
Het is tijd voor een nieuwe wallpaper. Ditmaal combineren we the best of both worlds, een Aston M...
"Now that I've been given this lovely Volvo sports car, I guess I'll have to learn to drive....
Na een dag op zulke hakken lopen zak je graag even weg in het zachte leer van deze klassieker. ...
De tijden dat dames alleen op- of omkeken van een exoot liggen achter ons, heren. Vaalwitte bu...
Het scenario: 120k euro BMW driftmachine ontmoet topless model-meisje dat niet met een pook en de...
Zes prachtige mobielen die ook nog eens een uitstekende investering zouden moeten zijn. Als je ...
Wat hebben vrouwen het toch makkelijk. Je hoeft er alleen maar een beetje lekker uit te zien en je ...
Toen Dita onlangs werd gezien in een BMW Z4 sprak ik de wens uit haar met een mooie oude Amerikaa...
Er is zowaar iets met stijl te vinden op de Essen Motorshow van dit jaar. Deze MiTo heeft niet...
Dit jaar is het 25 jaar geleden dat Marty McFly voor het eerst samen met Doc Brown een Delorea...
En het is nog autogerelateerd ook! IZOD, dat is het kledingmerk verantwoordelijk voor deze v...
Uniek exemplaar van de VW T3, met de motor nog achterin enzo. Kost 14k euro, maar dan heb je ook ...
Dat is nog eens nuttig om te weten! Dit jaar heeft Hope Dworaczyk (beetje NSFW) voor het eerst al...
Video van algemeen nut: drie Franse blondines leggen op een wulpse manier uit hoe je olie verve...
Sure, er passen best 13 meisjes in strak pak in een Smart. Eigenlijk is een Smart ook heel groot....
De clip is in elkaar gezet door een genie, waarschijnlijk een genie met meer lichaamsvreemde subs...
Kijk, dat zijn nog eens verkooptactieken. Wulps poseren bij je MINI en 'm dan op eBay te koop aan...
Autoblog is dol op caravans, vooral als er een leuke auto aan vast zit of als hij van een celebri...
De jaren '00 zullen onthouden worden als de jaren waarin de autoindustrie geobsedeerd was door he...
Die vieze Duitsers hebben weer een dubieuze kalender uitgebracht. Iets met vrouwen en auto's, ze ...
Das Münchner Oktoberfest hat begonnen! 16 Tage lang Bier, Brezn und Blasmusik. Inclusief Dui...
Katharina Kuhlmann is reeds bekend bij de vaste bezoekers, deze maand staat ze echter in de Duits...
Babes en muscle cars lijken mij een prima combi. Playmate Julie Clarke (editie maart '91) denkt daa...
De Zwitserse Christina Surer is een model en zit in de racerij. Ze heeft meegedaan aan de Ford Su...
Fiat is goed bezig. Gisteravond gaf het Italiaanse merk een Grande Punto cadeau tijdens een exclu...