
Net zoals vele andere tuners en veredelaars heeft Overfinch het afgelopen tijd niet makkelijk gehad. De schulden stapelden zich op en inmiddels is het bedrijf zo goed als failliet. De curator is op zoek naar iemand die het bedrijf wil overnemen.
Overfinch is opgericht in 1975 en houdt zich bezig met het tunen en “verfraaien” van Range Rovers, zoals de Holland & Holland Range Rover. Zelfs Jeremy Clarkson is een fan: “I love Range Rovers and the Range Rovers I’ve always loved most of all are the old Overfinches.“
Men schijnt reeds in gesprek te zijn met een aantal geïnteresseerde partijen, maar ideeën voor een mogelijke overname-kandidaat horen we natuurlijk graag. Misschien een ex-voetballer? Een Russische investeerder? Vrienden van Gemballa? Roept u maar. (via autoblog.com)
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 2.2ed4 pure 110kW | € 42.900,- | 150 pk | 11.2 sec | » |
| 2.2sd4 prestige 140kW 4wd aut | € 68.300,- | 190 pk | 8.5 sec | » |
Tsja, ze hebben het moeilijk gehad sinds Range Rovers standaard uitgerust worden met ‘wegligging’. Aan de classics was echt nog wat te verbeteren.
Ik zou er nog wel wat in zien als Land Rover zelf Overfinch gewoon overneemt en als “AMG” gaat beheren…
@Alwood: ze deden de laatste tijd toch meer aan het ”luxer” maken van range rovers?
@kevinc3: ja, zoekend naar nieuwe klanten. Maar blijkbaar zijn er veel te weinig klanten te vinden voor deze meer ‘sjieke’ tuning. Ze zijn ooit begonnen als verbeteraar, omdat er zo veel te verbeteren was aan oude Range Rovers.
Toevoegen van stabilisator-stangen, iets lagere stuggere veren monteren, Rover-V8 meuk er uit, Chevy 5.7 V8 er in, eventueel superchargers… Vroegah!
@Alwood: ze hebben toch al het Autobiography programma voor mensen met extreme wensen
@Alwood:
Je staat niet onder curatele als je failliet bent. Je staat onder curatele als je een geestelijke stoornis hebt of te jong bent om rechtshandelingen te verrichten. Je bent als je failliet bent ‘beschikkingsonbevoegd’ om rechtshandelingen te verrichten. Dat is een groot verschil..
zeker de aller-stoerste/klassiekste naam in tuner-land ..
die naam is dan ook meteen het hele bedrijf ..
@lincoln: nee man! die naam is wat er nog van over is…
Dit is overfinch:

Dat had ik echt niet verwacht. Volgens mij is er wel markt voor zeker in Engeland zelf..
Euuh, hoort de dame ook bij de inboedel?
ik vind net zoals alwood zegt, in nemen en beheren als AMG,of M-ghmb etc dan kunnen ze dr wat echt leuks mee doen! maja die jachtwapen kasten en alcohol kasten zijn dan ook snel weg natuurlijk
5 euro!
Ze zijn “into administration” en dat staat volgens mij niet gelijk aan een faillissement. Het is volgens mij meer gelijk aan een surseance van betaling. Het feit dat het bedrijf ook nog steeds zaken door en doordraait onderstreept dat alleen maar.
http://en.wikipedia.org/wiki/Administration_(insolvency)/
Het bedrijf is insolvent, maar niet failliet.
Insolvency is not a synonym for bankruptcy.
http://en.wikipedia.org/wiki/Insolvency
En die dame met d’r leuke koppie en witte broekkie zit ook bij de inboedel?
Een dame hoort niet bij een ‘inboedel’. Lekker wijf trouwens
Zonde. Die Holland & Holland was wel echt prachtig in elkaar gezet…
Het schijnt dat Kroymans wel een poging wilt wagen.
of dat ze willen fuseren met Gembella ..
@lincoln: die ze eerst omgelegd hebben….?
Jammer, heb het altijd gave auto’s gevonden. Nooit eentje in het echt gezien, maar de kenner zou zijn nek nog eens omdraaien.
Zeer spijtig.. Ze hebben niet altijd de meest mooie creaties kunnen realiseren maar er zat achter een bepaald ontwerp altijd een flinke portie durf en “schijt aan alles” achter.
Ik hoop op een overname.
Bij ons op de hockeyclub staat een Overfinch, prachtige wagen!
Het is crisis voor iedereen. Allez, bijna iedereen.
@Pieter-Jan: De rijksten voelen de crisis het minst van al, dus je zou denken dat een bedrijf dat exclusieve, dure auto’s nog wat exclusiever en duurder maakt wel zou boeren.
@Esprit_de_Flandre: een rijkaard is vaak ook een knieperd…dus ‘voelen’ en ‘voelen’, daartussen ligt de wereld van het rijker worden. Dagobert Duck is daar het lichtend voorbeeld van….die lui kunnen als huilen als ze 1000 dollar verliezen…
Tuners van Britse merken hebben wel wat…
Das weer een verkrachter minder!
pffff zoveel gratis reclame gehad van top gear en nog falliet gaan what a shame
Ik wil die chick wel geven als zij ook onder de hamer gaat;) biedt 10 euro
Hopelijk wordt Overfinch succesvol verkocht want zij wisten/weten wel hoe ze Range Rovers moeten/moesten verbeteren. Offtopic is er dan nog niemand die de Carver One op de achtergrond is opgevallen?
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Er stond wat moois op het gras.
Dikke sound! Excuses voor de matige kwaliteit van het beeld. Het gaat om he...
Mijn 1e Overfinch. Leuke versie van een Range Rover Sport, oja laatste foto...
de 2e
Ik zat eerst meer te letten op de duo-tone Bentley ernaast, totdat ik ineen...
Volgens mij is dit een best zeldzame auto. Helaas stond hij voor de foto ee...
Range Rover aangepast door Overfinch. Oranje Carbon verwerkt in het interie...
met overfinch autobiography details
Range Rover Sport sjeikstijl
Duuuude!
Audi A1 ZONDAG 13-05 OPEN!!! 1.4 TFSI Sport Edition 2 KIT LEGENDS.
Koop nu voor slechts 24.945,00
Zonder tijger dit keer. Helaas voor de tuner zelf hebben ze het einde van 2010 niet gehaald: ...
Een Range Rover Sport is al niet bepaald een subtiele verschijning, maar de tuner Amari vond dat ...
Een Range Rover met een "personal touch"; zo promoot de Britse tuner Revere deze glimme...
Sluit een Range Rover tuner op samen met een gewerenfabrikant. Wacht een poosje en doe daarna de ...
Met een verrassend lage vanafprijs van $250.000,- kan de LSE Range-Rover Sport Coupe wel eens de ...
Range Rover galore op autoblog deze dagen! Nadat Range Rover gisteren de Autobiography de wereld ...
"Highlander", da's wel een lekker mannelijke naam. Wat ons betreft wordt dit dan ook ee...
Moment uit het leven van een voetbalspeler: 'Hmmm, wat had ik ook alweer allemaal nodig: schoenen...
Blijkbaar vonden de mensen bij Kahn een stage 2 en stage 3 uitvoering van de Range Rover Sport ni...
Als je je exclusieve asobak wat verder op wilt pimpen kan je altijd bij de Britse tunert Project ...
Zojuist via autoblog.com terecht gekomen op de site van Project Kahn, een Engelse designer die zich...
De Britse tuner Overfinch verwacht rond september een 500pk sterke Range Rover Sport klaar te hebbe...
Ontworpen om het sportieve karakter van de Evoque te onderstrepen, aldus Merdad over de bodykit...
We zien wel vaker foute creaties de revue passeren, dus flink schrikken dat doen we niet meer z...
Surprise! Hamann is lekker productief geweest, en neemt niet alleen een knalrode SLS Roadster (kl...
Als we het over dikke Evoque's hebben dan mag deze Rogue Edition van tuner ONYX zeker niet ontbre...
Zo wild als bij Marangoni wordt het niet als je je Evoque naar Arden brengt. De Duitsers doen he...
De productie van de Range Rover Evoque draait inmiddels op volle sterkte en tuners all over the w...
"It's getting hot in here, so take off all your clothes." Ziehier het bewijs wat vo...
Ja, die Startech Evoque is wel dik, maar het Britse Revere gaat nog een stapje verder. Revere...
Hamann heeft een nieuw slachtoffer gevonden voor op de tuning-pijnbank. Altijd maar Germaanse ...
Er zijn eigenlijk nog niet zo heel veel tuners op de Range Rover Evoque gedoken. Misschien ligt d...
Verlagingssetje, wieltjes, krachtkuurtje, kortom: extra mannelijkheid is aantocht voor de Evoque....
Kijk nou, de ideale wagen voor drugsbaronnen met een drang om iets té veel op te willen...
Geen Evoque meer maar: Mer-Nazz. Deze tuner-Land Rover is zo speciaal dat 'ie een eigen naam verd...