
Rustig, rustig, het is maar een wrap. Maar wel een speciale! Deze Porsche Panamera werd door de eigenaar voorzien van een matte goudkleurige maatjas. Het is weer eens iets anders.
Het is en blijft een lelijk hok die Panamera, maar toegegeven: op deze manier is het wel een uniek lelijk hok. Het gaat om een Panamera Turbo om precies te zijn en de eigenaar heeft niet alleen het uiterlijk opgepoetst met een goudkleurig wrapje. Hij heeft de remklauwen rood laten verven, de wielen zwart laten poedercoaten en de koplampen voorzien van een “smoke” look. Daarnaast heeft hij de Panamera verlaagd met een setje van H&R en is er een custom uitlaat gemonteerd en is de Turbo getuned. Tot welke cijfers is niet duidelijk, maar het klinkt prima!

Wil je wel een Panamera Turbo maar niet opvallen zoals deze eigenaar? Dan kan je beter voor deze wrap gaan!
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 3.0d tt aut | € 101.000,- | 250 pk | 6.8 sec | » |
| 4.8t s 4wd pdk aut | € 215.300,- | 551 pk | 3.8 sec | » |
Welke kleur je hom ook geeft, of wat voor tupperware je er ook op plakt, hij is en blijft lelijk!
Ondanks zijn uiterlijk, maken die customs exhaust pipes wel een enorm porno geluid!
Ik vind hem eigenlijk best mooi…
Word ik nu gebanned?
@bart: ik zal het even overleggen met de rest van de redactie, maar dat zit er dik in ja.
wel de mooiste standaard pannamera die ik ooit heb gezien tot nu toe
@spykerboy: maar dat maakt het nogsteeds geen mooie auto! hij is en blijft lelijk, zie hem elke dag bij school staan en elke keer denk ik nogsteeds: wrom geen cayenne inplaats?
Cayenne vind ik nog veel debieler!
@K.: helemaal mee eens xD
Remklauwen zijn op een Panamera Turbo steeds rood.
Over dat lelijk hok ben je trouwens ook fout Casper…
@Stijn: misschien heeft hij ze opnieuw geverfd? Hij geeft het zelf aan op het forum waar deze gevonden is.
En nee. Een Panamera is lelijk. Deze ook.
Sorry hoor dit is gewoon echt een prachtige wagen. Panamera opzicht zelf al. Alleen voor de mensen die al uniek zijn!
Hoeveel kleuren gaan wij nog zien, voordat wij met een ‘poll’ erachter komen dat de auto een redelijk gedrocht is ? De voorkant is nog wel mooi, maar de zijkant en achterkant…nope…het is ‘het’ niet.
ooooooo dat geluid:O!
De Panamera en Cayene horen beiden niet in het Porsche programma. Daarom vindt bijna iedereen ze lelijk.
Deze auto is gewoon te bol aan alle kanten, net alsof het een opgepompte ballon is.
Ik heb altijd maar het idee dat iedereen hem hier lelijk vind omdat het lijkt te moeten. Omdat ze het op Topgear roepen doen we het in de Comments ook maar.
Kijk laten we voorop stellen dat er mooiere auto’s zijn maar om hem nou echt lelijk te noemen. In het straatbeeld klopt het allemaal wel.
Ik vind alle Panamera’s mooi. Mooier zelfs dan zijn tegenhangers. Ook dit wrappie kan ik wel waarderen!
De Panamera is een indrukwekkende verschijning, mits in de juiste kleur. Als het om een matte kleur ging had ik ‘m kleurloos gelaten. Zilver, dus.
@Jochempie: kleurloos = wit / zwart…!?
Ja wat is lelijk, blijft wel een beetje subjectieve waarneming natuurlijk, en hok voor mij de verkeerde ietwat platte benaming. Is dit hetzlefde als een lelijke doos ? Voor mij is de Panamera namelijk erg mooi…Erg mooi design ……
CasperH:
Hahahaaa, CasperH is een dictator en blijkbaar is Autoblog een dictatuur.
“De Panamera is lelijk en als je het niet met ons eens bent krijg je een ban aan je IP”
Hahaha, heerlijk.
Ik vind vooral deze heel dik http://www.autoblog.nl/archive/2010/10/30/preview-porsche-panamera-door-vorsteiner
Ben je het niet met me eens, go ffffff*** yo’self
Krijg ik voor deze opmerking een Nobelprijs?
@Oul@: we zullen erover nadenken, maar dit jaar proberen we ons niet teveel met de nobelprijzen te bemoeien, we hebben wel belangrijker dingen te doen, zoals de competitie “langste drift rond ons pand met de redactie-SLR” die we vanmiddag weer eens gaan houden.
@CasperH: ..Sacha ftw !
@CasperH:
Oh okay, Autoblog is een van de 6 afwezigen op de Nobelprijsuitreiking dit jaar?
Ik moet je wel gelijk geven dat zo’n competitie “langste-drift-rond-Autoblogkantoor-in-redactie-SLR vele malen belangrijker is dan zijn Nobelprijs.
Succes ermee dan maar. Hihi
@Oul@: mijn stem heb je ![]()
echt een brute bak, fuck CasperH
Al draagt een aap een gouden ring, het is en blijft een lelijk ding
is geen Turbo… voorbumper, spoiler, remmen..
Gouden wrap? Het kan ook een transparante matte wrap zijn. Wat dus betekend dat er wel een glimmende gouden laag onder zit… da’s pas fout
In de juiste kleur vind ik die Panamera een erg indrukwekkende en fascinerende auto (waar ik mijn hoofd voor omdraai dus, en waarvan ik ga glimlachen).
Eeuwig van die bloggers/reaguurders die heer Clarkson alsmaar napraten: ga zelf eens nadenken en vorm je een mening. Stuk interessanter dan steeds papagaaien.
Er zijn al genoeg saaie sedans op de markt, dus wees blij met iets onderscheidends en een sportsedan die kwalitatief zo goed is ontworpen en gebouwd.
ook?
ik vind ze bijna allemaal wel vet, hoor.
is natuurlijk een mening, maar toch.
Ik vind het een mooie bak
Zo met de donkere delen, staat de gouden wrap prima wat mij betreft!
“Het is en blijft een lelijk hok die Panamera” uhm.. ik vind hem ook gewoon mooi hoor zo’n panamera.
CasperH, wat rij je zelf?
Behalve de kleur vind ik de stealthed-voorbumper eveneens slecht gekozen. Wat meer grill zou zeker niet misstaan
voorbeeld:
http://wheelsnrevs.files.wordpress.com/2008/07/2010panamera.jpg
In Schilde (B) rijd een matzwarte rond met 20″velgen. Best wel mooie wagen!
Panamera is en blijft lelijk. Die Carrera GT koplampen veranderen er niets aan.
ik vind hem mooi! zelfs in ‘t goud!
Panamera is en blijft een lelijk ding!
Wat zijn we allemaal gevoelig voor de meningen van de Top Gear presentatoren. Porsche Panamera is een schitterende wagen en voor mij om zoiets te zeggen over een Porsche is echt heel speciaal. Porsche kan me verder totaal niet boeien en telkens wanneer ik een Cayenne zie krijg ik braakneigingen. Maar de Panamera klopt gewoon in het echt.
het heeft nog wel iets , hoe meer ik er naar kijk , hoe mooier ik hem vind en bovendien brengt porsche eens iets anders uit dan een zoveelste 911 variant !
ik vind dat panamera ook best lelijk
maar ik zie hem best vaak
en het geluid van deze panamera is geweldig
@jer-ome: dat vind ik nu net niet een overgedempte v8 het geluid doet me wat denken aan een leeuw in een heel klein hok
Het is als met een aap met een gouden ring; het is en blijft een lelijk ding.
Matgoud mag dan lelijk zijn, ik vind de Panamera echt heel mooi. Er zat laatst een zwarte Turbo achter mij (duurde niet lang), die zag er geweldig uit.
daarnaast is de Panamera een technisch briljante auto en een beetje liefhebber laat dat zwaarder tellen.
Dat gezeik over niet mooi.
Ik heb ook zo de tering aan die Jezza met zijn cool wall…
Das jouw mening gelukkig…..ik vind hem prachtig in het zwart, wit, metallic blauw en deze kleur staat hem ook wel aardig. Het zal niet mijn eerste keuze zijn. Dan ga ik voor zwart of metallic blauw!
Op deze manier is die Panamera echt wel mooi….
Ik vind dit gewoon echt goed staan…
Nuja, ik vind hem tenminste mooier dan de huidige 7-serie van BMW..
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Z
de welbekende goude Panamera Turbo door Mansory afgewerkt
mijn beste spots
jaja hij stond er weer
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot in L...
Een compilatie van m'n spots in 2010. Ik heb niet elke spot erin kunne...
Wow, primeurtje! Matzwart staat hem goed! Staat bijna elke dag bij m’n vade...
Tijdje terug in Dusseldorf Matzwart!
de bekendste Panamera van nl,weer gespot,ik vind hem echt mooi
Porsche Panamera 4.8 Turbo.
Koop nu voor slechts 144.900,00
PORSCHE PANAMERA 4.8 Turbo, PDK, Matzwart!.
Koop nu voor slechts 142.500,00
Porsche Panamera - Diesel 3.0 Tipronic S, MJ2012, Sportchrono PLUS, Luchtvering, Keyless-Go, Xenon.
Koop nu voor slechts 139.950,00
De heren van Vorsteiner hebben speciaal voor ons (en voor jullie) in downtown LA een lekkere phot...
Jep, de heren en dames Gumballers zijn in Venetië geweest en daar werd lekker gas gegeven. G...
De laatste Porsche Carrera GT-creatie van Gemballa is er weer een voor in het plakboek. Het gelui...
De Nissan GTR is een heel dankbaar tuningsobject. De meest fantastische vermogens worden uit de V...
Altijd al de fijne kneepjes van het automotive veredelaarsvak willen leren? Denk je de hele dag...
Aan tuners van de Porsche Panamera absoluut geen gebrek. Als ze dan ook nog stuk voor stuk met ve...
Automobile Magazine zet de Porsche Panamera Turbo tegenover de BMW 760Li en de Mercedes Benz S63 ...
Uiteraard heeft speedART de heftige getunede Panamera PS9 met 650 pk ook meegenomen naar Essen. I...
Wow, just wow. Er bestaan een handjevol bedrijven die auto's aanpassen vanuit een liefde voor het...
Place your bets! De vliegveldridders van GTBoard zijn onlangs weer eens bezig geweest op hun ...
Tuning om van te houden, of helemaal niet. Een ruige Porsche om te gebruiken maar af en toe mag h...
Even tussendoor, gewoon nog een filmpje van de aankomende Porsche Panamera facelift. Wat er ander...
Ziehier de Eterniti Artemis, the SUV formerly known as Hemera, a.k.a. de makkelijkst te vuisten S...
Een paasei begint doorgaans als gewoon wit of bruin kippenei en wordt vervolgens met kleur versie...
Heel veel weten wij niet van het Japanse veredelingshuis Office K, maar zij hebben hun vingers to...
Eerder al gespot in China, nu ook te bezichtigen in Geneve. Dit is de wienermobiel überlange...
Auto's met vermogenspotentie rijden, puur om het opvallen. Nee, in sommige contreien red je het...
Nóg een Panamera van Edo? Ja, die dingen vliegen als warme broodjes over de toonbank, dus ...
Er kunnen niet genoeg getunede Panamera's zijn moeten ze bij Project Kahn gedacht hebben, want ze...
Is dat scheefparkeren boeiend? Allerminst, maar als er een spot van de meest recente Gemballa ...
Maar hij is nog steeds lelijk als de nacht. Dat Polen meer kunnen dan zuipen, muurtjes bouwen...
Een punt waar de meesten de Porsche Panamera niet op af zullen rekenen: interieurruimte. Toch wil...
We gaan natuurlijk niet in povere wagentjes achter het supercargeweld van de Arabische Emiraten a...
Dacht jij dat een brommobiel suf was? Typisch iets voor bejaarden? Vergeet dat eens heel snel! De...
De tuners van ASMA toonden ons onlangs een voor hun doen zeer ingetogen redesign van de Panamera....