
Hoe vet is dat, een oma die lekker in de rondte scheurt met een roze klassieke Lamborghini. De Amerikaanse Lorrie Stern kreeg deze Espada in 1973 als kerstcadeau van haar man, maar ze kreeg hem alleen als ze beloofde om er dagelijks in te rijden. En dat doet ze nu nog steeds.
Toen ze de auto kreeg was hij groen, maar in 1979 besloot ze om de auto roze te laten spuiten. En de 4 kinderen van het echtpaar Stern werd ook gewoon achterin de Espada vervoerd, net als talloze buurtkinderen. De auto is de afgelopen jaren dus zeer intensief gebruikt. In 1992 onderging de Espada een 2 jaar durende restauratie en de Lambo heeft al meer dan 160.000 kilometer op de teller staan. Hoeveel het precies is weet de eigenaresse niet aangezien de kilometerteller alweer enkele jaren kapot is.
Dat deze oma een ware petrolhead is blijkt ook wel uit het feit dat ze in het verleden onder andere ook nog een Citroen SM, Jaguar E-Type, Fiat 124 Spider en een Ferrari Mondial heeft gehad. Haar inmiddels overleden man heeft jarenlang rondgereden in een Maserati Quattroporte. Oh ja, oma is ook nog eens amateur stuntpiloot. (bron: nytimes.com)

Wat hebben die oudere lambo’s toch altijd een partij lelijk interieur!
@M52B28: euh, pardon?
@M52B28: heb je het dan over de kleur van dit exemplaar of…
zie echt niets dat geen porno is eigelijk
Ieder z’n eigen smaak natuurlijk, maar ik ben toch niet zo into de Gilf’s…
noem eens een 73er europeaan met een “mooi” interieur ..
@lincoln:
Deze bijvoorbeeld:

Of het interieur van een bmw 3.0csl. Dat ziet er toch allemaal een stuk mooier, minder lomp, gedetaileerder en vooral steviger uit als je het mij vraagt.
yep .. en dat het meer solidie is kan ik nix tegen in brengen ..
en gezelliger is ie ook ..
dat enorme stuur (wat er schitterend uitziet) vind ik persoonlijk naar om mee te rijden ..
bedankt voor de moeite van het zoeken en posten iig ..
@lincoln:
Zeker en vast nix uit Duitsland
Misschien een DS en een enkele Alfa, een Jag XJ6 en dan heb je het zo’n beetje gehad.
Oh, een Innocenti Cooooper 1300 da’ was een mooi interieur.
heb je mij weer met mijn eeuwige Inno’s
@M52B28: Wat??? Laten we het er op houden dat smaken verschillen…
Wat ik hier zie is toch een mooi interieur vind ik.
Wel iets anders dan het interieur van een willekeurige Peug of Audi.
Coole oma. Alleen jammer van dat roze.
-edit: check!-
only in America ..
dit soort dingen gebeuren gewoon nergens anders ..
@lincoln: nee echt alleen in de vs rijden rijke oude vrouwen in lamborghini’s nergens anders ter wereld, want dat kan gewoon niet.
@JPM:
yep .. only in America gooit een vrouw er een extreem dure restauratie (waar je 5 Priussen mee kan kopen die 100X beter rijden) er achteraan om er vervolgens vrolijk mee door te karren ..
@lincoln: Vind het ook wel een typisch amerikaans gevalletje van doen waar je zin in hebt, ik bedoel een oma die amateur stuntpiloot is! You gotta love it!
damn… Mijn oma heeft een rollator
Held(in) +1
oma met een Espada….is gangsta
@ lincoln
mercedes natuurlijk.. sl slc sel enz…
Eerlijk is eerlijk, het staat niet verkeerd.
Dan nog maar even een christmaswish for alle UScarlovers onder ons.
@Rob USA: WAUW! Kippenvel.. V8 music..
OT: Go granny,Go granny,Go granny.
Damn!!! wat een lekker ding, die Lamborghini dan hé….
Ik wou dat ik zo’n oma had ,de mijne had geeneens een rijbewijs
GILF!
Wat me nog het meest verbaast dat ze al die zes genoemde auto’s op de weg heeft weten te houden. Alle zes roestbakken en naar huidige maatstaven volkomen onbetrouwbaar. Knap hoor.
Whow. Top granny!
Maar je kan het ook anders zien:
Krijgt ze daar een vierpersoons auto, rijdt ze er in 40 jaar nog 160000 km mee ook! Compleet met passagiers, soms! Waar zie je dat nog, tegenwoordig?
In 1973 had ik misschien graag een ritje met haar gemaakt
.
Zonder gekheid, wat een droom-oma!
Zo dan! gelukkig beschaaft roze en dat witte leder erg mooi!

over dat stuur betreft, als ik zon stuur zou hebben, zou ik ut gevoel krijgen of ik met een fietsband aan het sturen was
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Geniet mee van deze historische beelden die geschoten zijn in de Lamborghin...
Nog een heel stuk bijzonderderderder en minder bekend maar minstens net zo ...
stond langs de baan bij een oldtimer meeting in roeselare, jammer genoeg wa...
Nog enkele wagens...
het lamborghini museum is een echte aanrader vind ik want daar staat zowat ...
+ combo
Wit
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot in L...
Dikke lambo's hitting it off
Lamborghini Gallardo 5.0-V10/520pk/E-Gear/Spyder.
Koop nu voor slechts 175.000,00
Lamborghini Diablo 30 SE.
Koop nu voor slechts 160.000,00
LAMBORGHINI GALLARDO spider 5.0 4wd 15.000km.
Koop nu voor slechts 147.500,00
Lamborghini Gallardo Spyder 5.0-V10 E gear - liftsysteem- Nieuwstaat.
Koop nu voor slechts 134.950,00
Toen de Amerikaanse eigenaar van een klassieke Lamborghini Espada (1974) probeerde om zijn auto t...
Mag ik je meenemen terug in de tijd? Om precies te zijn naar het jaar 1968. Locatie? Sant'Agata Bol...
De Lamborghini Espada zagen we onlangs nog voorbij komen in het filmpje van de 2007 Klassiekerral...
Het is weer tijd om de mooiste uploads van april in het zonnetje te zetten. En wat een moois was ...
Drie generaties naast elkaar, slechts de Countach ontbreekt. Waar de Countach zich uiterlijk extr...
Wat een enorm lekkere auto blijft dit toch! Van de Miura zijn in totaal slechts zo'n 764 exemp...
Wist jij dat Lamborghini, voordat ze in 1986 met de LM002 op de markt kwamen, in 1977 ook al eens...
Met ruim acht miljoen geproduceerde exemplaren is de Renault 4 (1961 - 1993) de meest verkocht...
Een paasei begint doorgaans als gewoon wit of bruin kippenei en wordt vervolgens met kleur versie...
Auto's met vermogenspotentie rijden, puur om het opvallen. Nee, in sommige contreien red je het...
Eerder vandaag schreven we over de oprolactie van Megaupload in Nieuw-Zeeland, maar helaas ontbra...
De meesten van jullie zullen de 14 supercars tellende crash gisteren voorbij hebben zien komen. O...
Deze knalroze Porsche 911 uit 1986 is een ware eyecatcher. Niet alleen vanwege de opvallende kleu...
Komiek, talkshowhost, sexist en autoliefhebber. Adam Carolla heeft het allemaal. We kennen de ver...
Heel af en toe gaat het mis maar meestal is een vliegtuig een erg veilige manier om je bolide te ...
Alweer de zesde Autojunk Foto Van De Maand verkiezing deze zondag. Wie gaan er deze maand met de ...
Hoe ziet 2,5 miljoen euro op 60 vierkante meter er uit? De getallen zijn een grove schatting, ...
Dat kan! Er was ooit een tijd dat Lamborghini hele mooie, stijlvolle auto's maakte, zoals deze pr...
Het hoge woord is eruit bij Lamborghini, CEO Stephan Winkelmann heeft toegegeven dat de huidige m...
The mother of all Lamborghini's? Of is dat toch de Countach? De Miura was er in ieder geval eerde...
Uitmelken wil ik het niet noemen maar er bestaan toch aardig wat verschillende uitvoeringen van d...
Vandaag zet je moeders wellicht in het zonnetje. Het jaarlijks terugkerende bosje bloemen wordt vas...
Gisteren hadden we een fonkelnieuwe Aventador, vandaag zijn overgrootvader. En corrigeer me als i...
Nog tot en met 31 juli te zien in het Audi Forum (museum) te Ingolstadt: een rijke verzameling...
De Lamborghini Miura is nou typisch zo'n bolide die erg hoog staat op de klassieker shortlist v...