Imtech is een bedrijf dat voornamelijk technische dienstverlening biedt. Ze hebben in totaal voor 120 miljoen euro binnengehaald aan orders bij Volkswagen, Audi, Opel en vrachtwagenbouwer MAN.
Het bedrijf uit Gouda gaat de autobouwers in staat stellen om kostenefficiënter en groener auto’s te produceren. Bij Audi wordt onder andere een centrale gerealiseerd die restwarmte van een olieraffinaderij en een afvalverwerkingcentrale in de buurt gebruikt. In Baunatal staat een fabriek die versnellingsbakken maakt voor Volkswagen, deze wordt door Imtech voorzien van een nieuwe energiecentrale. Het zijn niet de eerste opdrachten die Imtech scoort bij Duitse autobouwers.
Vorig jaar mei scoorde het bedrijf al voor 31 miljoen aan opdrachten bij Porsche, Audi en Daimler voor het realiseren van duurzame ongein. Ook werkt Imtech aan een biogascentrale in Groot Brittannië. Die centrale moet in september 2012 klaar zijn en levert 41 miljoen euro op.
Shit..had ik dit geweten, dan had ik even wat aandelen gekocht!
Of heet dat handel met voorkennis
???
Hahaha dat klopt maar dan had je wel meteen je auto kunnen kopen/bestellen van de nieuwjaarstopic !!!
okey, dit is een reclamepraatje voor imtech??!!
@tom vw: nee, het is interessant om te zien dat een Nederlands bedrijf voor de grote Duitse autobouwers aan het werk is.
@CasperH: helemaal mee eens, het is goed om te zien dat de Duitsers graag werken met een Hollands bedrijf en voor degelijke Hollandse kwaliteit kiezen
@albertvl: de enige degelijke kwaliteit die Hollanders te bieden hebben is weed, en zelfs die wordt dan nog voor een groot deel door ons Belgen gekweekt. (tot daar de troll
)
OT : ik wist niet dat Imtech Nederlands was, een vriend van me werkt bij Imtech Maintenance in Brussel. Altijd gedacht dat het een Duits bedrijf was. Thnx for the info!
@King Kay: Zorgen jullie eerst maar eens voor een kwalitatief goed wegdekje daar in Belgie *knipoog
@tom vw: Ja, en morgen gaan we allemaal naar Imtech om zo’n industriële krachtcentrale in de tuin te zetten…
Imtech doet vooral installatietechniek? Maar goed te zien dat Duitsers ook aan Europees aanbesteden doen, is tenslotte bij wet verplicht.
Casper is het “groene weten” ?
@laurensje: enorm. En nu ben ik even weg, er moeten nog wat vlinders geknuffeld worden in mijn CO2-compensatietuintje.
@CasperH: ‘t was meer dat het leek alsof ik gepermabanned was
Het is vooral interessant om te zien dat deze auto bouwers bezig zijn om op groenere manier auto’s te produceren ipv auto’s alleen zuiniger te maken voor een A-label en 14% bijtelling, in de productie zijn nog veel grotere slagen te behalen.
haha ik kijk vanuit mijn bureau uit op de kantoren van imtech (belgie)
Je kan aandelen Imtech kopen hoor
Vandaag -1.00%, of het nieuws is nog niet goed verspreid of het is niet intressant.
@Nick: of ze zitten er al in verwerkt, zoals het hoort in beurskoersen. ![]()
Telenet lijkt mij, nogmaals, een goed jaar tegemoet te gaan. Just saying…
Wel mooi dan een bedrijfje uit Nederland zo gruwelijk veel toe kan voegen aan het milieu, de auto-industrie en de Nederlandse economie! De naam Imtech kwam me wel bekend voor, maar nu vergeet ik hem niet meer. Goed bezig daar!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
audi r8 opel calibra vw corrado cabrio Oke de calibra is fake, maar l...
Een paar foto's van auto's in Roosendaal, de Polo GTI heb ik ertussen gezet...
Kopje koffie, croissantje, en ontspan!
@0.18 sec:Nigel de Jong, voetballend bij Manchester City in Engeland rijdt ...
k zag ze staan, ik snel foto's maken
Een Audi R8 krijgt billenkoek van Audi A3 en Golf GTI
Autoblog Triple Test met de Seat Leon Cupra, de Volkswagen R32 en de Audi S...
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Volgens Opel dan
paar auto's nog van meeting en nog paar andere
Dat leverde een nettowinst op van €198 miljoen (+11%), niet verkeerd voor het verkopen van een pa...
In hoog tempo rollen ze onze mailbox binnen, de triomfantelijke persberichten van de autofabrikan...
Vandaag tegen de muur: een Landwind CV9, Volkswagen Passat, Volkswagen Sharan, MINI Countryman, J...
Deze Wodaspoda bestaat uit foto's van auto's die ik in één week tegenkom, namelijk ...
Behalve bij Zomoto zoeken we ook op Marktplaats massaal naar auto's. Op basis van 20,7 miljoen be...
Autoblog heeft tot nu toe aardig wat hot hatches getest. Zo zijn de Leon FR, Civic Type R, Audi S...
Omdat er twee dingen zijn waar niet over te twisten valt – smaak en cultuur – en omdat beide ten gr...
Dit jaar geen Mercedes G-klasse of zelfs Audi Allroad die met de eer mag strijken. Duitsland wil ...
Rallycross is cool want goedkoper dan golfen. Dat wist Jan de Rooy 30 jaar geleden ook al. Hoewel...
Opel gaf vorige week te kennen wat er voor de sterkste Astra (280 pk) mag worden neergeteld: 4...
Het lijkt erop dat ze bij de Duitse tuner MTM al helemaal klaar zijn voor het aankomende EK voetb...
Het heeft even geduurd maar Volkswagen is er nu toch in geslaagd. Wereldheerschappij ligt binnen ...
Volkswagen strijdt al een tijdje om Toyota voorbij te streven als grootste autobouwer ter wereld ...
In 2011 zijn de autoverkopen voor het eerst sinds 2007 weer over de 500.000 gegaan. Wat heet: nie...
Toen Jochempie foto's van zijn nieuwe velgen op Autojunk zette voelde dat voor hem als "not ...
NCAP heeft gedaan waar velen van dromen: de nieuwe BMW 1 Serie tegen de muur gezet. Volledig gesl...
Twee testwagens werden gisteren op Nederlandse bodem vastgelegd door een oplettende automobilist....