
Gisteravond was het weer zover: de mannen van Top Gear deden hun ding op tv. Voor iedereen die van zijn vriendin / vrouw / minnares* naar Boer Zoekt Vrouw moest kijken: dit is je kans om het in te halen in de baas zijn tijd.
In deze aflevering iets met schapen en Australiërs, iets met James May die zich verkleed als The Stig, iets met Boris Becker die een verdomd nette Wet Lap weet te rijden, iets met een Ferrari 599 GTO op een kletsnatte landingsbaan en uiteraard het nieuws met onder meer de Pagani Huayra en de MINI Countryman die Jeremy Clarkson een geslachtsziekte bezorgt. Enjoy!
*doorhalen wat niet van toepassing is
Nice! ik had hier gister om gevraagd op Twitter haha. Superbedankt (:
@rubenpriest: Dit wordt altijd geüpload nadat Top Gear is uitgezonden.
Redelijke aflevering; rallygedeelte met de Stig (Anthony Davidson anyone?) was wel vrij indrukwekkend… Verder niet heel bijzonder.
@tkoote: Voor de gewone laps weet ik het niet wie het is.
Maar voor deze rally stage was het denk ik onze amerikaanse vriend Ken Block.
Er staan een filmpje op de site van Top Gear waar Ken Block z’n 3 wiel Robin auto rijd.
En volgens mij komen staan dan deze aussie’s er naar te kijken naast de baan.
En Davidson heeft weinig rally ervaring denk ik(weet ik niet zeker) en de man die we zagen rijden voor de UK was toch wel een ervare rally rijder.
@Merry: Jij bedoeld dit filmpje?
http://www.topgear.com/uk/video-search?Phrase=ken%20block&Urn=series-15-outtake-ken-block-vs-reliant-robin
Dit is nog van seizoen 15. Lijkt me sterk dat ze toen ook al bezig waren met het filmen van seizoen 16
@the_rabbit: waarom niet?dat waren ook maar 6 afleveringen ofzo en nu ook weer.
En wat gisteren is uitgezonden is in de zomer van 2010 gefilmt want het was warm genoeg om in een shirtje buiten te zitten.
Dus dat is niet van de afgelopen 4 maanden.
De rest van de show was wel nieuwe maar met die aussie’s is oud.
@tkoote: Ga toch niet nu al beginnen over wie The Stig is.. Lekker belangrijk..
Was weer zeer entertaining! Ze moeten alleen boer zoekt vrouw een kwartiertje eerder laten eindigen
@dotternetta: Wat? Heeft je vrouw op zondagavond de afstandsbediening? Loooser.
@midasracer: Jij bent nog vrijgezel zo te horen
@dotternetta: Nee, gewoon getrouwd en kids. Maar niemand komt aan mijn Top Gear. Vrijdagavond moet ik die ellende van de VOH en nu weer schaatsen met B-artiesten aanzien (dan ga ik wel weer achter mijn laptopje zitten), maar zondagavond is van mij. Blijkbaar ben jij geen alfa mannetje.
@midasracer: ik heb 15 minuten Topgear gekeken op de pc, daarna zijn we geruild. Ik hou van mijn vrouw en gun haar haar momenten
@midasracer: ik wil niet zeggen dat jij niet van je vrouw houdt hoor!
@dotternetta: Ja heel veel. Ik zet met liefde voor haar de videorecorder aan, zodat ze zelf op een door haar gekozen tijdstip buiten mijn aanwezigheid dat soort kolder kan gaan zien. Boer zoekt kut, daar hebben ze toch koeien voor?
Link?
mooie mg’s
Mooi hoe JC keihard Ferrari de les leest dat de 599 GTO geen GTO is, maar gewoon een verkooppraatje. Heerlijke auto’s en prachtig gefilmd. Zo’n 288 GTO is mijn droomauto. Volgens JC te koop voor een koopje (4 ton in ponden). Natuurlijk, heb ik in een sok op zolder.
Wel grappig hoe de “nieuwe stig” bijna reageerde op Hammond op het einde van de rally. Check hoe hij zijn hand spontaan wil opheffen om een high five te doen :p
Dat was een mooie rallyesprint. Geen probleem om 100% op de grens te gaan, take 2.
Och ja, om jezelf iedere keer te overtreffen valt ook niet mee, maar missen wil ik Top Gear niet….
Jjjjjjjja, dáág. Ik kijk ‘m lekker vanaf m’n harde schijf.
http://torrents.thepiratebay.org/6139187/Top_Gear_16x02_HDTV_XviD-FoV_eztv.6139187.TPB.torrent
Een stille hint!!! The Stig is een rallycoureur ofzo. Misschien Block of Raikkonen? Dit is wel een hele stille hint.
@luuk-d: Omdat er gister toevallig een stukje rally in zat? Lekker belangrijk wie The Stig is en gewoon genieten van een leuk programma..
vond dit echt een geniale aflevering
de humor die door het hele programma heen zat, prachtig! combi brit-aus is ook voor herhaling vatbaar… misschien nog een bezoekje de andere kant op?
Thanks voor de post! Geweldig, vooral met die Transit XJ220!
Trieste aflevering.
Was meer een “JC and the band” aflevering.
Een grote egotrip voor Clarkson.
Weinig spraakmakends gezien.
Jammer, TP begint af te zakken.
@Hubert: Eens, ik ben een grote fan van TG, maar deze aflevering kon me totaal niet boeien. Even lekker de Australiërs afzeiken… Ik had het gevoel dat ik 90% van de aflevering al eerder gezien had.
TP = TG
Schitterende aflevering! Het rallystuk was idd wel het indrukwekkendste… ongelooflijk hoe goed die Stig kon rijden o_O. Zelfs Hammond was zwaar onder de indruk!
Die Jaguar XKR is toch zo’n mooi plaatje…
Best wel leuk. Ik lag in een deuk om die ouwe Transit met Jag-motor. Wat de rallystig betreft gok ik op óf Alistair McRae óf Chris Atkinson (de fabriekscoureurs van het Proton-team) die de auto’s van haver tot gort kennen. Ik nijg vooral naar Atkinson omdat hij Australiër is (typisch Clarkson om zn concullega’s met hun wapens te kloppen
)
Het was een hele leuke uitzending! Vooral dat ze tegen de Australië gingen racen!
Beetje jammer dat het deels een herhaling was! Gedeelte had ik in september 2010 al gezien
http://www.streetfire.net/video/top-gear-australia-03×00-20100928_2075260.htm
Ik heb mij gisterenavond zo verschrikkelijk bescheurd om die actie in die Rally stage: Stig (voor deze aflevering 100% zeker weten een Rally coureur) knallend over dat gras van die Stage (Goodwood?). Ge-wel-dig!
@midasracer ik ben het wel met je eens hoor, van Top Gear moet ze afblijven..
TopGear is en blijft top. Ik wil helemaal niet weten wie de Stig is, wat mij betreft is het Vader Abraham! Als ie maar rijden kan.
Jammer van die rallye herhaling, leuk om te weten dat Hammond de Pagani Hoera gaat doen, maar vooral blij dat JC begrijpt dat de Ford Focus iets is voor mensen die niet van auto’s houden. Goed onthouden dat laatste, beste autoblogbloggers!
@slappehap: Pas JC’s mening op de Wikipedia staat ga ik erin geloven
Uiteraard gisteren meteen gekeken! Mooie aflevering, maar ik heb betere gezien…
Jammer van de herhaling, zonde van de tijd deze aflevering.
Boris Becker in een saaie auto, geen interesse. De 599 GTO was ook al eerder beoordeeld in The Italian Job
Ze maken er altijd weer een leuke, dolle boel van ! Heb weer geweldig genoten van deze aflevering.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Top Gear - Seizoen 14 trailer
Verstuurd via http://mobypicture.com/p0h4kf
Even achter die schermen kijken bij Top Gear Live...
Het illustere trio maakt het circuit van Monaco onveilig in 3 hot hatches. ...
Voorproefje op het Top Gear Live evenement dat in januari 2010 ook naar Ams...
Wat ons de komende weken zoal te wachten staat in 30 seconden
Trailertje is nu live, seizoen start naar verluidt op 29 januari
Zat verstopt in de talkshow
Bloopers van de show Top Gear
De drie heren van Top Gear gespot in Lucca Italie met een Clio Cup, Fiat 50...
Vettel won gisteren niet de Grand Prix van Silverstone. Who cares? Was hij sneller dan de 62 jaar...
Gisteravond alweer de laatste aflevering van seizoen 16 van het nog immer populaire Top Gear op d...
We zouden vanwege alle Stig-perikelen haast vergeten dat er aan het einde van dit jaar gewoon ...
Het is weer maandag, tijd om de laatste auto-ongein van drie losgeslagen Britten in de baas zijn ...
Epische scootmobielen, Fisker Karma, Ferrari FF, Bentley Conti V8 en slap geautohoer. Jep, vana...
De kop is er af. Vorige week maakten de heren presentatoren een uitstapje naar Italië met...
Gisteravond was het dan zo ver: na een lange pauze, en met een tripje naar India tussendoor, pakt...
They're back! De caravans krijgen er weer zwaar van langs en Hammond kruipt weer achter het stuur...
De 3 koningen zijn terug! Bijna tenminste, met een kerst-special in India. Extreme vakantiebestem...
In januari komen de eerste nieuwe afleveringen van Top Gear op de buis. Er komt in ieder geval &e...
Een nieuw seizoen van Top Gear laat nog even op zich wachten, maar dat wil niet zeggen dat we ...
Wordt u, net als ondergetekende, ook behoorlijk Top Gear-moe? Sla dit topic dan over. Mocht dit n...
Top Gear, aflevering twee, seizoen 17, the day after. Voor iedereen die het gemist heeft, geen...
Enkele dagen geleden werd het illustere TopGear Trio al gespot met een setje snelle stadsrakkers ...
U leest het goed, vanavond krijgen de petrolheads hun laatste fix, en daarna is het cold turkey, ...
Met de Top Gear-uitzending van gisteravond is de eerste helft van het zestiende seizoen een feit....
Gisteravond was het weer zo ver. De Britse vrienden van Top Gear deden hun ding op de BBC. Uitera...
Nog even over die TopGear-aflevering van laatst. S16E02, waarin het illustere trio de vloer aa...
Mocht je gisteren geen acht hebben geslagen op onze reminder, of nog druk zijn geweest met een be...
Gisteravond Top Gear gemist? Jammer, maar niet getreurd. Terugkijken hoe Jezza, Cpt. Slow en d...
Voor het geval we het misschien vergeten waren zorgde u wel voor een herinnering, middels de niet...
Jezza, The Hamster en Cpt. Slow zullen vanaf begin volgend jaar weer op de televisiebuis versc...
Kijk ze daar eens gebroederlijk naast elkaar staan. De SLS AMG van Mercedes, Het GT3-RSje van ...
Met caravan wilde het niet lukken, tijd voor een nieuwe challenge waarbij het trio op zichzelf en...
Geef de snelste Ferrari van dit moment een dagje aan iemand als The Stig, en je bent van twee din...