Tadaa, de Rocketman Concept. Eindelijk een MINI die ook daadwerkelijk mini is.
De MINI Rocketman is een concept met een 3+1 stoelconfiguratie. 3 personen, en één iemand zonder benen, ofzo. Vergeleken met de ‘gewone’ MINI is deze raketmeneer 30 cm korter en de auto hangt vol met tal van communicatiegadgets. Ook opvallend: het spaceframe dat door het glazen dak zichtbaar is heeft de vorm van de Union Jack. Je weet wel, dit patroon.
Gaat deze auto het productiestadium halen? MINI heeft nog niets bevestigd, maar de geschiedenis van het merk leert ons dat ze vrijwel al hun concepts hebben vertaald naar productiemodellen. Grote kans dat de Rocketman binnenkort naast de gewone MINI en dat Countryman-geval in de showrooms staat.
Gallery: MINI Rocketman |
|||
doe het niet MINI, doe het niet…
Doe het GISTEREN! Eindelijk een écht premium alternatief in het A-segment. Een Ford KA met leren bekleding is het toch niet helemaal..
@Jochempie: en wat zie je die veel te veel rijden. Ford Ka deelt bodemplaat (niet tegelijk) met nieuwe Fiat 500. http://nl.wikipedia.org/wiki/Fiat_500_(2007)
@Jochempie: Ik vind een mini-mini (jaja) een goed idee, maar dit ding ziet eruit als een te strak opgeblazen strandbal.
Niet maken, wel interessante deur-studies!
Hee, wat handig die rode handvaten op de achterkant, dan kun je hem met je meedragen!
@G_deGroot: of ophangen aan een fietsenrek!
Van mij mag deze mini wel komen. Alleen moet hij niet te duur worden maar meer richting het prijs idee van de oer mini. Ik denk alleen dat dat moeilijk gaat worden voor mini
Tjonge, dat hele mini concept wordt wel uitgemolken zeg. Ik dacht dat alle versies al bedacht waren. Ik ben benieuwd naar hun volgende mini uitvinding
Wel maken! De productieversie komt er toch een stuk normaler – lees saaier – uit te zien. Net als bijna alle auto’s van tegenweurdig.
De portieren kunnen ook iets interessants: combinatie tussen een schuifdeur en typische lamborghini-deur: 
Het idee is wel leuk, maar de uitwerking is wat minder….
Het leukste aan deze wagen is wel duidelijk dat dak
Ik vind ‘m heel erg gaaf. Die achterlichten als handgrepen verdienen het om het productiemodel te halen.
@scarbir: heel handig voor berijders van fixies en skateboards!
Goh lekker hoor, je kunt er niet achterin zitten, doe je dat wel ben je bij een medium aanrijding van achteren compleet geplet…. goed idee, not.
In het echt toch een beetje een tegenvaller…werkt optisch net zo groot als de eerste, huidige mini; en die kerel die bij de stand stond (foto 6 rechts) was echt de grootste sukkel van alle stands in Geneve, wat een onvriendelijk kerel
Uit welke tekenfilm komt deze?
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Eindelijk een kleine MINI!
Ze kunnen open en dicht!
Het interieur van een conceptcar is altijd iets te futuristisch...
Wouter Verstuurd via http://mobypicture.com/c8hbx9
Een stukje geschiedenis...
Presentatie van de nieuwe MINI Rocketman
Exclusive preview of the MINI Rocketman Concept during Milan Fashion Week 2...
De minst interessante concept van Concorso d`Eleganza Villa d`Este 2011
Aimée vereert de Miljonair Fair met een bezoekje.
De autoshow van Geneve is volop gaande en Wouter neemt ons weer mee langs d...
Zo groot als de classic MINI is 'ie ongeveer: de MINI Rocketman Concept. Deze kleine MINI zal in ...
Hij is niet dood, hij leeft! We gingen er eigenlijk vanuit dat de vorig jaar gepresenteerde mini ...
De tijd dat alle Mini's ook echt mini waren, ligt alweer een poosje achter ons. Dit premium Min...
Bad karma voor Fisker, ze halen in de VS namelijk 239 units terug naar de dealer voor een accu...
Norbert Reithofer, eindbaas van BMW AG, heeft gesproken: Op termijn kunnen er 10 MINI-modellen ...
Een samenwerking tussen Abarth en het Istituto Europeo di Design (IED) in Turijn leverde boven...
Exit Nagare Flow design, enter 'Kodo'. De naam die Mazda heeft gegeven aan haar nieuwe designr...
Laatst zagen we deze racer van Porsche al glimmen in Detroit, maar van 1 tot 13 maart heeft de...
Maar natuurlijk staat het Vrijdagmiddag Kies Maar-topic in het teken van de Autosalon te Gen&e...
Enkele weken geleden bestookte Infiniti ons na veel speculatie met de eerste plaatjes van de Ethe...
Genève zou Genève niet zijn als die malle Zwitser, Franco Sbarro, er niet zou staan...
Vlak voor Genève onthuld, en uiteraard ook present op de beursvloer: de VisionD. Met dit c...
Als het Volvo lukt om volgend jaar een V60 Plug-in Hybrid in de markt te zetten met een CO2-ui...
Mitsubishi noemt in geen enkel persbericht de termen "opvolger" of "Colt",...
De Vertrek Concept is één van de drie concepten die Ford mee naar Genève h...
In Genève heeft Suzuki de eerste mooie Swift sinds de facelift laten zien: de sportieve ...
Volkswagen nam niet alleen concept-busjes en een B-segment-concept mee naar Genève. Op de ...