Erg lekker, de nieuwe Impreza Concept van Subaru. Op de autoshow van Los Angeles werd de auto onlangs onthuld, en nu is het tijd voor zijn Europese primeur. Toe Subaru, neem dit eens in productie!
Deze sedan is 4,5 meter lang en heeft onder de motorkap -vanzelfsprekend- een boxermotor liggen (deze). En geheel volgens de Potente-Subaru-Impreza-Traditie heeft ook deze conceptbak aandrijving op alle wielen. Wanneer Subaru dit kekke wagentje in productie neemt (en deze de laan uitstuurt) blijft nog onduidelijk, maar wat ons betreft kan dat niet snel genoeg gebeuren.
Oordeel zelf aan de hand van onderstaande beursplaatjes.
Gallery: Subaru Impreza Concept |
|||
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 1.5r comfort | € 18.995,- | 107 pk | 13.2 sec | » |
| 2.5t wrx sti sport executive awd | € 74.995,- | 301 pk | 5.2 sec | » |
Erg lekker. Meteen in productie nemen!
Ziet er toch wel lekker uit voor een Aziaat. Ben echter bang dat hij er in 1.6 uitvoering zonder uitgeklopte wielkasten en dikke velgen er al snel dertien in een dozijn er uit gaat zien.
de overgangen van zijkant in voor en achterkant zou van mij wat ronder mogen, maar verder wel een mooie auto, hele verbetering tov de huidige.
Jammer dat ze die puist op de moterkap hebben vervangen door een front mount intercooler. Vond dat wel lekker eingenzinnig ;]
Mis de luchtinlaat op de motorkap en de taartschep. Impreza is de enige auto waar zo’n taartschep op mag, omdat het hoort. Maak er dan gebruik van!
Verder nette tussenweg tussen de “old-skool” Impreza en de rare “ik-ben-geen-echte-Impreza”-hatchback. Geslaagd op enkele puntjes na dus!
Oh, een Subaru. ‘t lijkt net een Audi, eigenlijk.
Mooi ding! In productie ermee!
Velen zullen het niet met mij eens zijn, maar ik vind ‘m eigenlijk maar saai…
@WolfKrad: nou je bent niet de enige. Ik vind hem ook maar saai en vind dit eerlijk gezegd geen impreza meer..
Uhm??? dit een Impreza??
Subaru’s horen dik te zijn.
Dus een spoiler enzo. Dit is te veel design en te weinig Impreza.
Sweet! Ziet er goed uit
Wat maakt het uit hoe een subaru eruit ziet?
Ik wil weten wat de prestaties zijn, en die zijn nooit slechter dan die van de vorige modellen dus dat zal ook wel goed zijn.
ze woorden steets mooier die subs
Voor het eerst een mooi design voor de impreza. De eerdere varianten moesten het altijd vooral van de prestaties hebben, maar deze is zowaar ook mooi om te zien.
Op het eerste zicht ziet dit er een best spannende auto uit hoor…
Ik hoop dat ze nog wat kunnen doen, want in BelgiĆ« heb ik ietwat de indruk dat ze een beetje aan het “uitsterven” zijn…. Zie ook de stand op het autosalon van Brussel dit jaar….
Wouter, zou je kunnen kijken of je er in kan zitten? en dan niet voorin, maar achterin! die aflopende daklijn is fraai voor de coupĆ©lijn, maar volgens mij krijgt een kleuter nog slijtplekken op z’n hoofd op de achterbank.
ben benieuwd naar de STI versie van deze.
Hopelijk dan zoals het moet.
Hoodscoop
grote achtervleugel
blauw met goude velgen
Gaaf ding. Stoere schouders, agressieve uitstraling. Onderscheidend.
ben benieuwd of ze ook zo vernieuwend met de motoren zullen zijn.. Dus nieuwe BTSI motoren??? een 1.4/1.6 boxer met turbo en lage co2 uitstoot en vermogens van 125-200 pk zou dan best is voor wat succes kunnen zorgen.. en dan een dikkere 2.0 BTSI oid.. met 350-400pk… die wat zuiniger zijn dan de sti-tjes van nu zou wel zo prettig zijn.. want 1:7-1:9 is gewoon niet meer van deze tijd voor een 2.0
Achterkant is niks, voorkant doet me denken aan een combi tussen een Prius en een Volvo C30 MAAR… De zijkant ziet er prima uit! Als iemand hem de klassieke blauw/goude verf meegeeft dan is hij misschien nog een stukje gaver;)
mooi hoor, maar ik vind het meer een subaru legacy concept.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Een fraai Subaru Impreza WRX STI concept
Wanneer we de volgende generatie Impreza op de markt kunnen verwachten is n...
Na Ken Block's geweldige eerste Gymkhana filmpje is het nu tijd voor deel 2...
Vierwielaandrijving, een droge weg en dan toch. :-)
In de sneeuw
daar zijn oefeningen voor...
Heel mooi. Ik weet alleen niet of ie hier al voorbij is gekomen
Travis Pastrana springt 82 meter
Jep! Met vierwielaandrijving kun je prima dwars!
Laat dat driften maar over aan onze vriend Ken :D
Subaru Impreza - 2.0 R 5drs. AWD Luxury-LPG-G3-.
Koop nu voor slechts 16.950,00
Subaru Impreza - 2.5 WRX TURBO 230PK AWD EDITION 47.000KM.
Koop nu voor slechts 16.945,00
subaru 2.5 wrx in nieuwstaat 59000 km.
Koop nu voor slechts 16.800,00
Subaru Impreza 2.5, wrx awd.
Koop nu voor slechts 16.500,00
De concullega's van Toyota komen binnekort met de FT-86 II Concept aanzetten, en Subaru heeft ...
We weten al een tijdje dat Subaru werkt aan een achterwiel aangedreven sportauto, maar in Gen&egr...
Yeah baby! Van de huidige generatie kan ik niet echt opgewonden raken, maar van deze Impreza Conc...
De coureur in deze Subaru Impreza heet Crazy Leo met een reden. Op een van de snelste stukken van...
Een elektrische supercar met 1.088 pk & 1.600 Nm heeft natuurlijk wel goede banden nodig ...
Nu al in Nederland en god wat ziet hij er lekker uit als STi met wat spoilertjes en grotere wiele...
We kregen deze week een orkaan aan Genève-nieuwtjes over ons uitgestort, maar er was &eacu...
Toch fijn, dat Toyota voor een beetje afwisseling zorgt, tussen al die hybrides (1, 2, 3). Waters...
De GTI is niet het enige 208-concept in Genève; de sjieke, pimpelpaarse 208 XY blaast ook ...
Ik vermouth alleen dat dit model nog niet werkend is. We zagen de 'normale', hybride Giugiaro...
Ja toch? Deze coupe heeft een elektromotor (109 pk) en de range-extender is een 1 liter driec...
Welk automerk durft dit aan? Bertone toont in Geneve de Nuccio Concept. Deze sportwagen heeft...
Zie hier, de Note wordt wellicht nog eens een leuk ogende auto? Het is by far de meest verschr...
Hé, wat staat daar nu onaangekondigd op de Mansory stand? De Mercedes CLS van de eerste...
De Kia Track'Ster Concept is een speeltje gebaseerd op de Kia Soul en probeert te laten zien dat ...
Een auto van het type "waarom produceert niemand dit?!". Af en toe heb je die bij de co...
Lekker dik, ofzo. Nissan was toe aan een grotere crossover dus bouwden ze de Hi-Cross. Minder sch...
Ok lieve lezers en beursbabe. Dit is dus Toyota's "half beeldscherm half auto"-auto. Ee...
Gaat wel de goeie kant op. Zou 'ie ook spannender rijden? De ontwikkeling van de Toyota Prius ...
Dit is hoe ze bij Toyota de toekomst zien... En weet je wat ik voorzie? Een slechte toekomst voor...
Enorme mannen-auto jij joh ja. Komt natuurlijk door die agressieve scherpe lijnen, durft geen ...