Zoals aangekondigd: de geliefde en exclusieve LFA van Lexus, maar dan nu aangekleed met het nog exclusievere Nürburgring Package. Luister nogmaals naar die hoogtoerige V10 en je weet ineens weer waarom je van supercars houdt.
Van de 500 LFA’s worden er 10% met het Nürburgring pretpakket op de weg gezet. Een gewone huis-, tuin- en keuken-LFA heeft u al voor ongeveer 325.000 euro, deze versie wordt nog eens 50 mille duurder. Voor dat geld krijg je dan wel 10 pk extra (totaal: 570), een strakker onderstel, lichtere velgen en komt de fabeltastische Aziaat 10 mm dichter bij het wegdek te staan. Ook de giga-spoiler en andere uiterlijke tweaks zijn bij de prijs inbegrepen.
De beschikbare kleuren zijn wit, oranje geel, zwart of matzwart. Hieronder de live pica’s uit Zwitserland.
Gallery: Lexus LFA geel |
|||
Gallery: LFA Nurburgring Package 2011 |
|||
Is de afgebeelde versie dan Oranje? of is er naast de opgenoemde kleuren ook nog gewoon de gele?
Nouja, het is wel een ongelofelijk beest!
Oh?Ik dacht dat de gewone LF-A al 570 pk had?
Vind het nog altijd écht jammer dat ze de LF-A niet in fatsoenlijke weersomstandigheden hebben kunnen testen bij Top Gear.
Had er héél anders uitgezien.
*560 pk
Criminele auto gewoon. Deze heeft echt alles wat je maar kan wensen. Meer dan voldoende pk’s, vormen, alles gewoon. Ik had hem graag in het blauw gezien wel!
Beest van auto , en het blijft waarschijnlijk nog heel ook
echt heel vet
Doen ze toch wel goed bij lexus met hun eerste supercar.
ik dacht dat ze al uitverkocht waren of heb ik het dus fout ?
@Sm0keGun: ik neem mijn woorden terug , toch meen ik dat ik dat ergens las …
Ik vind de LFA toch een stuk beter er uit zien dan de 599. Hij is alleen zo rete duur.
Kan niet meer stuk bij Toyota; eerst de LFA… straks de FT-86… man man man!
Ik vind dat jullie verplicht bij elk nieuwtje betreft de LFA een soundclip moeten plaatsen van de v10….
p0rn!!
Geef mij maar de Audi R8. V10 – quattro en full aluminium, alle comfort en bijna helft goedkoper. Zijn degelijkheid al bewezen op circuit.
@speedie:
Degelijkheid van de R8 heb ik mn twijfels over aangezien ie zich al wel bewezen heeft in zn snelle vlamvatbaarheid
@speedlimit: Daarom dat ie de helft goedkoper is.. kan je hem 2x kopen
Superprestaties maar wat mij betreft ook een superlelijke auto.
Mja is wel een leuke auto hoor, maar ik zie niet echt zoveel meerwaarde tov een gewone LFA… Zou dan eerder voor de gewone LFA kiezen en die 50 mille in m’n zakken houden… 1 probleem echter: Hij is dan eigenlijk nog altijd waanzinnig duur….
Wat een beest! Afgelopen week even mogen kijken hoe hij het deed op het circuit in Abu Dhabi
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot in L...
Promovideo van ADVANtech Studios die wat prachtige beelden van supercars aa...
De nieuwe supercar van Lexus!
Lexus coureur Takayuki Kinoshita legt bocht voor bocht uit hoe je het beste...
voor degene die de Novitec rosso f430 zo mooi vinden:) ja, die blauw-achti...
Jammer dat de grote ring leeg was, maar er reden op de kleine wel 13 R8'en ...
Aan boord Hiroaki Ishiura & Alden Hadzagic. 571 pk, en rollend op Bridg...
In elkaars auto's
Afgelopen weekend tijdens de 24h van de Nurburgring. Slechts 1,5 uur voor d...
Lexus RX 400H ECVT EDITION AUTOMAAT.
Koop nu voor slechts 39.450,00
Lexus Ct 200h 1.8 hybrid business line pro.
Koop nu voor slechts 39.262,00
Lexus GS 450h Executive.
Koop nu voor slechts 38.950,00
Lexus RX 3.3 ECVT EXECUTIVE HYBRID AWD AUTOMAAT.
Koop nu voor slechts 38.945,00
Lexus CT 200h 1.8 HYBRID BUSS PRO TOM TOM NAVI.
Koop nu voor slechts 38.091,00
In Geneve zal Lexus voor het eerst de "productieversie" tonen van het Nurburgring pakke...
Dat de speciale Lexus LFA Nurburgring Edition héél snel is op de 'Ring weten we inm...
Net voordat afgelopen weekend de 24 uurs race los ging op de Nürburgring zou Lexus een rondj...
Je eigen verjaardag: voor sommige mensen is het een dag die ze het liefst stilletjes voorbij late...
Lexus heeft de prijs bekend gemaakt van het speciale Nürburgring Package voor de Lexus LFA. ...
De Lexus LF-A komt graag buurten op de Nürburgring, dat wisten we. Lexus heeft er dan ook fl...
Wie de reacties bij de vorige artikeltjes over de Lexus LFA heeft gelezen zal gezien hebben dat ik ...
Sinds 2005(!) loopt Lexus ons al gek te maken met allerlei prototypes en spyshots van hun nieuwe ...
Al eerder toonde we op Autoblog de Lexus LF-A concept. Hij werd op de 2005 Detroit Autoshow voor he...
Lexus' bewijs dat het mee kan draaien in de bovenste regionen van supercarland werd in 2010 no...
Een gifgroen kleurtje, op je Lamborghini begint het een beetje played out te raken, maar andere a...
Afgelopen weekend is er iets heel bijzonders gebeurd op de Nürburgring. Ulrich Bez (CEO Asto...
Lieve petrolheads, u kunt ophouden met mailen. Ja, we weten dat MotorTrend een strakke video i...
Het was al onofficieel bekend, maar nu komt Lexus met bewijs door. Hun stervensdure, atmosferisch...
Lexus' ruim 3 ton kostende V10 supercar is serieus snel. Maar hoe snel kan hij eigenlijk een rond...
Heb je (teveel) geld en weet je niet precies welke nieuwe auto je moet kopen? Wanhoop dan niet la...
Als je je supercar dezelfde naam geeft als een van de grootste racelegendes die ooit geleefd heef...
Als we het over rare/aparte auto's hebben dan kan de Racing Buggy van het Italiaanse Fornasari ui...
De kleine sportwagenfabrikant Artega had vooralsnog slechts één model te bieden, de...