
Zeg Bentley, willen jullie dat ijsrecord even heel gauw komen inleveren. Dank u.
Leuk voor het Britse luxemerk, dat snelheidsrecord op bevroren water, maar echt lang lijken ze er niet van te mogen genieten. Er is namelijk een andere partij opgestaan die claimt het nieuwe record in handen te hebben. Bandenboer Nokian heeft een enigszins gemodificeerde Audi met 331,61 km/u over een Fins meertje gejaagd, en dat is nét een fractie sneller dan de Bentley. Ahwww, en ze hadden nog wel een speciale Ice Speed Record-editie op de markt gebracht.
Juha Kankkunen wist begin februari het record te pakken voor Bentley in een Continental Supersports Convertible. Hij toucheerde destijds een officiële snelheid van 330,7 km/u. Snel, maar niet snel genoeg, als we Nokian mogen geloven. Zij lieten een Audi RS6 met speciale Nokian Hakkapeliitta 7 banden nét even iets harder over het ijs rijden. Het verschil is met 0.9 kilometer per uur minimaal, maar het is een verschil, en dat telt. Volgens de Finse bandenproducent voldeed de recordpoging aan alle eisen van Guinness World Records.
Korte sfeerimpressie over het Nieuwe IJsrecord in handen van Nokian staat HIERR.
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 5.0tfsi pro line business quattro tt aut | € 161.610,- | 579 pk | 4.5 sec | » |
| 5.0tfsi quattro tt aut | € 175.620,- | 579 pk | 4.6 sec | » |
Die auto! <3
Wie volgt?
Rs6 Ftw!
ik heb een golf!
En die ging over de rijksweg met 340, toen het sneeuwde
Die banden :/
De Bentley blijft de snelste convertible op ijs.
Ja, Audi hè. Kon je verwachten.
hahahaha,
sta je dan met je premier league Bentley.
Terwijl een eredevisie Audi harder gaat.
En dan hebben ze er nog een speciale serie voor gemaakt…
Hoho, 0.91 km/h sneller.. Lol.
En spiegeltjes zijn ook zwaar overschat..
@Olle: Ik denk dat ze het onwaarschijnlijk vonden dat ie werd ingehaald
@Olle: Mét past ‘ie niet in de trailer
Dat ijsrijden is een ware hit. Binnenkort ook F1 op ijs?
t is nu afwachten tot iemand een veyron opt ijs zet..
raar dat VAG merken zo met elkaar concureren …
Bentley kan hem nog steeds claimen! Snelste cabrio op ijs. Audi snelste sedan.
Mét past ‘ie niet in de trailer.
Wat is dat nou?
Is de saaie reclame eindelijk voorbij, komt er geen filmpje..
Er zouden regels moeten komen. De wagen zou een straatversie moeten zijn (dus met spiegels), enkel de banden kunnen met spijkers als afwijking gelden.
Een F1 heeft al op ijs gereden.—> BMW F1 heeft dit reeds gepresteerd, maar die reed in cirkels!
Heeft een RS6 niet altijd 2 ovale uitlaten? ipv 2×2 pijpjes zoals de S6?
@jopwielens: Denk je nou echt dat een standaard RS6 harder dan 330 loopt? Volgens mij is dit gewoon een RS6-R van MTM.
@jopwielens: Niet altijd nee. Slechts als hij uit de fabriek komt rollen.
Met een vrijwel dichte single frame grill en verwijderde zijspiegels kan iedereen het ook. ![]()
Leuk hoor een interne competitie bij het VAG concern totdat de Bugatti Veyron La Glace de Vitesse ermee ging bemoeien. : D
PWND!
@AutomotiveDesigner: aan de andere kant heb je nog wel behoorlijk wat rijwind nodig om voldoende lucht naar binnen te kunnen persen. Het werkt je op een gegeven moment tegen, zo’n dichte grille.
Hebben ze snel gedaan, of ligt dat aan mij? Die Bentley was toch maar iets van 2-3 weken geleden? Dan hebben ze hard gewerkt, dus dan respect, alleen jammer dat ze niet gewoon net als bij de Bentley de spiegels erop hebben gelaten, waardoor je toch gaat afvragen of de Bentley niet stiekem toch krachtiger/sneller was…
@Sciurida: Ik zie geen spiegels hoor. Die Bentley had ze ook niet, dus pas de problème.
Heeuujj Audii:P Ik mocht Bentley toch al niet zo..:P
ik zie hier een vervanging van de pk oorlog en de nurburgring oorlog :p let’s start this new game !!
een auto ziet er eigelijk veel leuker zonder speigel eigenlijk
*speelt verveeld met pielemuis*
0.91 kmu sneller op het ijs…woopty woop, bel alle kranten, contacteer alle nieuwssites, “get me CNN!!!”
Man, wat een nieuws armoe.
@bozewolf: ik denk dat het veeleer de ironie is die wat aandacht verdient.
Voor de rest wel allemaal ouwe peekes. ![]()
Het is geen groot nieuws vind ik, maar ‘t mocht wel vermeld worden want de mensen van Bentley hebben er zowaar speciaal een auto voor gemaakt, en dat is heerlijke ironie.
Wel leuk… Bentley kwam onlangs met een speciale editie van z’n continental en was trots dat ze de snelste waren :p
Heeft niet lang geduurd :p
Die Bentley was ongeveer standaard, die Audi getuned. Flauw.
Zou de Colani Testa d’Oro het nog doen?
Daar gaat je record. Als het met een Bentley niet werkt, dan maar met een Veyron? Kunnen ze daar ook een speciale limited edition van maken, verkopen ze de overgebleven Veyron’s tenminste!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
@0.18 sec:Nigel de Jong, voetballend bij Manchester City in Engeland rijdt ...
Ferarri, Lamborghini, Audi, Spyker, Aston Martin, Porsche, Ford, Lotus and ...
Yeah! Ik had geen zin om alle foto's los te uploaden, dus besloot ik om ee...
Paar foto's van mij :)
Met dank aan Vredestein hebben we 3 tests gedaan: eentje met uitwijken (lan...
Foto's van de zaterdag. Voornamelijk gespot in het paddock. Ook nog nooit z...
paar auto's nog van meeting en nog paar andere
O-N-G-E-L-O-F-E-L-I-J-K! Geluid op 100 zetten en genieten!![NSFW] (11-09-2...
Spreekt voor zich....
Altijd genieten op de Ko.
Audi RS6.
Koop nu voor slechts 123.114,00
Audi RS6 5.0 V10 Limousine Quattro.
Koop nu voor slechts 109.450,00
Audi RS6 RS6 5.0 V10 Avant Quattro Navi Full-options.
Koop nu voor slechts 108.500,00
Audi RS6 - Avant 5.0 Tfsi Quattro Tiptronic6 730PK!, Vol Opties, Individual.
Koop nu voor slechts 104.000,00
Gisteren meldden we jullie dat Juha Kankkunen in een dikke Bentley zijn eigen snelheidsrecord op ...
De Bentley Supersports, een Finse rallyrijder en een bevroren Baltische zee. Meer heb je niet nod...
Spotters kennen het verschijnsel allemaal wel: wanneer je op Autojunk, Autogespot, ExoticsOnRoad ...
Zou hij er ook gelijk een kinderzitje in hebben laten zetten? Gisteren was het feest voor de v...
De RS6 R van MTM is een beest met maar liefst 730 pk en 785 begrensde(!) Nm’s. Deze uber-Avant he...
Van alle sleutelaars die de meest bizarre Audi RS6 ooit hebben willen maken, mag MTM zich met 7...
Dus jij vond 702 pk al veel voor een RS6? Think again! Tunert MTM heeft nog eens kritisch naar de...
Ook deze woensdag is het weer raak! Sommige mensen zeggen dat hij op straat leeft en organen verkoo...
Zou het Wolfgang Dürheimer niet zo goed bevallen zijn bij Bentley en Bugatti? Per 1 februari...
Tijden veranderen, net zoals motorblokken in de snelste Audi's. Daarom geen 10 maar gewoon weer 8...
Dat leverde een nettowinst op van €198 miljoen (+11%), niet verkeerd voor het verkopen van een pa...
Het zinnetje "de daders ontkwamen in snelle Audi's" is iets dat de laatste tijd steed...
Ook zo genoten van het lentezonnetje gisteren? Maar terwijl het bij ons warmer en warmer wordt is...
Of zou de DJ uit Spijkenisse zijn Afromobile gewoon liever wat ruimer hebben staan in zo'n veel t...
Dat doe je natuurlijk met een hele grote sneeuwblazer! De recordbrekende Bentley Continental S...
Een testrijder van Lamborghini had een klein *oeps* momentje toen hij tijdens testwerkzaamheden e...
Maak kennis met het Audi quattro Action Team. Vier man sterk en getraind om zelfs de diepst ingeg...
Je hebt garages vol met supercars en je hebt de garage van Peter Saywell. De garage van deze Enge...
Zoals u inmiddels van ons gewend bent, hebben we nog voor de lunch een lekkere, één...
Audi heeft een A1 Quattro te promoten. De enigszins exclusieve uitvoering -333 exemplaren- van ...
Met de huidige benzineprijs was dit de voordeligste optie. Je moet wat als exclusief merk om ...
Helaas, tot nu toe geen lijpgevaarlijke terrorwinter. Het was ons beloofd, we kochten winterbande...
Of zou oom Agent alleen even een praatje komen maken en de man complimenteren met zijn 580 pk ste...
Rallycoureur Christian Mitterlehner beleefde een angstig (of dapper?) momentje toen zijn Audi S...
De laatste dagen zoemen er weer allerlei geruchten rond op het internet over de nieuwe Audi RS4. ...