
Dit pijnlijke voorval speelde zich onlangs af in Zwitserland, het alpenland waar boetes inkomensgerelateerd worden uitgedeeld. En laat de eigenaar van deze bak nou net iets te diep in het glaasje hebben gekeken voordat hij zijn SLR aan stront reed.
Het zou hier gaan om de auto van Roberto Parli, de man van het Italiaanse snoepje Adriana Volp, die op haar beurt ooit het neukertje van ene Flavio Briatore was. Anyway, Robert haalde met zijn 626 pk sterke bolide onlangs een auto in, maar deed dat iets te haastig/onnozel/zwabberend (kies zelf maar) en verloor daarbij zijn rechter voorwiel. Dat ging dus goed mis. Het lijkt ons sterk dat zulks je ontgaat, maar om de een of andere reden bleef Roberto Parli stoïcijns doorjakkeren met zijn vonkenregen veroorzakende Mercedes.
Vervolgens kwam de onfortuinlijke Parli een eind verderop in aanraking met een vrachtwagen waardoor zijn linker band klapte. En dan is het zelfs voor een door McLaren gebouwde auto einde oefening, toch? Toch niet. Ook nu bleef deze knaap doorstoempen en probeerde stug zijn woonplaats Lugano te bereiken. Maar helaas, na enkele honderden meters moest hij de strijd opgeven en probeerde vervolgens de ernstig toegetakelde supercar op een stoep te parkeren. Blijkbaar had hij door dat er iets niet helemaal jofel was toen er rook & vuur onder de motorkap vandaan kwamen. Want wat bleek: ook de V8 had de geest gegeven bij een poging het trotoir te betreden met zijn onvrijwillig verlaagde Benz. *dubbele facepalm doet*
Gearriveerde politieagenten lieten de veroorzaker van de dollemansrit blazen en kwamen er achter dat hij tweemaal zoveel had gedronken als toegestaan. En dus mocht Robert Parli tekst en uitleg komen geven op het politiebureau. Terwijl hij afgevoerd werd riep hij nog even “I’m a millionaire, I’ll pay for everything I don’t care” naar wat omstanders, en de hulpdiensten konden aan de slag om de auto te bergen.
Hier beneden een filmpje van de nasleep. Niet kijken indien je overgevoelig bent voor zinloos vernielde supercars. (via Jalopnik)
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 5.5 mc laren aut | € 590.640,- | 626 pk | 3.8 sec | » |
| 5.5 mc laren stirling moss aut | € 1.132.896,- | 650 pk | 3.5 sec | » |
Die hoort geen auto te rijden! Beetje ‘n SLR mishandelen…
“I’m a millionaire, I’ll pay for everything I don’t care”. LOL!
@Lan_Evo: Wou dat ik het kon zeggen…
En die bergingsmensen sjouwen dat hok dan heel voorzichtig op zo’n trailer. Ironisch.
-edit: check!-
gasd… da motte nie doen jonguh! das sund voor die mclaren
Ik vind dat hok toch niet om aan te zien. En ik moest wel lachen eigenlijk, die vent weet van gekkigheid niet wat ie moet doen met z’n geld xD.
FAAL
2 keer zoveel als toegelaten? Met 1 promille in m’n bloed besef ik toch nog wanneer m’n auto aan gort is en ik er beter niet meer mee rijd…
@trigger565: but he doesn’t care
@trigger565: Precies.Heb eens een keer 1,44 promille gehad.Gelukkig moest ik niet zelf rijden, en ik kwam erachter dat ik dit aantal promille had, omdat er toen juist een actie gaande was van de BOB campagne.
Toen je buiten kwam uit de discotheek, stond er iemand die je aansprak en je voorstelde om eens te blazen.Die wees je attent op de consequenties, en ook de tijd die nodig was om het promille niveau naar een aanvaardbaar niveau te krijgen.
Ik ben écht geen zware drinker, maar in die toestand zou ik in geval van nood bv nog deftig hebben kunnen rijden.
@SimonMc: *om het promille gehalte naar een aanvaardbaar niveau te krijgen.
gewoon het promillage volgens mij
@timberleek: *checkt google*
“promillegehalte” ( 1 woord zo te zien ) : 1.080 resultaten.
“promillage” ( waar ik nog nooit van gehoord had ) : 38.300 resultaten.
*Gaat in een hoekje huilen omdat hij nu pas beseft dat alcohol leuk is zolang alleen maar de lever aangetast is en niet de hersenen ”
@trigger565: In Zwitserland ligt de grens op 0,8 promille. Dus met 2 keer de limiet zit je op 1,6 promille. Als je daarbij nog eens de test van Blik op de Weg (normale kerel die pas bij 10 bier ‘no go’ blaast) in je achterhoofd houdt, dan is het toch wel aannemelijk dat die vent echt ladderzat was.
Veroordelen tot 3 jaar smart fortwo rijden! xd
@phantom95: zodat-ie daarmee de SLR McLaren van een ander aan gort kan rijden zeker? Nee de benenwagen lijkt me een passender straf.
“Volgens de traditionele grammaticaregels wordt het voegwoord als gebruikt wanneer er in een vergelijking sprake is van gelijkheid. Als wordt gebruikt na een stellende trap.
Het voegwoord dan gebruiken we na een vergrotende trap. Er is sprake van een ongelijkheid tussen de zelfstandigheden die vergeleken worden.”
plat tegen de grond krijgt ineens een heel andere betekening ^^
Hoezo trouwens een komma in de titel?
Man vernielt SLR McLaren en blijft stug doorrijden
Man vernielt SLR McLaren, blijft stug doorrijden
@rotarypowah: Ja klopt.
@rotarypowah: Komma wordt ook gebruikt als adempauze. Volledig grammaticaal in orde dus, bovenstaande titel…
@Esprit_de_Flandre: adempauze? In een zin van acht woorden? De titel is ook niet op meerdere manieren te interpreteren.
@rotarypowah: Voor mensen die kort van adem zijn? En is idd niet op meerdere manieren te interpreteren, dus komma MAG. Moet niet, maar mag…
Fijne stigmatiserende instelling ook weer.
“Oh ik ben miljonair, ik betaal voor alles!”
Zulke mongolen zitten ook op 80 kilometer wegen en rijden dan doodleuk 120+ want “Ze kunnen de boete dan toch wel betalen”.
Daar gaat het helemaal niet om. Als jij iemand iets aandoet kun je dat met geen geld goedmaken. Al gooi je er miljarden tegenaan.
@TWJ: jij snapt het! Geld is arbeid in abstracte vorm, dit is normaal maar voor miljonairs niet want die laten anderen de arbeid verrichten, een straf dmv boetes is daarom eigenlijk niet goed van toepassing op miljonairs. Laat ze 80 uren schoffelen, dan bestraf je zulken.
” , en” dit kan natuurlijk nooit autoblog
@alfa159TI: ik meen dat het niet eens ‘fout’ Nederlands is, maar dat weet ik niet zeker. Soms bij een hele lange zin zie ik liever een komma voor het woord ‘en’, ipv een lange ratel zin.
@E320cdi: Grammaticaal gezien is het fout en wordt het ook fout gerekend op examens.
@jzaero: Het is correct. Niet nodig, maar niettemin correct…
Ah grammatica, de lessen onderschikking en nevenschikking beginnen weer op te borrelen…
@sir_smokalot: Zinsontleding. Aargh!
@alfa159TI: mag als je iets benadrukt volgens mij…
Hoe kan deze link ontbreken bij een artikel over een stug doorrijdende Mercedes?
@Citrofiel: Helemaal gelijk, ik dacht er nog aan toen ik het bericht voor het eerst las.
Staat erbij!
@ricardo: nu nog die komma weghalen.
Wat een idioot .
En
Wat een stelletje komma neukers hier zeg
Zo te merken had hij – naast een slokkie op – ruzie met ‘deze of genen’…want onbeholopen doorrammen leidt tot niets, tenzij je verblindt bent door woede of verdriet. Guttegut..ook miljonairs hebben wel eens sociale pech !
Nuchter rijden is zóoo 2010 :L
“I’m a millionaire, I’ll pay for everything I don’t care”
Hm, zou het passen op zijn grafsteen?
Om alle KommaNeukers het zwijgen op te leggen:
“Als vuistregel voor het gebruik geldt: plaats een komma waar je bij gewoon spreken of lezen een pauze hoort of voelt.”
En, nog belangrijker: “Een oude schoolregel luidt dat je nooit een komma voor en mag zetten. Die regel is te verklaren: een komma wordt gebruikt wanneer je een pauze hoort, en bij het voegwoord en is meestal geen sprake van zo’n pauze. En brengt een ‘geruisloze’ verbinding tot stand tussen zinnen of delen van een zin.”
Maar het mag dus wel. Het belangrijkste waar je voor moet opletten is dat je de betekenis geen kwaad aandoet. Wat hier niet het geval is. Dus is er geen reden om erover te klagen…
‘t is triest, zij als vrijwilligster werkzaam voor vluchtelingenwerk in Italië, op Lampedusa om precies te zijn en hij, dit was zijn eerste echte nieuwe auto die hij ooit gekocht heeft.
Hij had hem pas, omdat hij daarvoor al zijn geld spendeerde aan het helpen van Italiaanse weeskindertjes die de ramp bij Seveso overleefd hebben.
Echt zonde van de wagen, maar als je zat bent doe je rare dingen.
Ik kan me moeilijk inbeelden dat iemand “I’m a millionaire, I’ll pay for everything I don’t care” zou geroepen hebben zonder compleet bezopen te zijn, of je moet echt wel een ongelofelijke eikel zijn en dan is het zonde dat je een SLR te pakken hebt gekregen.
Paar jaartjes rijontzegging lijkt me wel op de plek.
Echt jammer… En dan zo’n mentaliteit na het ongeval… Triest…
Euhm, Franse brandweermannen in Zwitserland, om en nabij Lugano?
Dat is bijna Italië!?
Hij heeft een kenteken uit Monaco.
Hee dit was zijn vorige auto denk ik
Wat een hufter.Geef hem voor straf maar een landwind.
Ik ben wel overgevoelig, maar een Mercedes wordt in mijn ogen nooit een supercar! Blij dat het lelijke hok kapot is.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
TopGear Crew + Stig + Supercars gespot in de woestijn. Dat wordt een spanne...
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot in L...
Ik heb nog wat foto's van de Droomrit in Driebergen op me pc, waarvan deze....
Heel erg mooi in het zwart!
wat een verschil he.
Dikke combo en erg vette kleur.
SLR roadster gespot in Kedichem, duits kenteken
Ik heb ook een paar foto's genomen. Enjoy :)
Bij het schoolgala vlak nadat ik een F430 Spider had gemist.
Vrijdag 3 april was een mooie dag.. :)
Mercedes gl-Klasse 3.0 cdi gl320 4matic aut 2007 Grijs.
Koop nu voor slechts 43.500,00
Mercedes-Benz B 200 CDI Automaat.
Koop nu voor slechts 43.450,00
Mercedes ML-Klasse 280 CDI 4MATIC Sport Leder Xenon.
Koop nu voor slechts 43.413,00
Mercedes E-klasse 200 CGI BLUE EFF Avantgarde Pano.
Koop nu voor slechts 43.385,00
Elke keer dat een exoot crasht huilen de fanatieke fans tranen met tuiten. We zagen in het verleden...
Twee jonge Mercedes-medewerkers crashten gisteren eenzijdig met zeer hoge snelheid in de buurt va...
Door de jaren heen zijn autos gegroeid. In de lengte, in de breedte, in de hoogte, en in uitrust...
Jep, de heren en dames Gumballers zijn in Venetië geweest en daar werd lekker gas gegeven. G...
Tijdens het filmfestival van Cannes reed 's werelds meest geliefde hiphopper een rondje door de...
Het zal je niet ontgaan zijn dat deze week het Top Marques-evenement werd gehouden in het spotter...
Het is lunchtijd, tijd voor een snackje. Hoewel het nieuws al een paar dagen op het net rondgaat ...
Autospotten gebeurt doorgaans haastig. De auto's zijn immers snel en de meeste mensen lopen niet ...
Op één dag dook de SLR Stirling Moss twee keer op in Nederland. De eerste foto's...
Lekker hoor, zo'n schoolbord op wielen! SjeikLars spotte deze heerlijke SLR in Dubai. Hardstik...
Deze week waren de nieuwe SLS AMG en de 'oude' McLaren SLR Stirling Moss te bewonderen in Utrecht...
Binnen no-time waren we er. Op een dijk langs de IJssel. Normaal gesproken het terrein van motorr...
Kijk daar houden we nu van. Oog voor detail. Zelfs het lieve meisje dat naast de auto (heeft trou...
Poe hé, wat een naam. Zelfs afgekort -MM SLR 722S R- is het nog een hoop typ-werk, maar wa...
Hulde! De tweede foto van de FAB DESIGN SLR CONTEST is binnen. Gefeliciteerd Sander! De opr...
Hoera! De eerste foto van de FAB DESIGN SLR CONTEST is binnen. Gefeliciteerd Rik! Wie is de vol...
De opknapper van de week? Of juist de afknapper? Er zit wel een beetje werk aan, maar als je deze...
En dit is pas het topje van de ijsberg! Er staat namelijk nog veel meer lekkers in deze garage. ...
Voor slechts 924.369 ex BPM staat deze bolide voor je deur. Wees snel. Op is op. In het Duits...
Boffen wij even. Van de slechts 75 exemplaren die er van de Mercedes McLaren SLR Stirling Moss ge...
Twee dagen geleden kregen we eindelijk de echte plaatjes te zien van de laatste SLR. Gelukkig is ...
We lieten jullie half oktober al exclusief de eerste foto's zien van de HAMANN Volcano op basis v...
Een beetje voorspelbaar, maar natuurlijk wel lekker. Het SLR concept lijkt nu inmiddels wel g...
Sacha heeft de testrit in de SL63 net afgerond of er staat alweer iets nieuws te wachten. Mercede...
De details zijn nog niet helemaal duidelijk, maar de resultaten zijn al schokkend. Deze Mercedes M...