Hier een tip voor iedereen die een nuttige invulling van zijn donderdagavond zoekt, en geen fan is van FC Twente (ondergetekende valt dus af): tussen 21:00 en 22:00 uur vanavond wijdt National Geopraphic in de ‘Megafactories-serie’ een uurtje aan de de ins en outs van de (wederom) snelste productiewagen ter wereld, de Bugatti Veyron.
In de Megafactories-reeks komt vaker leuk autospul aan bod, zoals bijvoorbeeld Ferrari. De aflevering van vandaag is al eerder langs gekomen maar voor de echte fan maakt dat niet uit natuurlijk: een goede film kan je per slot van rekening ook makkelijk meerdere keren bekijken.
Eerder maakten we melding dat je deze aflevering ook op JijBuis kunt bekijken, maar waarom een uur naar een computerschermpje staren als je het ook vanaf je luie bank op je big-ass TV kunt zien?
Is Bugatti niet helemaal je ding, en kan de fabriek in Molsheim je gestolen worden, dan bieden de weken er op misschien soelaas. Hieronder vind je de Megafactories-uitzendingen van de komende weken:
Donderdag 7 april 2011 21:00
Bugatti VeyronDonderdag 14 april 2011 21:00
Dodge ViperDonderdag 21 april 2011 21:00
Dodge ChallengerDonderdag 5 mei 2011 21:00
Mercedes-Benz 300SL GullwingDonderdag 26 mei 2011 21:00
Koenigsegg
Met dank aan iedereen voor de tips!
Gallery: Veyron Supersport megagallery |
|||
Gallery: Bugatti Veyron |
|||
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 8.0 4x4 | € 750.000,- | 1001 pk | 3 sec | » |
| 8.0 4x4 aut | € 1.800.000,- | 1001 pk | 2.5 sec | » |
Nice bedankt voor de extra info onderaan in het artikel!
Ga hem wel eventjes kijken als er niks beters te zien is, zelfs al heb ik hem idd al in een klein joetjoeb schermpje gekeken een tijdje terug.
Die van Koenigsegg wil ik ook niet missen. Misschien weer even een reminder tegen die tijd?
Deze stond vorige week ook in de gids, voor 21:00 uur. Toen kwam een uur lang het verhaal van Lego. Grrrrr! Toen kondigden ze aan dat de Bugatti om 23:00 uur kwam, bleek het WEER Lego te zijn.
@valluik: Vet; het was zeker deze aflevering ?
@valluik: Klopt vorige week zat ik lekker voor de buis om naar Bugatti te kijken, komt er aflevering over Lego.
@Flamingo: Werd de Rolls Royce niet uitgezonden in de tijd waarin ook de Lambo en Porsche aan bod kwamen in aparte leveringen.
Die van Koenigsegg wil ik zeker ook niet missen.
@agera: miss was rolls royce ook wel van “how do they do it” of “how its made” op disco
@valluik: Klopt ja.Vond de lego special eigenlijk ook wel leuk.Jeugdsentiment!
Je kan de HD uitzendingen ook op Internet ter download vinden; zo heb ik zelf al de BMW en Lambo afleveringen gedownload (en bekeken op m’n bigass TV !)
kijkt sacha serieus op zo’n groot scherm tv?’beetje te groot, je ziet toch maar een stukje en dan moet je heel de tijd alle kanten op kijken. bij films ist een ander verhaal
maar leuk. ga ik miss kijken. vind t btw ook erg interessant om mee te kijken in de golf fabriek of audi ofzo. rolls royce heb ik als gezien, bmw z4 en ferrari 599 volgens mij. superleuk!
ik ga zeker kijken
oooee oooeee ikke zien! Bedankt Ab!
Bugatti staat in de PVR geprogrameerd. Nu maar hopen dat ze de overige automerken inderdaad uitzenden. Ik ben het grapje met Lego ook nog niet vergeten
Koenigsegg, eerder microfactories.
Hij stond al in de iPhone-agenda met herinnerring
Maar toch bedankt voor de tip. Die van Mercedes en Koenigsegg lijken me ook tof.
zie ik daar nu een plastiek pook afgewerkt met leder?
Je bedoelt dat we vanavond allemaal PSV gaan kijken??
Helaas is mijn donderdagavond al ingevuld wegens de door jou genoemde reden, maar gelukkig worden dit soort programmas tot in den treure herhaald, dus zal ik het vast nog wel een keer zien!
Maybe the fastest production car but definitely not the prettiest!
@valluik verkeerde gids gepakt?
En wederom niet! Beetje jammer… Zelfs in het AD stond er een advertentie voor, en in de tvgids in dezelfde krant stond al dat dit Man, Woman, Wild kwam. Balen!
ik heb dit al een keer gezien.. het is wel interessant en leuk.. alleen ik ken het al.. jammer
Blijft een indrukwekkende auto.In 2,5 seconde naar de honderd.Ongekend
@mbman: En al die andere technische opsommingen.. ongelooflijk.. de auto staat vanaf 407 km/h in 10 seconden stil. De remmen ondergaan, beteugelen, leveren, -hoe noem je dat- op dat moment een energie die gelijk staat aan 4000 PK..
De ontwikkeling van deze auto is gewoon de ultieme natte droom van een automotive engineer.
Daar kan geen Koenigsegg of opgefokte Corvette tegenop.
Hier wordt gewoon geschiedenis geschreven!!
beetje jammer dat die uitlaatvlam van 1,5 meter niet meer standaard is.
@tvrspeedsix: Dat had me inderdaad leuk geleken. Te activeren met een knopje zou helemaal ideaal zijn, bij het inparkeren is het namelijk niet heel handig.
Is het zo erg gesteld met het aanbod van programma’s dat hetzelfde programma twee keer op een avond wordt uitgezonden? Om 23u zag ik hem weer…
@Citrofiel: Nat Geo is herhaal-o-rama, man. Best erg inderdaad.
Had gister beter deze docu kunnen kijken
Bedankt voor de dodge chally tip
26 Mei, staat genoteerd, dankje!
Zonde, heb ik gemist. Maar herhalingen genoeg op Discovery…
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
From our report on the 2007 Droomrit (Dream Ride), a charity event for sick...
En zo raakte de Veyron dus te water. Het resultaat van deze onfortuinlijke ...
Leuk! We gaan een dagje vissen op Bugatti Veyron's.
Lekker met je Veyron spelen in de bergen en op de snelweg. In de bergen ach...
De Veyron, vliegveld Valkenburg en veel blije kinderen. De Droomrit 2007 wa...
plankgas
Dus.... Ja... vandaag gewoon meegereden in een Bugatti Veyron. Echt ongeloo...
Kwam ik ff zondag uit bed strompelen staat de Veyron paar honderd meter ver...
TopGear Crew + Stig + Supercars gespot in de woestijn. Dat wordt een spanne...
De Bugatti neemt het op tegen de Zenvo. Wie gaat er winnen denk je?
Ford USA F150 HARLEY DAVIDSON UITGEVOERD 4X4 2008 G3.
Koop nu voor slechts 32.950,00
Lotus Esprit 3.5 turbo V8 schade netto eur.9500.
Koop nu voor slechts 11.305,00
Heb je zin in een uitgebreide rondleiding bij Bugatti... De Bugatti fabriek ligt op een schitte...
Hebben we een beetje zin in de uitzending van vanavond? Of kunnen we eigenlijk niet meer wachten? R...
Ondanks dat een Veyron slechts 2 stoelen heeft kan je er toch prima met 3 man inzitten. Om precie...
Heb je altijd al willen weten hoe Bugatti en Königliche Porzellan-Manufaktur samen de unieke...
Een, twee, drie, vier Veyron van, Veyron van Een, twee, drie, vier Veyron van papier Heb je...
Je kan je klok erop gelijk gezeten! Er is een nieuwe autoshow en dus is er ook een nieuwe "o...
Dikke tribals, een porselein accentje hier en daar en een verwijderbaar dakje. Die wil je als Ara...
Bugatti heeft een video vrijgegeven die voor de liefhebbers van de Veyron Grand Sport Vitesse ong...
It's good to be the president. Aan komen rijden in een Bugatti Veyron, in je Volkicar raceauto...
Hoe gaat zulks eigenlijk, het ontwikkelen van een roadster die in 16 tellen naar de 300 km/u w...
Gemballa Racing, het racespeeltje van de bekende tuner, heeft ter promotie ende vermaeck &eacut...
Vorige week hebben we zelf al wat plaatjes kunnen schieten van de snelste roadster ter wereld, ma...
De babe dus, de auto is beduidend minder spannend. Vriendelijk, blond, ze zou een Chevrolet Cr...
Liever vraag je me niet of ik erg gecharmeerd ben van z'n kleurstelling en z'n smurfblauwe velg...
Niet geheel onverwacht, maar het hoge woord is er dan toch uit! In Genève toont Bugatti he...
Zit je een beetje krap bij kas en wil je toch indruk maken op de vrouwtjes (en je vrienden)? Dan ...
Eén transportbedrijf, honderd miljoen miljard dikbolides die per vliegtuig (Boeing 747-...
U dacht dat kledingconnaisseur Ralph Lauren genoegen nam met een standaard Veyronnetje voor de...
Baas boven baas, dan kom je snel uit bij een Bugatti Veyron. Om dat te onderstrepen zocht een ste...
Zwart gecombineerd met grijs, hoe saai wil je het hebben?!? De eigenaar van deze Bugatti Veyron S...
Deze auto is nog steeds het neusje van de zalm dat de industrie ons te bieden heeft en dus leek h...
'Come in dogfort? Yes, hello, this is Veyron-dog. I have secured the supercar, awaiting further i...
Bugatti kan nog even vooruit met de Veyron. Dit weten we omdat de fabrikant eerder deze week voor...
Een paar maandjes geleden stond hij in Dubai, maar kennelijk heeft Bugatti hun opgedirkte Grand S...
Jaja, ze moeten bij Bugatti wat met die lading onverkochte Grand Sports. Als zelfs straatstenen...