
Alles is aanwezig: porno-witte lak, zwarte velgen en een carbon dak. Zo is menig BMW M3 hem al voor gegaan. Enkel de motor ontbreekt nog in de Volvo.
Omdat ze daar net iets meer om styling en uiterlijk geven heeft Volvo een speciale C30 voor Italië bedacht. Althans, dat is de bedoeling. Het plaatje klopt net niet helemaal. Two-tone mag er best wezen, wit en zwart hoeft niet afgezaagd te zijn en donkere velgen maken een ontwerp vaak af. Als je vervolgens alleen maar ‘tamme’ motoren aanbiedt (D1, D3, 2.0 benzine) sla je toch de plank mis. De D3 is weliswaar een vijfcilinder, ze hadden er natuurlijk een 400pk Polestar aandrijflijn in moeten stoppen!
Deze Volvo C30 Black Design krijgt over zijn stralend witte lak een carbon wrap van 3M. Standaard zitten er 17″ zwarte velgen onder, optioneel is 18″ leverbaar. Er zit een speciaal typeplaatje op en ze maken er 600. Zelf maken (bestellen) zonder het speciale typeplaatje kan natuurlijk ook.
Gallery: C30 Black Design |
|||
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 1.6d2 advantage | € 18.995,- | 114 pk | 11.3 sec | » |
| 2.5t5 summum geartronic aut | € 43.895,- | 230 pk | 7.1 sec | » |
Typisch Alwood plaatje: Volvo en racefietsen
Ik vraag me af he, hebben al die lui met een gewrapte auto niet het probleem dat die wrap na een jaar of twee eraf gehaald moet worden?
@Jochempie: Ja dus? Heb je wel weer een ander kleurtje. En dat is ook wel weer leuk.
@The_12oach: Wat ja dus? Toch raar dat je nog vóór de eerste APK-keuring in de kleur alweer 1500 euro gaat zitten?
@Jochempie: Ah, zo. Men zegt dat de idiote regel is: als de motorruimte en het plaatmateriaal rond de serienummers maar origineel is.
Ik dacht dat je naar duurzaamheid vroeg. Voor die vraag zeg ik: kijk naar reclame-belettering. Jaartje of 10 lukt wel.
Hmm da’s raar. Volvo maakt geen mistlichten meer en biedt ze ook niet meer aan als optie.
@driftkicker: Misschien in Italië wel? Het lijkt mij dat specificaties en uitvoeringsdetails per land kunnen verschillen.
Die Polestar aandrijflijn kunnen we wel vergeten denk ik. Voorlopig houdt Volvo voet bij stuk dat de Polestar niet in serieproductie gaat. Snap eigenlijk niet waarom niet. Een gave imago booster is nooit weg. Limiteer het aantal eventueel. Kijk naar de BMW 1 M.. zijn op, niet aan te slepen.
Audi/VW velgen?
@DePannekoek: lijkt wel heel erg op kleine RS6 velgjes idd… maar moest ook wel aan de Volvo Canisto’s denken.
@Alwood: Inderdaad. Nu je het zegt. Volgens mij zaten die ook altijd standaard onder de C70 Coupe.
@Alwood: Inderdaad. Nu je het zegt. Volgens mij zaten die ook altijd standaard onder de C70 Coupe.
@Alwood: Sorry voor de dubbelpost.. de site klapte er uit toen ik op “plaats reactie” klikte.. “Cannot setup database connection”.. ik heb enkele minuten gewacht, de browser geherstart en toen stond het er twee keer. Kijk maar, dezelfde tijd.
@ driftkicker,
De mistlampen worden vervangen door dagrijverlichting die op dezelfde plek zitten
Leuke daksticker…
Precies mijn droomkleurstelling! Italiaans design: klasse, serieus.
De stelling dat Italianen goede smaak hebben lijkt me nu ook definitief ontkracht. Blij dat dit niet naar hier komt.
Een soort panda-look. Dat was jaren geleden een leuke kleurstelling op een R34 Skyline. En jaren daarvoor op achterwiel aangedreven Corolla’s.
Maar om nu speciaal voor het stijlgevoelige Italië een C30 te verpanda-en en het design te noemen..
Nee, plank volledig misgeslagen als je ‘t mij vraagt.
Het vinyldak is weer helemaal terug… alleen heet het nu ‘wrappen’ en heeft de wrap een carbonmotiefje
Voor mij persoonlijk verpest dit “design” juist het design van de auto.
Gave auto! Ik vind de velgen alleen wel heel erg op die van de RS6 lijken..
Gewoon mooi!!
Ziet er wel een leuk ding uit hoor… En zoals sommige hier ook al gezegd hebben heeft ie inderdaad net mini-Rs6 velgen..
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Normaal ben ik niet zo'n fan van witte Volvo's.
Een van de lekkerste auto's die ik gezien heb die dag en de lekkerste C...
deel 2/2.Is ie vet of is ie vet!?
met carbon motorkap+ spiegels
Een Volvo C30 R Design mat zwart, in de autogarage van Alkmaar
Wow, wat vind ik dit toch een geweldige wagen! Volgens eigenaar maar 37 in ...
R wielen Volvo C30
@0.18 sec:Nigel de Jong, voetballend bij Manchester City in Engeland rijdt ...
Aimée vereert de Miljonair Fair met een bezoekje.
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Volvo C30 1.6D Momentum RTI Leder.
Koop nu voor slechts 21.995,00
Volvo C30 1.6 D2.
Koop nu voor slechts 21.950,00
Met 99 gr/km verkeerde de Volvo C30 onder in de regionen van de 20% bijtelling, maar nu is er goe...
Je kan je klok erop gelijk gezeten! Er is een nieuwe autoshow en dus is er ook een nieuwe "o...
Zou er soms niet genoeg geld geweest zijn om de auto helemaal matzwart te wrappen? Spotter del...
'De wereld is nog niet klaar voor elektrische auto's', is een veelgehoord argument van tegenstand...
The G-Power Bimmer has multiplied! De zwarte F10 M5 heeft er een wit broertje bij gekregen, en da...
Dit is het resultaat van de megacrash eind vorig jaar in Japan waarbij maar liefst 8 Ferrari's, 3...
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHH! Combospots FTW! De Lamborghini-club van Singapore is weer eens bij...
Vijf jaar lang keihard afgetrapt door de politie. Ruim 250k km verder laten zij de auto eindelijk...
Het kon ook niet lang uitblijven. Na het M-Sport-pakket, waar BMW mondjesmaat foto's van vrijgaf,...
Jep, de lokale club van Lambolghini eigenaren was een stukkie wezen touren en besloot dat waarsch...
PUR, we kennen het vooral als een isolerend schuimgoedje, of het spinnen van een kat. Maar er is ...
Dat criminelen inventief zijn weten we allemaal, maar van deze video stond ik toch even te kijken...
Je kan wel zien dat een stel Italianen tegenwoordig de baas zijn bij Jeep. Ze proberen de stoere ...
Zeg je straatlegale Volvo-tuning, dan zeg je Heico. Deze Volvominnende Duitsers geven acte de pre...
GT’s en supercars lijken twee geheel verschillende categorieën te zijn, maar vanwege de toeg...
Naast de Gallardo LP570-4 Super Trofeo Stradale heeft het merk uit Sant'Agata Bolognese ook vo...
Ja, ik wil ook een zwarte streep over mijn auto. De zwart-witte kleurstelling op de BMW 1 Per...
Tot er een grote doorbraak komt in accu technologie, blijft de inzetbaarheid van puur elektrische...
In Nederland ben je nog enigszins bijzonder in een Ferrari 599 GTB, aangezien er ongeveer vijftig...
Een ongeluk recht voor het casino in Monaco waarbij een Bentley Azure, Ferrari F430, Mercedes S, ...
Het autospotters-hoofdseizoen is begonnen. Londen stroomt vol met exotische supercars en de autos...
Door de jaren heen zijn auto’s gegroeid. In de lengte, in de breedte, in de hoogte, en in uitrust...