
Hopsakee! Als je tegenstander sneller is dan duw je die gewoon de baan af. Zo ging dat vroeger in Need for Speed en zo gaat dat vandaag de dag op Amerikaanse circuits.
De auto’s in kwestie zijn een Chevrolet Blazer S10 (prehistorisch hok) en een Jeep Grand Cherokee SRT8 (2007). Beiden doen mee aan de “Days of Destruction“. Een evenement waar het er niet echt om gaat de auto’s heel te houden. Vandaar ook de toepasselijke auto van de racer in het wit.
Bij de dagen van destructie gaat het om winnen. Winnen en crashen. Coureurs worden geselecteerd op agressie. Af en toe komt er ook een drol in een nieuwe waggie door de keuring.
Dit geval kan je van twee kanten bekijken. De chauffeur in de ‘klassieker’ kan je bekritiseren om onsportief gedrag. Hij had respect moeten hebben voor de nieuwe Jeep. Je kan de Jeep-meneer ook beschuldigen van spelbederf. Een beetje in je nieuwe auto aan komen rijden en dan verwachten dat mensen je wel sparen. Profiteren van je nieuwe foefjes en vermogens en ‘straf’ ontlopen omdat de andere rijders wel voorzichtig om zullen springen met nieuw speelgoed.
Feit is dat dit evenement bestaat om het crashen. Het is geoorloofd om elkaar van de baan te duwen als je het op snelheid alleen niet redt. De commentator heeft het er in ieder geval moeilijk mee. Oordeel zelf over de video op autojunk.nl. (via Jalopnik)
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 3.6 v6 laredo aut | € 68.490,- | 286 pk | 9.1 sec | » |
| 6.4 v8 srt8 aut | € 151.745,- | 471 pk | 4.8 sec | » |
Lijkt mij wel klote als die SRT eigenaar da nie wist
Tja regels zijn regels… Hopelijk blijft het bij wat plaatschade.
wat een kneus,… wat dacht ie nou,… dat hij dat oude hok er wel even uit zou trekken,…
Zie ik daar het vierde(!) deel van Raad de Schade online staan?
@mout: I lol’d
Een eikelige move, maar wel leuk bedacht!
Lol, moest toch wel even lachen, als je de context niet weet kan je er waarschijnlijk wel pissig van worden. Als die dat echt niet doorhad, verdient die ook niks beters imo, maar ik neem aan dat die niet zo dom is, misschien heeft die gewoon te veel geld.
Tja, leuk voor je dat je die race hebt gewonnen, en ga nu maar je tandjes zoeken? Zou me er iets bij voor kunnen stellen. Asshole move.
Jeep bestuurder is een beetje dom…
Kom op mannen… Dit filmpje is al WEKEN oud! Jullie zijn toch vriendjes met Dumpert?
@JIFF: Wij gaan niet plakken op Dumpert.. Wij hoeven niet alles als eerst te zien. We hebben een freaking leven -.-
En dat mensen nog ook weten wanneer het erop was pff heb medelijden met jullie man.
By the way, filmpjes op autoblog kijk je zoizo niet op Autojunk, wat er zit standaard een niet nader te noemen reclame bij ELKE filmpje, ELKE keer dat je een filmpje bekijkt. Van auto’s heeft men bij AB wel verstand, internetmarketing totaal 0.
(p.s ze hebben wel afgeleerd om aantal views op een filmpje ”zelf” te verhogen)
@SyriX: ik begrijp uit je opmerking dat jij fluitend een fatsoenlijk maandsaaris voor meerdere mensen binnenharkt met internetmarkting? Misschien moet je dan maar eens een e-bookje uitbrengen (voor mac) met hoe het WEL moet….
En ja ik vind reclames ook irritant maar er moet wel serieus geld binnenkomen om te kunnen doen wat Autobog doet. More than you think.
@SyriX: hoe vaak moet het nog gezegd worden…. adBlock plus…
Best wel goede move ,als dit volgens de regels mag.
Tsja…als je niet wilt dat je auto kapot gaat, dan moet je niet meedoen aan zo’n soort race?
IK bedoel…logisch, toch?
wat een idioot , en dan nog de race verlieze :s
Oke.. demolition derby.. snap ik.. dat die witte auto “poep” aan de zwarte heeft.. snap ik ook.. maar die man in die zwarte auto.. die snap ik niet. WTF? En wat mij waanzinnig intrigeert.. de opmerking van Wooody.. hebben ze geknokt na afloop? Kijk dat zie je dan weer niet.. beetje jammer.
Leuk dat zoiets gedaan word. Dodge Ram zal zeker ook van de partij zijn.
Natuurlijk is het lullig, maar dat dit kon/ging gebeuren had meneer Jeep maar moeten bedenken toen hij zich inschreef voor dit evenement.
@Citrofiel: Exactemundo!
Ik ga me toch ook niet opgegeven voor een MMA cagefight en achteraf klagen dat ik een blauw oog heb?
Name of the game.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Volle bak er in jonge! Dat was de opzet van het evenement, wellicht had de ...
Gewoon even wat gas bijgeven natuurlijk, dan komt 'ie wel los...
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Lievvv! kadeautje dankzij papa Marchionne.
Geeft deze krachtige SUV aan Sabine Schmitz en ze doet een rondje 'Rin...
lekkere Jeep! v-8 425 pk 0-100 in 5.0 sec.
De antwoord zie je in het volgende video
De directors cut
Gewoon een geweldige ervaring! Zeker waard om te kijken!
Vele zullen hem vast wel kennen ;), maar ik had nooit gedacht dat er uit z...
Chevrolet Cruze 1.8 LTZ Scherpe Aanbieding!.
Koop nu voor slechts 20.950,00
Een gevestigde naam in supercarland, de SLR McLaren, neemt het op tegen een Aston Martin DBS d...
Kort samengevat: 34-jarige leipkees kan zomaar een Chevy Tahoe (SUV) van de politie meenemen, en ...
Voor uw zaterdagochtendvermaak: een Corvette C5, een Corvette C6 voor een verkeerslicht met daar ...
Nog een argument gevonden om toch maar achteruitrij-camera's op je Amerikanenbak te schroeven. ...
Linksaf, of was het nou toch rechtsaf. S#*t, hier kan je ook al niet heen. Oh wacht, daar is e...
Met die hele smalle garagedeur. Gelukkig was de trekauto een lekkere dikke Grand Cherokee, want je...
Oei, foutje van de valet parking. Bij het Epic Hotel in Miami kwam bovenstaande Maserati GranT...
Na een ruzie de tegenpartij op een scheldkannonade trakteren lucht misschien op, maar je kunt je ...
A match made in heaven? Sabine Schmitz aka The 'Ring Queen en een Jeep Grand Cherokee SRT8. Om te...
Schoenmaker, blijf bij je leest. Varkens kunnen niet vliegen, mensen met een verstandelijke handi...
Je verwacht het niet, als je netjes bij een verkeerslicht naast een hoge afscheiding voorgesortee...
"Greetings from Maranello, the heart of Ferrari" zei de zenuwachtige Amerikaanse mevrou...
Waar gehakt wordt vallen spaanders en waar auto's getest worden sneuvelt wel eens iets. Je kan da...
De voluptueze Olga roundhouse-kickt een auto helemaal tot schroot. BEEFCAKE!!! Oh Russia, you...
We zijn geen muziekblog, maar heel toevallig komen er binnen 1 week 2 clips binnen die voor de au...
Aangezien er in Maranello toch een dik pak sneeuw ligt hebben Fernando Alonso en Felipe Massa hun...
Een bizar filmpje doet de rondte van twee Australiërs met een uit de hand gelopen hobby: pra...
Er is de laatste jaren in de automotive wereld veel, heel veel verbeterd in de passieve en actiev...
We hebben er weer één: een crash uit Rusland. Dit keer met een vreemde vogel die in...
Afgelopen weekend sloeg een (onbemand!) elektrisch karretje op hol in een stadion. Het karretje w...
Chevrolet heeft de productieversie van de Sonic RS wereldkundig gemaakt. Wij kennen de Sonic in E...
Over domme mensen gesproken... De 21-jarige Douglas Shane Southard was niet alleen zo dom om dron...
Waar kan je beter in zitten bij frontale crash? De loodzware '62 Cadillac Sedan of de veel lichte...