
Ziet dit er lullig uit, of ziet dit er lullig uit? En dan heb ik niet over het feit dat dit een wannabe M6 is, maar over het feit dat deze 645i met 3 wielen in de berm staat.
Je zou denken dat de eigenaar een lekke band heeft en op zoek is naar een reservewiel, maar uit de reacties op autojunk blijkt dat de sleutel kapot is en dus moest de auto op een andere manier immobiel gemaakt worden. Of dit de beste oplossing is durf ik te betwijfelen.
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 640i aut | € 89.900,- | 320 pk | 5.4 sec | » |
| m6 aut | € 162.700,- | 560 pk | 4.3 sec | » |
Say what
En het kan niet dat ‘sandoz’ een grapje maakte ofso?
@likeaboss: alles kan. Koffiekan, theekan, melkkkan.
De pastoor kan, maar die mag niet…
@jack_abarth: Sandokan
OT: Waar ging dit over? Oja.. een BMW op 3 wielen in de berm. Inderdaad lullig.
@robbie: Maar de nietmachine niet
@robbie: en zo gaan we nog wel even deur. Voordeur, achterdeur
@bmwalpina: zo ken ik er nog veel meer, ijsselmeer, markermeer..
@aron:
hou eens op!
onderop, bovenop, achterop
@robbie: wat te denken van ‘Wim…’
@robbie: Jerrycan.
behalve Wim, die kon…
Ik snap sowieso niet dat eigenaren die ‘überhaupt’ een 645i kunnen bezitten er nog een schepje bovenop moeten doen door er een ander uitlaatsysteem eronder te schroeven en een M-badge erop te plakken. Wat is er mis om met een (type aanduiding of niet) dikke 645i te rijden? Zo kansloos gewoon.
Maar oke, knap lullig dit.
@girls_VS_cars: Ik snap het ook niet.
Een M3 met 320d oid op de achterkant is dan wel weer grappig.
Dit is een beetje zielig zo.
@girls_VS_cars: het is sinds de jaren 70 een gewoonte op op willekeurig welke BMW een M plaatje te plakken. Deze man is niet zielig, die houdt gewoon de traditie in ere en heeft daarbij een sterke voorkeur voor opzichtige uitlaten.
@mashell: Vergeet het M-sportpaket niet! Net als een S-line pakket bij Audi, iets anders maar betekent ook niet dat je een Echte S hebt.
@girls_VS_cars: Andere uitlaat onder je auto hangen is natuurlijk niks mis mee. Maar een M-badge op een niet-M BMW plakken is inderdaad behoorlijk sneu.
Firefox spaced volop zodra ik op die AutoJunk link klik. Zoals vaker het geval is.
En zo staat je foto op de FP…
Maar of dat verhaal klopt? Lijkt me niet…
Elke BMW sleutel heeft ook nog een normale metalen sleutel in de afstandbediening dus daar zou je hem ook nog mee dicht kunnen maken. Gewoon een lekke band lijkt me waarschijnlijker hoor.
6-serie heeft geen sleutelgat in de deuren.
Zie foto in de link, want anders wordt deze te klein om het te zien.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0c/2007_BMW_M6_Convertible_E64_snow_white.jpg
@jack_abarth: Dan check de klink aan de bestuurderskant maar eens
zit er nergens anders een slot aan de buitenkant dan? Dus als bv de batterijen op zijn zit je al met een probleem?
@jack_abarth: Achterste deel van de handgreep is een kapje welke je met de punt van de sleutel kunt lospeuteren daarachter zit gewoon een slot
@jack_abarth: passagierskant heeft bij de meeste auto’s geen portierslot. Bestuurderszijde zit er wel een, al dan niet onder een afdekplaatje.
Dat hij er een ander uitlaat onder steekt daar heb ik geen probleem mee. Zo is die bmw mooier. Maar dat hij nog een M-badge op plakt vind ik zielig. Ik heb al mijn badges er af laten halen zo is mijn schatje veel sexier
@jack_abarth.
Aan de linkerkant zit wel een sleutelgat.
Ik denk dat het grappig bedoeld was van sandoz
Aha, weer wat geleerd.
@jack_abarth
Tenzij het een engels geleverde auto is
dan gok ik dat het sleutelgat wel rechts te vinden is
Wat was die gozer in godsnaam aan het doen, dat je DAAR met een kapotte sleutel staat……??!!!
Of gaan die sleutels ook onder het rijden stuk en slaat je auto af……?
Of was ie misschien zijn koeien aan het verweiden en kon in de tussentijd zijn beemer niet op slot?
Ahja, heb zo onlangs een loser gezien met een X6, in het matzwart en die had ook uitlaten zoals een X6M er onder.
Deze had er ook een badge op gehangen van een “M”…maar wel verkeerd.Hij had er MX6 van gemaakt ipv X6M…
@SimonMc: HAHAHA, dat vind ik dan weer lachen. Kansloos van die persoon, hilarisch voor ons.
@SimonMc: dat is geen loser, dat is een held! Iemand met humor, zijn er veel te weinig van.
Was het niet slimmer om de auto gewoon af te laten slepen door de ANWB?
Oké, het is een uit 2004 uit Duitsland afkomstige 645(C)i…
Sneu, ondanks dat het een 645 is is het een domme aap.
waarom moet het kenteken gecheckt worden? zielig zeg kenteken checken van iemand anders zijn auto en dan nog heel blij vertellen dat het een ‘wannebe’ M6 is.
@jeanclaude: Autoblog moet nu eenmaal kloppende informatie verspreiden. Ik vindt het zieliger als iemand met een 645CI een M6 ervan probeert te maken.
@jeanclaude: begrijp ik goed dat jij rijd met een 318i met een sticker op de kofferklep met “325i” en een grote brul pijp onder je bumper wegsteekt?
(gratis) meenemen.
Hoezo sleutel kapot? Welke sleutel, wielsleutel, contact sleutel. Gezien het voorwiel succes zal het wel de contactsleutel zijn. Vreemd verhaal.
Premium mensen!
“hallo bandencentrale goedemorgen”
-hoi, ik heb net een klapband gehad 5 km bij jullie vandaan. Het reservewiel vind ik niet.
“Over welke wagen gaat het meneer?”
- Een BMW 645.
“Die band hebben we hier liggen, zal ik iemand sturen om U en het wiel te komen ophalen? Zo bent U binnen het half uur terug op weg.
“super, tot straks”
…..
@Bartholomeo: Maar aangezien de auto-krik is gebruikt en wat bakstenen is het bovenstaande verhaaltje niet echt waarschijnlijk.
deze man heeft gewoon lope klote met die sleutels tijdens het reiden….eigen schuld
@bigcar: Gelukkig is je gebruikersnaam wél goed gespeld
jullie reacties zijn zorgwekkend.
Deze man of vrouw in kwestie heeft waarschijnlijk hard gewerkt en met de spaarcentjes een leuke cabrio met verkeerde badges en uitlaat gekocht.
Omdat hij of zij de wagen in de berm parkeert om van de natuur te genieten, en juist daar slachtoffer is geworden van een crimineel die steeds 1 wiel steelt is ontzettend zielig.
Jullie zijn slecht, satanskinderen!
@rikus: Ja, hard gewerkt. Heel waarschijnlijk. Valt het jou ook altijd op dat er van die doorgroefde gezichten uitstappen uit 6-series? Wallen onder de ogen, tobberig piekhaar, eelt aan de handen.
Gelukkig zie ik er nooit omhooggevallen pozeurs met permanentje, geurtje en puntschoenen uitstappen.
@mout: Jij kent ze dus ook, stereotype 6serie eigenaren
Waarom moet je het wiel eraf halen omdat de sleutel kapot is? Dat werkt niet hoor, volgens mij.
Die uitlaten zien er niet slecht uit though
Misschien zit hij te picknicken en gebruikt hij de velg als tafeltje…
”Even Aperldoorn bellen”
Ziet er heel erg sjonnie uit .
Tis wel een M wannabe die er ook daadwerkelijk uit ziet als een echte M… Je ziet ook wel eens een 316i sedan met lexus look achterlichten, dikke spoiler en met een M badge, dat vind ik nog lelijker.
Hé dat is mijn auto
Andere uitlaat?? Was dat maar zo…
Deze heer heeft gewoon een ander goedkoop sierstuk erop gezet.
Je ziet gelijk dat deze onnodig groot zijn i.t.t. een M6
Kansloos
Hoe zie je eigenljk dat dit een nep M6 is?
BMW geeft nieuwe 645I geen 3 cylinder maar een 3 wieler.
@the-budel-guy: of raad de schade
Lullig..??
Ik waardeer het eerder..
Ik zie 99% van de BMW rijders er niet voor aan dat ze
hun handen vies durven te maken.. Stel je voor.. Vieze
handen.. Dat is voor de minder bedeelden..
Dat deze BMW rijder de moeite neemt om zijn handen vuil te maken ( voor welke reden dan ook ) waardeer ik juist..
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Deze BMW 6-serie Cabrio werd aangehoude door de politie, zeker omdat hij tw...
De M6 coupe hadden we al eens getest, nu is het tijd voor de V10 cabrio...
Ook clowns hebben wel eens een nieuwe auto nodig!
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
De 650i is een echte rijdersauto, maar mocht sportiviteit het belangrijkste...
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Sacha en Wouter gingen wederom richting de RAI om al het lekkers op de Milj...
De lijst met aanpassingen door AC Schnitzer bedraagt niet echt een boekwerk...
Hierbij m`n complicatie over de spots van hongarije `08 M`n eerste, dus he...
Epic glimlach is epic!
BMW 6-serie 640iA Coupe High Executive, M Sportpakket.
Koop nu voor slechts 128.509,00
BMW 6-serie 640i Cabrio High Executive Innovation Pack.
Koop nu voor slechts 127.582,00
BMW 6-serie 640d Coupe M Sportpakket.
Koop nu voor slechts 126.716,00
BMW 6 Serie - 640i Cabriolet.
Koop nu voor slechts 125.277,00
We hebben zojuist de prijzen weten te bemachtigen van de nieuwe BMW M6 familie. Goed nieuws voor ...
Ken je het spreekwoord: iedereen krijgt de aandacht die hij verdient? Welnu, wij kregen onlangs e...
Het is 1 april: jokers, Witzenmachers, grapjurken en lolbroeken aller landen, verenigt u! Waar zi...
Alcantara stuurtje, smoked achterlichten, extra LED'jes, en natuurlijk meer vermogen. Maar Lumma'...
Dit is het resultaat van Lumma dat haar lusten botviert op een BMW 650i cabriolet. Het resultaat ...
De BMW 6 Serie heeft een gloednieuw bomberjack aangetrokken en staat te stuiteren met een ladi...
Is de onthulling van de nieuwe M6 een verrassing? Zeker niet, maar lekker is het zeker wel! Nadat...
Toen Jochempie foto's van zijn nieuwe velgen op Autojunk zette voelde dat voor hem als "not ...
Op een M6 van BMW moeten we nog een tijdje wachten, maar gelukkig kon veredelaar Alpina niet zo l...
De tuners van HAMANN hadden zich al een keertje (voorzichtig) bezig gehouden met de nieuwe BMW 6 ...
Final Destination, anyone? Wij hebben de snelwegschutter, en België heeft killer 6 Serie...
Zodra er een nieuwe BMW op de markt verschijnt, is AC Schnitzer er als de kippen bij om deze aan ...
Modieus bruin rood: check, grote boze bumpert: check, lekker breed: check, serieus kijken zonder ...
Heb je (teveel) geld en weet je niet precies welke nieuwe auto je moet kopen? Wanhoop dan niet la...
BMW-knutselaar Hartge heeft wieltjes en andere snuisterijen voor diegene die zijn of haar nieuwe ...
Van de gesloten 6-Serie weten we al hoe het M sportpakketje eruit ziet dankzij een reclameplaa...
Bij de 5-Serie ging tunert Kelleners nog aan de slag met het uiterlijk, de 6-Serie Cabrio heeft...
De nieuwe Sechser is er al helemaal klaar voor maar LUMMA pakt nog even de oude opnieuw aan. In c...
En toegegeven, met een Rolls-Royce is er geen kunst aan, maar met een Daihatsu'tje dubbel parkere...
Fotogalore van BMW's nieuwste cabriotelg. De 6-serie Cabrio met een V8 onder de kap, beter bekend...
Wouter mocht laatst een blokje om met BMW's nieuwste 6-Serie Cabrio (video) en ontdekte dat het...
Wanneer je jezelf als tuner "Prior Design" hebt genoemd, dan zit er niets anders op d...
De vorige 6-serie had duidelijke in-your-face styling, dat is met de nieuwe 6 duidelijk anders. E...
Onder naam Individual kan je bij BMW kiezen voor speciale lakkleuren en leerkleuren en wat specia...
Dus jij wil plaatjes van de nieuwe BMW 6-serie cabrio? Hoppakee, gooien we meteen twee foto-serie...