
Zouden de Porsches zichzelf verkopen, want het lijkt er een beetje op dat de sales mannen van Porsche zich nogal vervelen.
En wat doe je dan wanneer je als Porsche medewerker niets beters te doen hebt? Dan doe je wave met de achterklep van de Panamera of Cayenne. Allemaal klaarstaan en één voor één op het knopje van de afstandbediening drukken.
Iedereen klaar? Camera loopt? Go!
dan maar zelf even naar autojunk
@v8amg: Link naar het filmpje is gerepareerd.
Haha, zalig!
Ja die verkopen vanzelf, de 911 en boxster/cayman verkopen daarintegen niet…
Is volgens mij in Den Haag, aan de kerk op de achtergrond en tram te zien…
@likeaboss: in Duitsland hebben ze ook kerken en trams sinds kort (gezien de duitse kentekenplaten gokje hoor)
@likeaboss: Wat ik zei het was een gokje zeg niet dat je ongelijk hebt zal wel een duitse meeting zijn van porsche gehouden in nederland ofzo no worries
@E34M5Touring: Dan was je gokje verkeerd
Ooit van interpunctie gehoord trouwens?
@likeaboss: Sorry dacht dat ik mijn nederlands dictee al af had. Mijn oprechte excuses voor deze verkrachting van het Nederlands.
Hahahaah geweldig!
Heerlijk Gewoon omdat het kan!
Dit is inderdaad in Den Haag en de Porsches werden gebruikt voor het chaufferen tijdens een groot evenement.
voor de mensen die denken dat dit den haag, kijk naar de nummerborden. ik wist niet dat die van Nederland wit met blauw waren.
OT alle zakenlui is hun pakjes met de porsches van de zaak. #LOL
@killioq: de auto’s zijn geleend van Porsche Duitsland omdat Porsche NL niet even 25 auto’s ‘over’ heeft
@killioq: wist jij niet dat een auto bewegelijk is? Je kunt er gewoon de grens mee over rijden.
Ehhh jij woont zeker al jaren in Den Haag en je loopt er dagelijks voorbij dit ”kerkje” tegenover A.Philips zaal naast het gemeentehuis..
Wel lekker klusje als student zijnde.
Haha! Dat middelste stuk gaat wel goed maar de rest niet bepaald. XD
@killioq tenzij de trams natuurlijk van htm zijn natuurlijk.
lachen dit
Linkje blijft spacen in Firefox. Zoals wel vaker het geval is. Heel vermoeiend…
Haha is wel lollig
Spuiplein Den Haag
Het is in Den Haag. Ik heb heel veel van die Porsches zien rijden. Zat er middenin. Heb alleen de naam van het event niet onthouden. Oh, en veel waren Hybride uitvoeringen!
World Foresight Forum, das ‘t evenement.
Duitse kentekens ? Dan moeten het dus Duitsers zijn die deze Porsche’s besturen aangezien wij Nederlanders niet met een buitenlandse auto in Nederland mogen rijden.
Dit wetende moet ik concluderen dat Duitse humor wel degelijk bestaat ,rare humor dat wel
spijtig dat die ene koffer van die Cayenne wat later opengaat.
en dichtdoen met de afstandsbediening gaat dan niet? zou wel stom zijn toch
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Porsches doen een wave
Ik had gister fabriekbezoek in Stuttgart bij het o-zo-mooie merk Porsche. N...
Mijn spots van de eerste 7 maanden van het jaar verwerkt in een video.
was een dag waarop al de porsche centers al hun modellen showen.toegang was...
Je moet wel wat hebben om die snelle bolides te kunnen achtervolgen. Een To...
Een paar Porsches tijdens een tour naar Stuttgart en op het circuit, mijn p...
A slideshow of some beautiful Porsches..
Weekendje Parijs. Had nog niet eerder een account aangemaakt omdat ik nie...
mooi porsche combo bij de pololeague
We gaan natuurlijk niet in povere wagentjes achter het supercargeweld van de Arabische Emiraten a...
Place your bets! De vliegveldridders van GTBoard zijn onlangs weer eens bezig geweest op hun ...
Dikke auto's en wapens, grote jongetjes houden vaak van allebei. Waarom zou je dan niet zelf voor...
Even tussendoor, gewoon nog een filmpje van de aankomende Porsche Panamera facelift. Wat er ander...
Twee gasten proberen een Porsche Cayenne Turbo bij te houden... Goed, dat betekent dus inhale...
Hoe verhoudt de nieuwe BMW M5 zich tot zijn directe concurrentie? Om die vraag te beantwoorden is...
Eerder deze week trok Porsche in L.A. het doek van een nieuw smaakje in de Panamera-lineup: de GT...
Tenzij je graag de superioriteit van je Teutoonse asobak wil laten gelden natuurlijk, dan is h...
De halfjaarcijfers van autofabrikanten druppelen langzaamaan binnen. Meestal weinig noemenswaar...
Nu Porsche van het “geloof” afgevallen is en zelfs diesels bouwt, kan een hybride er ook nog wel ...
Jep, de heren en dames Gumballers zijn in Venetië geweest en daar werd lekker gas gegeven. G...
Met de meimaand -en dus het vakantiegeld- in aantocht is het misschien tijd om te kijken naar e...
Sneller dan een Lamborghini Aventador op het zand maar in de modder net zo min een terreinwagen a...
Porsche & diesel, gaat dat samen? Natuurlijk niet! Amerika & diesel, gaat dat sam...
SUV's in onze saaie bebouwde wereld zijn maar een zielige homp metaal op wielen. Er zijn echter m...
The Cayenne is dead. Long live the Cayenne! De nieuwe generatie Porsche-SUV heeft ze bepaald geen...
Rustig, rustig, het is maar een wrap. Maar wel een speciale! Deze Porsche Panamera werd door de e...
Het is een van de machtigste automeneren van het het westelijk halfrond. Hij heeft een flink aa...
We kennen natuurlijk al de Cayenne Hybrid en we weten dat er ook een hybride Panamera aankomt, ma...
Al die standaard autotestjes hebben we inmiddels wel een keertje voorbij zien komen. Het wordt du...
Voor liefhebbers van extravagante creaties zoals hierboven is er goed nieuws. Na de mysterieuze v...
Er zijn weer eens wat mensen die geruchten, "gelekte" informatie, fantasie en verwachti...
Nee, wacht, niet meteen beginnen te lachen. De Carrera 4S is namelijk maar een tiende sneller op ...
Als echte autofan heb je natuurlijk gewoon Top Gear gekeken en dat suffe potje balletje trap link...
Toen Porsche in 2002 de Cayenne lanceerde, ging er zeker niet bij iedereen gejuich op. Toch heeft...