
Toen de chauffeur van bovenstaande Rolls thuiskwam en tegen zijn ouders vertelde dat hij Longoria had opgepikt dacht zijn moeder misschien aan een geslachtsziekte maar zijn vader zat waarschijnlijk goedkeurend te knikken.
Eva Longoria, volgens sommigen het best gelukte mevrouwmens op het witte doek momenteel, ging onlangs de stoep fraaier lopen maken in Miami vanuit een Rolls Royce Phantom. En dat is volgens velen het meest smaakvolle vervoermiddel na een Golf II GTI. Maar er zijn meer overeenkomsten. Zo blijken Eva en de Rolls even hoog te zijn, al kan dat anders uitvallen als Eva haar schattige schoentjes uittrekt. Ook komt de kleur van het leder bijzonder dicht in de buurt van de teint van miss Longoria haar fijne benen. Of is het andersom?

Moeilijke keuzes dus, zo op de late vrijdagavond. Om het iets makkelijker te maken wat beeldmateriaal van beiden, succes met kiezen!




Gallery: Rolls Royce Phantom |
|||
Liever haar natuurlijk!
cars before ho’s…langer plezier van een RR
@Bazi: 0,5
@Reinbergen: 0,5 (iphone app… Zucht)
Moeilijke keuze?
Sowieso Eva.. Die is een stuk goedkoper (ze heeft zelf geld zat voor kleren enzo)
@Brutus: “ze heeft zelf geld zat voor kleren enzo”. Dat betwijfel ik toch een beetje als ik de foto’s bekijk, veel stof heeft ze steeds niet aan. Desalniettemin, blijft goedkoop in onderhoud, ook op deze manier.
Voor mij toch de Rolls, zo knap is ze nou ook weer niet en iedereen is er al ‘n x overheen geweest als ik het blog hier zo eens bekijk.
@C220AMG: Hoe minder stof, hoe duurder. Dat weet je toch?
Als ik Eva heb, komt die rolls toch wel:)

Rolls
@quattroporte: ik was al benieuwd hoe lang het zou duren voordat dat plaatje in de comments zou belanden
@quattroporte:
x2
Haar kun je neuken, de Rolls Royce niet.
@larsyboy1997: hehe
@larsyboy1997:
door die Rolls zal er wel wat anders geneukt worden
@larsyboy1997: Dat denk jij :O
@Northwestern: lijkt mij ook wel, eerlijk gezegd…
@Benjamin1: Rolls is altijd ready to go, Eva heeft volgens mij ( en dat plaatje) wel een uurtje plamuren nodig voordat die ook maar iets onderneemt…
Daarnaast is een gele Rolls zeker een Pussy magnet!
mijn wow moment van de dag.
deze past ook wel tussen het kopje “combo s”
een vrouw met smaak. en ze ziet er zelf ook behoorlijk mooi uit. niet te overdreven.
in een woord, geweldig !!
De Roller aub, een vrouw heb ik al.
….en één is zat!
@Brum: ik heb twee auto’s, en maar één vrouw… Die Rolls mag je houden.
LoL @ meest smaakvolle na een golf II GTI
)
de roller. dan kan ik die verkopen en een oudere ferrari/maserati/porsche kopen en daar de dames scoren
Eva +1!
Hoe groot (of klein) is zij dan wel niet? Zo groot is een roller toch niet..?
Rolls, ik heb een vriendin waar ik niet over kan klagen, ik verkoop de roller, en zowaar heb ik dan geld om een huis te kopen
@MrSkyline: je kan ook Eva verkopen hoor, weet alleen niet of dat overal legaal is…
Doe mij maar de Rolls. Dan weet ik wel andere vrouwtjes die ik er in rond wil rijden.
@Freewarefreak: je moeder?
@Benjamin1: Ik weet zeker dat ook die zal genieten van een leuke toerrit in een Phantom. Wiens moeder niet?
Rolls bitte, heb je iig meer dan alleen uiterlijk
rolls is lelijk en patserig.
en die meid ziet er ook niet uit , kapsones wijf als je die kop ziet.
gewoon lekker die meid in de rolls en lekkerde afgrond inrijden
@jermir: Als we het eens anders doen en jou in je eigen auto de afgrond in laten rijden? Dan houden we twee prachtige creaties en raken we ten minste één verschrikkelijke kwijt (ik weet niet wat voor auto je rijd).
@jermir: ik zou @gerard1710 direkt aanklagen voor ‘aanzet tot poging tot doodslag in de 5e categorie’ hoor !
Doe mij maar de Roller, wil er altijd wel iemand voor de BoB spelen
Doe mij maar de RR, met een chauffeuse genaamd E. Longoria
@rami0180: Gevaarlijk! Die kan niet eens bij de pedalen!
@240sx: hahaha! Waarschijnlijk op maat gemaakte pedalen ofzo?
Wat nou moeilijke keuze? Ik wil ze gewoon allebei!
@Nico94: dus eigenlijk geldt voor jou:
de Rolls, in midnight bleu dan!
wie kiest voor die smerige afgelikte boterham, is pas echt zielig/wanhopig.
de rolls dus NATUURLIJK!
Precies goed die laatste foto
beiden, maar dan wel de RR drophead
Lekker wijf.
@philipzuidijk: segmenteren vriend…leer segmenteren…
geef mij maar Eva, wat een schoon kind!
Zoo, veel homo’s man hier! (de mensen die voor die RR kiezen)
Een echte man kiest voor haar, batst haar leeg, pakt de money, en weg!
Zeker die dame, damn wat een lekkertje hihi! =.D
@VWTouran75: lul die homofobie van je niet weg aan ons kerel…zucht…wij zijn petrolheads, jij staat nog steeds de badkamertegeltjes te likken met de gedachte dat ‘ze’dat lekker vind ?!
@Megakix: Haha.. kgha geen discussie aan… dat jy tegeltjes likt hoefje niet aan my te vertellen hoor
…
@VWTouran75: oeps, i said too much ?
Dat er hier nog een auto word verkozen voor een vrouw die ook nog is lekker en onafhankelijk is ??! Wat denk je hoe die Rolls er over een jaar of 5 Ã 10 uit ziet? Denk nog dat je met haar meer plezier kan hebben dan met die Rolls. Na 5 jaar koopt zij weer een nieuwe Rolls;)
@mightymike:
haha dat wou ik ook zeggen, hoe denk je dat ZIJ eruit ziet over 10 jaar? De meeste mensen vergeten hier dat iedereen met (de juiste) makeup er goed uitziet. Je zou er van verschieten hoeveel draken er in hollywood zitten, een kilo plamuur doet érg veel goed. Misschien 5% is nog best mooi zonder al die schmink. Ok het lichaam heeft ze, maar da’s tegenwoordig geen uitzondering meer. Doe mij maar de roller, met goed onderhoud is die nog steeds prachtig na 40 jaar
en dat zou mijn vriendin ook leuker vinden
@Captain: 10
Doe maar de Rolls Royce Phantom. Die heeft om het lijf.
Maar als Eva mee wilt rijden, dan mag dat altijd.
Met zo’n wagen komen de vrouwen vanzelf
typfout: er staat teint, moet dat niet zijn: tint..???
@bigcar: Neen. Look it up. Vrouwenterm…
Ik weet het niet ,mag ik eerst even beiden proberen
Een dergelijke hoge uitstap wordt in het OV niet geaccepteerd. Maar goed, dat betaalt zichzelf ook niet.
OT: Eva, uiteraard.
Eva met haar kapitaal.
Waarom kiezen? Beetje geluksvogel krijgt ze allebei!
Eva Longoria off course… Ze heeft geld zat om er dan 1 voor mij te kopen
Eerst de Rolls, dan komt zij dr meteen op af
Is een moeilijke, het gaat hier om 2 objecten (ja de rolls is ook een object!) die we leuk zouden moeten vinden.
Maar ik vind nog haar, nog de rolls echt geweldig.
Kop of munt gaf me de Rolls, sorry Eva.
Ik wil Eva Longoria!!!
Doe mij de Rolls maar.
Dan ga ik wel met m’n huidige vriendin in die Rolls zitten.
Ze is dan wel geen Eva Longoria, maar ik houd wel van d’r
Ik zou eva achtterin de rr wel willen
Bij dit soort keuzes heb ik altijd een beetje medelijden met de mensen die voor de Rolls kiezen. Bij dit soort mensen heb ik altijd het idee dat dat óf nerds met een verschrikkelijke angst voor vrouwen zijn óf van die uber-autonerds die je vaak op Volkswagen-meetings in Duitsland ziet..
de eerste man die een auto boven een bloedmooie vrouw verkiest is toch ergens een beetje geknakt ergens..
Lastig, het hart zegt Longoria, het verstand zegt Rolls.
Helaas houd ik niet van Rollers, alhoewel die er niet zomaar zonder mij eruit kan naaien..
Eva longoria <3
Ik vind een Rolls Phantom echt niet mooi, lelijk dus, te recht en te simpel voor te veel geld, echt lelijk
De Rolls please.
Doe mij dat ding met 4 wielen maar.. volgensmij is dat de Rolls?
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Wat is ie klein he?
De nieuwe Rolls-Royce Ghost wordt officieel onthuld op de IAA.
2010 GoDaddy.com Super Bowl Ad
Kijk, dit is een Rolls Royce
Promo filmpje.
Ruben ging alleen op pad en kwam terecht bij een stel wulpse autowassers...
Tijd voor een grote beurt?
Teresa Noreen rijdt in een BMW M5...daarna even afsoppen.
Autoblog heeft iets met bikini's en carwashes...
Elizabeth Ashley rijdt een Mercedes CLK63 AMG. Sexy and spunky...
Na een dag op zulke hakken lopen zak je graag even weg in het zachte leer van deze klassieker. ...
Op Valentijnsdag verklaar je de liefde aan degene die waarvan je de rest van je leven denkt door ...
Velgenboer Dotz stelt ons een dillema: moeten we voor de velgen gaan of voor het meisje dat ze er...
Maar natuurlijk staat het Vrijdagmiddag Kies Maar-topic in het teken van de Autosalon te Gen&e...
Ferrari heeft niet 1, niet 2, maar zelfs 3 exemplaren van de gloednieuwe FF meegenomen naar Genev...
De Koreaan werd vroeger met Mercedes-onderdelen gebouwd. Een vreemde eend in de bijt. In Nederlan...
Moeilijke keuze zo aan het begin van de week, want wat heb je liever? Dat ooit zo lieve, zingende ...
Autowassen. Mijn hobby zal het nooit worden, maar zoals met meer vervelende dingen is alles op te ...
Een Gallardo? Waar dan? Het is niet de eerste keer dat we Eva op autoblog tegenkomen, reden g...
Ook zo onder de indruk van al het moois/sletterigs dat Richie Warren dit jaar heeft meegenomen na...
Shownieuws: Volgens het Surinaams Dagblad (jaaa!) is de Desperate Housewives-actrice Eva Longoria m...
Het spotterslegioen is weer eens de wereld over geweest, en kwam met een tweetal door Alpina bewe...
Het antwoord zal u verbazen... De Mercedes G55 AMG weegt pak 'em beet 2.500 kilo. De Honda Ja...
Die Autosalon van Beijing, 2 weken geleden, daar liep men elkaar zo ongeveer onder de voet. Wij v...
Vrijdagmiddag, laten we er eens een 'kies maar' in gooien. Vandaag verkeren we in zomerse sferen,...
Het lijkt erop dat de Russische 'zangeressen' van Serebro gespot zijn in het mondaine Monte Carlo...
Wie een Kroatische EV zoekt die ongeveer alles zoek rijdt mag de knip trekken: de Rimac Concep...
Het jaarlijkse tuningsfeestje aan de Bodensee is ten einde, dus dat betekent dat er een nieuwe Mi...
Terwijl Beatrix en de rest van de Koninklijke familie vandaag lekker aan het koekhappen zijn in V...
Fiat USA snapt hoe je de mannelijke fan kunt bekoren, en knalt er nog eens 3 nieuwe reclamevideo'...
Typisch Monaco-gedrag. Als je twee deernes in een Carrera GT weet te proppen, dan moet het v...
Mooi zitten en lief lachen, dat kennen we. Melyssa Grace kan meer, zelf achter het stuur van een ...
Kijk, daarom gaan wij dus niet naar Chinese beurzen. Allemaal schorriemorrie daar op de beursvloe...
Vanuit Beijing zag je de laatste dagen niet alleen heel veel auto's, maar er waren ook lokale cel...
Twee racemonsters die niet op de openbare weg mogen, allebei met een dikke V12 en allebei superex...