
Weet u nog, nog, nog? Enige tijd geleden, toen Mec Design met deze tranentrekker van een SLS AMG kwam aanzetten. Het was een schoolvoorbeeld van tuning gone wrong. Maar het bedrijf lijk tot inkeer te zijn gekomen en heeft opnieuw een poging gewaagd de gevleugelde Duitser te veredelen. En, is-ie nu wel geslaagd?
Het gaat bij dit pakketje puur om het uiterlijk. De 571 pk’s die uit het 6.2 V8 Amg-blok worden gepeuterd vinden ze blijkbaar wel even meer dan genoeg. Dus beginnen ze met de voorkant, waar een nieuwe bumper + carbonfiber bumperlip wordt gemonteerd. En wie écht wil laten zien dat de SLS AMG het Golfje onder de supercars is qua tuning, kiest natuurlijk ook voor de optionele LED-verlichting.
De achterzijde wordt eveneens voorzien van die bumperwerk waarbij je kunt kiezen uit drie verschillende geïntegreerde diffusers, ze heten “Extreme”, “Formula” en “GT3″. Natuurlijk krijgen de zijkanten wat versiering in de vorm van sideskirts en ook daar kun je LEDjes in laten monteren door de heren van Mec Design (alsjeblieft, doe dat niet). De bodykit wordt afgemaakt door een luchthapper op het dak en een subtiel spoilertje op de reet van de Benz.
Met de velgen zit het wel goed, ze monteren een setje Mecxtreme3-jetsers die 21 inch aan de achterkant en 20 inch aan de voorkant tellen. Om de stance meteen wat te verbeteren gooien ze er een hydraulisch systeem onder die de bolide 70 mm kan laten zakken. En wanneer nodig kan de auto ook 30 mm hoger dan origineel worden gezet.

Het binnenste wordt overspoeld met carbonfiber toepassingen en hippe vloermatten. Wat alles bij elkaar opgeteld moet kosten laten ze niet weten. Wel hebben ze honderd miljoen miljard foto’s vrijgegeven van deze creatie, waarvan je hieronder een selectie ziet. Zeggen jullie het maar: maken, of snoeihard helemaal kapotkraken?
Gallery: SLS AMG |
|||
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 6.2 aut | € 242.976,- | 571 pk | 3.8 sec | » |
| 6.2 amg aut | € 272.450,- | 571 pk | 3.8 sec | » |
..in vergelijk met hun 1e keer, is dit al een (afgerond) 14.876,99% betere versie…De velgen mogen wat mij betreft echt wel ietsje kleiner. Mijn ogen willen namelijk éérst de auto zien, en dán pas de details !
@ricardo: 100 miljoen miljard. xD zalig, precies terug even 12jaar. ![]()
Auto ziet er iets te flets uit naar mijn zin, de carbon bumper vooraan is iets te laag, de velgen net niet dat en het interieur vind ik ook niet echt beter met al dat carbon. De achterkant met dat lipje is very nice. Luchthapper staat hem ook!
Luchthapper moet weg, sowiezo andere velgen eronder en een dikkere spoiler. Dan kan hij er wel mee door.
@majinstar: Agreed. Verder ziet hij er wel prima uit.
mooi dingetje hoor maar ik heb hem liever spierwit, verlaagd en met dikke amg velgen
Dit wil iedereen toch
-edit: nutteloze bijdrage-
Verdomd lekker wagentje! Luchthapper eraf en hij is klaar. En ik zou die LED sideskirts bestellen, gewoon omdat het kan en omdat deze auto nou sowieso al niet echt het toppunt van goede smaak is.
Wowwwwwwww deze is echt mooooooi. Kom er bijna klaar van :p
Het is al mooier dan die vorige, maar een standaard sls blijft het mooist…
waaaaaaaaaaaaaaaaarom nou???
is de sls amg al niet van zichzelf een prachtige verschijning?
Wel lekker veel CARBON hoe kan je nog zonder tegenwoordig
Kunnen we deze lui niet verbieden om mijn favo merk zo te …………..?$%@$%@%^^#%&*^^&$@!$#
een echte tuner is goed door bescheiden te blijven. een paar typische kenmerken, maar meer niet.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Een hele rare CL63 AMG. Heeft de voorkant van Brabus.Maar de achterkant wee...
Een compilatie van m'n spots in 2010. Ik heb niet elke spot erin kunne...
WAT EEN GARAGE NIET NORMAAL!
Met een aantal lekkere combo's :) Trouwens m'n eerste Veyron, al za...
Klinkt goed!
In de avond in londen wat gave shots opleverd.
Zie ook Deel 1 en Deel 3!Moet je echt een keer zijn geweest!
Die klinkt best lekker
Zo donker dat bijna iedere foto mislukte. Duitse eigenaar reed de CL in de ...
Mercedes SLS SLS AMG Coupe.
Koop nu voor slechts 299.950,00
Mercedes SLS SLS AMG Roadster.
Koop nu voor slechts 299.000,00
Mercedes-Benz SLS Roadster 6.3 AMG.
Koop nu voor slechts 279.950,00
Mercedes SLS.
Koop nu voor slechts 210.969,00
Don wie? Don Vebole. Een zelfbenoemde ontwerper in dienst van de Duitse veredelaar en verantwoo...
Voor de deur bij Hermès in Londen werd deze spierwitte FAB Design SLS AMG gespot. Gelukkig...
Naast een heftig verbouwde MP4-12C liet FAB Design in Genève ook dit project zien. De o...
Wat Hamann vorig jaar met de SLS AMG heeft gedaan, is logischerwijs ook doorgezet naar de Road...
Geef een stel Duitse tuners een Mercedes SLS AMG en dan krijg je dit al resultaat. Niet verkeerd ...
Inden Design, daar hadden we al lang niets meer van gehoord. De laatste keer was toen ze een S...
Helaas, we krijgen net niet alle 20 artikelen op pagina 1 over getunede SLS'en binnen dit jaar ge...
Zoals bekend is bruin dé nieuwe kleur indien u mee wilt gaan in de massa. Bent u meer v...
Ja hoor, Essen is begonnen! Alle details van de Mercedes SLS AMG Roadster van Brabus zijn nu beke...
De autoshow van Essen staat weer voor de deur en dus krijgen we een ware stortvloed aan getunede ...
De eerste tuner die de SLS roadster wat extra styling geeft... Kicherer toonde ons vele varia...
Oranje of witte tunerporno? Die belangrijke levensvraag is nu nog makkelijker te beantwoorden dan...
Het Amerikaanse RENNtech vond blijkbaar dat een standaard Mercedes SLS AMG niet spannend genoeg k...
Blèrpijpen van heb ik jou daar, een carbon happert op het dak en veel spoilers. Opvallen d...