
Voor wie het gemist heeft: in Amerika zijn ze net bijgekomen van het belangrijkste race-event van het jaar. De Indianapolis 500. Gaan we aandacht besteden aan coureurs die heel goed zijn in heel veel bochten naar links maken? Niet echt. Maar dit jaar was Hot Wheels erbij om een stunt van formaat te laten zien. Tanner Foust maakte de langste jump met een vierwieler ooit!
Foust, verdienstelijk coureur en Top Gear USA-presentator, mocht voorafgaand aan de Indy 500 proberen om een afstandje van 101 meter te overbruggen. Een levensgrote Hot Wheels ramp, een levensgrote Hot Wheels auto en balls of steel. Benieuwd of Tanner Foust -die in het begin nog anoniem was en zichzelf later pas bekend maakte- het sprongetje haalt en daarmee een nieuw wereldrecord vestigt? Bekijk de beelden HIER. Geen zin om te kijken maar toch benieuwd naar het antwoord? Ja, hij haalt het.
Dan toch nog even over de laatste ronde van de Indy 500. Ene J.R Hildebrand lijkt de race in de pocket te hebben, maar vlak voor de finish besluit hij om toch de muur op te zoeken. BAM! En weg is je eerste plek.
-edit: check!-
Geef mij maar F1, was ook behoorlijk spectaculair.
Wel een mooie sprong.
ps. 4de regel How Wheel.
Mooi! Ik wil hem ook wel eens niet vertraagd zien!
Indrukwekkend… Ik geloof niet dat ik daar de ballen voor heb.
Erg indrukwekkend stukje ondersteltechniek ook… Ding komt echt heel mooi gecontroleerd neer.
@dondeboer: Ik dacht precies herzelfde!, hij komt zeker goed neer.
@dondeboer: Kwestie van uitgaande demping goed afstellen. Hoe dan ook, zeker indrukwekkend!
Je moet in je bovenkamer toch wel een vijsje kwijt zijn om dat te durven doen ![]()
Indy 500, spreekt mij niet echt aan…
Geef mij maar de GP van Monaco! Met 2 man naar het hospitaal en een herstart ook spectaculair genoeg, niet?
Indy 500 was vet! Laatste ronde was echt te bizar!
@ricardo: vestigT….
OT: terrrrrrrring ! Sommige dingen durf ik zelfs niet !
Die gast heeft lef in de buggy! heeft zeker geen familie of vrienden..
Mooie sprong wel :O
niet gezien helaas, wel de Indy 500 zelf. bagger dat niemand ‘t uitzond
dus via zo’n livestream zitten kijken. wat een gave wedstrijd was ‘t!
Da’amn!
Zow dan !! …. Tanner Foust is een held !!
Voor zo’n sprong moet je HEULE grote Cojones hebben.
Ik zou bij de afdaling alleen al st#nt te kort komen om in mijn broek te p#epen…
dik hoor!
Ken Block -> in 2007: 52,12 meter (171 ft)
Tanner Foust -> 101 meter _0_
Was te verwachten, alleen Tanner Foust en Travis Pastrana hebben de ballen ervoor en zijn ook nog zo gek genoeg om het te doen. Knap gedaan van Foust!
Moet je dan niet in beide richtingen de sprong wagen voor een record?
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Bij de Indy 500
Mike Conway crasht en Hunter Reay komt héél goed weg.
En het schijnt dat ze ook nog een flink potje kan racen...
Vorig jaar probeerde hij het ook en brak hij 3 nek- en 2 rugwervels. Maar d...
Madness op het circuit van Baltimore, VS. Wieeeeeee, vliegen!!
De Zweed Boije Ovebrink zet nieuw record op de 500m en 1.000m
Deze behulpzame mevrouw van de gemeente Rotterdam dacht de wereld van diens...
R.I.P. Dan Wheldon
KillaCycle pakt het wereldrecord op de quater mile en is tevens het snelste...
Een rondje Nurburgring in de heftige Donkervoort RS. Kijk ook eens naar het...
Treurig nieuws uit de Verenigde Staten. Eerder vanavond vond er een grote crash plaats tijdens de...
Indycar coureur Tony Kanaan kreeg vandaag de schrik van zijn leven. Toen hij wilde remmen voor ee...
Ken Block mag dan wel naam en faam hebben gemaakt met zijn Gymkhana-series, maar het afgelopen we...
Een Ferrari 288 GTO. Laat ik het zo zeggen: die trap ik niet van de oprit als ze hem me morgen ca...
Als je een V8 met meer dan 600 pk in een Scion TC hangt kun je aardig dwarsgaan, zo blijkt. He...
Topgear en Ultima zijn in een aardige strijd verwikkeld. Topgear negeert Ultima, Ultima gaat toch...
Na het wereldrecord van vorig jaar heeft de welbekende KillaCycle opnieuw een poging gewaagd. En ...
Als het bericht interessant genoeg is, willen we nog weleens een uitstapje maken naar de tweewieler...
Eergisteren heeft een tot 600 pk getunede M3 CSL een volle ronde Nordschleife gedaan in 7 minuten...
Zin om een hele groep miljonairs op Monza te zien racen? Komt goed uit, wij hebben foto's é...
Zo doet de 17-jarige Beitske dat. Tijdens de kwalificatie van de Formule ADAC heel hard een ban...
Er is weer eens een bizar Guinness World Record verbroken. Ditmaal gaat het niet om een enorme lo...
De Nissan Skyline GT-R, de auto waar het allemaal mee begon. Een origineel uit 1971, toen voorin ...
Er komen toch nog goede dingen uit Griekenland. Maak kennis met Stavros Grillis, een jongen va...
We doen er nog eentje. Gewoon omdat we dol zijn op bouwtechische hoogstandjes. In China kan je bi...
Tot de komst van de nieuwe M3 heb je met de 335i de krachtigste 3 Serie van het moment te pakken....
Toch best netjes, vanuit stilstand tot 415 km/u door kunnen accelereren binnen 1 mijl (1,6 kilome...
Steve Truglia heeft niet heel lang kunnen genieten van zijn V-Power looping-record: slechts een h...