
Dit lieve Aziatische meisje gaat graag uit rijden met haar knalroze Mercedes CLS, rij je even met haar mee? Je moet dan wel om een plekje voorin vechten met Pink Panther.
Veel zoeter dan deze plaatjes ga je het waarschijnlijk niet snel krijgen. Een knalroze Mercedes CLS, roze bloesem, roze koffer en ook nog een in het roze gehulde Aziatische schone. En Pink Panther natuurlijk. Als asian persuasion jouw ding is en je hebt geen problemen met de kleur roze, dan is dit je droomvrouw. Wel een beetje jammer dat die CLS geen AMG is.















| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 250cdi blue efficiency aut | € 71.500,- | 204 pk | 7.5 sec | » |
| 63 amg aut | € 148.800,- | 525 pk | 4.4 sec | » |
Teveel kleding iig.
Tags: babes… nou dat lijkt me wat overdreven!
Eeeuhm dit is weer wat overdreven. En geen echte AMG.
@zakar36: De auto pretendeert ook niet een AMG te zijn, dus waarom is het een tegenvaller dat hij niet ‘echt’ is? Het is een échte niet-amg! En das stiekem mooier.
Wederom een bevestiging dat ze in Azië geen smaak hebben …
@rechercheur: Geef ze een boete.
Artikel 5 van de wegenverkeerswet “Het is een ieder verboden zich zodanig te gedragen dat gevaar op de weg wordt veroorzaakt of kan worden veroorzaakt of dat het verkeer op de weg wordt gehinderd of kan worden gehinderd.”. Ik vind deze combinatie zonder meer een gevaar op de weg en uiterst hinderlijk, dus lijkt me geen probleem om een fikse boete uit te schrijven …
die kijkt SCHEEEEEEEL.
nee dankje ik sla vandaag over.
@the-budel-guy: Volgens mij kijkt ze gewoon een beetje krap!
Ik sla deze ook over, sorry autoblog, net iets teveel van het goede!
Beetje veel foto’s… Zeker omdat het nou niet echt heel erg spannend oid is:P
Heeft er iemand Chinees besteld?
@eMbe: Kheb het net op maar het komt er nu weer uit geloof ik
-edit: nutteloze bijdrage-
Kan ze koken?
laten we hopen dat het een ‘ze’ is, je weet maar nooit met die Aziaten…
@RC: Een beetje rechercheur zou hier wel achter weten te komen, jammer dat we geen goeie kennen. Een roze Mercedes haha hoe toepasselijk
@RC: aha, ook the hangover 2 gezien?
Kan iemand dat zielloze persoon voor die auto vandaan halen en de wrap erafhalen?
ik hoop iets om achter haar bh te stoppen
Ik wordt hier cht niet geil van, want van Chinezen wordt ik niet geil en van die kleding en auto ook niet.
Ik voorzie een concurrentieloze overwinning voor mezelf op 1 x nr. 24 met roze saus.
Gatverdamme …..
1 van mijn favoriete sedans zo’n CSL van de eerste generatie.
Kom op, had dan in ieder geval een lexus gedaan ofzo, niet zo’n fake europeaan, en nog cls en verneuqen ook…
Weleen mooie dame trouwens :p
goedkoop ding. spuit dan een 63 amg roze…
Haat aan roze auto’s!
Alleen dat meisje graag!
at AB, maakt dit maar snel goed met een a. andere auto en B. een andere dame en C. een andere basiskleur.
Is dit een Mercedes OMG (Oh My God)
Nee dank je…
Roze, de kleur van het niet willen nemen van verantwoordelijkheid.
Nou, ze twijfelt nogal over haar vrouwlijkheid denk ik. Anders ga je toch niet in zo’n spuuglelijk ding rijden? Is een beetje hetzelfde als mannen die twijfelen aan hun mannelijkheid een hummer kopen om dat te compenseren.
@elrey85: Hoe kun je nou twijfelen aan je mannelijkheid? Je hoeft maar één keer naar beneden te kijken en je weet het.
OT: Ik hoop vurig dat het een wrap is. Wat een zonde van die CLS. Leuk meisje. Een heerlijk rank lijfje en een lief flapoortje.
Moet dit?…
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Helen Su rijdt een CLS63 AMG en neemt het op tegen een CLS55. WTF? Wie laat...
Wetenschappelijk onderbouwd stukje video over waar onze ogen het meest naar...
De Tsjechische heeft volgens mij al een tijdje in de VS gewoond. Interview ...
Mercedes zoekt het uit!
Stichting Pink Ribbon is een fondsenwervende organisatie die aandacht vraag...
Elizabeth Ashley rijdt een Mercedes CLK63 AMG. Sexy and spunky...
Autoblog hoort nu ook bij de 700+ pk club!
Nog meer provocateurs...
Kan dit op AutoJunk? -edit: ja, maar kindjes mogen niet kijken-
Autoblog rijtest van de meest begeerlijke Merc van dit moment, de CLS vierd...
Mercedes CLS-klasse 350 Cdi COUPE SPORTPAKET VOLLLL.
Koop nu voor slechts 79.950,00
Mercedes CLS 350 CDI SPORTPAKKET.
Koop nu voor slechts 79.750,00
Mercedes CLS CLS 350 BE.
Koop nu voor slechts 74.950,00
Mercedes CLS CLS 250 CDI.
Koop nu voor slechts 73.950,00
Mercedes-Benz maakt ons blij met een nieuwe babe. Vanaf volgend jaar is het Duitse model Julia St...
Nee. De Nissan Maxima is hier nooit gefotografeerd. Bent u Mercedes-liefhebber en komen de f...
Wat is er aan de hand? Heeft Rafaël van der Vaart zich heel erg laten gaan? Nope, de voetbal...
Een paasei begint doorgaans als gewoon wit of bruin kippenei en wordt vervolgens met kleur versie...
Hé, wat staat daar nu onaangekondigd op de Mansory stand? De Mercedes CLS van de eerste...
Dat matzwart hebben we nou wel een keertje gehad, die trend is op zijn retour. Echte kerels wrapp...
Sacha's fangirls kom je overal tegen... Precies onder de rechter mem het logo van Mercedes' ...
Dyno's, grappig voor simpele vergelijkingen, verder net zo nuttig (en luid) als door de keuken re...
Glasbakjes over auto's heen takelen om ze te legen brengt altijd een bepaald risico met zich m...
Heerlijk stigmatiseren met Mercedes. Ze zijn goed bezig met reclames de laatste tijd. Na een ijze...
Eerder vandaag schreven we over de oprolactie van Megaupload in Nieuw-Zeeland, maar helaas ontbra...
Tijd voor wat youngtimerlove: twee meisjes die een ster kussen en je zag nog nooit eerder zo'n *k...
What. Were. They. Thinking?!? Carlsson de Mercedes CLS63 AMG nogmaals getuned en naast nog meer ve...
Als het goed is kunnen we in 2012 gaan genieten van de Mercedes Shooting Break. Dat betekent dat ...
Eitje natuurlijk. Inderdaad, mevrouw de Aziatische autobabe staat voor een Carlsson C25 gep...
De tijden dat dames alleen op- of omkeken van een exoot liggen achter ons, heren. Vaalwitte bu...
Omdat sommigen geen f#ck geven om wat anderen van hun autokleur vinden, ook al zitten er drie ...
Geen interesse in extra motorvermogen, maar blief je wel een uitbundige bodykit rondom je nieuw...
Dat was Essen weer voor vandaag. Shock and awe maar aan het eind van de avond sturen we jullie gr...
Ze zijn in ieder geval consequent, want op de studiofoto's was dit ook al het geval. In plaat...
Nou is de CLS Rocket van Brabus sowieso al de definitie van 'over the top', dus waarom zou je je ...
De eerste generatie van de CLS was een ware trendzetter. Audi wist niet hoe snel ze met de A7 o...
Zo nu en dan loop je als spotter bij toeval een leuke scoop tegen het lijf. Zoals autoblog bezoek...
Een topsnelheid van 325 kilometer per uur bijvoorbeeld. Maar misschien is de sprint naar de 100 n...
Vraagje: Is het verstandig om het interieur van een gloednieuwe Mercedes CLS te wassen met een ho...