
Vroeg opstaan, niet kunnen kiezen welke auto je neemt en het eerste uur gewoon zelfgenoegzaam staan te grijnzen om de meesterlijke kenteken-combinatie op jouw auto’s.
Geld, auto’s en humor. Sommige mensen hebben het allemaal. Een kenteken-combinatie om uren naar te blijven kijken en een droom van een auto-combinatie. Wat voor een leven heb je als je iedere ochtend moet kiezen ‘met welke V12 je nu weer weg gaat’? Het leven met een Aston Martin Vanquish en Mercedes S65 AMG is zwaar.
In het weekend kan je vrouwlief iedere keer weer lastigvallen met de vraag “To be or not to be”. Een middag verveling vul je met prank phonecalls naar de RDW. Voor iedere dag, met het slechte been uit bed of niet, heb je een passende auto staan. (via autofans.be)
UPDATE: voordat deze meneer zijn S65 kocht reed hij met deze combinatie al op zijn Bentley Arnage rond.


haha, geweldige combinatie
jammer dat zoiets niet mag in Nederland. ze zouden hier wat meer moeten toelaten wat kentekens betreft, zie je nog eens wat leuks/grappigs
Geweldig, haha. Jammer dat ze dat eigen-kenteken systeem niet in Nederland hebben.
Nice, dit is pas echt stijl! Jammer dat wij in NL niet aan persoonlijke platen doen… Zou toch een goed plan zijn om geld mee te verdienen voor staatskas…
haha hier lag ik toch wel even 5 minuten dubbel om.. stijlvol!
Oook zo mooi naast elkaar hè
Zo’n foto heb ik ook jaren geleden gemaakt daarzo.Toen was het nog een bentley in laats van een merc.Ik zal hem eens opzoeken.
@richard210680: Graag! en welkom ook op http://www.autojunk.nl, inmiddels hebben we ook 1 foto van de Bentley gevonden.
ik hoef hem al niet meer op te zoeken
haha leuk.
ook ik vind dat we in nederland zo iets als persoonlijke platen. ik denk dat er best veel mensen bereid zijn daar voor te betalen.
Ik heb deze Mercedes ook al gespot in Saint -Tropez ![]()
http://www.autojunk.nl/2010/07/combo-mercedes-aston-martin
Haha nice!
‘ur a twat’ van balls of steel is ook leuk
Cool! Wedden dat de Aston altijd links staat?;-)
@Svenska_Aeroplan_AB:
(hoewel Sjaak Spier nu niet altijd zo opgehemeld moet worden…)
Geweldig gedaan, snap alleen niet hoe je een Bentley in kunt ruilen voor een Mercedes. Oké beide geen wagens om te klagen, maar toch lijkt mij de Bentley luxer.
@Lucb: Vind je?

Of dit

Die kerel snapt het wel helemaal. Een harde stijve oncomfortabele gummer en een comfortabele gummer
Brrrrr-iljante combinatie en beter gevonden dan een met 120kg aan goud opgepoetste Phantom…
Ik ben jaloers op het humoristisch inzicht van deze man!
Ik mis eigenlijk een derde auto, voor er tussenin, met kenteken, Nul R(0R). omdat dan de combinatie nog beter klopt.
Een Arnage inwisselen voor een S65 is niet grappig, het geld raakt zeker op. Daar had minimaal een Mulsanne, of een Ghost moeten staan.
@Orichy: Zijn 3e auto heeft kenteken “straight”.
Wat was de Bentley Arnage toch mooi blijf hem missen.
Ha leuk!
Die arnage heb ik een aantal jaren geleden in Londen gespot met dat kenteken en toen vroeg ik mij al af of hij de andere ook had
Ha dit blijft een leuke inderdaad, had het jaren geleden eens gelezen dat iemand deze combinatie had en inmiddels ben ik die S65 nog tegengekomen.

Verder ben ik ergens in Chelsea eens een Jeep tegengekomen met ‘Y4NKS’ en het is al helemaal patserig (lees: duur) als je bijna niks op je kenteken hebt staan.

Mocht je je echt vervelen: kun je hier je eigen creaties samenstellen. http://www.demonplates.com/platebuilder.php?plateStyle=standard
Mooi hoor! Ik zag gister in Luxemburg een Audi RS5 met de plaat RS0005, uiteraard te snel voorbij voor een foto.
Vanavond bij Wheeler Dealers op Discovery gezien, zo’n Bentley heb je al voor 8000 pond. Koopje.
OT: Vette platen. Jammer dat NL dat niet ondersteund. Zou ik wel leuk vinden om dat hier ook op een NL plaat te zien.
De Bentley heeft hij afgeschreven tegen/door die pilaar?
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Stonden zo wel erg mooi bij elkaar geparkeerd! Ook nog een s65 met mooie g...
met bijpassende nummerplaat
12-cilinder bi-turbo limousine!
Op visite bij ASV in Veghel voor de introductie van de nieuwe C-Klasse vond...
accelererende S65 AMG met mooi geluid in mijn eigen dorp (boerengat)
het is al een oud filmke, maar een dikke v12 biturbo is toch iets speciaal.
Erg blij dat ik deze gespot heb, een erg speciale en moeilijk te spotte aut...
Een kleine verzameling AMG's die ik gezien heb tijdens m'n spottrip.
Deze mooi beplakte S klasse AMG stond zondag bij Bavaria City Racing lekker...
Porsche Carrera GT vs S65 Renntech
Ook het leven als spotter/student gaat wel eens vermoeien. Vorige week was ik er tussenuit om d...
Door de jaren heen zijn auto’s gegroeid. In de lengte, in de breedte, in de hoogte, en in uitrust...
Geef een aantal Duitse veredelaars tuners een oude Mercedes S65 AMG en dit is het resultaat. Een ...
Zo he, dit is wel een heel erg luchtige limousine! We zien hier het karkas van een Mercedes S65 A...
Nog meer foto's van de indrukwekkende speeltjes die gereden werden door Kimble. We hebben d...
Eerder vandaag schreven we over de oprolactie van Megaupload in Nieuw-Zeeland, maar helaas ontbra...
Tsja, dat krijg je nou als je de elementen overmoed, Rusland, alcohol en Mercedes S65 AMG met elk...
Crisis? Welke crisis? Een echte baas rijdt gewoon in een Mercedes S65 AMG Limousine. Uiteraard we...
Een ongeluk recht voor het casino in Monaco waarbij een Bentley Azure, Ferrari F430, Mercedes S, ...
Zou de eigenaar van deze SLS soms een daily driver hebben gekocht? Het kan natuurlijk niet ...
Inden Design heeft een oplossing voor alle Mercedes S500-eigenaren die toch liever een S65 AMG ...
Het is koud, en de straten zijn bezaaid met witte, dan wel grijsbruine sneeuw. Kortom: geen weer ...
Het was allemaal al "gelekt", maar toch geven we je nog even de details en extra hi-res...
Drie weken geleden was alles zwart. Een statement of gewoon het nuchtere Hollandse gebrek aan lef...
Waar veel autoliefhebbers voornamelijk aandacht schenken aan het model, is de kleur van een aut...
Fifth Gear nam de Mercedes S65 AMG mee voor een blokje rond. Ditmaal niet met die lelijke Tiff, m...
Bejaarden zijn voor reclamemakers een goudmijn. Stop een stokoud mens in een spotje, laat deze ie...
Je mag één keer raden in welk land deze S63 AMG met Lorinser trainingspak en chrome...
Je hebt garages vol met supercars en je hebt de garage van Peter Saywell. De garage van deze Enge...
Beetje feesten, beetje studeren en vooral in heel erg dikke auto's rondrijden. Je kent het wel. O...
Voordat de S-Klasse met pensioen gaat poept het prettig gestoorde Wald er nog even een nieuw ople...
Of kon een creatieve Rus gewoon niet wachten tot Volkswagen Bugatti klaar was met de ontwikkeling...
Het heeft menig Appel- en Mercedes-liefhebber vaak beziggehouden: waarom had de SL van wijlen S...
Vorige week kwamen we erachter dat de politie in Canada maar liefst dertien auto's van het kal...
De hele dag rondjes rijden, revven en strepen trekken (en crashen) door het centrum van Londen is...