
De meeste recente versie van PPI Q7, gewoon op straat in Cannes. Met een bijpassend Pools kenteken…
PPI Design maakte ooit de PPI ICE Bodykit voor de Q7, er is echter ook een vernieuwde versie van dit apparaat. Die noemen ze de ICE GT, op basis van de Audi Q7 V12 TDI. De bodykit bestaat oa uit een nieuwe voorbumper, motorkap, achterspoiler en diverse andere carbon onderdelen. Voor de wielmaat kun je kiezen uit 22 of 23 inch. De dieselmotor heeft een max koppel van 1300 Nm en gaat daardoor in 5,3 seconden van 0-100 km/u.
De auto was onlangs al gespot via onze app, maar nu hebben we wat meer en betere foto’s. En ja, die witte velgen maken het helemaal compleet… Meer afbeeldingen op autojunk.nl, met dank aan luukferrari voor de spot!
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 3.0tdi quattro 150kW 5p tt aut | € 74.300,- | 204 pk | 9.1 sec | » |
| 6.0tdi v12 quattro 4+2p tt aut | € 213.733,- | 500 pk | 5.5 sec | » |
Soooo, kunnen ze PPI wellicht aanklagen voor het nog verder verneuken van een op zich al niet helemaal geslaagd ontwerp … ???
echt lelijk. jammer van de Q7.
Ja echt gruwelijk mislukt dit, bah!
De achterkant is wel oké, de rest is afgrijselijk. Nu is een Q7 toch al een horkensloep, maar iig nog beter dan een Cayenne.
En die V12 diesel is natuurlijk megalomaan cool.
PPI, Patserig Proleten Instrument?
Hoezo staat die auto zomaar midden op straat?
Of zou het een marketingact zijn….
Ongeloofelijk , het kon dus nog lelijker
@norge:
haha, lekker gefrustreerd ….
@rechercheur: kunnen we beter over jouw reactie zeggen ..
@rechercheur: over frustratie gesproken, moeten we je eraan herinneren van dat ene topic? Jij bent hier de gefrustreerde hoor vent.
@rubenpriest: Pas op voor taalfouten anders gaat hij daar weer over zeiken
@norge: het intresert mu g33n reetdt
@rubenpriest: Thats the spirit my friend
@rubenpriest: hoe kan de nederlantze taal je nau niedt interezeren.. niedt besd..
@dennisr: goetenavond Dennis
Klein onderzoekje leert dat je nog geen 18 bent, dus ik zou maar wat meer respect hebben, anders vorder ik je brommer in en slinger ik je tevens op de bon. Daar gaat je zakgeld dan ….
-edit: laten we het netjes houden aub-
Vind em wel mooi!
zooo, dies verneukt. beetje over done.
Toevallig. Kwam er gister 1 tegen op Jameslist, kleur: Mat blauw(ig).
Tja een mens heeft vervoer nodig.
Lekkeeerrrrr!!!!
Hoe kun je een hele lelijke auto nog lelijker maken? Dat heeft tunert PPI zeker gepresteerd.
Maar gelukkig hebben we de Cayenne nog. Die is veel stijlvoller en ziet er beter uit.
zou eigenlijk nooit een Q7 kopen.. zijn wel mooiere alternatieven.. maar deze is al stukken beter:

Da’s dan wel een mooie Q7, dat matte staat ‘m ook goed !!
@rechercheur: rijd hier in omgeving zelfs een Matte Q7 rond, erg mooi ding ook in het echt
Ik vind de ontwerpen van Audi de laatste tijd sowieso wat tegenvallen, beetje inspiratieloos. De A5 had nog een eigen smoel maar is nu ook al rechtgetrokken met de “familie neus”.
Tja, mijn mening over deze creatie is als volgt. Die spoiler, dat zwarte gebeuren onder de lampen, de uitlaatjes, Tja net niet he?. Als je zo’n auto koop, koop dan inderdaad gewoon de dikste Cayenne. Maar als deze man hier van geniet. Dan wens ik hem het beste toe.
@rubenpriest: ik moet zeggen dat ik de Audi Q7 (op het plaatje dat ik net heb gepost) mooier vind dan de cayenne.. voorkant van de cayenne staat me niet aan..
enne, Goetenavont
@dennisr: Ik ben helemaal niet fan van die kruiwagens:P Doe mij maar een snelle sedan!
Ga eerst eens je rijbewijs halen, dus tot die tijd zonder meer geen snelle sedan voor jou. Brommer met 50cc lijkt me het komende jaar ruimschoots voldoende ….
@rechercheur: ga toch boeven vangen, daar doe je nog is wat voor de maatschappij.
@lambo4all: je mag het werk van Robert Echercheur niet belachelijk maken he.. rechercheurs doen aleen het opspoor werk, toch ? xD
Iedereen die hier vrijwillig in gaat rijden eerst even melden bij het gekkenhuis op http://www.ikwileenPPIQ7enbendusdebiel.nl
@Benjamin1: je hebt ook deze site, komen de meesten eerder voor in aanmerking:
http://www.ikwileenPPIQ7enhebduseenanderesmaakdanBenjamin1.nl
@dennisr: link werkt niet. Na zoekwerk kom je uit op een site voor nepgangsters met nepgoud en Poolse hoeren waarvan er 1 mannelijk is en Dennis heet
@Benjamin1: jaa zijn meer mensen die Dennis heten he.
@Benjamin1: Ik probeerde het maar werd door-gerouteerd naar http://www.vindjijookdateenppiq7lelijk.is
Zonde, zonde, zonde van zo’n bloedgeile Q7.
Ik kan het vaak zeggen, maar de Audi Q7 vind ik samen met de Cayenne toch wel de dikste SUV
Booskijkertjes horen op een 1998 Toyota Corrola of een 1995 Honda Civic maar niet op een Poolse vrachtwagen!
Heb hem ook zien staan. Vond hem echt totaal niet mooi vooral die velgen enz. Hij stond toen voor het carlton.
Perfecte bordelen sloep voor het cruisen in het oostblok.. Belachelijk veel por ook met al die newtonmeters!
Is het raar dat ik deze verbouwing wél geslaagd vind? Als het dan namelijk toch op moet vallen, doe het dan goed
Ja aan het uiterlijk van een Q7 moet je niks meer doen. Dit ziet er gewoon echt niet uit.
Toch vind ik hem vet. maar ik zou hem zo niet willen
Zeker een verdwaalde voetballer…pfff wat lelijk
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Gespot in Cannes, mooie bodykit erop!
ongeloofelijk want een vette bak zeg....
6 liters, 500 pk's en 1000nm's in een Q7. Dat moeten we even uitproberen.
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Nieuwe carrera en een m5 en een rs4, helaas kon ik niet dichterbij komen ma...
Kwam op de computer deze fotos nog tegen die ik bij de afgelopen ChampCar r...
Filmpje van youtube ;) 2x Enzo op nederlands kenteken 3x Porsche en nog...
Afgelopen zaterdag was ik op het circuit van Assen voor de DutchSuperCarCha...
De Mercedes Limo.. tjaa ik heb geen flauw idee wat het precies is; zeg het ...
Audi Q7 3.0-V6 TDI S-LINE+PANO.DAK+7PERS.
Koop nu voor slechts 96.800,00
AUDI Q7 3.0 Tdi Quattro Tiptronic Clean Diesel/NAVI.
Koop nu voor slechts 95.584,00
Audi Q7 - 6.0 TDI V12 500PK 4+2 + BANG+OLU.
Koop nu voor slechts 94.500,00
Audi Q7 3.0 Tdi Clean Diesel Quattro Tiptronic Pro Line 7-persoons/P.
Koop nu voor slechts 93.563,00
Audi Q7 - 3.0 Tdi Quattro Tiptronic, AUDI EXCLUSIVE UITVOERING,S LINE IN/EXTERIEUR.
Koop nu voor slechts 91.950,00
Waarschijnlijk niet, maar deze titel was té passend om te laten liggen. We weten dat ...
Als je elke Range-Rover die er bestaat al 30 keer van voor naar achter onder handen hebt genomen ...
De Q7: het was Audi's eerste en tevens grootste SUV. Met zijn buitenmaten van 5089 mm x 1983 mm x...
Kijk nou, een oude bekende van Autoblog. In 2007 hadden we het er al een keer over, dus nu wor...
WTF? Een Audi sportauto onder de R8? En dat gewoon in de parkeergarage van Schiphol? Jazeker... ...
Het moet je smaak zijn, maar exclusief is het beestje wel. PPI is één van de vel...
Autoverfraaier Caractere vond het tijd om de Q7 van wat vers plastic te voorzien. Het zijn geen g...
Dat is nog eens lekker! Niet 1 auto van Horny Customs, maar gewoon 2 stuks! Spotter stoove28 kwam...
Persoonlijk vind ik de Q7 veel te groot en te lomp, maar blijkbaar denkt niet iedereen daar zo ov...
De tuner PPI heeft voor de tweede keer de Audi Q7 onder handen genomen. De eerste keer was dat ni...
Ruim een jaar geleden zagen we de Q7 van B&B al eens voorbij komen, de tuners uit Siegen hebb...
De kritieken op de vorige door JE Design aangepaste Audi Q7 waren niet mals. Niet raar, want die ...
Vies vadsig en "over the top", zo wil ik de Audi Q7 door tuner PPI samenvatten, maar da...
Hoe dik is dit? Vorsteiners zien we normaalgesproken alleen op studio- en persplaatjes, maar nu i...
Oorpr0n in 3..2..1.. We weten dat we het onlangs nog over de De Audi R8 PPI Razor van Jon Ols...
Voor de deur bij Hermès in Londen werd deze spierwitte FAB Design SLS AMG gespot. Gelukkig...
Een Audi R8 (met V8) die voorzien is van de nodige tupperware afkomstig van Prior Design, dat zag...
Nieuw jaar, nieuw apparaatje om de ski's te transporteren. Want Jon rijdt nog steeds graag tussen...
Abt zorgt voor 360 pk uit je 3.0 diesel stationwagen. LEDjes, dikke velgen, stickersetje, chi...
Toch die Audi rijders weer he? Krijgen zomaar 2 DTF babes bij 1 ABT Q3 cadeau. Gewoon een Audi...
Da's een hele mond vol. Maar het zal je duidelijk zijn dat het hier gaat om een Audi A4 B7 die is...
Nu we toch met de Q7's bezig zijn: mocht je op zoek zijn naar een Q7 met wat extra's, en de bodyk...
Met die velgen kan ik nog wel (enigszins) leven, maar die afschuwelijke bodykit vol fliebers en f...
Afrojack (ook minder bekend als Nick van de Wall) doet het momenteel erg goed in de plaatjesdraai...
De A7 is al een behoorlijke verschijning, maar aangepakt door ABT en in matzwart is het gewoon ee...