Chinese VW-dealer trekt aandacht met naakt meisje

Gepost op 29-08-2011 om 18:31 door | 29 Reacties »

Oh hai!

Chinezen kopiëren graag. Of het nou een Apple-store, IKEA of een compleet Oostenrijks dorp is, de Xeroxen aldaar draaien overuren. De automotive industrie is daar soms een lichtend voorbeeld van. Maar er zijn echter vakgebieden waarin de Aziaten het soms net even iets beter doen. En dat brengt ons bij deze VW-dealer. Wat nou bikini’s of wapperende rokjes, less is more!

Het begon nog enigszins bescheiden bij deze Volkswagen-dealer in de plaats Daqing. Gewoon een paar bikini-meisjes die tegen een Passat leunen. Niets mis mee, daar wordt deze auto net even iets minder Passaai van. Echter, een van de deernen besloot zich te ontdoen van zwemkledij om nét even iets meer aandacht te trekken. Welnu, dat is gelukt. Zou dit in de reglementen van de Chinese VW-importeur staan? En nog belangrijker: waait deze trend ook over naar Europa? (Via)

PS. Laat het even weten als je foto’s van deze dame hebt gevonden zonder sneeuwpop of zwarte vlekken.

29 REACTIES

Ik zie geen tiet, is het wel een meisje?

@alcantara: censuur

@mrbones:
hij heeft m ni door ze.. ik denk ook dat het een man is :p

mafketels die chinezen

@alcantara: het is een chinees he :p

@caddy3: Niet alle Chinezen hoor ;-)

@xilver: maar nee ze hebben gwn een zOOm knop gebruikt

@mortsel2640: Dan mogen ze wel wat meer zoomen want dit staat me best wel aan ;-)

Looool XD Aandacht zal het zeker getrokken hebben.

suggestie: Misschien handig om NSFW in de titel te zetten, ik vind het niet erg, maar er zijn vast genoeg mensen die denken dat er bij het artikel niet zulke duidelijke foto’s zijn.

ik weet nou niet of ik nu de passat mooier of lelijker vind, ook weet ik niet of het een meisje is ? :lol:

Mag van mij hier ook gebeuren, wordt het eindelijk leuk bij de VAG dealer.

Als ze van onder nou eens kaal was… Lekkah xD

@Northwestern: is ze zo niet lekker dan?

@mrbones: Jawel, ik hou alleen niet van vrouwen met schaamhaar.

@Northwestern: Inderdaad jak.. dat snappen ze in China nog niet denk ik.. maar ter geruststelling hier in NL is het goed voor elkaar met de chica’s. Ik las van de week een onderzoek.. vraag me niet waar.. op FOK of zo? Afijn geen idee meer dus.. maar daarin stond dat 89% van alle vrouwen in Nederland daaronder fris en glad is. Dus de kans dat je hier een baal aantreft is redelijk klein. ;)

Het blijven bazen die Chinezen. Maar zijn er mensen op deze wereld die door het zien van naakt in ene wel een burgerhok als de passat willen?

@fransefinesse: Ja.
Ik kan het even niet leuker maken, maar zo schijnt het wel te werken.
Misschien door de media-aandacht die het oplevert? Of zouden we echt trappen in het gevoel dat het ding blijkbaar een chick-magneet is?

Ja je moet wat doen om van je oude modelletjes af te komen.

-edit: nutteloze bijdrage-

Haha de naakte waarheid komt naar buiten…waarom zo desperate om n vw te verkopen.

@speedlimit: Valt me mee dat je niet komt met de reactie: “Je wordt uitgekleed als je een VW koopt”.

Maar na het lezen van het 5-sterren topic ben ik er achter gekomen dat dit vooral het geval is wanneer er aziaten worden aangeschaft.

Ik vraag me serieus af of dit niet van die enge mannen zijn..

@The360box: Waarschijnlijk wel.

ooohw dus daar staat VAG voor

Ik ben over het algemeen wel fan van aziatisch schoon, maar dit zijn wel een stel lelijke heksen zeg :/

@MrSkyline: Inderdaad. Ik dacht dat Chinese vrouwtjes altijd zo tiny en skinny fijngebouwde poppetjes waren. Moet je die meest linkse zien met dat gouden broekje, die heeft me toch een stel poten, daar is niks tiny’s en skinny’s aan.

Tsja.. ook China verwesterd.. dus ook de Mac is daar neergestreken.

chinees of niet chinees, zo kunnen ze altijd de aandacht nog trekken http://www.masausturesimleri.info/view-denise_milani_pink_bikini_scene_79-other.html

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!