
Totaal onverantwoord, continue afgeleid en ze zitten liever aan elkaar dan stil in hun stoel.
Rijden mannen of vrouwen beter? Misschien laten mannen zich te snel opnaaien maar de andere sekse kan er ook wat van. To-ta-le afleiding en eindelijk hebben we bewijs gevonden. We hingen een onopvallende camera in een Volvo S60 (chickmagnet) met 3 *kuch* willekeurige Russische babes.
Wat blijkt? Gedurende de rit van ruim 5,5 minuut houden de dames hun blik geen seconde op de weg gericht. Muziek kei-hard aan, ze kletsen aan een stuk door, eten onderweg, bellen en zijn vooral met elkaar bezig. Was de auto niet met BLISS en city safety uitgerust dan was deze rit natuurlijk heel anders afgelopen. Onverantwoord? Ach, je moet ze één ding nageven: multitaskend en al komen ze er wel mee weg. Had hier een man aan het stuur gezeten dan was het nooit zonder ongelukken afgelopen. Bekijk de video op autojunk.nl.
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 t3 base 110kW | € 32.695,- | 150 pk | 9.4 sec | » |
| 3.0 t6 summum awd geartronic aut | € 69.195,- | 305 pk | 6.2 sec | » |
ik ben te dom voor dit topic ..
@lincoln: Ik ben dommer dus ik meen gericht op de inhoud van het topic te moeten reageren, voor zover mijn spanningsboog rijkt. Ik zit ook liever aan ze dan stil op m’n stoel! …
@Jochempie: Zie je, daar gaan wel al. rEIkt.
Doe mij ook zo’n Vulva S60!
dit is gewoon een trieste vertoning van een paar kansloze russische sloerie’s die een liedje hebben geplaybackt en een slap filmpje maken in een ‘volvo’.
ik kan zo noch wel even doorgaan maar dan branden mijn hamburgers aan…
Proost!!!
@roy1263: Over liedjes playbacken gesproken.. ben ik nou onder de indruk van haar playback talent.. of is het iets anders?
@Freewarefreak: dat is drukker met de camera dan met autrijden…
ze ziet er trouwens wel beter uit dan die trutjes;P
Pittig dingske die rechtse.. Maarrr idd Russische sloerie’s Roy
Hmm interessant… Wnr kwam de sls BS nou?? Loll
@amg77: Daar passen die dames niet in! Dus niet relevant
daar op de achterbank is nog net één plekje over voor mij.
Russische dames houden van sex toch ?
@dennisr: +1, en alcohol (een mix zou volgens mij het leukste met hun zijn
)
@bigcar: dan heb ik 100% de zelfde interesses.
@dennisr: ja dat klopt, mag in roebels maar liever euro’s worden afgerekend! Maar wanneer gingen ze nou uit de kleren?!
dan ben ik gelukkig niet als enige te dom voor dit topic ..
@lincoln: wil ook niet dat jij je alleen voelt
gewoon domme meiden, maar die zijn er ook alleen maar om mee te spelen; een (aantal) slet(ten) dus..
Je zal toch ook nooit meer een tweedehans auto kopen hé
OT: vreemde dames, totaal niet met auto rijden bezig , (…als City-Safety er toch niet was he…)
Ach kom, al dat bashen altijd. Gewoon 3 toffe meisjes die eens wat plezier hebben achter het stuur, is dat teveel voor al die zuurpruimen hier? I can hardly say I didn’t like it
Wow, wat een lekkere dames! En ze zijn niet bang voor upskirt shots
@fant: ik haat censuur
Volvo. Voor als je op de achterbank je gordel niet wilt vastdoen.
Haha. De makers hebben het filmpje goed bekeken op schoonheidsfoutjes van de wilde dames. Zie de blur op 2:52!
@rickhof: Waar kijk jij dan naar toe jonge man
deze is veel grappiger om te zien dan die russische sletjes
Best lekker nummertje
Homo’s
@bartsmit: wat zit jij nu weer achter die computer te doen? Ga terug met je blokken spelen, hup!
dat meisje in dat blauwe jurkje mag van mij best wel langskomen hoor
Gezellige meiden!
Ongeloofwaardig filmpje… als ik kijk wat er in Volvo’s rijdt dan zit er nooit iets lekkers in.. Nou ja behalve die zak snoep dan.
Is er ook een HD filmpje van?
Leuke muziek, leuke dames wat wil je nog meer?
Ik denk dat de gemiddelde man nog veel vlugger afgeleid is dan de dame die hier achter het stuur zit.
Als je bij mij in de auto zo 2 of 3 duracelkonijnen met playbunny capaciteiten in de wagen zet zal ik het waarschijnlijk veel moeilijker hebben om nog op de weg te letten.
Ik film meestal de andere kant op :O
Wat was ook alweer Russisch voor kort rokje? Ow ja, Kziepoesknetnie
Zat het nog eens te kijken.. wat een gaaf nummer. Het is de Russische band Serebro. De 3 meiden in deze auto zijn ook de 3 zangeressen. Ze hebben in 2007 meegedaan aan het songfestival namens Rusland. Dit nummer wat we hier in de auto horen is “Mama Lover” en is hun 4e nummer 1 hit in Rusland.
@Freewarefreak +1
Thanks!!Zocht het nummer al maar mijn mobiel herkende het nummer niet.
Joebka=Rok
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Zo maken ze muziek in Rusland ;)
Feest in de auto!
Tom Waes en Gaelle Garcia Diaz in een reclamespot voor garage D'hondt ...
Gewoon lekker in de file mensen overvallen.
We rijden met de sportiefste Volvo ooit, de S60 T6 AWD met 304 pk uit een z...
Nee. Duizendmaal sorry zeggen HELPT NIET!
Deel 1 in de categorie "hoe prijs ik een verzekeringsmaatschappij aan op ee...
Deel 2 van Russisch reclamespotje over geschilderde tieten een verzekerings...
Vrouwen in sportpakjes en cabrio's
VARA snapt niet-VARA humor niet
Volvo S60 D5 DRIVERS EDITION.
Koop nu voor slechts 17.950,00
Het lijkt erop dat de Russische 'zangeressen' van Serebro gespot zijn in het mondaine Monte Carlo...
Dat criminelen inventief zijn weten we allemaal, maar van deze video stond ik toch even te kijken...
Het gebeurt niet vaak dat Belgen iets beter doen dan de Nederlanders, maar gelukkig zijn er uitzo...
De voluptueze Olga roundhouse-kickt een auto helemaal tot schroot. BEEFCAKE!!! Oh Russia, you...
Kijk links, kijk rechts en kijk nogmaals links. Van die oude wijsheid heeft dit Russische meisje ...
Ok, of dat laatste klopt weet ik niet, maar anders liep de alliteratie niet meer. Punt is dat we ...
Gisteravond werden nietsvermoedende De Wereld Draait Door-kijkers plots geconfronteerd met o...
Alle ingrediënten zijn aanwezig in dit geval: een labiele blonde vrouw, een HUMMER H3 en het...
Twintig procent bijtelling en heel zuinig dankzij een klein 1.6 dieseltje. Maar het ziet er wel s...
We keken mee bij de fotoshoot voor het Team Volvo For Life. Ellen Hoog, Naomi van As, Sophie Polk...
Wil je in Rusland een beetje opvallen dan moet je echt je best doen. Met alleen een mooie auto re...
Met een Volvo een rondje ring rijden? Geen probleem. Na een beetje prepareren kan het zelfs heel ...
Zo, tijd voor twee lichtelijke NSFW-video's waarin op originele wijze een Russische verzekeraar ...
Naughty, de sportiefste Volvo ooit, maar ook nagellak in carrosserie kleuren. Waar wil Volvo heen...
Nederland is een absoluut Volvo land. Dat hebben wij niet verzonnen, maar de verkoopcijfers verte...
Tja de S60 had uit zichzelf moeten stoppen.... Tenminste dat zou je kunnen afleiden uit het f...
Hij is er helemaal klaar voor, de race-S60. Klinkt leuk, ziet er goed uit, dan is het nu tijd op ...
Of zoals Volvo het zelf zegt: Naughty Volvo's are coming! Volvo komt op 2 maart met een model dat...
In Moskou rijden er nogal wat supercars rond. Een groot aantal daarvan komen eens in de zoveel ...
De nieuwe Volvo S60 zal op de autoshow van Genève in maart zijn publieksdebuut maken, maar...
De Turkse artiest Esref Armagan werd in oktober door Volvo uitgenodigd om naar hun hoofdkwartier ...
Het is natuurlijk overdreven om voor zomaar een willekeurige auto een bericht te typen zodra deze...
Terwijl de Chinezen bij Volvo aan de poort staan te rammelen kunnen we in Geneve voor het eerst i...
We hadden al een paar teasers gezien, maar vandaag heeft Volvo dan eindelijk de eerste foto's de ...
Hij zal vast wel iets heel ergs hebben gedaan. Zoals vergeten dat ze een jaar verkering hebben. Of...