
Vorige week bedacht een aantal Twitterende bloggers om samen met Audi Nederland een R8 V10 Spyder weg te geven. Voor gratis! Althans, je mag er voor een periode zelf in rijden & sturen. Een keiharde copypaste van het Amerikaanse equivalent, we weten het. Maar we hebben besloten om je nog even langer de tijd te geven om te winnen. Een klassiek gevalletje ‘wegens succes verlengd’.
De oorspronkelijke sluitingstijd van de actie was exact één minuut geleden, maar er is besloten om de actie nu ook voor niet-Twitteraars aantrekkelijk te maken. Daarom tillen we de #DoeMijDieR8-campagne over het weekend heen tot maandagavond 10 oktober 22:00 uur. We geven Facebook-gegadigden nu namelijk ook de tijd om nog even te winnen. Wat je daarvoor moet doen? Simpel. Ga naar onze Facebook-pagina en rag op de ‘Like’-button bovenaan. Daarna nog even onderaan dit artikel op de ‘Vind Ik Leuk-knop’-drukken en je doet automatisch mee. Echt, makkelijker kunnen we het qua social media integratie niet maken.
We hebben inmiddels één winnaar gekozen, dat betekent dat er nog twee lege plekjes in de R8 Spyder gevuld dienen te worden. Geen zin om te Feestboeken en Tweet je jezelf liever richting deze R8? Dan volstaat het retweeten van DEZE TWEET ook om mee te dingen naar een felbegeerd plekje achter het sportstuur & naast Wouter.
Zelf op Twitter in 140 tekens aangeven waarom je moet winnen mag natuurlijk ook, gebruik dan wel de hashtag #DoeMijDieR8. Succes! (Omkooppogingen worden ten zeerste op prijs gesteld.)
Facebook.com/Autoblog
Twitter.com/Autoblog
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 4.2fsi quattro | € 146.200,- | 420 pk | 4.6 sec | » |
| 5.2fsi quattro | € 252.270,- | 525 pk | 4.1 sec | » |
done! fingers crossed!
Facebook, Twitter …. en voor liefhebbers van postduiven ??
@rechercheur: whaha:P
Leuk, doe mij maar die 911!
kom maar op met die R8!
Voor de liefhebbers een zeer leuke actie en als je onder de tafel bukt met je hoofd nemen de kansen aanzienlijk toe. ![]()
Persoonlijk zit ik liever niet in een auto die snel in de fik kan gaan.
Ik kwam er toevallig laatst nog eentje tegen, in het net-niet-grijs-wit. Godallejezus wat een lekkere bak, agressief neusje en een dikke kont…een zeer prettige combi
I’m in!
hmm altijd wel eens in willen rijden, Ik doe mee^^
Op welk nummer kan ik storten?
Done, waneer halen jullie me op ?
Mag ik alsjeblieft een uurtje sturen in die R8? Daar heb ik mijn rechter arm voor over!! Niet dat jullie daar wat aan hebben maar het gaat om het idee;)
@AudiQuatro: Ik ben bang dat er zonder rechterarm weinig te sturen valt en Audi niet blij zal zijn als je die R8 in de prak rijdt.
@Lucb: haha een pers auto is bijna altijd automaat toch??
@AudiQuatro: Denk dat deze R8 sowieso wel een automaat is, maar of je met alleen maar een hand zoveel vermogen op de weg kunt houden, dat was de vraag :p
hier met dat ding, ik had jaren geleden al geliked!!
Ik gun het een ander dus ik doe er niet aan mee.
Ik wil er niet eens in rijden. Ik kan dat ding echt niet mooi vinden. Dus ik doe er ook niet aan mee…
@rufctr01: Ik zou zelfs met de Nissan Juke-R een weekje willen rondrijden. Niet voor de braakwekkende looks, gewoon voor de power en de ervaring!
Waar kan ik mijn antwoordkaart naar opsturen?
ik doe alleen mee omdat ik dan naast Wouter mag zitten.
Done! Op Twitter én Facebook. Maak ik nu dubbel kans
?
@rubenpriest: En ik weet dat ik nog geen 18 ben en dat ik nog geen auto mag rijden. Maar ALS ik zou winnen doe ik het cadeau aan m’n vader die over paar weken 50 word :]
@rubenpriest: Dan mag jij het winnen van mij. Welke vader zou daar nu niet gelukkig van worden.
Wie is die ene winnaar….? Ik sta al uren voor het raam te kijken waneer de R8 eraankomt..
Kijk, goed bezig weer Autoblog! Autoblog voldoet weer aan al onze wensen door deze actie ook via facebook mogelijk te maken, geniaal weer. Nu maar hopen dat ik win, dan mag er zeker wel een mooi videootje van gemaakt worden hoor!
Mark kom je de sleutel brengen of kan ik hem zo van je bureau pakken??
Kan ik niet gewoon ergens naar toe bellen?
Oe en wanneer is het? kunnen we de R8 misschien nog even spotten als we voorbereid ben haha
@DoeMijDieR8, mag jij een keer in de cockpit
Juissst! Ook voor mij als Twitter-beet graag een stoeltje, thanks!
Daar zeg ik geen nee tegen.
wat zal mijn oude basisschool lerares hiervan zeggen…
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Gisterochtend even een bakje gedaan bij Shell-station Lucasgat aan de A1, s...
560 pk in een open R8. Mjammie!
heerlijk geluid
Über combo
Even wat winnaars blij maken
R8 V10 Spyder tussen-acceleratie tot 260 km/h.
2x Lamborghini, 2x Ferrari en 1x Audi
Wouter Verstuurd via http://mobypicture.com/g0rku5
kleine compilatie
600 pk, 585 Nm, en extra carbon
Audi R8 Spyder 4.2 V8 FSi Quattro R-tronic.
Koop nu voor slechts 199.990,00
Audi R8 Spyder Spider 5.2 Fsi R-tronic.
Koop nu voor slechts 176.000,00
Audi R8.
Koop nu voor slechts 165.671,00
Audi R8 5,2 Fsi Quattro Exclusive 6-Gang.
Koop nu voor slechts 163.079,00
Audi R8 Spyder 5,2 FSI quattro R-tronic.
Koop nu voor slechts 162.156,00
Lekker touren met de Audi R8 V10 Spyder, wie wil dat niet? We kunnen wel een actie met een Au...
Een aluminium wegklapdakje uit Maranello of een klassieke softtop uit Ingolstadt. Moeilijke ke...
It's a dirty job, but someone has to do it. [ Eerst kijken, dan lezen? Bekijk de video HIER! ...
Ruiger, sterker, lichter en sneller. Daar houden we van en dat is precies wat Audi biedt in de R8...
Eén enkele Tweet richting Audi Nederland en het was geregeld: we mochten een paar petro...
Alle watermeloen-sized turbo's nog aan toe. Wat is daar gebeurd? Hoeveel verschillende super...
Op het circuit van Le Mans werd afgelopen weekend het doek van de Audi R8 GT Spyder getrokken. Nu...
Wie A zegt moet ook B zeggen, en dus heeft Renm performance, de tuner uit 'down under', na de ins...
Een pk-beest netjes in een krap parkeervakje zetten, soms moeilijker dan het lijkt. Parkeer...
"Can you say turbo?" - Sorry pap, ik ben even op het gaspedaal aan het drukken met mijn...
Gayer than Twilight? Abt heeft besloten dat het in Essen maar eens een keer helemaal van de m...
Gimme the box! Een 5,2 liter FSI V10 met 560 pk, meer CFRP (carbon fibre reinforced plastic),...
Waarom ook niet? Weggebruikers verblinden voor de winst! Een supercar voorzien van een chromen...
Men neme een Audi R8 Spyder, Alfa Romeo 8C Spider, Aston Martin V8 Vantage S Roadster en Porsche ...
Niets is als supercar-maker zo fnuikend voor je reputatie dan het stigma dat je auto's nogal bra...
Heb je (teveel) geld en weet je niet precies welke nieuwe auto je moet kopen? Wanhoop dan niet la...
Lichter, sneller, duurder, beter en gelimiteerder (333). We kennen het verhaal. De Audi R8 GT Spy...
De meest snelle variant van de R8, maar dan als potente zonaanbidder zonder dak. Jep, Audi hee...
"Why not supercharge the V10?" Nou dan krijg je dit dus, een 710pk dakloos monster. ...
Het is een van de machtigste automeneren van het het westelijk halfrond. Hij heeft een flink aa...
Heb jij vandaag op deze heerlijke zonovergoten zondag de hele dag met je dak open in je 222K dure...
Zal Audi ooit het dak van de R8 GT afzagen? Waarschijnlijk niet. Maar mocht dit een keer gaan geb...
Volgens de spotter is dit de eerste Audi R8 Spyder op Nederlands kenteken. Bij onze zuiderbure...
Op de persfoto's was de Audi R8 V10 Spyder gespoten in trendy poepbruin, maar op de beursvloer va...
Oorpr0n in 3..2..1.. We weten dat we het onlangs nog over de De Audi R8 PPI Razor van Jon Ols...