Video: potje sjoelen met je Twingo
Gepost op 10-10-2011 om 9:58 door sir_smokalot - 81 Reacties »
Wij hebben ons rijbewijs bij een pak wasmiddel gekregen?
Onderstaande video illustreert mooi waarom ondergetekende altijd extra argwanend is als hij een Twingo tegen komt. De Twingo is namelijk de Volvo 340 van de 21ste eeuw. Alleen wordt deze dan niet bevolkt door bejaarden, maar door pabo-mutsen, huismoeders die ongeveer 26 kilometer per jaar rijden, mensen met het verkeersinzicht van een Doyenné du Comice-peer en anderssoortig tuig van de richel, dat zo bij Ruben Nicolai aan de koffietafel mag aanschuiven.
Wat doe je als je op de snelweg een auto nadert die in de hens staat, en waar de bijbehorende hulpdiensten met alle toeters en bellen met gevaar voor eigen leven omheen staan?
A) Je kijkt in je spiegels, zet je alarmlichten aan, mindert niet al te bruusk vaart, en rijdt er stapvoets zo ruim mogelijk omheen.
B) Je trapt het gas wat dieper in, terwijl je gefascineerd de vlammenzee in staart.
C) Je rijdt aan de andere kant van de weg en trapt zonder in je spiegels te kijken volle bak op de rem, terwijl je alles begint te filmen met je telefoon.
Was uw antwoord B en/of C, dan komt u in aanmerking voor een Twingo. Gefeliciteerd! (via GeenStijl)











;)
Kan me het wel een beetje voorstellen hoor:
Je ziet een auto die in de fik staat naast je en je staat redelijk dichtbij met behalve jezelf ook je kinderen in de auto. Wellicht verwacht ze dat auto explosies gaan zoals in een Holywood film, dan zou ik ook bang zijn.
Naast haar boort zich net een auto in een brandwaar, ze kan bang zijn dat een volgende auto het ongeluk ook niet op tijd ziet of niet optijd kan remmen. Daarbij lopen haar kinderen ook gevaar natuurlijk.
Ze kan d’r niet bij wegrijden omdat het vooruit niet past en achteruit spookrijden op een snelweg is en een tweede keer langs een brandende auto.
Achteraf zal ze het zelf waarschijnlijk ook overdreven vinden… maar in het moment…
Zou het?
volgens mij is’t een wijs vinger.
ik denk dat hij gaat aangeven dat ze rustig door moet rijden
maar een faal is het wel ja.
Afpakken dat rijbewijs en nooit meer iets anders laten besturen dan een fiets lijkt me wel gepast.
Tsja, en moeders… sommige situaties stressen volgens mij gewoon te veel, brengt wat leven in een anders stille video ;)
Als er een flitspaal had gestaan dan was dit uiteraard nooit gebeurd… /sarcasme mode uit
Die vrouwen deden precies zoals het hoorde, op de linkerbaan rijden.
Jullie rijden zeker Sebastiaan Vettel nog zoek.
En dit is zeer zeker de schuld van die Twingo.
Gelukkig dat die mevrouw waar dat filmpje werd geschoten koelbloedig bleef.
Niet dus.
Anticiperen heet dat.
Oftewel reageren op Mongolen
Er vanuit gaan dat de ander stekelblind is
Doordat hij stapvoets gaat rijden om te filmen moet een achterop komende auto uitwijken en klapt tegen een brandweerauto aan.
Die Twingo idioot heeft het toch echt aan zichzelf te wijten. Komt veel te hard aanrijden bij een situatie waar je makkelijk kan weten dat je moet remmen/stoppen.
Wat betreft de twingo bestuurder, tja oerdom :) kan je niks anders van maken
Zon domme actie dat je zelfs de autobrand aan de twingo-rijder mag verwijten :P
“Waarom moet ik nou blijven staan?”
Nou, omdat er een ongeval voor je is gebeurd, je getuige bent en misschien ook even kon kijken of alles ok was misschien?
Maar “ga er maar langs” is dan blijkbaar de eerste reactie… en niet begrijpen waarom een hulpverlener niet wil dat je langsrijdt terwijl ze nog net zijn aan het checken of de bestuurder van die Twingo geen letsel heeft.
Ik zie de berijders van de ‘camera-auto’ ook niet echt stoppen als er géén hulpverleners in de buurt zijn en iemand in z’n eentje een Twingo zou crashen tegen een vangrail of brugpeiler oid. Zouden ze dan wel nog 112 bellen?
Even los van het feit dat de betreffende Twingo-chauffeur een mongool is die niet verder komt dan de nominaties van de Darwin-award en daarbij ook anderen in gevaar brengt… Hoewel, zou best een bejaarde kunnen zijn die gaste ipv remde… en dan ligt het weer anders.
De klassieke gaspedaal-rempedaalverwisseling (en het seconden later pas doorhebben door traag reactievermogen) is verder ook wel ernstig ja. Overigens wordt het rijbewijs direct ingenomen in zulke gevallen bij oude mensen, en terecht ook (voor ieders veiligheid).
Los van het feit dus dat die Twingo-rijder de ergste is (maar wat daar precies is gebeurd weten we niet).
mam rustig, rustig..
IK MOET HIER WEG :cry:
hey hij gaat spuiten.. cool..
de ene emotie na de andere.. :lol: wat een genot om te kijken zoiets..
Slimme bestuurder van die twingo trouwens.. die had natuurlijk een deukje in zijn motorkap.. waar hij/zij vanuit de bestuurder stoel constant zicht op had.. ja word je gek van.. en dan grijp je natuurlijk je kans om een ongelukje te krijgen.. kan je weer vangen van de verzekering.. die twingo kon toch al op de bult..
Natuurlijk verstandig om een moment te kiezen waar de hulpdienst al bij aanwezig is..
beetje dom dat jullie daar niet aan gedacht hebben, jongens van de redactie..
‘Kijk die man daar foto’s maken!’ terwijl ze zelf met de camera in de hand aan ‘t filmen is :s
“Kijk, die gaat spuiten. COOL.”
[x] ongeschikt
Blijkbaar wel, want vrijwel iedereen heeft het drukker om de bestuurder een loser, sukkel oid te noemen. Blijkbaar weinig mensen met rijbewijs of aantal km’s hier.