
Heb je wel behoefte aan veel ‘show’, maar hecht je wat minder waarde aan ‘go’? Dan heeft VW echt iets voor jou! Voor de nieuwe Polo heeft Volkswagen R GmbH een dik R-Line pakketje ontwikkeld.
Als je dus niet direct behoefte hebt aan een Polo GTI (of het geld er niet voor hebt) dan kan je nu ook kiezen voor goodies van R Gmbh. Ze hebben 2 pakketjes ontwikkeld, eentje voor het exterieur en eentje voor het interieur. Het pakketje voor de buitenkant bestaat uit 16 inch Mallory velgen (optioneel ook in 17″ verkrijgbaar) en verder een nieuwe grille, andere bumpers en een spoiler aan de achterkant.
Het pakket voor het interieur bestaat uit stoelen die lijken op die van de Polo GTI verder is er een sportstuur en een zwarte hemel. Ook zijn er de nodige R-Line logo’s aangebracht en zijn er sportpedalen gemonteerd.
UPDATE 17-10 : VW Nederland laat zojuist weten dat
Alle Polo-benzinemodellen in Comfortline- en Highline-uitvoering zijn nu te bestellen met een R-line pakket. R-Line ‘Exterieur’ omvat 16-inch lichtmetalen wielen met slotbouten, LED-kentekenplaatverlichting, R-line dorpels, een dakspoiler en mistlampen met statische bochtenverlichting. R-Line ‘Interieur & Exterieur’ vult dit aan met stoffen stoelbekleding ‘Kyalami’, een R-line sportstuur, sportstoelen vóór, leren bekleding van handremgreep en pooknop, zwarte hemelbekleding, aluminium pedalen en diverse R-line logo’s. R-line ‘Exterieur’ is er vanaf 1.090 euro, ‘Interieur & Exterieur’ vanaf 1.590 euro inclusief BTW en BPM.
Gallery: Polo R Line |
|||
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 1.2 12v easy 44kW | € 12.890,- | 60 pk | 16.1 sec | » |
| 1.6tdi executive plus 66kW dsg aut | € 26.510,- | 90 pk | 12.5 sec | » |
Samen met zo’n VW 3 cilinder ,ik voel een lease toppertje aan komen.
inderdaad, want tevens lekker goedkoop in onderhoud ….
@rechercheur: Lijkt mij juist duur als je de motor na 60000 op eigen kostnaad moet vervangen.Maar daar heb jij als leaser (engels voor huren) niks mee te maken.
Wij eigenaren van auto’s kijken naar echte kosten .
Waarom zou je zo’n polo nou moeten leasen ? De gemiddelde nederlander kan heus wel 10 rooitjes neertellen voor en polootje en dat R pakket dwing je maar af bij de dealer. Gewoon goed onderhandelen.
OT: Minimaal 17 inch voor een R pakket. Wat moet je nou met 16 inch onder je banden ?
de baas van norge snapt ‘t tenminste wel, en laat ‘m daarom zakelijk in een Volkswagen rijden ….
VW polo slowmotion r-line…da’s een hele mond vol
@speedlimit:
hahaha ik noem de bleumotions ook altijd, slowmotions haha.
@besaram:
bluemotions
Mooi pakketje
Vast niet leverbaar in combinatie met de Bluemotion of wel? Dat zou weer wat variatie brengen in het straatbeeld, ik zie bijna niks anders dan nieuwe Volkswagen Polo Bluemotions bleghhhh.
sjonnie bakkie . gelijk al die opgezette “Slome Diesel Injectie” SDI golf modellen xs
Offtopic: Indycar coureur Dan Wheldon is zojuist om het leven gekomen bij een mega crash in Las Vegas!
RIP Dan Wheldon!
mooi
Zal flinke tegenvaller zijn als je hem op 16″ bestelt, dat ziet er tegenwoordig op deze Polo echt niet meer uit…
Leverbaar met Bluemotion of niet, ik vind het met zo’n pakketje erop echt een leuke auto
Komt er ook nog een echte Polo R, of heb ik iets gemist en is die er al ??
stoer wagentje idd, vind de nieuwe Polo sowieso een mooi autootje.. maar ze zijn niet vooruit te branden heb ik gehoord.. zou zelf toch voor de GTI gaan denk ik, die zal nog wel redelijk vlot gaan
@dennisr: De 1.2 tsi en 1.6 tdi zijn lekker vlot.. de 1.4 tsi (gti) is retesnel. De BM 1.2tdi, 1.2i en 1.4i zijn idd geen hoogvliegers..
Dus naast S-Line of een M-Pakketje heb je nu ook ‘R-Line’? Spannend!!
Ziet er wel stoer uit in ieder geval.. Maar hoogstwaarschijnlijk dat veel mensen dit gaan kopen met hun Bluemotion inderdaad. En waarom ook niet eigenlijk.
Niet leverbaar op de 1.2 hoop ik… Maak liever een echte Polo R met een 2.0 TFSI met 240 pk ofzo.
Die komt er ook wel. Maar denk eerder met 210 pk.
@sir_smokalot: tijdje terug stond op telegraaf dat de 2.0 gti blok van oa de golf in de polo word gelepeld en dan onder de naam Polo R met 220 pk dacht ik, voor 2012 of 2013. Dat weet ik niet precies meer maar het is wel een lekker strak bakkie dan zeg
Leuk pakketje voor een damesauto ![]()
Alleen… die Halfords-blauwe nep-Xenon kan echt niet!
Ziet er niet verkeerd uit, maar ik zou toch doorsparen voor een echte GTI.. of gewoon doorsparen voor een scirocco
Ik zeg doen!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
VW Polo 2009 1.4 DSG wit met 17" zwarte velgen
Driften in de sneeuw!
De Polo krijg je gratis bij een paar exclusieve sneakers a 23.444 euro...
Aparte Polo Carbon style
Rare auto nog nooit gezien :D
Zie de Polo 6R weer...
Auto is van een AJ lid.Kenteken voor de zekerheid weggehaald
gave tuning
Zeer mooie Polo
Beats
Volkswagen Polo 1.2 TDI 5-drs Bluemotion Comfortline.
Koop nu voor slechts 15.750,00
Voordat de Tiguan werd gefacelift kon je altijd al een extra dik R-Line bumpersetje bestellen en ...
Vind je een normale Touareg iets te braafjes en is zo'n RaceTouareg iets te heftig en de Gold Edi...
De schoenen kosten slechts 23.444,- Euro! De speciale Polo krijg je er vervolgens gratis bij....
De meeste Volkswagens kunnen mij niet zo boeien, maar de Passat CC is toch wel een lekkere vers...
Op de Tuningshow in Essen zal Volkswagen een R-Line pakket onthullen voor zijn nieuwe SUV, de Tig...
In navolging van de S-Line pakketje die zustermerk Audi biedt, komt Volkswagen met de R-Line. Daa...
Wie dacht dat het tijdperk van de sports utility vehicle voorbij was heeft het mis. In de bove...
Kijk eens aan! Een elektrische Volkswagen Beetle zonder dak, dat is nog een ecologisch verantwoor...
De twee kunnen zich aardig met elkaar meten in de Grüne Hölle. Video! In ongeveer 8 ...
Een Italiaanse driftkikker versus de snelle Duitser die je ook in shirtvorm kan kopen. Beiden h...
Volkswagen presenteert in Genève de Polo BlueGT, de eerste Volkswagen met cilinderuitschak...
Langzaamaan beginnen de eerste nieuwe nieuwe VW Beetles in het verkeer op te duiken en dit Belgis...
Iedereen wil zo'n klein zuinig autootje. Van januari tot en met oktober was 36% van de nieuw verk...
Extreem voorbeeld van audiotuning op de Essen Motorshow. Naast allerhande tuners, velgenboeren...
Volkswagen is druk aan het testen met de Polo WRC. De eerste videobeelden van het hete rallywagen...
Autoleaseboer LeasePlan heeft weer wat statistieken over onze lease-voorkeuren wereldkundig ge...
Wat heeft 1200 pk en een VW-badge? Als je Bugatti Veyron SuperSport zegt heb je het fout, want da...
Ja, deze VW Polo mag met de eer gaan strijken als Skoda klaar is met testen. Het duur nog tot ...
Dankzij allerlei parkeerhulpen is fileparkeren tegenwoordig een piece of cake. Nadenken is niet m...
De leaseregistraties van het eerste half jaar 2011 zijn binnen, tijd om de balans op te maken. En...
Met de komst van de Touareg II is er een hoop leuks uit het motorengamma verdwenen: de V8 en de W...
De geruchten dat Volkswagen mee zou gaan doen aan het WRC hingen al een tijdje in de lucht en van...
Kijk, dan ben je een stugge. De handrem een keer vergeten, oké, het overkomt de beste. Maar ...
De Volkswagen Polo haalde bij ons twee jaar geleden al de maximale score van 5 sterren tijdens de...