
Politieagent Jon Bokovitz kreeg onlangs de verrassing van zijn leven. Nadat hij een auto had achtervolgd (met snelheden die opliepen tot 206 km/u) en die auto eindelijk tot stilstand kwam, stapte er een 28-jarige dronken vrouw uit. Ze had niet veel meer aan dan een string en een paar sneakers.
Het verhaal begon allemaal toen de 28-jarige Erin B. Holdsworth werd betrapt toen ze 177 km/u reed. Een politieagent zette de achtervolging in en probeerde haar tot stoppen te dwingen, maar daar had Erin niet zoveel zin in. Pas nadat ze met een stinger 2 banden lek hadden geschoten kwam ze eindelijk tot stilstand.
En toen de dronken Erin uit haar auto stapte kreeg de agent de schrik van zijn leven: Erin was (zo goed als) naakt. Ze had alleen een stringetje en sneakers aan. Daarnaast was ze dronken en redelijk agressief. Het zal je niet verbazen dat de straf niet mild zal zijn. Helemaal omdat haar rijbewijs al was ingetrokken.
Bekijk de video van dit bizarre gebeuren HIER.
wtf……
Liever dat dan een 350 pound bearded plumber.
@E34M5Touring: Hoezo?
@norge: Hey whatever floats your boat, ik heb toch liever een topless dame waarbij je de string niet hoeft te zoeken.
@E34M5Touring: Ok dan doe ik mijn broek weer aan
@norge: Even Lost for words………..
Censuur filmpje
dit is raar voor autobloggers die nog nooit een naakte dronken of kwaaie vrouw hebben gezien ..
90% schat ik zo ..
@lincoln: aangeschoten telt zeker niet mee als dronken ? zo niet, raar idd..
@lincoln: lol!
@lincoln: alleen ‘de gehuwden’ op deze site
saai censuur, daar laat ik mijn losse flodders niet op los..
oh nee, gaat er natuurlijk om hoe raar het is..
ach die agent kan er vast wel mee leven (als het een mooie dame is)
daar kan een agent beter mee leven dan met zo,n stronthoop die hem voor moordenaar uitmaakt omdat meneer stronthoop samen met zoontje stronthoop iemand aan gort moesten rijden ..
@lincoln: veronderstellingen zijn ‘dodelijk’…en jij maakte er nu één…
ik veronderstel niet ..
ik weet zeker dat een agent met dit voorval beter kan leven ..
@lincoln: wel eens een amerkaanse man zien reageren op een naakte vrouw ? Offeh…wel eens een ‘bedscene’ in een amerikaanse film gezien ? Precies ! Om ook maar wat te veronderstellen: “denk dat het ‘vergelijkbaar’ shockerend is”
lands wijs lands eer ..
ik weet ook niet wat verstandiger is ..
het blurren van een stel tepels ..
of het blurren van het gezicht van een vuurgevaarlijke crimineel/pedofiel ..
Wat voor auto is dit?
@alcantara: Ik zeg 3 serie, al lijkt me het niet heel erg logisch in de VS.
@masterstig: E36? Lijkt me niet.
@alcantara: Ik ben het met je eens alleen lijkt het heel erg op een E36, maar het is waarschijnlijk geen BMW.
eentje die 207 km/u kon rijden ..
en zo ziet ie er niet uit ..
ik denk een USA Honda .. kan er geen GM/Ford/Chrysler in zien iig ..
en dan denk ik: WTF!!
@krari: Wees gerust, je bent niet de enige.
Ze kreeg het vast warm in die auto en moest op het laatst even ”uitluchten”.
Wel lekker agressief weer, kan NL een puntje aan zuigen. Gewoon lekker de banden leegschieten
haha hoor die nieuwslezer G-string zegge dan
In het land waar de porno is uitgevonden vinden ze naakt nog steeds erg schokkend. Maar zodra de USA People thuis zijn komen de Playboys en DVD’s te voorschijn
Die politieagent heeft de dag van zn leven! xD
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Vrouwen en auto's...
Om te 'vieren' dat het Australische TAC (Transport Accident Commiss...
Doe maar blazen dan!
Iedereen hier staat vast en zeker dikwels hard op de remmen voor een flitsp...
Wanneer introduceren ze dit in Nederland?
Fryse plysje gaat achter 'm aan.
deze hardwerkende hebben veel lol op hun werk
Flitsers hebben altijd zin, zelfs op 1e paasdag. Deze was vorig jaar (2006)...
National Geographic laat ons zien wat de Autobahn zo leuk maakt, wat er ach...
Ja of nee...
Het is 31 december dus vandaag zullen er wel de nodige liters alcohol verorberd worden. Een Ameri...
Altijd leuk. Agenten die het zelf niet zo nauw nemen met de wetgeving. Deze agent maakt het echter...
In Nederland kan je je rustig voor een draaiende camera misdragen in het verkeer, de politie doet...
Zo doen ze dat aan de andere kant van de wereld. Lik op stuk als je je misdraagt in een videootje...
Een Amerikaanse agent kreeg enkele dagen geleden de schrik van zijn leven toen hij zomaar van zij...
Sarkozy's onaflatende strijd tegen verkeersdoden heeft geresulteerd in een regel die voorschri...
Voorbeeldfunctie in het kwadraat, maar toch beneveld achter het stuur plaatsnemen. Jan Hoogstrate...
Kijk links, kijk rechts en kijk nogmaals links. Van die oude wijsheid heeft dit Russische meisje ...
De feestdagen staan weer voor de deur en we weten allemaal wat dat inhoudt: vreten & zuip...
Omdat het de gemoederen bezig houdt een tweede update omtrent het drama dat zich afgelopen zaterd...
Muhaha. De eerste bewegende beelden van graaiers op de A2 waar een geldtransportwagen vanochten...
Er zijn een paar dingen die je niet moet doen als je gedronken hebt. Autorijden, autorijden op de...
Ooooh, dat verklaart alles. Even een korte update over de gang van zaken rondom het drama da...
Wist u misschien niet, maar bij alcohol- en verkeerscontroles wordt er altijd een blik vrijwilliger...
De rapper Flo Rida is opgepakt voor een DUI. In z'n rood met zwarte Bugatti Veyron, dat dan weer ...
En politieauto's crashen kan de man ook, want hij ramt hem vol in een vrachtauto. Drugs are bad...
In Engeland is een jongen van negen jaar aangehouden die na een blaastest te veel alcohol in zijn b...
Wie bij een reguliere blaastest (jeweetwel, het blaaspijpje) door de mand valt vanwege een stuk in...
Om de gloednieuwe C-Klasse Coupe te promoten heeft Mercedes een hele vette "mini-speelfilm&q...
Bumperklevers staan nog steeds erg hoog in de 'ergernissen top 10', maar wij roepen al tijden dat...
Maak kennis met Zwerver René, een begrip in de Rivierenbuurt van onze hoofdstad. Daar st...
Niet alleen uit België kwam het afgelopen weekend noemenswaardig nieuws, ook in Nederland ge...
Zoals je inmiddels weet heeft PVV'er Hero Brinkman (ex-copper) in 2001 doorgereden bij een alcoholc...
Een veelgehoord kulverhaal waar eigenlijk niemand meer in gelooft: na een aantal drankjes wat kauw...
Alcoholcontroles: ze zijn wat mij betreft 100 keer meer waardevol dan snelheidscontroles. De kans d...