Autoblog video: Bloopers 2012 deel 1
Gepost op 17-12-2012 om 16:00 door ricardo - 53 Reacties »
December op je scheurkalender = bloopertapes op onze digitale videozender. Tussen de bedrijven door gaat er traditiegetrouw veel mis voor de Autoblog-camera’s. En ons videoteam is nooit te beroerd daar een compilatie van te maken. Payback time.
We trappen af met een F12berlinetta die bijna een ravijn in wordt gesjoerd en talloze gezichtsuitdrukkingen om bang van te worden. Natuurlijk kon een conflict met een bandensporenrechercheur van de politie niet uitblijven en gaat er met Wouter’s driftwerk nog wel eens wat mis. Hoeveel mis? Zo veel mis.










Kan die koffie drinkende korpschef dit wanstaltige gedrag niet aanpakken?
@casper: dat je het vraagt is al een blunder!
soms begin ik aan je geaardheid te twijfelen (ook die van wouter, het is maar dat ik weet dat hij nu een dochter heeft, anders..)
PS. wat een klootzakken zijn die moffen zeg, maar wel weer een geweldige bloopertape AB! (alleen wel wat aan de korte kant)
Autoblog dankt zijn bestaansrecht voor een groot deel aan advertentie-inkomsten, maar dat hol jij blijkbaar graag uit. Met “wir haben es nicht gewusst” red je je na vandaag niet meer.
nee alsjeblieft niet, dan krijgen we die azijnpissers zoals ‘rechercheur’ weer..
Die heet nu “the joker”….
:>
Als de F12 naar beneden was gedonderd, had AB dan ook een nieuwsbericht geplaatst met ‘als je niet kunt rijden, doe het dan ook niet?’ en dergelijke teksten?
bloopers zijn mijn lust en mijn leven ..
misschien zouden jullie daar eens een compilatie van kunnen maken ..
dit was nog saaier dan een VAGinale autotest ..
afz .. @lincoln ..