
In een rijtje voor het stoplicht kan de cameraman eens even rustig om de nieuwe coupé heen lopen.
Jep, de nieuwe 3 coupé gaat 4 serie heten. Of niet. Het is niet helemaal duidelijk, maar uiteraard is men na de introductie van de nieuwe 3 druk aan het testen met de F32 coupé. Vandaag bereikten ons voor het eerst videobeelden. De impressies die we eerder voorbij zagen komen lijken aardig te kloppen al lijkt de kont wat slanker dan wat we daarop zagen. De nieuwe coupé krijgt in ieder geval een lekker gedrongen uiterlijk, we moeten echter nog even wachten op een definitieve versie. De F32 coupé is gepland voor de tweede helft van 2013 namelijk.
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 316d | € 35.900,- | 116 pk | 10.9 sec | » |
| 335i high executive | € 56.950,- | 306 pk | 5.5 sec | » |
Ik blijf de ronde lampen die BMW hanteert erg mooi vinden. Zover ik het kan zien wordt dit een mooie auto en denk dat hij zeer goed gaat verkopen.
Grappig, is de “engelse” uitvoering. Stuur zit rechts.
Goede camouflage, jammer genoeg ![]()
Zou die ronde vorm in de achterlichten op het uiteindelijke productiemodel komen?
Voor de rest kan ik er echt bagger weinig van zien.
@vale46: Reken er maar op van niet, je ziet ze vaker op gecamoufleerde BMW’s maar zijn er bij de productiemodellen gelukkig nooit.
@griffendahl: Daar zat ik ook aan te denken, gewoon een koppel ‘testauto-achterlichten’
Het enige wat rond van de band komt zijn de wielen + velgen, BMW badge en Angel Eyes.
@bempi: Liefst ook nog ronde wijzerplaten, een rond stuur,… ![]()
But I got the message.
Hij ziet er goed uit ! Ik denk niet dat de A5 facelift versie en E klasse coupé hier tegenop zijn gewassen.
@bempi:
En het stuur ook hopelijk?
Ik hoop dat Audi met een waardige concurrent komt voor dit model. Want de impressies van die A3 coupe zagen er heerlijk uit en een stuk leuker dat deze.
Al zal deze ook zeer goed te doen zijn vermoed ik! Ik vind alleen de ronde achterlichten er niet zo bij passen…
@kliko: De a3 is geen concurrent van de 3, maar voor de 1serie.
Overigens hebben bijna al die BMW prototype’s dezelfde koplampen en ronde achterlichten dus kan er nog niet veel van zeggen. Hoop wel dat die bombastische zijspiegels er niet op zitten en dat deze niet nog groter wordt dan de e92.
Geweldig, als je op de eerste blik al kan concurreren met zowel de E-klasse als de A3, heb je echt een supertopper in huis. Ik vind de auto alleen een beetje kaal zonder bloglogo’s.
@slappehap: de E-klasse en de A3?
De E-klasse is meer een concurrent voor de 5-serie/6-serie en de A3 meer van de 1-serie.
Niet echt te vergelijken met deze auto lijkt me
Volgens mij vond de bestuurder van de auto al die aandacht niet zo vreselijk leuk.
De volgende 3 coupé zal ook in de toekomst 3 coupé blijven, zeg nu zelf: BMW zal nooit/mag nooit de naam M3 doen verdwijnen…. (of gaan ze zo dwaas doen om alle coupé’s 4 te noemen behalve het M model?)
Krijgt deze ook een V8. Dan kan ie concurreren met de E-coupe.
@e550: Volgens mij doet de 6- serie dat ( een soort an dan want de 6 heeft alleen maar dikke motoren) en moet deze met de C klasse de strijd aan.
@meneersander: O ja, natuurlijk. We hebben de C-coupe nog! De 6-serie is iets hoger dan de E-coupe aangezien de 6 minimaal een 3.0 heeft en ook M6 heeft.
Zal vast wel weer een mooie auto worden, maar ik ben echt benieuwd naar de nieuwe 6 Gran Coupe
@agera: Me too
Lekkere lijnen
Groot!
Coupe? Het ziet er meer uit als een tweedeurs sedan .
Dat geld voor alle BMW coupé modellen? Muv de Z4
kan iemand mij nu de modellen structuur van BMW uitleggen want sna per nu helemaal niets meer van
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Nieuwe BMW 3 op de autowegen rond Los Angeles
Op de terugweg van de Carbagerun 2012 wintereditie kwamen we dit tegen tuss...
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
De driftmobiel van HGK Racing voor 2012
We waren in de stad en opeens een Schreewend motorgeluid achter ons, Dat bl...
BMW 325ci, wat ik eruit kon halen. Vandaag geschoten in het Oostenrijkse Sö...
Lekker Audi dissen...
was tijdens de nieuwjaars race.
Spyshots van misschien de nieuwe BMW 3 serie??
BMW 3-serie 320d sedan EDE Busines Line Navigatie.
Koop nu voor slechts 37.950,00
Toch lullig als je met je afgeplakte test-BMW M3 een Youtuber in z'n 1M niet los kan rijden. E...
Dat lees je goed, BMW heeft het helemaal gehad met de 3 Serie Coupé (en Cabrio), nadat die...
Heeft BMW weer een nieuwe niche gevonden om te vullen? De afgelopen maanden worden we bestookt me...
Wat komt uit München, is groen, exclusief, heeft meer dan 400 pk, en is toch geen BMW M3? Ju...
Volgend jaar trekt BMW het doek van de überversie die Bimmerfans in vervoering moet brenge...
Inderdaad, de opvolger van de BMW 3 Serie Cabrio krijgt wederom een harde. Bij BMW houden ze blij...
Waarom twee modelnamen in de titel? Omdat er nogal wat verwarring is ontstaan over de benaming...
Zou de BMW-testrijder kijken of de bordenherkenning goed werkt? De 3 Serie (sedan) is kort ge...
De vertrouwde BMW 3 Serie coupé gaat exit. Ze hebben wat nieuws bedacht: een 4. Want hoger...
Ook zo benieuwd hoe die vermeende twinturbo V6 van BMW in het gehoor ligt? Wij ook. Het is ...
Zet je schrap voor weer een lekker Nürburgringfilmpje, gefilmd vanuit een standaard BMW 1M C...
Ook de nieuwe generatie 3 Serie heeft zich voor de zomer ontdaan van zijn dikke laag camouflage e...
Heel hard rijden op de A2 kan ik je met alle controles aldaar niet echt aanraden. Een ander verhaal...
Een strak gelijnde coupe, achterwielaandrijving, een sperdifferentieel op de optielijst en een di...
Als de nieuwe 3-serie (F30) geïntroduceerd wordt zijn we zo twee jaar verder. De opvolger ...
De vorige keer was de über-Einser iets minder gecamoufleerd toen we 'm op de Ring zagen. De...
Zo langzamerhand kan het haast niet anders meer of de BMW 1 serie komt er in een M uitvoering (of...
De huidige generatie 3 Serie (E90) loopt alweer mee sinds 2005, hoog tijd dat BMW met een opvolge...
Wat voor speciale versie van de M3 precies aan het testen is weten we nog niet, maar we hebben nu...
Een jaar geleden werden de 3 Serie sedan en touring al gefacelift door BMW en dus is het geen gro...
Audi heeft met de nieuwe A5 een erg fraaie coupé neergezet en BMW heeft natuurlijk al een ti...
Aardige videovergelijking van de 330Ci en de 330Cd. Standaard heeft de 330Ci zo'n 231 pk, de 330Cd ...
Ook al laat ik me wel eens minder positief uit over BMW's, er zijn wel een aantal zaken die ik ka...
Voor de BMW 3-serie coupé fetisjisten nog een filmpje waarin de heren van Fifth Gear met de ...
Lange tijd waren we aan het wachten op de nieuwe 3-serie coupe. De auto is inmiddels bekend en al...