BMW M5 van DJ Headhunterz gecrasht! [video]
Gepost op 04-06-2012 om 18:00 door robbie - 102 Reacties »
Het lijkt erop dat DJ Headhunterz niet heel erg lang heeft kunnen genieten van zijn heerlijke witte BMW M5. Zou hij soms niet goed hebben opgelet bij de driftcursus die hij van Wouter kreeg?
Gisteravond is zijn auto namelijk op het Zeisterspoor in Soesterberg tegen een boom geknald. Gelukkig raakte niemand gewond. De BMW lijkt er wel iets erger aan toe te zijn.
We weten inmiddels zeker dat Headhunterz NIET achter het stuur zat (of überhaupt in de auto zat), want hij was aan het draaien in de VS. Als we het verslag van RTV Utrecht mogen geloven zaten er 4 personen in de 560 pk sterke BMW M5. Al deze personen kwamen met de schrik vrij. Mogelijk had de bestuurder teveel gedronken… Iemand die weet hoe het dan zit met de verzekering?
Headhunterz mocht zijn 163.250 euro kostende M5 (incl. spelcomputer) op 10 februari 2012 ophalen. Maar na een paar maanden is het nu helaas eventjes afgelopen. Zijn auto ligt in de poeier en het is nog maar de vraag of dit een total lossje is of dat de boel nog te redden is.
Zodra we meer te horen krijgen zullen we jullie op de hoogte houden. Met dank aan mariooo voor de foto!
PS Headhunterz is inmiddels ook wakker geworden en lijkt zich nog niet zo heel druk te maken als we zijn bericht op Facebook mogen geloven!
Just received the news that my car crashed. Noone got hurt, thats what matters. Life will keep on challenging you, I’ll just deal with it :)
De M5 in betere tijden:
Meer foto’s kan je HIER bekijken.












Ja de boom natuurlijk :?
Nee ik bedoel juist wie achter het stuur zat en dat ding tegen die boo aan geplant heeft
Die boom kwam van rechts!
maar kerel, cruise gewoon lekker met die wagen, dagje nurburgring en daar knallen ofzo…
Jij hebt duidelijk nog nooit een M5 ervaren
nee .. tuurlijk niet .. we leven toch niet in een claim cultuur ..
Aanschafprijs is gewoon via de RDW op te vragen overigens.
Toch zeker niet als het niet helemaal ‘per ongeluk’ gebeurt is. Paaltjes raak je niet als je een beetje normaal aan het doen bent.
Dat ding is gewoon verzekerd hoor, ik zou vrienden van me het ook gunnen, wat heb je nou aan een M5 die stilstaat.. Dus ik zou m’n sleutel geven en als iemand hem dan total loss rijdt, jammer dan daar hebben we verzekeringen voor :)
Deze auto is volgens mij trouwens wel aardig total-loss, heel de ophanging, motor e.d. zal wel naar de klote zijn
Verzekerd zal die wel zijn maar er zijn legio verzekeringen die niet uitkeren wanneer de bestuurder niet op de polis staat.
de beroemde kleine lettertjes.
off topic hoe is het met de boom?
Is dit echt zo? ben wel benieuwd waar je dan op zou moeten letten bij het afsluiten van je polis..
Beetje apart dat als je je auto een keer uitleent en er ontstaat een schade dat die auto dan opeens niet meer verzekerd is
Het is niet “Maar ik ken zijn muziek wel waarderen ” het is “Maar ik KAN zijn muziek wel waarderen”
Ochja, koopt hij hem wel wat anders, een RS6 ofzo :)
Dit is ook een van de redenen dat ik ooit nooit en te nimmer mijn wagen zal uitlenen ook niet aan vrienden.
Ik zou wachten en de nieuwe M6 gaan halen als ik hem was :), toch nog even een tandje vetter.
ik hoop dat de bestuurder gewoon een stuurfout gemaakt heeft en niet dronken was maar anders kan hij echt fluiten naar zijn geld.
Whaahahahah LOL :P
*sarcasm* :lol:
Headhunterz=EPIC
Ben geen experts, maar lijkt als dat al knakt dat er vooraan in het chassis ook één en ander geknakt is.
I.p.v rijdt die knakker met een zeer hoge snelheid tegen een boom. Stoer doen in andermans auto = – oneindig.
Ik denk niet dat het nu nog ‘goeie vrienden’ zijn…
Vrees voor enkeltje scrapyard.
Laat de bestuurder maar lekker de rest van zijn leven dit bedrag terugbetalen.
Het kost hem wel de eventuele no-claim.
Aangezien hij niet de bestuurder was kan zijn verzekering besluiten de bestuurder aansprakelijk te stellen voor de schade.
Als de bestuurder dronken was kan de WA-verzekering van de bestuurder besluiten haar regressierecht uit te oefenen. Dan betaald zij de veroorzaakte schade en verhaalt die vervolgens gewoon op de bestuurder die fetielijk schuldig is door zijn eigen domme gedrag.
Klopt niet, dat geldt alleen voor een regelmatige bestuurder. Niet voor iemand die incidenteel in de auto rijdt.
@Henk78/tampie:
O ja hoor. Degene die schade lijdt wordt wel gecompenseerd, maar de verzekeraar kan de schade vervolgens wel op haar klant verhalen.
@bozewolf:
Lekker stigmatiserend verhaal weer :( Als ik de schade zie kan de snelheid best wel eens meevallen. Het is maar net hoe je terecht komt. Alleen de airbags aan de bestuurderskant zijn afgegaan, dus de klap was niet hard genoeg om de bijrijder in gevaar te brengen en hij heeft de boom precies op de zwakste plek van de auto geraakt.
Reactie op RTV Utrecht is ook weer [cynic}lekker tolerant en gespeend van elk vooroordeel[/cynic]. Natuurlijk heeft de bestuurder gelijk te hard gereden. Dat kan Koos Werkloos met zijn door de staat, sorry belastingbetaler, betaalde ???? ook gelijk van achter zijn computertje bepalen. Tuurlijk … het land met 17.000.000 bondscoaches …