De meest gele BMW 1M ooit ever
Gepost op 16-04-2012 om 19:57 door Alwood - 67 Reacties »
We hebben ‘m mensen. Een BMW eigenaar die het héél erg goed begrepen heeft. Geel, 1M, Akrapovic, misschien wel de lekkerste BMW na een E30 M3 (en E34 M5?) denkbaar.
Laten we beginnen met wat een lekkere BMW definieert. De motor moet goed zijn, eigenlijk het liefst een zescilinder. Ze hebben twee fantastische V8′en gemaakt maar voor een V8 moet je eigenlijk naar Mercedes. Het moet fantastisch sturen, driften, achterwielaandrijving spreekt natuurlijk voor zich. Een lekker geluid en historisch verantwoorde kleur maken de ideale BMW af.
De beste exemplaren die de Beiers zelf op de weg hebben gezet? E30 M3, E34 M5, E46 M3 CSL en eigenlijk ook 1M Coupé. Voor wie de 1M te gedempt vindt klinken is er Akrapovic. Verder is het een oversturende messcherpe achterwielaandrijver om de rest van de wereld mee op te jagen. BMW M heeft echt haar best gedaan weer de essentie van een M te pakken. Lichter, feller, luider. Dit terwijl ze de M3 volstoppen met meer luxe en comfort dan een E39 M5.
Lijstje opties die de eigenaar (held) op deze Dakar Yellow BMW 1M Coupe heeft geschroefd:
BMW Performance Seats
BMW Performance Steering Wheel
BMW Performance Pedals
BMW Performance Shifter
BMW Performance CF Trunk Lip
GIAC Tune
Akrapovic Evolution
Akrapovic Catless DPs
Akrapovic WIreless Kit
SLeK CF Lip
SLeK CF Diffuser
SLeK CF SIde Valances
SLeK CF Side Skirts
CF Roof
BBS FIs
Brembo Brakes
LUX Angel Eyes
KW V3s
Dan heb je het begrepen in mijn ogen. Nu graag de stenen er mee uit de straat trappen. Daar houdt ze van. (bron: mfestforum.com, via bmwblog.com)









ook fout, het is een bmw individual kleur uit de jaren 90, ze zijn dus op de e36 cerkocht, maar dakar gelb is ook geleverd op de e34 en op de e31
http://www.youtube.com/watch?v=yw0EJloGR2Y
heb hem in het echt gehoord, wat een lekker geluid!
Inderdaad duidelijk niet de motor uit de 1M. Dit klinkt als een N/A 6-in-lijn met ITB’s, aan het aanzuiggeluid te horen. Misschien het S54-blok uit de E46 M3?
Heb ff verder gezocht, volgens hun website is de motor een “BMW 130i onderblok met E46 cilinderkop”. Duidelijk dat ie ook ademt via throttle bodies, het geluid is onmiskenbaar.
Zie: http://www.ovdgroeprallyteam.nl/de-auto.html
Nu nog wat gewicht eraf..
Voor de rest: WANT!!!!!
Ziet er gewoon fantastisch uit… Dat kleur staat hem echt goed!
das natuurlijk geen 1m he…
nee doe mij maar antraciet ofzo… en met zwart geanodiseerde velgen ipv glanzend zwart gelakte.
Verder wel een ok karretje :)
@AB: IP-ban voor 4991 graag. :P
hier vergeet je de ur m5, de e28 m5. Dat is echt waar bmw m om gaat, echt een wolf in schaapskleren.
dit is toch prachtig:
persfoto:
maar dan wel met 286pk! met de m1 motor
1 ) U.S specs en knipperlichten
2 )de velgen kunnen echt niet.
3 )de remmen ik durf te wedden dat ze slechter zijn dan origineel.
kies dan tenminste voor een echte upgrade met een movit setje
En ben waarschijnlijk een van de weinige, maar ik vind die USDM koplampen juist wel tof.
Maar waar is eigenlijk die knop voor die in afbeelding 9 & 10 is aangeduid?