
A) Wouter’s test-Porsche
B) Een slaapverwekkende sedan van bejaardmans
C) De Ford Mustang GT van een 24-jarige knul
D) Niets. het wrak daarbeneden is moderne kunst (subsidie: 560.000 euro)
Heeft u zojuist met potlood antwoord C omcirkeld, dan is dat helemaal correct. Het verwrongen staal daar beneden is het resultaat van een uit de hand gelopen parkeeractie van een 24-jarige Zwitser. Hoe hij het exact voor elkaar heeft gekregen is niet bevestigd door de lokale politie, maar media speculeren over het door elkaar halen van het gas- en rempedaal. Klassieke parkeergaragefail. En ja, dan boor je met een Mustang GT 5.0 V8 zo door een betonnen muurtje.
De auto maakte een smak van 15 meter, waar een paar scooters niet heelhuids vanaf zijn gekomen. De bestuurder hield enkel wat schrammen en blauwe plekken aan zijn val van drie verdiepingen over, maar mocht vrij snel het ziekenhuis weer verlaten.
Verschijnen dit soort parkeerflaters de laatste tijd vaker in de media, of vallen auto’s met toenemende maten uit de lucht? In korte tijd zagen we namelijk al een 3 Serie Coupé en een Chevy Impala naar beneden storten.
Gallery: Ford Mustang GT parkeerfail |
|||
Tja daar sta je dan met je stijgerende paard.
wel erg zonde!
@360spider: ik heb liever dat dit steigerende paard naar beneden valt, dan dat andere steigerende paard
@360spider: Is geen paard, is een pony…
Auw… Ford Garage Tuimel editie
Mooi klapdeurtje, die betonplaat waar hij doorheen is gegaan.
Altijd zonde een mustang trashen..
laat @dennisr het maar niet zien!
@rubenpriest: Misschien juist wel, als monteur zijnde kan hij hem nu voor een zacht prijsje kopen en dan heeft hij een leuk bouwprojectje voor in de lege uurtjes!
@rubenpriest: NOOOO xD
@mdemooistelettervanhetalfabet: Met liefde
eeuwig zonde dit..
gelijk maar een rijtest laten doen, als je links en rechts al niet eens uit elkaar kan halen..
wel klote, had C omcirkelt met watervaste stift..
15 meter… Jeeesus. Valt me nog mee, als ik zo de foto’s bekijk..
Misschien was dit een dressuur Mustang en sprong ie over het hek!
@E34M5Touring: lol!!
@E34M5Touring: zo te zien heeft de fabrikant zich vergist en was het gewoon een werkpaardje die een betonnen muurtje eruit wilde slopen
@E34M5Touring:
+25
geniaal.. hahaaha
Bizar verhaal!
En ergens wellicht ook mooie reclame voor Mustang, dat die kerel er zo gelukkig vanaf gekomen is? Zal ook wel deels te maken hebben met hoe zijn auto is neergekomen.
@Harrie: inderdaad, mooi hoe dat stuk beton daarboven openstaat, lang leve gewapendbeton!
@JCS: Zo goed is dat beton toch niet gewapend hoor. Ik denk dat er niet veel ijzer in zit en dat het slechts 4mm dik is (= waardeloos).
Sinterklaas probeerde undercover nog even zijn nieuwe mustang uit ?
Tja dan kun je beter een dressuurpaard nemen dan een springpaard ;-D
Doet me ook gelijk denken aan even apeldoorn bellen, die hebben ook zo’n commercial gehad met verkeerde paarden.
Zo te zien op de achterkant geland. Dan zit je natuurlijk handig in je stoel en heb je lekker veel auto achter je in zo’n amerikaan om de klap nog op te vangen.
15 meter klinkt wel als heel veel, maar als twee auto’s frontaal botsen zijn de krachten wel groter dan dat.
Desondanks een wonder dat hij hier zonder iets noemenswaardigs vanaf kwam. Behalve dan wat bijnamen die hem de rest van z’n leven zullen blijven achtervolgen..
@jolig: hij is met ongeveer 60 km/uur neergekomen
@dotternetta: vermoedelijk niet, aangezien z’n val halverwege nog is geremd door het dak waar ie eerst met z’n neus op is terechtgekomen…
@jolig: Goed punt. Geeft alleen zo weinig mee he, die stoep…
@Svenska_Aeroplan_AB: Ja, echt comfortabel zal het niet geweest zijn, maar denk dat de angst misschien nog wel meer impact heeft gehad.
@jolig: kan je een voorbeeld noemen qwa bijnamen? gezien de auto op zijn leeftijd was ie zoeizo al een beetje over het paard getild
In China zou de hele garage ingestort zijn…
De tijd dat China achterliep met hoogwaardige mega structuren zijn ze inmiddels al gepasseerd. Check Discovery Channel. De rollen zijn zelfs omgedraaid. Zelfs rotterdam heeft het moet ontgelden als ex grootste haven van de wereld.
Euhm.. met de neus door het beton, op de achterkant geland.. Heeft hij een salto voorover gemaakt?
@baasbas: Lijkt mij eerst met de neus op het lagergelegen dak en toen doorgedraaid met de kont op de scooters en weer op de wielen geland. Knap werk!
@baasbas: Denk eerder achterover gekanteld?
Hmm.. Met de neus op dat dak denk ik eerlijk gezegd niet. Dan zou dat dak er niet zo uitzien gok ik? Maar achterover kantelen lijkt me ook onmogelijk als hij met de neus door het beton gereden is. De voorkant valt dan eerder dan de achterkant en bovendien zit daar ook nog eens een V8 zwaar te zijn. Zou hij dan toch achteruit door het beton gegaan zijn? Maar dan is hij in de lucht ook nog gedraaid want de landing op de kont lijkt me wel duidelijk… ?
@baasbas: Ik denk dat de achterkant ‘t eerst de grond raakte omdat hij omhoog is gewipt door dat muurtje van de parkeergarage waar hij doorheen reed, het klinkt inderdaad stug, maar iets waarschijnlijkers kan ik me niet bedenken..
@baasbas: Ik denk ook dat het zo gegaan is. In zijn achteruit met de kont eerst door het beton. Vervolgens kont-down naar beneden gestort op de stalen “bankjes”.. kijk maar naar de exacte vouw in de kont en de verbogen achterkant. Vervolgens omgestuiterd in het plantsoen. Dat staaft ook de intacte neus. Je ziet dat die niks geraakt heeft. De grille en bumper e.d. zijn door de “stuiterklap” gewoon los geslingerd.
Het zou ook zijn geringe lichamelijke schade verklaren, want hij zat veilig “whiplash” beschermend tegen de rugleuning. Dikke kudo’s voor de stoel in ieder geval. Bij die dragster toen hier brak de leuning af.
@Freewarefreak: Kleine correctie aan mijzelf.. de neus is inderdaad minder intact dan ik op het netvlies had. Ik denk dat die beschadegingen opgelopen zijn door de rondstuiter actie voor de auto in het plantsoen lag. Ik blijf bij kont-down.. want ook de buitenspiegels zitten keurig tegen de ruit.. die klappen in door de impact op de kont.
Extra kudos voor het uitschakelen van die scooters!!!
Verder wel stoere actie die je nog lang zult vertellen op verjaardagen enzo.
Vertellen? Ik denk dat met elke verjaardag je “rijvaardigheid” zal worden besproken. Maar niet door dat 24 jarige knulletje.
Toch liever een spontaan ontbrandend paard dan een dressuur paard
Die gast heeft wel veel geluk gehad hoor! 15 meter is niet niks.
Je zou maar net je scooter op slot aan ‘t zetten zijn.
@mkaptijn: Daar dacht ik ook aan. Wat een enorm geluk voor iedere medemens dat daar toen gelukkig net niemand liep. Je zult er maar onder lopen op dat moment. Ik denk dat sprinten dan ook niet helpt want die auto is in 1 seconde beneden. Meneer Newton heeft dat allemaal al eens uitgerekend..
Zo zie je maar dat een Red Bull (van Marc Webber) beter vliegt dan deze Pony…..zou je dan echt kunnen vliegen met dat drankje? LOL
Een 24-jarige met een Mustang… ik mag hopen dat het zijn eigen auto was.
Kwestie van tijd vooraleer er verplicht extra gewapend beton bijkomt bij de parkeergarages, lijkt mij
‘auto’s met toenemende maten’. 5.0 V8 is fors, ja. En als je deze pony naast zijn oervader zet, dan zie je meteen dat dit geen jonge Shetlandpony maar een jong nijlpaard is.
Toch zie ik niet hoe grote afmetingen tot vallen moeten leiden?
Als ik het zo bekijk heeft ie een rare klapper gemaakt.
Hij moet wel nose-first zijn gegaan, en dan is ie met z’n kont als eerste op de grond gekomen. En vervolgens naar voren geklapt (kijk maar naar voorwiel en boom).
De motor ligt voorin, dus daar zit het meeste gewicht, dus dan zou ie ook nose-first de grond moeten raken.
I smell a konspirisie!
@kliko: ah, ik snap em al, hij is tussendoor ook nog met z’n neus op een ander dakkie geknalt… kiek moar. daarna heeft ie voorover gedukelt.
Deze vent krijgt van mij een Cunning stunt bonus
@PyroZnype: In GTA zou die helemaal binnen zijn.. Insane Stunt Bonuss!! Gelukkig sprong z’n auto niet in de fik.
@kaasboerin: Dit is wat ik ook meteen aan dacht, GTA momentje
Ik hou ook niet van scooters, maar dit is toch een dure manier om dat duidelijk te maken hoor!
@tjorque:
Maar iedere cent waard!!!
@tjorque: brommers zijn voor luie dikke wijven, of voor hen die dit dat willen worden
Kunstenaars worden inderdaad structureel overbetaald, ook weer zo’n pvv mening. @ricardo je hebt geen idee hoe het in die wereld werkt.
nou af en toe slaat het ook nergens op, dan pompt een gemeente oid een godsvermogen in een ‘kunstproject’ en dan blijf je over met iets wat eigenlijk niemand wat vind (en waar ook niemand de waarde in terugziet).
als dat nou in private handen gebeurt vind ik het minder erg (dat hij nou zijn geld daarin wil steken is zijn keuze), maar als je af en toe ziet waar allemaal gemeenschapsgeld in gaat (en hoeveel)…
@timberleek: volledig mee eens, vaak volkomen kansloos! #schande
@timberleek: ok, vrouwen ‘diggen’ kunstenaars meer dan een of andere jibby-jabba it rukker of account manager
@betonstaal: Beetje grachtenpanden kraken, beetje geld ontvangen voor niks doen, af en toe wat kladderen op ‘n doek..
@kaasboerin: veel kunstenaars die ik ken en die van hun werk leven, werken zeer gedisciplineerd, anders komt er nooit iets af.
@kaasboerin: en dan nog verdienen ze maar 10.000 per jaar. Daar komen heel veel mensen hun bank niet eens voor af.
@betonstaal: Ze leven inderdaad helemaal in hun eigen wereldje
Nergens voor betalen, niks uitvoeren, geen steentje bijdragen aan de maatschappij..
@kaasboerin: beetje zoals de New Kids!
@kaasboerin:
Maar wat zou het gigantisch saai en grauw worden als er niet af en toe een paar miljoen naar wat kunstenaars geschoven wordt.
Dat is het mooie van kunst : je hoeft het niet mooi te vinden, maar mensen aan het denken zetten is vaak al genoeg. Zelfs als ze denken : moet dat nou voor al dat geld….
@Hubert: veel mensen vinden Paul de Leeuw al kunst.

@betonstaal: ja tog
Ja hoor.. Jouw mening telt ook. Maar moet dat echt, die 20 post’s in één artikel?
@euro95: ik kan er toch niets aan doen dat jij niets mede te delen hebt?
@betonstaal: Let op: Spelling van 1858 een Oostindisch vaartuig, met 2 of 3 masten, bij windstilte met een paar riemen voorzien
@euro95: damn, ik moest even googlen!
@betonstaal: En..? Heb je het gevonden
@betonstaal: Rotterdam! Jij woont daar ook?
@masterstig: ja, meestal wel!
@betonstaal: Ahhh meestal, je hebt meerdere huizen
Het had ook zomaar D kunnen zijn….
Zonde van zo’n prachtige auto! Misschien zijn die parkeer garages gewoon veelte zwak!
@Johnnnyboy15nl:
Ja daaag…
En zeker ook langs de weg hoge randen van gewapend beton omdat ze anders in een sloot zouden kunnen rijden.
Dis was gewoon een sukkel die waarschijnlijk gas en rem door elkaar heeft gehaald.
15 Meter is een heel eind, hij heeft volgens mij wel geluk gehad dat hij op de koffer geland is en in z’n zetel is gedrukt bij de ‘landing’.
Moest hij op z’n snuit gevallen zijn en in de gordel hebben gehangen (en een airbag hebben gekopt) zou hij er waarschijnlijk erger aan toe zijn.
Zo, die is kapot. Toch zonde hoor dat zo’n kneus even zo’n dikke Mustang naar de klote helpt..
Zou hij nog zijn parkeergeld betaald hebben ? Of was dit juist de enige uitweg?
Automaat in stantje R van RACEN!!!
@norge
Nee hij had zijn kijk & luistergeld niet betaald.
@Johnnnyboy15nl
Ze moeten elke garage gaan uitrusten met één meter dik gewapend beton om dit soort mongolen tegen te houden? Ik denk beter opletten, of eventueel een rijvaardigheidscursusje beter op zijn plek is.
Zelfde verhaal als dat oudere mensen vaak in sloten belanden zoals @Hubert zegt. Deze zijn ook niet meer capabel genoeg lijkt het ( erg vaak in het nieuws de laatse tijd ).
Nadeel van automaat :p
Ben wel automaatfreak maarja
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
We gingen een dagje uit, en op een autotrailer staat deze Ford Mustang GT m...
Arme Mustang GT bij voormalig Hessing.Misch gevalletje total loss maarja we...
Las Vegas Parking
Spelen met 500+ pk
Autoblog gaat paardjerijden...!
Paar foto's van mij :)
Check deze zielige vertoning dan! Dit moet wel de meeste schrale dragstrip ...
powerrr
zo dik, had zijuilaten,de eigenaar heeft wat onderdelen veranderd,brulde wa...
No pain, no gain.
Ford Focus 1.6 16v 105pk 5D TREND TOP DEAL.
Koop nu voor slechts 18.495,00
Niet content met de 650 pk en 813 Nm uit de nieuwe Shelby GT500? Kan gebeuren, alles went imme...
Wat als je een Mustang uit 2012 combineert met de carrosserie van een Mustang fastback uit '67?...
De tijd dat Amerikanen weinig specifiek vermogen leverden ligt toch echt achter ons. Hier nog een...
Nondeju, dat is lekker wakker worden! De Ford Mustang hebben we al vaak voorbij zien komen, aa...
De aanstaande autoshow in Los Angeles wordt een fapfeestje voor pk-adepten met een serieuze For...
"Lively. Tireless. Active. Fierce. Excited." Zo omschrijft de Amerikaanse Ford-tuner...
Stel, je rijdt een Mustang van de laatste generatie maar hebt nog steeds het idee dat je niet v...
Denk je de blits te maken op je trouwerij met een hipstrakke Mustang GT van de plaatselijke au...
Houdt het dan nooit op met de pk-wedloop? Een klein detail: het gaat hier natuurlijk niet ove...
Niet nuttig, wel heel leuk. Kortgeleden heeft Geiger de nieuwe Ford Mustang Shelby GT500 op scher...
En de bestuurder wist na afloop ongedeerd uit te stappen... Het gaat om de Soja-Mustang waar...
Waar houdt het op? Wanneer bereiken firma's als Shelby de pk-limiet? De Super Snake had immers ...
Burnouts, ze zijn leuk om te doen, maar als het je eigen auto is, moet je sowieso een nieuw setje...
Antwoord in de video na de klik. De edele kunst van het op twee wielen gooien van een auto....
Daar waar de zon volop schijnt is een cabrio daadwerkelijk nuttig. Maar wat als je een hekel hebt...
Als je 'Chuck Norris' zei, dan had je natuurlijk gelijk. Maar dat was niet het antwoord waar we n...
De car chase uit de film Bullitt (hier op GPS te volgen) wordt nog steeds door velen als een van ...
Je verwacht het niet, als je netjes bij een verkeerslicht naast een hoge afscheiding voorgesortee...
Je moet ook wel heel dom zijn om voor de neus van de politie een dikke burnout te doen... Of h...
En ze noemen hem Konquistador. Om maar meteen met de deur in huis te vallen: er is geen motori...
Van alle Amerikaanse fabrikanten neemt Ford de downsizingtrend wellicht het meest serieus. De hui...
De Ford Mustang met daarbij een foto van een dame in bikini die nét haar gezicht niet op d...
We zijn alweer het tweede kalenderjaar van de Autojunk Foto Van De Maand in geschoten. Tijd om de...
En met iedereen bedoelen we: alle Duitsers (R8 V8, M3 Coupé, C63 AMG Coupé), maar o...
Echte mannen driften met de motor, dat hadden we al geconstateerd. Maar nog voordat Jorian Ponoma...