
Kennen we Eterniti nog? Het Engelse “automerk” dat enkele maanden geleden in Frankfurt hun eerste model onthulde. Ze willen het echter niet bij 1 model houden, naast de Eterniti Hemera (een verbouwde Porsche Cayenne) willen ze ook nog een eigen supercar gaan ontwikkelen. En wij hebben de eerste schetsen.
Net zoals bij de Hemera zal ook deze supercar gebaseerd zijn op een bestaand model, want dat is nou eenmaal de manier waarop Eterniti te werk gaat. Wat de donorauto is willen ze nog niet verklappen, maar wellicht kan iemand dat zien aan de hand van de schetsen? Het lijkt mij in elk geval een auto met de motor achterin. Grote kans dus dat het een Lamborghini of Ferrari is.
Daarnaast is er ook nog nieuws over de Hemera. Momenteel zijn de ingenieurs van Eterniti druk bezig met de ontwikkeling en ze beloven dat het uiteindelijke resultaat minder op een (eerste generatie) Porsche Cayenne zal lijken dan het model dat we in Frankfurt zagen. Zo zal bijvoorbeeld de achterkant maar liefst 12 centimeter naar achteren geplaatst worden zodat de passagiers meer beenruimte hebben.
De 4.8 liter V8 van de Cayenne Turbo S zal dankzij wat extra tuning zo’n 600 pk leveren. Daarnaast denkt Eterniti Motors ook nog na over een derde model. Waarschijnlijk wederom een SUV. (via: carmagazine.co.uk)


Lijkt me een lam(B)metje die hier voor geslacht wordt.
Zozo doe maar!!!!
Maak me maar wakker als die sneller kan dan 500 km/h.
@Benz65: Waarom?
1) Je kunt em toch niet kopen..
2) Blijf maar lekker in je nest rotten
@euro95: Ik heb een hele doos met eindejaarsloten gekocht, dus binnenkort zal ik een auto aanschaffen die sneller kan, hahaha.
@Benz65: hehe, als je het daar van af moet laten hangen
Bovendien, laat me weten als je wint man
Doen we ff een bakkie, en krijg ik ook een paar ruggen van je
@euro95: Afgesproken!
dikke kikker ..
stoer anno 1990 ..
@lincoln: retro is in toch?
@Svenska_Aeroplan_AB: In deze maatschappij mag je blij dat hetero “hot” is, maar verder? Alsmede kan ik niet begrijpen wat er “retro” aan dit model is? Misschien kijken we naar een andere auto?
“Het lijkt mij in elk geval een auto met de motor achterin”, dus kan het alleen een 911 zijn.
De bestellingen gaan zeker goed daar?
@slappehap: volgens mij zijn er toch iets meer auto’s dan alleen een 911 met een motor achterin…
vind de auto van de zijkant wel wat weghebben van een lamborghini
@lenyboy: Jij denkt aan de kever?
@lenyboy:
Volkswagen hippiebus?
@lenyboy: Simca 1000?
@lenyboy: je weet dat er geen Lambo’s bestaan met de motor achterin? Er bestaan wel Lambo’s met een middenmotor, misschien doel je daarop?
@boxster: misschien bedoel ik dat die qua uiterlijk op een lamborghini lijkt. daarvoor zei ik dat er meer auto’s waren dan alleen een 911 met een motor achterin… betekend niet dat ik zeg dat er een lamborghini is met een motor achterin?
Lamborghini Aventador als basis.
Zal een prijzig karretje worden, of dat nou de moeite waard is…
eerste indruk: Lamborghini Aventador
ben ik de enige?

@sirmustang: nee, hij lijkt er wel wat op
@sirmustang: Daar heeft hij zeker wel wat van weg! Die oplopende lijn aan de zijkant e.d. Toch als je naar de tekening kijkt waar die inlaat begint e.d. neig ik toch meer naar de 360 Modena.
De eerste schets vond ik wat op een Reventon lijken. De onderste lijken wat ronder. Misschien Ascari A10 als basis?
Die luchthapper aan de zijkant spreekt me wel aan. Doet me ook wel denken aan mclaren mp4-12c
Aangezien ze voor de Hemera ook de 1e generatie Porsche Cayenne als basis hebben genomen ipv de nieuwe Cayenne verwacht ik niet dat ze een moderne auto zoals de Aventador als basis gaan nemen.
Gok eerder op een 360 Modena of F430.
en toch moet ik steeds aan de Saleen S5S Raptor denken bij het zien van de schetsen….


Voorkant op bovenste plaatje lijkt een beetje op een Aventador. Ziet er goed uit!
Dit heeft nu al de stempel “vergeten concept”.
De ramen zonder stijlen doen me denken aan een SSC
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
2009 will be a busy year
new logo / badge
2 designs van Stephan Schulze. Beide auto's met een V8 en 2 turbo's!
Ferarri, Lamborghini, Audi, Spyker, Aston Martin, Porsche, Ford, Lotus and ...
De Veyron, vliegveld Valkenburg en veel blije kinderen. De Droomrit 2007 wa...
TopGear Crew + Stig + Supercars gespot in de woestijn. Dat wordt een spanne...
Daarvoor zou je al bij de politie gaan!
Een compilatie van filmpjes die ik gemaakt heb bij vliegveld Soesterberg.
Even achter die schermen kijken bij Top Gear Live...
deze video wilde ik toch even delen. de lekkerste auto's laten van zich hor...
Het Nieuw Zeelandse Hulme Supercars kennen we natuurlijk nog van de Hulme CanAm Spyder die ze enk...
In een tijd waarin we al allerlei nieuwe sportwagens en concepten van kleine fabrikanten krijgen ...
En daarmee is een introductie in 2012 dan ook niet zo'n raar idee meer. Uit het niets kwam he...
Crisis? Welke crisis? In september zal tijdens de IAA van Frankfurt een gloednieuw merk gelanceer...
De eerste plaatjes van de Aventador zijn bekend en de komende dagen zullen we alle hoeken en gate...
Na al het speculeren, gokken en fantaseren over de dichte Zonda-opvolger is het nu tijd geworden ...
De Hongaarse designer Peter Simon heeft zijn fantasie de volledige vrijheid gegeven en een gedach...
McLaren heeft nooit toegezegd dat we een raceversie krijgen van de MP4-12C, maar dat betekent nie...
Het mag inmiddels wel duidelijk zijn dat de machtige Lamborghini Murcielago op zijn laatste benen...
De Murcielago loopt op zijn eind. De LP670-4 SV kan nog aardig meekomen, ziet er leuk uit en heef...
In plaats van nieuwe supercars ontwikkelt Porsche tegenwoordig zuinige cabrio's. Fantaseren over ...
De langverwachte GTO staat al een tijdje op een (zeer) laag pitje, maar ons aller Michiel van den...
De Russische designer Krasnov Igor kennen we van de Ferrari vierdeurs coupe concept, ditmaal heef...
Het Italiaanse Pagani is druk bezig met de creatie van zijn volgende masterpiece: de Zonda R. Ond...
Tot nu toe moesten we het (helaas) doen met een wazige teaser foto van de Aston Martin One-77. Maar...
Wist jij dat John Z. DeLorean in 2001 vergevorderde plannen had om met maar liefst 2 nieuwe sport...
Als je niet vandaag pas bent ingeschakeld, dat weet je dat de wegen van McLaren en Mercedes gesch...
Zoals we allemaal weten: Bizzarrini kicked ass! De oude baas Giotto Bizzarrini (82) werkte mee aa...
Dat is lekker he? Maar helaas... Ik moet je gelijk weer teleurstellen, want het gaat hier om e...
Beste Ulrich, Hier bij Autoblog.nl zijn we behoorlijk gek op je auto's, en het verder ontwik...
Sinds er vorig jaar impressies opdoken van een nieuwe De Tomaso Panthera dromen zowel autoblogger...
Het Spaanse GTA Motor (Valencia) heeft een ambitieus project gestart. Ze willen de eerste echte l...
Mensen die dachten dat de MCE MC1 de enige supercar in 2008 zou zijn afkomstig van de Engelsen, h...
Gelukkig! De wereld is weer een nieuwe supercar rijker. Het gaat hier om de MCE MC1 een project v...
Zie hier een creatie met de naam Stingray. Het is een voorstel voor een nieuwe supercar die enkel...