
Krijg nou wat? Na jaren van steeds groter groeiende velgen en anti-banden propaganda slaat Bridgestone terug. Ze gaan het zwarte rubber weer hip maken, en niet-zwart.
Binnenkort ook bij een KwikFit bij u in de buurt? Waarschijnlijk niet. Want wij Europeanen en Nederlanders al helemaal moeten niks hebben van dat soort ongein. Japan, daar gebeurt het! Keihard driften met Hello Kitty op je wangen. Natuurlijk gewoon weer op 15 of 16 inch zwart staal, dan komen de kleuren beter uit.
Wat ze in Japan precies door hun thee doen om dit te bedenken weet ik niet. Ach, white-walls waren ooit populair. Waarom geen green-walls of geel met rode stippen? Geeft leuke effecten als je rijdt. De ‘techniek’ is volgens Bridgestone in ieder geval ‘klaar’ dus begin vast met sparen. Of niet.


Ja is wel mooi maar gaad wel veel kosten denk ik
@bass: hoezo? Beetje spuiten en klaar is kees! De juiste verf hebben ze al liggen.
@lambo4all: ja is waar maar gaat die verf dan niet verschijnen of afbladeren ?
Onderste twee kan ermee door, maar liever zie ik toch een mooie velg, dan een mooie band.
lellek
Waarom dat niet eerder bedacht is… Perfecte aanvulling voor petjes. Hoef je niet meer met een stiftje bandenwit de lettertjes in te kleuren
Die oranje en rode vind ik toch wel gaaf, en nee niks speciaals met mijn koffie ….
@norge: maar daar zit ook gewoon een grote velg op, ik denk dat dit alleen voor mensen is die geen geld voor een beetje leuken velgen (over)hebben.. Zelf vind ik het altijd erg mooi als de rem schijf en klauw zichbaar is.
Die laatste ziet er wel strak uit. Zou ik denk ik wel onder een auto zetten waar het bij past en waar het ook echt nut heeft. Pirelli doet dat nu ook al een beetje door bij hun PZero banden het logo rood te maken. Dan weet je al zonder echt goed te lezen dat er serieus goed rubber onder zit, maar de bovenste gaat wel echt zu fuhr.
‘Only in Japan’ zullen we maar zeggen.
white-walls FTW! Zeer mooi onder een klassieke wagen van die tijd!
De bovenste afbeelding vind ik maar niks. De laatste 2 daarentegen zou ik best nog wel willen als het mode word.
Gekleurde banden, dichte stilhangende schijven met reclame erop…. Tis allemaal inderdaad waanzinnig doorgebroken hoor, zo hey. En dan zijn we eindelijk toe aan de volgende stap, reclame op de banden.
Als ik met een reclamezuil wil rondrijden was ik de racerij ingegaan of had ik gelijk gekozen voor een wagen in de vorm van het product.
rij je tege paar borduren , is je print verkloot..
@KaCh1ng: Da’s vooral erg als je zoiets zou hebben als die 1e foto :O Hoe fix je dat, joh!
@KaCh1ng: je velg ook, dus dat maakt geen verchil.
@jensdm: nee , niet als je ‘gewone’ velgen hebt die niet al te groot zijn, met het inparkeren raak je wel eens een borduur , zonder dat echt de velg raakt
Doe het dan in de lakkleur van je auto.;)
wanneer komen er glow in the dark banden?
ik vind de patronen van de onderste banden op die van ski’s lijken
@ytrewq: Ze zijn er (helaas) al. 
@The360box: Je kan ook zo doen

@xilver: Volgens mij zijn dat doorzichtige dingen of iets in die geest.
@The360box: nee, gewoon velgen met een lamp erachter.
Volvo 850R velgen+banden met de tekst VOLVO T5R POWER er op=epische proheid.
Dit is weer wat nieuws en nog geinig ook.
En zijn ze er dan ook met een wit vlak, nothing beats oldskool
soms heb je grote velgen nodig ivm de remmerij…blijft er weinig plaats voor de band
Velgen -> groter = beter
Je kan niet tegen de wetenschap in.
In Japan houden ze van kleurtjes, “wij” Nederlanders niet helaas en zijn liever saai.
@integraturbo: witte 18″ type R velgen kunnen ermee door.
@sacha:
F1-wagens en racewagens rijden nochtans niet op 20″…
Mooi zoals het nu is dus die onderste alleen dan niet dat rood erin verven. En lekker nederlands weer…
Die onderste 2 vind ik zeker interessant! Gaaf man! Net als de softe compound in indycar
Volgensmij is het niet zo veel duurder. Een normale band heeft bij die eerste laag ook kleurtjes op het loopvlak. Die streepjes bedoel ik dan, om misverstanden te voorkomen.
Ziet er niet uit!
Ik wil roze banden met een hello kitty profiel!
lelijk. Er kan niks op tegen een dikke velg zeg ik dan
Ik vind het wel cool. Mooi idee ook, zie er wel markt in. Zou het alleen graag eerst daadwerkelijk onder een auto zien, misschien verandert dat mijn mening. Nevertheless zou ik wel zulke bandjes aanschaffen voor onder m’n wagen.
Die eerste vind ik eigenlijk wel heel cool:P
ja leuk banden met slangeprint
Hmm… ik voorspel dat Den Haag dit ook ziet, het naast een fietsband plaatst en vervolgens kan iedereen nieuwe banden kopen met een reflecterende witte streep in de zijkant
We moeten naar james may luisteren, zorg dat je banden niet op vallen.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
For ever ever?
Obama doet blijkbaar alles om een zakcentje bij te verdienen.
Wel in Rusland.
Deze kunstwerken zijn gemaakt door Erwin Wurm een bekende Oostenrijkse kuns...
Goodyear Run on Flat commercial - met deze band rijdt je nooit meer LEK ......
Superbowl commercial van vorig jaar (2008)
Superbowl cartoon van Bridgestone
Bridgestone Super Bowl Commercial 2010
Miss America AKA Katie Stam praat met de voorzitter van Bridgestone America...
Flauwe reclame van Bridgestone
Bandenboer Bridgestone heeft hét argument gevonden om zijn rubber aan de vliegtuigfabrikante...
De verkoper van dit apparaat omschrijft het al een "Porsche Carrera GT EXE", maar met e...
Ehm, maar had Michelin dit 100 miljoen miljard jaar geleden niet al uitgevonden (hier op video)? ...
Om hem in een koffietafeltje te laten passen moet je de Ferrari natuurlijk wel eerst een beetje b...
Met auto's kan je niet alleen (hard) rijden, voor de creativo's onder ons zit er nog een veel min...
Ieder jaar vindt er in een grote zandbak ergens in de VS een festival van epische proporties pl...
Nou, dan heb je verrekte goeie banden nodig. Vroeger was alles anders. In de ogen van é...
Woorden schieten tekort, hoe is dit ooit BMW M3 eigenaar geworden? Een mooi vervolg op de BMW ...
We hebben de verklaring gevonden voor de vloeiende ronde vormen van de retro Ford GT. Heel veel o...
Kunst: het vermogen om schoonheid te scheppen en esthetisch genot op te wekken. Bijvoorbeeld met ...
Heeft hij soms nieuwe banden nodig voor zijn limousine? Of heeft Amerika zoveel schulden dat Mr Pre...
Als ik aan Bridgestone banden denk, moet ik nog steeds meteen denken aan het akkefietje dat ze een ...
Wat dan, wat dan? Ofwel de eigenaar van deze vintage Skoda had geen geld voor nieuwe banden o...
De rubberen slofjes onder je auto vormen het enige contact tussen je auto en de weg. Wanneer je...
Bejaarden zijn voor reclamemakers een goudmijn. Stop een stokoud mens in een spotje, laat deze ie...
Moderne auto's zijn 'veel' groener, zuiniger en efficiënter. Goedkoper is het autorijden er ...
Antwoord in de video na de klik. De edele kunst van het op twee wielen gooien van een auto....
Dit is waarschijnlijk het meest bizarre filmpje dat je vandaag zult zien. Ierse reizigers, ...
Aangezien Volkswagen in China best wel veel auto's zou kunnen verkopen, leek het ze een goed idee...
Zou dit de natte droom zijn van elke Audi fan? Gebrandmerkt worden door je eigen auto omdat de ai...
Wij hebben bepaalde verwachtingspatronen van het Saoedische verkeer: zo verwachten wij er een ond...
Er is weer eens een bizar Guinness World Record verbroken. Ditmaal gaat het niet om een enorme lo...
Een intelligente band die zich tijdens het rijden aanpast aan weersomstandigheden om optimale g...
Dat het rijden op een (nat) circuit niet even gemakkelijk is weten we allemaal wel, maar in deze ...
Tijdens het rijden een SMS berichtje typen is over het algemeen niet zo heel erg handig en bovend...