
De coupévariant van de Honda Accord is sinds 2003 niet meer leverbaar in Nederland, maar in de VS is het model nog alive and kicking. Op de autoshow van Detroit laat Honda een voorproefje zien van de nieuwe generatie die later dit jaar onthuld zal worden. En uiteraard is er ook een hybride variant bedacht.
Gelukkig zal de Accord Coupé ook leverbaar worden met meer traditionele aandrijflijnen. Naast een 2.0 viercilinder met een elektromotor kan je namelijk ook kiezen uit een direct ingespoten 2.4 liter viercilinder en een 3.5 liter V6.
Wellicht is het een goed idee als die hybride Accord Coupé naar Europa komt. Hyundai doet immers ook geen hele verkeerde zaken met de Genesis Coupé. En een beetje spanning in het leveringsprogramma van Honda zou niet verkeerd zijn.
Gallery: Accord Coupe Concept Hybrid 2013 |
|||
Laat maar lekker in Amerika
Kon beter, weinig vernieuwend en lelijke voorbumper..
@integraturbo: Oude model + zwart = stukken beter.
@integraturbo: mooi ding idd, maar zo mooi kun je deze ook wel maken, ik vind het wel een geslaagd model!
zo zie je maar dat door een dergelijke reactie als henk123456 het heel saai wordt in NL
is ook de reden waarom bijna geen frans of japans merk meer te vinden is met v6 of v8-en of mooie coupes en sportwagens.
maar wel met ze alle klagen waarom die merken zo saai worden…nee ze worden niet saai. maar wij krijgen gewoon steeds minder geleverd!! zo zie je maar, dit is gewoon een mooie coupe…jammer dat deze niet naar europa komt.
@johanw: dat komt niet door de opmerkingen van @henk123456, maar door de torenhoge Co2 uitstoot boetes. Een auto met V6 of V8 is gewoon onbetaalbaar in Nederland.
Als mensen dan toch een V6 of V8 willen dan kopen ze wel een Europees merk.
@johanw: De Renault Laguna Coupe 3.5 V6 is hier een voorbeeld van. Erg mooie auto maar sinds kort ook niet meer met V6….
Niet mis voor sushibak!
al lang voordat men in NL met die co2 onzin begon verdwenen de mooie dikke motoren van de japanners en neit lang daarna de franse ook….
ik zou graag een dikke Honda 6 cilinder willen met 300 pk zoals in amerika…maar nu zit ik noodgedwongen met een duitser.
geen verkeerde auto dat niet, maar de keus is er nauwelijks meer.
Het design van hondas wordt steeds minder…
@jazzzo28: Design van deze wagen gebeurd in de US of A, de Accord daar heeft ook niks gemeen -behalve z’n naam- met de europese Accord.
Gelukkig – het K24 blok lives on!
Kende zijn voorganger niet maar zo te zien is het design er inderdaad op achteruit gegaan. Desondanks mag deze altijd naar Europa komen.
Dit gaat toch echt niet verkopen hier, dat kunnen die civic boys echt niet betaleuh…
Al sinds 2003 niet meer geleverd in Nederland. Ik wist niet dat dit ding überhaupt ooit in Nederland verkocht is
@meneersander: Deze ken je toch nog? Prachtbak, zolang hij maar niet in de verkeerde handen valt…

@Esprit_de_Flandre:
Dat was een mooie auto ja, kom je ook niet vaak tegen.
@Esprit_de_Flandre: Ooit nog bijna zo’n gekocht (met schade). Maar die dingen zijn nog behoorlijk zwaar voor een coupe (1400+ kg).
@Esprit_de_Flandre: Nou je het zegt, die heb ik inderdaad wel is gezien. In deze staat, en in iets mindere (ja waar te beginnen, Ehmm…. Veel te grote wielen dubbele knalpijp verlaagd bumperset, maar dan niet in kleu van de auto, etc.:P)
Ziet er goed uit! Wat mij betreft beter dan het oude model, zou mooi zijn als dat model ook op de Nederlandse wegen te zien zou zijn.
Dit ziet er best goed uit. Die zou ik wel eens in het wild willen zien. Alleen jammer dat dat waarschijnlijk nooit zal gebeuren.
@ ds3thp
ja dat is inderdaad een van de laatste die ten onder is gegaan….zeer mooi model, maar verkeerde badge op zijn neus zitten.
@ esprit de flandre
mijn pa rijdt deze een 3.0 V6 lekkere auto hoor
Wat een dik ding! Schreeuwt om RWD!
@dutchiehd: 1 voor je sarcasme
@burninrubber: welke sarcasme?
Oef, mooie bak zeg!
En alweer een waar de ontwerper met een riot gun op de neus heeft geschoten. Of zijn dat, Casper en Hobbes indachtig, speedholes?
Een mooie wagen, dat hebben ze goed gedaan daar bij honda. Strak mooi en toch nog saai genoeg om een gewone honda badge te mogen dragen.
Moest er geen renault (geen enkele goede ervaring mee) op staan zou ik toch voor de megane coupé gaan in dit segment, die is nog wel iets mooier.
Zal niet veel verschillen met het productie model … gelijk de.astra gtc concept …
Vind de auto’s wel veel op elkaar lijken tegenwoordig. Wie slaat er een keer een andere (nieuwe) weg in en durft het risico aan!
@visconty: als merken dat doen vinden mensen het weer lelijk
@visconty: Doet notabene Honda dat met bijv de Civic, is het weer niet goed….
Reeds 3 jaar ben ik eigenaar van een zwarte 2008 Honda Accord Coupe V6 met Honda Factory Perfomance Pakket. Een auto zoals op bovenstaande foto’s van “integraturbo” is te zien (m.u.v. van de velgen).
Ik kan je vertellen dat de auto vaak positieve reacties krijgt van belangstellenden. Bovendien rijdt de auto als een tiet en heeft een zeer ruim interieur. En het is een Honda => no problemo’s….
On topic: Behalve de nieuwe “gaten” in de bumper, vind ik het een geslaagd concept!
Voor de liefhebbers:
http://www.autojunk.nl/2009/01/2008-honda-accord-coupe-ex-l-v6-automaat-met-268-p
de nieuwe is best mooi maar het model 2008 is ook prachtig, de EX-L super luxe, rijdt geweldig, exclusief in Nederland en ik geniet er elke dag van:)
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Hybride sportcoupe van Honda, vanaf 2010 op de markt!
De looks
De technologie
We couldnt find the sports car for the day after tomorrow. So we built it o...
Meer beelden
BMW presenteert de (voor ons niet meer zo) nieuwe X6, X6 hybride en 1-serie...
Mijn nieuwe aanwinst: 2008 Honda Accord Coupe EX-L V6 automaat met 268 PK. ...
Honda had ooit de eerste hybride op de weg staan, is dit de volgende genera...
En meer beelden...
Beeld!
Honda Accord Tourer 2.0 ELEGANCE TOURER AUT.
Koop nu voor slechts 29.950,00
Honda Accord 2.0 16V i-VTEC Elegance.
Koop nu voor slechts 29.900,00
Retorische vraag: op welke van de twee zit jij het meest te wachten? Eerder vandaag maakte Ho...
Toyota en hybride horen bij elkaar zoals satan en de hel en het is dan ook geen verrassing dat he...
Wat is ie mooi hè...? Het concept, dat gebruik maakt van lichtgewicht materialen, heef...
En dat is nummer twee. Naast de Tru 140S toont Chevrolet ook een wat meer praktische en wat minde...
Want als je een V60 Plug-in maakt, dan kan je die technologie ook in een XC60 stoppen natuurlijk....
De nieuwe NSX wordt radicaal anders, werd al gezegd. Dat kan aardig kloppen, want hij wordt hybri...
Zowel qua looks als qua verbruik, want deze Plug-In Hybrid Concept zou een verbruik hebben van 1:...
Zo snel als een M3, zo zuinig als een Prius... Het nieuwe studiemodel van BMW is geen sportie...
Hoewel Honda geen échte wereldprimeurs meeneemt naar de Autosalon van Genève, is de...
Naast de reeds aangekondigde MKS en MKT, toont Lincoln als verrassing nog een derde model in Detr...
Er zijn van die concepten waarbij de informatie langzaam maar gelijkmatig over een lange tijdsspa...
Het zoemde de afgelopen week in de wandelgangen dat GM met twee concepten onder de Chevrolet-vlag...
Na de obligate lekplaatjes zien we hier het volledige uiterlijk van de Ford Mondeo. Toch moete...
Vlak voor de kerst trakteerde Lexus ons op een sneak peek van hun hybride sportwagenconcept, dat ...
Bad karma voor Fisker, ze halen in de VS namelijk 239 units terug naar de dealer voor een accu...
Zwaar brekend nieuws! Seat heeft zowaar iets te melden. In Spanje hebben de ingenieurs van het ...
Het ding dat je hier ziet is volgens Mercedes-Benz dé toekomst. Ik zal het je sterker vert...
In Frankfurt zal BMW niet alleen de i3 Concept laten zien, maar ook de conceptversie van de toeko...
Sinds 2007 staat de derde generatie Honda CR-V in de showrooms. In 2010 kreeg dit model nog een f...
Morgen opent de autoshow van Shanghai zijn deuren, en BMW-Brilliance is hier prominent aanwezig m...
BMW heeft samen met Chinese partner Brilliance Automotive exclusief voor China een plug-in hybr...
Toen de productieversie van de Veritas RSIII werd onthuld bleek al snel dat de bizar gestylde ...
Als het Volvo lukt om volgend jaar een V60 Plug-in Hybrid in de markt te zetten met een CO2-ui...
Officieel is het nog een "concept", deze Volvo V60 Plug-in Hybrid (met dieselmotor) zal...
Iets meer dan een maand geleden liet Honda op de autoshow van Detroit de conceptversies zien van ...