
Bereid je maar alvast voor dé WTF reclame van 2012. Om de nieuwe 208 een beetje onder de aandacht te brengen heeft Peugeot een nogal opmerkelijke reclamefilm gemaakt. Met in de hoofdrol twee lekkere wijven een man in zijn blote kont. Wat moeten we hier nou weer van denken?
Wat precies het doel van de reclame is ontgaat mij een beetje, maar Peugeot probeert in elk geval de slogan “What if you let your body drive?“ ermee over te brengen. Een geluk bij een ongeluk is wel dat de kroonjuwelen van de hoofdrolspeler geblurred zijn en dus niet vol door het beeld zwaaien (sorry dames).
Ook trekt hij later gelukkig nog wat kleren aan nadat hij eerst zijn klokkenspel aan een paar kinderen heeft laten zien.
Wat we ervan moeten denken? Laten we het er maar op houden dat een aantal Fransozen heel creatief bezig geweest zijn. Lach- en WTF momenten zijn gegarandeerd in deze 7+ minuten durende video!
PS Plotseling begrijp ik die Peugeot 208 XY Concept een stuk beter…
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 1.0vti access | € 13.290,- | 68 pk | 14 sec | » |
| 1.6ehdi allure 85kW | € 21.600,- | 116 pk | 9.7 sec | » |
Dafuq did i just watch :S
@tunefuldjmike: Compleet dezelfde reactie…
Echt, ik zat 7 minuten zo :O
Toen hij die uit het toilet in de gaybar kwam echt geniaal.
wtf is hier wel een understatement.
Je zou er bijna een Peugs van kopen.
Fransen en hun reclames, goh je zou bijna zeggen dat hun vage stokbroodencultuur terugkomt in de designs van hun auto’s…
de allerbeste James Bond ever ..
beter script .. betere acteur ..
Franse peoples zijn achterlijk. Hoe slecht kan je een reclame maken.
carglass lijkt me idd meer jouw niveautje ..
@lincoln: Die zijn echt erg, zeker die met die Fries.
Ik sla dit filmpje even over ,next
Het is dat je 4 minuten lang naar een naakte vent zit te kijken, het is een vermakelijke reclame.
Er had van mij alleen wat meer Peugeot in gemogen, je ziet de auto nogal weinig
Iedereen heeft het hier fout. Peugeot laat namelijk zien met deze reclame dat iemand die een Peugeot 208 koopt gay is maar het verbloemd om toch nog een vriendin te nemen.
Willen ze nou zeggen?
Kerel wil je ook een prettig gestoorde vrouwenverslinder zijn? Koop dan een Peugootje.
Of, we wisten echt niets zinnigs over de auto te vertellen.
Ach ja, Jackie Chan zijn scriptschrijver heeft weer lol gehad.
Als je zelf de keuzes wil maken moet je hier ff checken:
Vond t wel grappig
Haha, ik vond hem wel grappig
Valt wel op, en blijft hangen, dat is immers het doel van veel reclames!
Geweldig stukje ‘rariteit’ ! En gewoon relaxed om naar te kijken…
Rofl, goeie reclame
Ik vind het wel grappig, dit filmpje. Maar wat ik er van begrijp is dat je met een 208 kan vreemd gaan en homo zijn, en je vriendin/vrouw vind het niet erg. beetje raar allemaal
@mrB: Toch is het echt waar. Als je een proefrit gaat maken in een 208 overkomt je allemaal hetzelfde als in het filmpje.
@mrB:
idd .. mensen behoren bang van het leven te zijn .. anders zijn ze raar ..
Ja erg leuke reclame hoor
Het is raar en vreemd maar het is wel een bijblijver. Mooi gedaan hoor, Peugeot.
Wat willen ze hier mee zeggen? Als je een 208 koopt ben je een randdebiel? Het doel van reclame is toch dat je jezelf met het product identificeerd? Dit lijkt me dus antireclame.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
WTF?!? Wat moeten we hier nou weer van denken!
Hoeveel massa gaat er in een Honda Jazz?
Nissan Pathfinder onderstel reclame
Al iets ouder, maar blijft goed...
Zo maak je mensen warm voor een autoshow
Deel 1 in de categorie "hoe prijs ik een verzekeringsmaatschappij aan op ee...
Geweldige parodie van Paris Hilton op al die foute US campaign ads!
Toyota Corolla Airco reclame
Deel 2 van Russisch reclamespotje over geschilderde tieten een verzekerings...
Je dochter is een hoer.
Peugeot Partner MPV 1.6-16V Zenith 4.
Koop nu voor slechts 15.425,00
Peugeot 307 - 02.0-16V.
Koop nu voor slechts 15.400,00
Als je wil dat Amerikanen hun aandacht vestigen op zoiets kleins en 'sufs' als een Scion (Toyota)...
Er gebeuren veel ongelukken doordat mensen vermoeid achter het stuur kruipen. Vermoeidheid te l...
Ben ik nou gek, of is dit gewoon een enge kerel in een vreemd filmpje waar je rare associaties me...
Chevrolet is van mening dat je in een magazine alleen mooie vrouwen moet gebruiken en geen dikzak...
Zo, tijd voor twee lichtelijke NSFW-video's waarin op originele wijze een Russische verzekeraar ...
We lopen bij Autoblog niet echt warm voor een oude Freelander of een kikkeroog-Corolla, maar bl...
Fiat USA snapt hoe je de mannelijke fan kunt bekoren, en knalt er nog eens 3 nieuwe reclamevideo'...
Typisch Monaco-gedrag. Als je twee deernes in een Carrera GT weet te proppen, dan moet het v...
Als je soms bang was dat er op de BedrijfsAutoRAI 2012 alleen maar vadsige truckers rondliepen da...
Niet alleen Ford toont een kleine SUV voor het B-segment in China, ook Peugeot heeft er é&...
Best leuk, een reclame die even oud is als uw blogger van dienst tot leukste reclame ooit uitroep...
Klinkt als een goeie combinatie. Charlie is bezig met een comeback, maar dan vooral in verban...
Sorry, maar hoe kom je aan een rijbewijs als je zelfs een Smart niet in een parkeerplek groot gen...
Onlangs verbleef ik in een hotel met een toilet dat was uitgerust met een volledige wasstraat voo...
Na het succes van de verkooptoppers 205 en 206 viel de grotere, wellicht te volwassen 207 wat teg...
Je verwacht het niet, als je netjes bij een verkeerslicht naast een hoge afscheiding voorgesortee...
Maar wacht: dit is niet zomaar een ginger. Dit is voormalig tennisginger Boris 'boom boom' Becker...
En nu niet allemaal zeggen dat je een lange blonde Australische laat overvliegen om haar de eerst...
Je zou het misschien niet zegggen, maar uiteindelijk heb je op het circuit meer aan een BMW X5 M ...
De voluptueze Olga roundhouse-kickt een auto helemaal tot schroot. BEEFCAKE!!! Oh Russia, you...
Alsof we vandaag nog niet genoeg ellende op de weg hebben gezien...Check even hoe Koning Knuppel ...
Vorig jaar scoorde Volkswagen hard met 'The Force', een reclamefilmpje dat zijn primeur beleefd...
Maak kennis met Joao Barbosa. Joao is 36, en racet in Endurance Races. Hij is ook getrouwd, en na...
Zo ongeveer het meest uitgekauwde, afgekloven cliché in de autowereld (op het 'ster in je ...
Tijd voor wat youngtimerlove: twee meisjes die een ster kussen en je zag nog nooit eerder zo'n *k...